24 szep 24, 00:18:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 491 492 [493] 494 495 ... 681
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Én  (Megtekintve 1483442 alkalommal)
0 Felhasználó és 49 vendég van a témában
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #7380 Dátum: 12 júl 04, 11:41:45 »

Bátor Mosolyog
én ma azt álmodtam hogy beolvastam valami random öregasszonynak... mostanában egyre inkább kezd kitörni belőlem a visszaszólok hangulat... de valahogy a frappánsabb gondoltok mindig csak utólag jutnak eszembe... de ha még 1x előfordulna a szitu tudom nem hagynám annyiban xD
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #7381 Dátum: 12 júl 04, 11:45:01 »

Nagyon szerethetnek téged ezek a cigányasszonyok, ha itt-ott mindig beléjük futsz. ikszdé

Hanii, lehet, valami mélyebben kivágott felsőt kellett volna felvennetek. Nevet Nincs az a férfi, aki ne adna a csinos külsőre plusz egy pontot, akármilyen pocsék is az eléje rakott étek. xD
Nekünk ilyen versenyek sosem voltak. Szomorú Hülye, unalmas középiskola volt, ahol csak sportnapok, meg rendészeti versenyek, meg wing tsun hetek, meg ilyen ingerszegény, nem lányoknak való rendezvényeket tartottak.

Noemimi, ezért kell jó sokszor beszólni másoknak, így gyakorolhatod azt, hogy élesben is leessen az álla a menő szavaidtól az illetőnek, ne csak a tiéd, miután már megtörtént az esemény, és elgondolkodsz azon, mi csattanósabbat, mellbevágóbbat mondhattál volna. Nevet
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #7382 Dátum: 12 júl 04, 11:51:44 »

Végülis annyira, nem bátorság kérdése, mert csak öregasszony. Amikor beszéltem buliban egy csajjal és odajött két hegyomlás cigány beszólogatni. Én meg megütögettem az egyiknek a kopasz fejét mint valami fogyatékosnak és mondtam, hogy jól van. Ügyes gyermek vagy. Na az bátor volt. Amikor már 7-en voltak körülöttem és féltem, hogy megkéselnek és hazajöttem amíg lehetett, az lehet, hogy nem volt bátor. Nevet De utólag vicces. Nevet
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #7383 Dátum: 12 júl 04, 11:57:25 »

Az ilyet nem biztos, hogy megértik, így nem veszik fel...
Am lehet csak öregasszony, de kitudja mikor és honnan bújnak elő a rokonai xD... mondjuk tény pesten nem annyira szokás... inkább itt vidéken ahol egyszer a buszos rászólt egy kis gyerekre, hogy tegye le a lábát a székről, este már a buszmegállóban várták a sofőrt a nagydarab rokonok, hogy szóljanak, ha még 1 ilyen akkor egy szép konyhakés fog a nyakán kikötni...
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
D3VON
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 599

In my eyes you're already dead.


« Válasz #7384 Dátum: 12 júl 04, 12:00:06 »

Erről eszembe jut, hogy egy hete ki akartak rabolni, de azzal nem számoltak, hogy nálam bicska van (életlen, de jól elijesztettem őket... Mosolyog) Csak a baj az volt, hogy este viszont 20-30 ember kergetett meg.. ikszdé
Naplózva


Room! Shambles!
Mesterem: hanii Gazdám: drszabi
Tanítványom: Neirda
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #7385 Dátum: 12 júl 04, 12:10:41 »

Noe: Azok eléggé felvették. Nevet
D3VON: Mekkora bicskád van neked? Nevet
Naplózva
D3VON
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 599

In my eyes you're already dead.


« Válasz #7386 Dátum: 12 júl 04, 12:14:23 »

Gdat88: jó nagy. Mosolyog Ilyen kinyithatós, de nem éles, mert még a végén elvették volna, és engem támadnak vele. De legalább elhitték, és 10x annyian jöttek vissza... mert ugye az úgy fair, nem? Nevet
Naplózva


Room! Shambles!
Mesterem: hanii Gazdám: drszabi
Tanítványom: Neirda
Rina
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 462



« Válasz #7387 Dátum: 12 júl 08, 17:43:55 »

Hát igen sokszor megesik az ilyen még pár éve mentem Debrecenfelé gyorssal és mellettem egy csinos lány ült erre jöttek csapatba és a lányt "finoman" elvitték én meg gyáva modon nem tettem semmit sokkot kaptam . Azóta csak IC-vel járok azon vonalon.

Multkor meg a gurulos böröndömet akarták alvinni a buszon de, túl nehéz is votl hogy könynen elvigye meg egy kedves srác meg megrugta a lábát és hála égnek a buszon ajtó gyorsan zárodik de ennek ellenére tünkre ment a táska vehettem újat.
Naplózva

Az emberek döntései a kulcs a boldogság kapujához!\\\"

\\\"Küzdj hogy, mind elérd a céljaid\\\"
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #7388 Dátum: 12 júl 08, 18:35:04 »

Az durva. Még sosem láttam ilyesmit, de nem bírnám ki, hogy ne tegyek semmit. A leányzónál semmiképpen, de még a bőröndnél sem. Nem valami ártatlan helyen lakom, de ilyet még nem pipáltam.

Nem pofátlanságból, de mi vitt rá, hogy most írj újra? Régebben aktív voltál, legalábbis úgy emlékszem. Minek köszönhető a durván két éves szünet a hszeid között? Persze csak ha nem túl személyes.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Rina
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 462



« Válasz #7389 Dátum: 12 júl 08, 18:56:19 »

Bocsánatot is kérek a kimaradásért.  Szomorú
Hiányozott mindig is csak annyira "forgás volt körülöttem" hogy ug gondoltam ha jót meg jókedvvel nem tudok írni nem írok.
De most úgy érzem összeszedtem magam és kicsit aktivizálom magam.
Jah meg végig követtem nagyjából mik voltak itt azért nem feledtem el .  Nevet

Az előző témára visszatérve voltam 15 és alőszőr mentem arrafele . Ne félj most már nem hagyom annyiban ha ilyet látok kicsit kinöttem az lesokkolódok szintet.  kacsint
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 08, 18:58:08 írta Rina » Naplózva

Az emberek döntései a kulcs a boldogság kapujához!\\\"

\\\"Küzdj hogy, mind elérd a céljaid\\\"
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #7390 Dátum: 12 júl 08, 19:00:05 »

Azt látom, hogy nem kevés időt töltöttél el a fórumon, benne lenni a Top 10-ben azért nem semmi.

Boldogságra fel! Nevet
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Rina
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 462



« Válasz #7391 Dátum: 12 júl 08, 19:05:48 »

Úgy ám Happy happy!

Ja és a Főiskola is jó hatást tett nekem .Nem mellesleg egy fórumos volt a csoport társam is.

Top 10-be bekerülni nehéz de bentmaradni nem olyan ördöngösség.

Na hogy, ne legyen  egyáltalán nem ideillő. Szerintetek jól sikerült? :
http://kepfeltoltes.hu/120708/577640_398052966907925_456067332_n_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Naplózva

Az emberek döntései a kulcs a boldogság kapujához!\\\"

\\\"Küzdj hogy, mind elérd a céljaid\\\"
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #7392 Dátum: 12 júl 08, 19:17:01 »

Aranyosak vagytok. Jó fényes a kép, gondolom a fehér(?) háttér miatt.

Nyilván nem tudod és a kérdés is értelmetlen, de az óra még a klasszikus felhúzós vagy már elemes?
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Rina
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 462



« Válasz #7393 Dátum: 12 júl 08, 19:36:10 »

Aranyosak vagytok. Jó fényes a kép, gondolom a fehér(?) háttér miatt.

Nyilván nem tudod és a kérdés is értelmetlen, de az óra még a klasszikus felhúzós vagy már elemes?

Ha jól tudom elemes de ha szeptemberbe viszzamegyek koleszba megtudom biztosan mondani.  Nevet
Amugy igen igen a konyhába fehér a fal.
Naplózva

Az emberek döntései a kulcs a boldogság kapujához!\\\"

\\\"Küzdj hogy, mind elérd a céljaid\\\"
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #7394 Dátum: 12 júl 08, 19:47:56 »

Szia én még nem láttalak, mert nem rég érkeztem Nevet
Nagyon arik vagytok Nevet
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Oldalak: 1 ... 491 492 [493] 494 495 ... 681
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!