24 szep 23, 16:26:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 481 482 [483] 484 485 ... 681
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Én  (Megtekintve 1482769 alkalommal)
0 Felhasználó és 35 vendég van a témában
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #7230 Dátum: 12 jún 09, 10:48:30 »

Korrekt ajánlat... Indulok is a falhoz behálózni a testvérem xD amint megbirkózott a másokkal biztosra veszem, hogy a segítségünkre siet.... Úgy sem fog nekem tudni ellenállni, elvégre engem is megcsókolt a tűz (ill. elértem, hogy megcsókoljon) mint a volt csaját...

A Blackfyre "név újra szép lesz méltó régi hírnevéhez" ikszdé csakhogy minket nem fognak tudni leverni "mi lemossuk a gyalázatot" ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 09, 10:49:39 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #7231 Dátum: 12 jún 09, 12:24:51 »

fellázadunk a jogos örökös ellen

Csak ne olyan hevesen, azt úgy sem fogom hagyni. Majd ha megunom az uralkodást a romlott királyságok fölött, talán átadom nektek a trónt, én meg elindulok valami kalandos vándorútra... Talán csatlakozom a nomád népekhez.

De előtte leszámolok a bűnös családokkal...
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7232 Dátum: 12 jún 09, 16:07:04 »

Korrekt ajánlat... Indulok is a falhoz behálózni a testvérem xD amint megbirkózott a másokkal biztosra veszem, hogy a segítségünkre siet.... Úgy sem fog nekem tudni ellenállni, elvégre engem is megcsókolt a tűz (ill. elértem, hogy megcsókoljon) mint a volt csaját...

A Blackfyre "név újra szép lesz méltó régi hírnevéhez" ikszdé csakhogy minket nem fognak tudni leverni "mi lemossuk a gyalázatot" ikszdé

Így lesz. Éljen az újjáalapított Blackfyre dinasztia! Az uralmunk alatt a Hét Királyság soha nem látott nagyságot ér majd el. (Dorne kié lesz? Azt is oda kell adni valakinek. A központi részeket én közvetlenül uralom, mint Targaryen és Lannister leszármazott, Észak a tiéd, de a déli végekre még kell keresni valami helytartófélét.)

nektek a trónt, én meg elindulok valami kalandos vándorútra... Talán csatlakozom a nomád népekhez.

De előtte leszámolok a bűnös családokkal...

Szövetséged a barbár nomádokkal nem vezethet eredményre. A trónt nem lehet nekünk adni, azt elvesszük, vassal fizetünk érte, mint Theonék. A nomádoknak pedig semmi esélye a páncélos lovasság ellen.
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #7233 Dátum: 12 jún 09, 16:26:56 »

Hmm még nem is gondolkoztam rajta mi legyen Dore-val, annyi biztos, hogy nekem nem kell, nem szeretem a meleget... xD Felajánlhatnánk jutalomként a leghűbb szövetségeseknek... egyenlőre... majd később, a háború során pedig eldöntjük mi legyen a sorsa... xD
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7234 Dátum: 12 jún 09, 16:41:20 »

Nekem is az a bajom vele, túl meleg van ott. De óvatosnak kell lennünk, a Dorne-iak mindig is hűek voltak a hivatalos Targaryen vérvonalhoz. Ez szép dolog, de veszélyes lehet, keresünk addig is valakit.

Viszont lehet Jont meg kéne kérned, hogy próbáljon meg szövetséget kötni a zombikkal. Akkor legyőzhetetlenek lennénk.
Naplózva
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #7235 Dátum: 12 jún 09, 16:59:32 »

Az lehetséges, hogy én behódoljak? bow

Am ha szövetségre lép a zombikkal, mért nem üzleteltek inkább a másokkal? Sokkal nagyobb haderő, és ők csinálják a zombikat is. Nevet
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #7236 Dátum: 12 jún 09, 17:14:38 »

Ha én leszek a király, akkor nem csak lehetséges, hanem kötelező behódolni.

A Másokban meg nem lehet megbízni, túl erősek. A zombik viszont alá vannak rendelve nekik. Majd mondjuk nekik, hogy lázadjanak fel vagy valami hasonló. Valami béna marxista szöveggel megvesszük őket simán.
Naplózva
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #7237 Dátum: 12 jún 09, 17:17:55 »

Igaz, de csak kell valami nekik is Gondolkozik Hisz akkor minek rohannák le westerost? Gondolkozik

Aes(mi lesz a második neved?) király én leszek leghűségesebb alattvalója bow
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #7238 Dátum: 12 jún 09, 19:09:53 »

De szánalmas vagy, hogy behódolsz egy senkinek. Jelen pillanatban ÉN vagyok az uralkodó, ez törvényes örökségem jussa. És még nem döntöttem úgy, hogy lemondok.

Elveszitek? Vassal fizettek érte? Na, ne nevettess. Mosolyog

Nem azért akarok csatlakozni a lovasnomádokhoz, hogy azoknak seregével legyőzzelek titeket. Nélkülük is simán legyőznélek. Egyszerűen jobban vonz az életmódjuk (nem a filmben ábrázolt Khal Drogos életmód, biztos vannak igazi Lovasnépek is...)

Idézet
A nomádoknak pedig semmi esélye a páncélos lovasság ellen.

907. Pozsony.  kacsint

---

Na jó, én nem bántanám a rokonaimat, főleg, ha ilyen ambiciózusak. Biztos inkább a szövetséget keresném veletek. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 09, 19:15:54 írta Saphira » Naplózva

Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #7239 Dátum: 12 jún 09, 19:18:56 »

Nem szánalmas csak jó beosztást szeretnék a jövőben, és ha ehez az szügséges, hogy lázadjak állok elébe! Nyelvesít Meg hát Lannister párti vagyok Nevet Amúgy ha a mások úgy döntenek, hogy lerohanják westerost tök mindegy, hogy ki urakodik Behalt
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #7240 Dátum: 12 jún 09, 19:20:19 »

Valaki elmagyarázná, hogy mi van?
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Putir
Vendég
« Válasz #7241 Dátum: 12 jún 09, 19:28:27 »

SzG
Pár ember túl sok Trónok harcát olvas/néz Nevet
Naplózva
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #7242 Dátum: 12 jún 09, 19:34:38 »

Putir
Köszi így már értem. Előtte fogtam a fejem és mondtam, hogy ezek meg min veszekedhetnek?
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #7243 Dátum: 12 jún 09, 20:03:22 »

Saphira a vérfertőzött Targaryen dinasztia sarjának vallja magát, egész pontosan Rhaegar törvényes kölykének, így jogosan igényt tart a trónra, amit természetesen birtokol is.
Aes pedig Rhaegar és Cersei eltitkolt fattyának tekinti magát, és mivel Cersei egy Lannister, Rhaegar pedig vérbeli Targaryen, így a két klán mindkét hagyatékát magában hordozza, vagy ahogy ő fejezné ki: " Aranyat szarok és sárkányom is van."
Most pedig azon egyezkednek, kit illet a trón, kit illet észak, kit illet Dorne, meg mi legyen a Másokkal. Saphira királynő vándorútra szeretne menni egy nomád csoporttal, bár még maga se tudja, megundorodott-e végleg az uralkodás miatt a hét királyságtól, az viszont biztos, hogy Aes potenciális rivális számára, aki Lina Lisana személyében már talált is magának követőt. Summa summarum. Mosolyog

Mondjuk gőzöm nincs, mit jelent a "Visszaolvasás no jutsu", de az én értelmezésemben azt, hogy visszaolvasunk, az "Értelmező no jutsu" pedig, hogy értelmezünk. Mindkettőt ajánlom figyelmedbe, SzG. Mosolyog

És olyan nincs, hogy túl sok Trónok harcát néz valaki. Ez a mondat egy paradoxon. Nevet

Most viszont pucolok, mert még Osho mindenható bölcsessége sem véd meg az édes, A pozitív vércsoportomra éhes, mutáns, vidéki szúnyogoktól. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 09, 20:07:48 írta Nikuccia » Naplózva
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #7244 Dátum: 12 jún 09, 20:08:55 »

Nikuccia: Az utolsó mondattól hátraestem a székben a röhögéstől. És igen azt jelentik azok a nevek. Az „Anti visszaolvasás no jutsu” pedig a nem olvasok vissza jutsu. figyelmembe ajánlod?! OK, csak megtettem viszont (most fog mindenki meglepődni) nem nézem/olvasom a Trónok harcát.

Szia Chuck Norris! Mit csinálsz itgfsajhghhkhajs
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Oldalak: 1 ... 481 482 [483] 484 485 ... 681
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!