24 szep 24, 00:15:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 489 490 [491] 492 493 ... 681
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Én  (Megtekintve 1483427 alkalommal)
0 Felhasználó és 47 vendég van a témában
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #7350 Dátum: 12 jún 24, 19:00:50 »

Pont valami ilyesmi okfejtést magyaráztam tegnap barátnőmnek, hogy mennyi jó csaj van még az én pici falumban is, pedig hát ez majdnem a világ végén levő kis porfészek. Nevet Szebbnél szebb, csinosabbnál csinosabb lányok rohangálnak ebben az országban, szóval ilyen szempontból szerencsére jó helyzetben vagyunk.
Nővérem kinn él már Münchenben, és mióta kinn van... hm, egy hónapja körülbelül, több hapsi is megkérte a kezét, egy párat meg úgy kellett lekoptatnia, ahol lakik, egyedül neki ingyen van az internet, és mivel dekoratív, legalábbis a szállás igazgatója ezt mondta rá, egyből kapott is munkát egy igényes bárban. Egy hónapja van kinn, de már három állása van. Olyan nagyon büszke vagyok rá. Nevet

Lina, jöhet mindenféle kép. Mosolyog Alakos is, testvéres is, mindent kérek! Nevet
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #7351 Dátum: 12 jún 24, 20:57:23 »

Én meg folyton csak az idősebbeknek jövök be. Hát ezt már nem tudom elhinni.. Amikor nyaraltunk, akkor is a medence melletti büfénél dolgozott 2 srác, ilyen 18-20 körül lehettek, és az egyik folyton kacsingatott, amikor napoztam odajött beszélgetni, és megadta az msn címét.. Az már más tészta, hogy nem vettem fel. ikszdé
Pár napja meg mozizni voltunk a Westend-ben, és a barátnőmmel akartunk ilyen vicces fényképet csináltatni a játékteremnél, de nem volt apróm, ezért elmentem felváltani a kasszához. A kasszánál ilyen 20-25 körüli férfi ült, amikor odamentem még ott állt egy nő, ő is pénzt váltott, de amikor megérkeztem, a férfi elkezdett bámulni, szinte nem is nézett az előttem lévő nőre. Amikor meg odaértem, mondta hogy helló-belló, és mézes-mázos hangon el kezdett velem beszélni, miközben váltotta a pénzt, nem is nézett szinte máshová csak rám. Már kezdtem zavarba jönni, mondom gyorsan elmegyek innen, de akkor megszólalt, hogy "a kisasszony nagyon csinos.."
Ennek általában örülni szoktak, meg boldognak kellene lennem emiatt, de nem tudom.. engem inkább taszít az ilyesmi, meg olyan furán érzem magam miatta.. smirksweat
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #7352 Dátum: 12 jún 24, 21:15:16 »

Nekem a buszon volt hasonló kalandom, de ott nem volt menekvés, 20 percig bámult és kacsingatott...
Íme mi hárman. Balról-jobbra Hugicám, Hiname Shion(igen a hugom nem a nővérem!), én, és nővérem, Elina Scarlett. http://bogi.julianna99.fotoalbum.hu/?get=/viewlarge/pictureid/18704924
Ez az egész alakos csak neked Niki(elnézést kicsit fura képet vágok) Nevet http://bogi.julianna99.fotoalbum.hu/viewlarge/pictureid/18704977 És végül civilben, hogy ne csak kicsípve lássatok(na ez is elég fura kép lett Hümm-hümm) Nevet http://bogi.julianna99.fotoalbum.hu/?get=/viewlarge/pictureid/18705086
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #7353 Dátum: 12 jún 24, 21:20:41 »

Szépek vagytok. Nevet Komolyan a húgod? Pedig idősebbnek tűnik. Nevet
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #7354 Dátum: 12 jún 24, 21:26:04 »

Tudom... Ahányszor valakivel összeismerkedünk és mondjuk a 3. találkozásnál közöljük, hogy a hugom leesik az álla... Am már legalább 5-6 éve magasabb, és most már a nővéremnél is , anyámat meg már rég túlnőtte Hümm-hümm Én vagyok a kicsi a családban Pirul
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #7355 Dátum: 12 jún 24, 21:42:11 »

Hát, nem csodálom, hogy 20 percig kacsintgatott rád a srác a buszon, inkább az a megdöbbentő, hogy volt olyan fatökű, hogy végül nem ment oda hozzád. Nevet
Hanii, te se döbbenj meg ilyesmin, hogy néznek rád, kikezdenek veled az idősebb fiúk is, hisz te se annyinak tűnsz, amennyi vagy. Nevet Tesóm is most meg van őrülve, hogy miért nézegetik meg őt az emberek? Miért nem született ő csúnyábbnak? Úristen, mondom, MÓNI! Ne legyél már ilyen hülye! Nevet Ez legyen a legnagyobb probléma egy lány, egy nő életében, hogy túl sok ember fordul meg utána az utcán, túl sokáig felejtik rajta a szemüket a pasik, vagy túl sok bókot kap idegenektől. Nevet Persze ezek a dolgok mind csak az egónkat növelik, ami nem túl jó dolog, én ezért se nagyon szoktam komolyan venni az ilyesmit, ha ilyen szituációba futok bele. Az a legtisztább, ha mi magunk vagyunk megelégedve önmagunkkal, ezért nem lesz igény ilyen idegenektől, külső forrástól kapott megerősítésre, amivel szerintem az a legnagyobb probléma, hogyha valaki a rabjává válik, sosem lesz elég belőle. Én ezt például a saját bőrömön tapasztaltam meg, amikor tavaly nyáron melóztam. Voltak olyan napok, amikor az egom a sztratoszférában szárnyalt, mert nagyon sok srác, fiú kezdett ki velem, aztán rákövetkező napokban meg... hát senki. ikszdé És szabályosan rosszul esett. Nevet Aztán rájöttem, hogy túlságosan függök mások, vadidegen emberek véleményétől, ami pedig elég gáz azért. x-) És ugye ebben pont ez a buktató: egyszer hopp, másszor kopp, ez viszont nem tesz jót az ember lelkének, annak állandóság kell, állandó szeretet, állandó béke és harmónia, ezeket az érzéseket pedig csakis akkor kapom meg, ha önmagamat szeretem, önmagammal vagyok békében és harmóniában. Kérdéses, mástól jön-e, mennyire jön, mennyire őszinte. Önmagát az ember őszintén tudja szeretni és nagyon. Az valóságos szeretet. De hát az meg már megint más kérdés, vannak emberek az életben, akik még ezt is tudják biztosítani, na, de nem akarok elkalandozni, így is sikerült sajnos. Nevet

A lényeg, hogy ne vegyétek túl komolyan ,lányok, ezeket a fiúkat, ha akarnának valamit, akkor nem bókolnának, nem kacsintgatnának, hanem ott helyben megcsókolnának. Nevet Ne bókoljon, tegyen. Lépjen a tettek mezejére, és akkor elhiszem, hogy vannak szándékai. Nevet Amúgy meg mehet tovább, másnak csukogassa a fél szemét. xD
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #7356 Dátum: 12 jún 24, 21:50:41 »

De komoly. Tényleg azért panaszkodtok, hogy bejösztök a pasiknak?
A korkülönbségre meg, a férfiak később érnek és a nőt is később látják meg abban akit minden nap látnak.
hanii, te meg furcsa vagy. Szép vagy, fel kellene dolgoznod. Nem vagyok pedo, de plusz 3-4 évvel nekem is bejönnél.

Lina, cukik vagytok. Szerintem nem kicsípve még szebb is vagy.

Osztom gman véleményét. Egész nyáron csupa gyönyörű nőt látok mindenfelé. Elképesztő. Eddig nem vettem volna észre? Bújkáltak? Vagy most mind ragyognak a napfényben?
Nem tudom, de szerencsés vagyok, hogy ilyen helyen élek.

Persze Niki, aztán, ha bepróbálkozik akkor égő arccal a tökeit fogdosva fetreng a földön, mert mit képzel magáról. Azért a csók előtt egy biztató mosoly nagyon sokat tud dobni az ember bátorságán.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #7357 Dátum: 12 jún 24, 22:15:32 »

Nyilván attól is függ, milyen a srác, heo. Nevet De abban szerintem egyetértünk, hogy az én verzióm nagyobb benyomást tehet egy lányra, mint a kacsingatós fajta. Mosolyog
És igen, Lina nem kicsípve jobb csaj. Mosolyog Olyan kis... hm, természetesen bájos. Nevet
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #7358 Dátum: 12 jún 24, 22:20:33 »

Nem tudom, ha a semmiből oda jönne egy csávó és lesmárolna, én tökön rúgnám. O.o Nem hinném, hogy ez jobb mint  a bókolás.

Egyébként szépek vagytok Lina!

hanii, tényleg idősebbnek tűnsz a korodnál. Nézz meg engem, heo állandóan kérdezte hogy nem vagyok-e 16. -.-  19 éves létemre, ár én élezem hogy fiatalabbnak tűnök, de te pont olyan vagy aki idősebbnek tűnik a koránál külsőleg.
Örülj a szép bókoknak, de vannak persze taszító bókok is, főleg a taszító embertől. >_<
Naplózva


Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #7359 Dátum: 12 jún 24, 22:27:50 »

Nikuccia: Igen, éljen ez a fajta felfogás, aztán meg ki vagytok akadva, hogy k*.. öhm... aszfaltrózsának néznek.
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #7360 Dátum: 12 jún 24, 22:41:13 »

Persze Niki, de sajnos love storykon kivül még nemláttam olyat ahol ez működik, szóval azt kell mondjam én is inkább a Loah által említettel találkoztam többször. Mondjuk lehet belőle beszélgetést kezdeményezni meg hasonló, de azért necces. Ezért mondtam azt a mosolyt, az legalább valami észrevehtő jel ahhoz, hogy oda is mehetsz.

Mini, azért csak nem úgy gondolta Niki sem, hogy a semmiből jön a srác, előtte szemeztek vagy valami.
(Az a személyi lehet ám kamu. Nyelvesít Harmadjára azért elhittem. Nevet)
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #7361 Dátum: 12 jún 24, 22:50:53 »

Honnan tudod heo? Az is benne van az írásában ha már a tettekről ír.
Az már más amit te írsz, ott van az ismerkedés, ő meg a hirtelen tettekről ír. Te viszont a vadászásról írsz, szépen a férfi "kiszemeli" a nőt, szemkontaktust létesít, ha a nő úgy mond valamilyen gesztussal jelét adjak hogy "zöld jelzés" akkor jöhet a többi... És a te esetedben a mosoly a zöld jelzés.
Naplózva


heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #7362 Dátum: 12 jún 24, 23:14:54 »

Majd Niki elmondja, hogy hogyan gondolta akkor, én is csak tippelek, de gondolom ő sem szeretné, hogy simán letámadják.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #7363 Dátum: 12 jún 25, 00:46:01 »

Van amikor nagyon romantikus tud lenni, ha van előtte egy olyan pillanat amikor összetalálkozik a két szempár és vibrál a levegő és akkor többet mond mint a beszéd.

Gondolom Niki sem arra gondolt, amikor egy púpos, sánta, félszemű, szőrös, büdös és nyáladzó ember kiugrik a bokorból és lesmárolja. Nevet
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #7364 Dátum: 12 jún 25, 10:15:22 »

Milyen aranyosak vagytok, ahogy próbáltátok kifejteni, mire gondoltam. Nevet Mini képviselte a konzervatívságot, heo pedig a Jäger Meistert, két ellentétes akarat egymásnak feszülése... ikszdé
Egyébként szerintem mindenkinek igaza van abban, hogy az összesféle csajozási, kezdeményezési módszernek megvan a maga szépsége, de ugyanígy a helye, módja, ideje is persze. Én is írtam, hogy nem mindegy, hogy néz ki az illető. Valószínűnek tartom, hogy >ettől< a kedves kis trolltól megijednék még én is. Nevet
Velem igazából csak egyszer esett meg az a dolog, amit fenn fejtegettem. Nyilván nem írnék le ilyesmit, ha nem történt volna már meg, és nem hagyott volna pozitív emlékeket bennem. Viszont vannak olyan helyzetek, amikor a szónak semmi értelme, mert olyan erősen vibrál két ember között a levegő, hogy feleslegessé válik a beszélgetés, ezért kell a "tettek mezejére lépni". Nevet Olyan is volt már, hogy a srácban nem volt annyi bátorság, vagy hajlandóság, nem tudom, hogy odajöjjön hozzám, pedig egyértelmű volt, hogy szeretne valamit. Én viszont akkor pont olyan kedvemben voltam, hogy nem érdekel, ha törik, ha szakad, de én most egy passzív megfigyelő leszek, amíg ő oda nem jön, és nem csinál végre valamit. x-) Nem lett belőle semmi, mert végül elmentünk arról a helyről, és hát eléggé bántott a dolog, és utólag belegondolva én is csinálhattam volna másként. Nevet
De persze annak is megvan a maga szépsége, amit heo ecsetelt, annak a bizonyos kiszemelésnek, préda elejtésének, de az más. Az is más, amiről Mini beszélt. Hogy illik először megismerni valakit, letámadni semmiképp, mert az illetlen és nem szabad. Mosolyog Meg tudjátok, ez az egyéntől is függ. Kinek milyen a felfogása, mennyire rugalmas, mennyire nyitott az ilyen dolgok felé. Ez a művészet egyik legszebb fajtája, és az a jó benne, hogy bárki művelheti, mert nem tehetség, nem pénz, nem hatalom kérdése, lét kérdése. Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 489 490 [491] 492 493 ... 681
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!