24 szep 25, 00:08:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 512 513 [514] 515 516 ... 681
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Én  (Megtekintve 1485867 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
Groxika
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 47



« Válasz #7695 Dátum: 12 dec 29, 23:38:11 »

Nos az igazi nevem: Medveczki Rebeka
Azért fórumozok, mert szeretnék egy animés/mangás közösségbe bekerülni ^^

Igen szeretem az állatokat, meg a növényeket is. Az emberekkel úgy állok, hogy aki kedves azzal én is az vagyok ikszdé. Nos A világgal kapcsolatban csak a politikát nem szeretem, de egy nap szeretném körbejárni a világot.

Hát tapasztalatból jött ki ez a mangaka dolog, mert nagyon jól tudok grafittal és fekete-fehér árnyalatokkal dolgozni és a történeteim a barátaim szerint vannak olyan jók, mint egy mangáé, szóval ezért döntöttem így.
Igen gyakran szoktam, nos perpillanat épp a rajztáblámra várok egy hete, így az aktivitásom a rajzban kicsit csökkent, de papíron megpróbálok copic markerekkel dolgozni (az ikonomat is én csináltam, ilyen gyors rajzként ikszdé), a legtöbb sztorim sárkányos történet, de nemrég próbálok embereket is rajzolni és eddig eléggé jól állok velük. Éppenséggel 4 sztorim van amiből kettőt el is kezdtem: az egyik egy rendes képregénynek készült, de a prológusba beleuntam a fejem, így azt újraírom, a másik rendes mangának készülne (ha lenne rajztábla ikszdé) eddig még csak a cover kép van fent neten, amit meg is mutatok:   http://fc08.deviantart.net/fs70/f/2012/305/c/c/the_lost_soul_chapter_1_cover_by_sasuskaithedragon-d5jnw7d.png

Nos ez az álom már megalapozott és én magamnak, így el is döntöttem, hogy mi és hogy lesz, csak először még nyelvet kéne tanulni Nyelvesít

Az utolsó kérdésre a válasz: 15 éves vagyok ikszdé (így az se csoda, hogy csokimániás ikszdé)
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #7696 Dátum: 12 dec 30, 00:54:32 »

Ha az ikon avatárt jelent akkor tényleg jól tolod.  Mosolyog
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #7697 Dátum: 12 dec 30, 08:30:46 »

Nyelvek, nyelvek. Egy igazi művésznek ilyen földi értékek igazán értéktelen dolgok, úgy értve ne ennek az, egyébként nem teljesen értéktelen dolognak a fejlesztésével foglalkozz, hanem inkább a rajtolással, a fantáziád színesítésével, esetleg helyesírás csiszolásával még, meg hasonlók. Mosolyog

Amúgy rohadt szép neved van. Már önmagában is művésznév. Nevet Ja, meg a feka sárkányod is elég helyes. Nevet
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #7698 Dátum: 12 dec 30, 11:56:20 »

A nevem Pál Zita és 16 éves vagyok. Budapest szélén más néven Rákoskerten lakok.  Itt egy kép rólam még a ballagásról http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/401899_247729562003790_1859654666_n.jpg Azóta van néhány szőke csík a hajamban.
Van 2 macskám és egy kutyám.( Egyik macska kint van másik meg bent a házban mert egyrészt nem bírják egymást másrészt egyikük nem bírja a bezártságot. Beceneve volt a "puffogó vipera" mivel olyan volt a fújás hangja és igen sűrűn fújt a drága)
Azért fórumozok mert nincs sok anime/manga kedvelő ismerősöm.

Érdekel a világ és a különféle kultúrák is. Szerencsére nyaranta utazgatunk anyával különféle országokba fakultatívan legtöbbször. Európát már szinte teljesen bejártuk és már voltunk Törökország nagy részén is.

Amiket gyűjtök az ásványok amik már nagyon hosszú ideje csinálok. Nincs is kevés, és ez az egyetlen dolog ami közös bennem és a nagymamám közt. Legértékesebb darabjaim a smaragd, nemes opál, és mit most karácsonyra kaptam nagyitól az akvamarin. Itt van 2 kép a gyűjteményről: http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/375342_489980224386374_1037985421_n.jpg
http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/309332_489980201053043_293268235_n.jpg

Angolt tanulok jövőre meg elkezdem az olaszt is de a japánt is szívesen megtanulnám.

Nagy álmom hogy író legyek. Ez úgy jött hogy hetedikben volt egy kerületi verseny és írtam rá egy verset a "Hamvakból születtem"-et és egyszer csak azzal jött a magyar tanárom hogy én nyertem. Nagyon megörültem neki. Anyám meg is mutatta egyik munkatársának az apjának ki maga is e pályán van és neki is nagyon tetszett és meg is lepődött hogy ilyet tud írni egy 14 éves.
Már vannak is ötleteim és egy-két történet. Főleg fantasyk félék bár nem rég elkezdtem gondolkozni egy kicsit sci-fisesen is de csak annyira sci-fis hogy a jövőben játszódik és a természetes energiákat használják mint a szél, napfény stb. Példaképem J.K. Rowling és nem csak a művei miatt hanem azért mert picit hasonlítunk egymásra. Ő már fiatal kora óta író akart lenni de sokan ellenezték hogy abból nem lehet megélni és sokáig vele sem volt kegyes az élet. A könyvét sem akarták sokáig eladni erre tessék mindenki ismeri Harry Potter történetét. Másik inkább kedvenc íróm meg Rick Riordan. Az ő könyveit is imádom bár ez lehet hogy csak attól hogy a görög mitológiát elegyíti a mai korral de azt nagyon jól megcsinálta.

Hát ennyi lenne rólam. Mosolyog

  
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 14, 21:19:11 írta zitagirl » Naplózva
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #7699 Dátum: 12 dec 30, 12:17:20 »

Üdv !
Ejj,művészek rohamozák meg a fórum't...rimekhez miképp viszonyultok?
A sárkány tetszetősre sikerült .
Ugy tűnik ti afféle modernkori művészek vagytok ,no meg nyíltak a világ különböző dolgaira,ez egy jo tulajdonság arra,hogy minnel tobb tudást halmozzatok fel ,de egy művésznek minden helyen a saját agazatanak a jellegzetességeit kell megszemlélni ,mert hát avval tudja gazdagítani az alkotásait .
(Eh,igy vissza olvasva érdekesen hangzik tőlem )
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 30, 12:20:00 írta mugen » Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
Eperke
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 525

A Real Sir!


« Válasz #7700 Dátum: 12 dec 30, 12:23:06 »

Külön kérésre Nyelvesít
A nevem Eperke (többet nem akarok elárulni egyenlőre)
Jelenleg 21 éves vagyok és most kövezzetek meg de nem Magyarországon élek.
Deggendorfban élek egy kis albérletben és egy vendéglőben dolgozom mint pincér már 2 hosszú éve Mosolyog
képet megint nem mutatok magamról, majd talán egyszer
animét illetve mangát kb 15éves korom óta nézek/ olvasok Mosolyog

Németországban élek mégis kedvenc országom Svájc a finom csoki miatt Mosolyog
Japánul nem tudok, de talán egyszer megtanulok.
Szeretem a szerepjátékokat mert azokhoz sok fantázia kell Mosolyog
Kedvenc állatom az aligátor ne kérdezzétek miért csak szeretem. Talán azért mert azok változtak a legkevesebbet az évmilliók alatt.
Szeretek olvasni könyveket de nincs kifejezett kedvencem.
Az aligátor a kedvencem mégis egy kis csivava maradt rám, miután volt barátnőmmel szétköltöztünk. Kedvenc animém pedig a Bleach (hiába rontotta el Kubo ezt az utolsó fejezetet)
Zeneileg hát meghallgatok kb mindent de mostanában Blue Sthalit hallgatok Mosolyog
Céljaim? hmmm vendéglátásban dolgozom tehát egyértelmű: emberekkel foglalkozni Mosolyog
ennyit magamról, remélem megértitek hogy a nevem nem akarom elárulni Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 30, 12:26:26 írta Eperke » Naplózva

Egy hang van a világon ami örök és az a halál hangja! Ördögi
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #7701 Dátum: 12 dec 30, 12:29:54 »

Groxika csinos csaj vagy! Mosolyog Kicsit nyomozni kellett hogy képet találjak rólad, de aki profi, az profi! Mosolyog

Eper.. Jó kint? Én is gondolkozok hogy kihúzok Németbe, ha a jelenlegi munkahelyemen besokallok...

Zitagirl legközelebb a lnknél a : előtt hagyj egy szóközt, és akkor működni is fog a link, és nem kell másolgatni a böngészőbe! Nevet

Gaabesz voltam sziasztok... Én ki vagyok? Hát.. Én kivagyok...  Nevet
Naplózva
Eperke
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 525

A Real Sir!


« Válasz #7702 Dátum: 12 dec 30, 12:30:57 »

Kicsit furcsák a németek főleg ha sörözésröl van szó de igen jobb kinnt Mosolyog
Naplózva

Egy hang van a világon ami örök és az a halál hangja! Ördögi
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #7703 Dátum: 12 dec 30, 12:32:03 »

Itt senki nem várja el hogy eláruld a neved Eperke-chan..

Köszönjük a bemutatkozást. Képes volt ott hagyni neked a kutyát? Nevet
Kedvenc íród sincs?

Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #7704 Dátum: 12 dec 30, 12:47:36 »

Mugen
Rímekben nem beszélek és nem is nagyon használom csak tán nagyon ritkán. Az alkotás témáitól meg ne félj mert én tényleg csak olyat használok fel ami érdekel is és sokat is tudok róla. Most karácsonyra is olyat kértem hogy többet megtudjak a kultúrákról hogy még hitelesebb legyen.

Gabesz
Köszi hogy szóltál.Mosolyog Már ki is javítottam.

Eperke
Németországban laksz? Biztos érdekes lehet. Majd tán én is majd ha elég nagy leszek kiköltözök Törökországba. Na de előbb az iskola és a tanulás.  

Groxika
Tényleg szépen rajzolsz. Szívesen megnézném majd az alkotásaidat.Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 30, 13:02:32 írta zitagirl » Naplózva
Groxika
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 47



« Válasz #7705 Dátum: 12 dec 30, 12:52:19 »

ööööö XDD Gabesz sztem te régi képet láttál tőlem, de felfedem rejtélyességemet
itt vagyok: http://fc06.deviantart.net/fs70/i/2012/345/e/6/myself_by_dragonoflightining-d5nq0ab.jpg
Nos az én célom Japán vagy Anglia és a példaképem pedig Eiichiro Oda (ebből lelehet szűrni a kedvenc animém/mangám ikszdé)
Más animék amik érdekelnek: Slayers, Soul eater, Full Metal Alchemist

Naplózva

Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #7706 Dátum: 12 dec 30, 12:55:59 »

A másik képen is ugyanúgy nézel ki, nem sok idő telhetett el a két kép között! Mosolyog
Naplózva
Eperke
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 525

A Real Sir!


« Válasz #7707 Dátum: 12 dec 30, 12:58:52 »

Jah itt hagyta egyrészt azért akart kutyát mert minden áron gyereket akart csak én nem ezért mondtam hogy tartsunk előbb kutyát mert azzal is sokat kell foglalkozni és ha 25 öves körül leszek és még együtt leszünk akkor jöhet a baba, de neki novemberben megszünt munkája így én tartottam őt is és szeretet költekezni ami miatt sok volt a vita, majd rábeszéltem hogy legyen inkább vége mert ez így nem jó ha veszekszünk ő nem akart szakítani (de ezt már leírtam egyszer ) így most anyjáékhoz költözött de a kutyát nem vihette haza... így megmaradt a kis vakarék nekem Nevet
Zita igen érdekes kinn de a szép magyarlányok hiányoznak szülők után legjobban, nem az itteni "szép" lányokhoz szoktam hozzá és nagyon sokat kell keresni magyar szépséghez hasonlókat Mosolyog
de van kedvenc íróm: az élet Nevet sokszor olyan szépeket ír nekem sokszor pedig bánatosabbakat Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 30, 13:06:00 írta Eperke » Naplózva

Egy hang van a világon ami örök és az a halál hangja! Ördögi
Eszter4
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 173


Sajt.


« Válasz #7708 Dátum: 12 dec 30, 13:11:04 »

Vázlatosan, úgy jobban átlátom.xDD
Nevem: Holzer Eszter Petra (Pfhejj, de utálim a nevemet!xD)
Nemem: Nő (Nem számítottál rá, mi?Nyelvesít)
Korom: 14 (Ohhjeah, már csak egy évig!x3)
Lakhelyem: Budapest
A nicknevem: Nyööö, hát a nevem meg a kedvenc számom. Kreatív, mi?x)
Profilkép: Kettőt tippelhetsz. Lejárt! Dingding! Ulquiorra. Hogy miért? Először ő volt a favorit, de azt hiszem Kubo rá akar venni, hogy Grimmjow legyen az új... Ezt személyes kihívásként fogtam fel és "csakazértis" alapon kedvenc espadamat tettem be a saját fejem helyett.xD
Sok dolog van, amit nem szeretek, de a következők kiemelkedő helyet foglalnak el a listámon: Köménymag, paradicsomleves, ha fényképeznek, ha csikiznek, pókok, darazsak, díszb*zik (a melegekkel amúgy nincs problémám), bosszantó kölkök, Naruto.T-T
Amit szeretek: Rock, palacsinta, rajzolás, kémia, állatok... Kedvenc állatom a denevér. Illetve a gepárd, de azért denevér.xD Színeknél kék és zöld a nyerő. Kedvenc számomat meg már emítettem.
Továbbá Bleach és Wolf's Rain. Több animét is szeretek, de azek a kedvencek.
Hobbim: Lovaglás (volt egy darabig, de most szünetelxD), röplabda, rajzolás, gitár (Lassan két éve).
Céljaim: Nyööö, izé... Először is, hogy felvegyenek egy gimnázumba, másodszor pedig bejutni az orvosira. Közötte meg mondjuk... megtanulni olyan szinten gitározni, amennyire szeretnék.
Volt még valami? Nem emlékszem.Q_Q Amúgy nyelvnek lehetőség szerint a spanyolt fogom választani. Latint meg úgyis muszáj lesz tanulnom, ha orvos akarok lenni.T-T Reményeim szerint a spanyoltudás majd megkönnyíti a dolgomat.Hehe
Kaptok egy kicsit rólam: Olyan feledékeny vagyok, hogy az sokszor nekem is fizikai fájdalmat okoz (nemám, csak jól esik leírnixD), a rajztanár utál, mert soha nem viszem be határidőre a rajzaimat, de azért az ötöst megkapom.  Faceg Kellőképpen perverz és lökött, de ha nagyon muszáj, de csak ha tényleg nagyon muszáj normális. Na meg lusta.
Imádok aludni!:')
Félregépelésekért előre is sorry, lusta voltam átolvasni.xD Helyesírásra próbáltam figyelni, de százalékosan elég kicsi rá az esély, hogy tök hibátlan, ezt légyszi nézzétek el! bow
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 30, 14:03:20 írta Eszter4 » Naplózva

"Csak a kisember tart rendet. A zseni átlátja a káoszt!"
Eperke
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 525

A Real Sir!


« Válasz #7709 Dátum: 12 dec 30, 13:23:12 »

Ich kann es dich nicht verzeihen Mosolyog de amúgy én nem találtam benne hibát ha érdekel Mosolyog és sok sikert orvosihoz Mosolyog volt gimistársam is annak indult és mikor a csontokat latinul, és magyarul is kérték ráadásul rajzról felismerve sírógörcsöket kapott mert sokáig nem ment neki, de ma már simán felismeri a titka az volt hogy (jó kicsit tehetősek voltak) vett egy emberi csontvázmásolatot és sajátmaga rajzolgatta le a csontokat. szegény pasijai mikor meglátják a a csontit a sarokban :DDD
Naplózva

Egy hang van a világon ami örök és az a halál hangja! Ördögi
Oldalak: 1 ... 512 513 [514] 515 516 ... 681
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!