24 szep 23, 20:22:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 486 487 [488] 489 490 ... 681
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Én  (Megtekintve 1483158 alkalommal)
0 Felhasználó és 67 vendég van a témában
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #7305 Dátum: 12 jún 21, 21:20:43 »

titkárnő..ikszdé ezen jót nevettem. Teljesen normálisan nézel ki, szép vagy. Nevet  Most úgy hívod: stréber pár év múlva úgy fogod: Főnök.
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #7306 Dátum: 12 jún 21, 21:22:46 »

Bár a jegyeim is ezt mutatnák xD valamint sajna ha sikeresen "mérnök asszony" leszek még mindig lesz egy közgazdász főnököm =/
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #7307 Dátum: 12 jún 21, 21:40:59 »

Szép vagy, Gabesszal egyet kell hogy értsek Nevet
Tényleg a Corvinusra jársz? :O
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #7308 Dátum: 12 jún 21, 21:42:09 »

Holnap szóbelii. Nevet És utolsó érettségi, de most már tényleg a legutolsó. ikszdé Félek, a végén úgy járok, mint szegény Cartman, csak én nem abortusz, hanem érettségifüggő leszek. ikszdé >kép<
Ó, és > készülök < ám az éjszakára is. Nem lesz itt alvás, kéremszépen. Nevet

Noemimi, a titkárnős megjegyzést abszolút pozitívnak szántam, szerintem a titkárnők nagyon dögösek. Nevet
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #7309 Dátum: 12 jún 21, 21:44:17 »

Na vigyázzatok a végén teszek fel normális képet xD mitöbb videót a táncunkról ahol csámpizok smirksweat

és igen tényleg oda járok miért?

Ah az érettségi laza dolog - nekem is ezt mondták tavaly - én is leszóltam őket, hogy ja úgy az ha túl van rajta az ember évek óta xD
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #7310 Dátum: 12 jún 21, 21:53:50 »

Nekem tanuim vannak rá hogy 4 évig 1 hangot se tanultam, és 3asnál nem lett rosszabb érettségim xD..
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #7311 Dátum: 12 jún 21, 21:56:02 »

4 évig én se igen tanultam és szín5ös lett az érettségim ikszdé most se tanulok annyit mint kéne (mint szobatársaim és megvan a 3+os átlag ikszdé)

érettségire is csak bioszra tanultam... de arra nagyon
mondjuk a többiből elég mákos is voltam
pl. irodalomtételem a biblia volt
     kémia pont amit így előtte néztem hogy ezt akaorom (sörgyártás)
     a többit nemírom xD
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 21, 21:57:39 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #7312 Dátum: 12 jún 21, 21:56:24 »

noemimi-chan: csak úgy kérdeztem, mert az komoly, nem nehéz amúgy?

Nikkucia: hajrá az érettségihez ^^

Érettségi laza dolog Mosolyog (nekem is tavaly volt, de alig-alig tanultam rá és mégis mindenből átmentem és nem is lett olyan rossz Nevet)
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #7313 Dátum: 12 jún 21, 22:02:48 »

Niki, az MX-t ne idd meg! Nagyon rossz íze van, még fogmosással is alig lehet tőle megszabadulni...

Noe, nem kötözködésként, de raktál már tabló képet is, sőt segítettünk kiválasztani is... Nem igazán tudnál megijeszteni minket. Nyelvesít
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #7314 Dátum: 12 jún 21, 22:03:56 »

Én az agrár részre járok...mint élelmiszer mérnök azt mondanám, hogy nem könnyű... de elvégezhető... leghalábbis az 1. év sikerült... vannak itt nagy bukási rátás tárgyak.... én is épphogy átmentem most nem egyből, de egy nagyon nyögve nyelős volt Nevet

A közgázról nem tudok nyilatkozni.... sajnos sok a BME-s haverom, szóval elfogult vagyok xD és mérnök is xD (vagyis egy kedves gépész ismerős szerint csak valami hasonló... de fizika tanár idén azt mondta mi igazi mérnökök leszünk)

De a tablókép retusált Nyelvesít
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #7315 Dátum: 12 jún 21, 22:10:56 »

Mindegy, csak ne kelljen elismerni. Nevet
Ennyi ember még kedvességből sem mondaná, hogy szép vagy.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #7316 Dátum: 12 jún 21, 22:12:34 »

Vigyázzatok mert mindekit beköpök Pokesznak és szétrugja a seggeteket Nevet.. Amúgy sztem tegyen fel mindenki képet magáról! az jó buli kicsit barátiasabbá válik a forum Nevet.. Régen is ezt csináltuk Nevet.
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #7317 Dátum: 12 jún 21, 22:18:08 »

oké oké ikszdé
de bírom ezt a fiúkban ah... én elismerem és tudom, hogy vannak lányok akik azért szidják magukat mert azt akarják, hogy dicsérjék őket és ti meg is teszitek

de én tudom, megkaptam gimiben sokszor, hogy nem kell erőltetni a külső dolgot...
szal tőletek is felesleges  a sok dicséret (persze jólesik)... vannak részek amikor szeretek magamban, de már kiskoromban megmondta az anyukám, hogy modell nem lesz belőlem... szal mindig jobb szerettem volna ha az eszemért szeretnek, kedvelnének Nevet  

és szerencsére van valaki aki így is szeret mindenestül ikszdé

akármilyen is vagyok, pedig van sok lelki hibám is xD

Még szerencse, hogy "Pokeszt" az ilyen nem zavarja Nevet

Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #7318 Dátum: 12 jún 21, 22:21:58 »

Csak nyugodtan. Nevet

Pár oldallal ezelőtt volt egy nagyobb mutogatós roham, ha érdekel, akkor olvass vissza, van egy pár kép amin csak nevetni lehet, bár azok direkt azért készültek. Nevet


Mindenféle lány van, de mindegyiknek jól esik a törődés még egy idegentől is.
Hibám az nekem is van rengeteg, de azok kit érdekelnek, ha éppen sztárolnak. ikszdé
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #7319 Dátum: 12 jún 21, 22:23:00 »

Niki, az MX-t ne idd meg! Nagyon rossz íze van, még fogmosással is alig lehet tőle megszabadulni...
Egyedül a Monster jó és abból a zöld, ha fent akarsz maradni.

Én az agrár részre járok...mint élelmiszer mérnök azt mondanám, hogy nem könnyű... de elvégezhető... leghalábbis az 1. év sikerült... vannak itt nagy bukási rátás tárgyak.... én is épphogy átmentem most nem egyből, de egy nagyon nyögve nyelős volt Nevet
Aha, értem, hát így is azért tényleg nem könnyűnek hangzik, mondjuk nálunk se volt éppen az a könnyű tanév, főleg egy-két mocsok tanár miatt...
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Oldalak: 1 ... 486 487 [488] 489 490 ... 681
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!