24 szep 22, 04:17:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 431 432 [433] 434 435 ... 681
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Én  (Megtekintve 1479360 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #6480 Dátum: 11 dec 23, 18:44:41 »

Tessék masszírozni akkor a combod, én arra keltem fel tegnap hogy a vádlim görcsölt be. Borzalmas érzés volt.

Lew írta hogy nem egy nagy fórum arc, ahogy én sem, de kedvet kaptam kitenni egy képet magamról (Mikor írtam bemutatkozást akkor egy 4 éves képet raktam ki Nevet de csak mert azt találtam). >_< ez az első ilyen hogy fórumra teszek ki képet igazából, bár most már ez úgy az egyetlen fórum ahova "aktívan" járok.
Nem a legjobb kép, de én nagyon szeretem, mert a legjobb barátnőmmel készült és tök cuki lett. Én a Baloldali fekete ruhás volnék.  Pirul
http://sadpanda.us/images/785904-7FNPAQN.jpg
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 27, 16:42:46 írta Minagi » Naplózva


samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #6481 Dátum: 11 dec 23, 19:10:49 »

Minagi: aranyos vagy a képen, legalábbis nekem tetszik  Pirul
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #6482 Dátum: 11 dec 23, 21:56:47 »

'estét mindenkinek! Mosolyog

Látom, nem csak én voltam az utóbbi időben "picit" inaktív :") na de most bepótolom lemaradásom =3
Így visszaolvasva jó pár oldalt, lenne egy kérdésem: hogy sikerül nektek 12-13 éves korotokra 175 cm fölé nőni? Ohh My God én 15 éves vagyok és nem érem fel a konyhaszekrény tetejét [csak székkel] ikszdé

A nevek jelentése témához még  csak annyit fűznék hozzá, hogy az én nevem latin eredetű, azt jelenti szeretetreméltó. A kiegyensúlyozottság, a jólét és az egészség jelképe. Szülöttei társaságkedvelők, értik a tréfát, jókedvűek, segítőkészek. Megvetik az ügyeskedést, a törvénytelen dolgokat. Általában szerencsés kézzel nyúlnak mindenhez, s mert ők maguk is szívesen segítenek másokon, mindig akad, aki segít nekik.

Bemutatkozást már régebben írtam, ha valakit érdekel, megkeresem Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 23, 21:57:40 írta Kallen » Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6483 Dátum: 11 dec 23, 22:03:11 »

Kallen ez a magasság dolog csak ne zavarjon, lányoknak nem kell magasra nőnie, úgyse lesz belőlük festőlétra. ikszdé Viszont az alacsony lányok általában sokkal szebbek, aranyosabbak, szexibbek, stb nevezd ahogy akarod. (Tisztelet a kivételnek persze, a magasakat se kell leszólni, nem is célom. ikszdé)
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #6484 Dátum: 11 dec 23, 22:27:42 »

Aes-szel egyet értek, alacsonyabb lányok szerintem cukibbak, aranyosabbak, meg amiket felsoroltál Nevet
Szerintem azért elég furán veszi ki magát, ha egy lány magasabb, a fiúnál.
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #6485 Dátum: 11 dec 23, 22:35:01 »

Persze nem azt mondom, hogy 2 méteres létra szeretnék lenni, csak legalább a kisszéket ne kelljen használnom, ha valamit le akarok szedni a szekrények tetejéről [pl. gyógyszeres doboz]. x") Láttam már olyan házaspárt, ahol a feleség 3 fejjel nagyobb volt mint a férje, eléggé... abszurd volt o.o
Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #6486 Dátum: 11 dec 23, 22:36:23 »

engem akkor ért efféle sokk, amikor a 4.es fiúk/lányok magasabbak lettek nálam o.O pedig 170cm nem olyan alacsony, szerintem. o.O De ennek ellenére inkább alacsonyabb lennék, mint magasabb ^^
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #6487 Dátum: 11 dec 23, 23:04:07 »

Engem az sokkolt le, amikor tavaly év végén voltunk ezen az iskolai vizsgálaton [súly, magasság, hallás-látásvizsgálat stb.]. 5.-ben én voltam a 2. legmagasabb az osztályban és kiderült, hogy 4 év alatt bírtam nőni 2 cm-t ikszdé
Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6488 Dátum: 11 dec 23, 23:08:02 »

Hát én meg hirtelen nőttem meg. 9.ben még az utolsó előtti voltam a tesisorban, 11.ben meg feljöttem a 3. helyre. (És nem úgy, hogy négyen voltunk. ikszdé Voltunk vagy tizenakárhányan.) Általánosban még tiszta gyötörpe voltam, Tyrion Lannister is a pofámba röhögött volna, hogy "nimá' egy törpe!" Nevet Hú de utáltam a sor végét.
Naplózva
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #6489 Dátum: 11 dec 23, 23:13:26 »

Velem meg pont fordítva volt.xD 1-5.-ig én voltam a tornasorban az első, aztán megálltam a növésben :"D és mindenki más nőtt tovább Nevet

Én azt utálom, ha ugrálnom kell valamiért, hogy elérjem. Ráadásul ha megkérek valakit hogy segítsen, kinevet, hogy az nincs is magasan. Utána meg már nevetünk mindketten Nevet
Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #6490 Dátum: 11 dec 23, 23:30:43 »

Akkor azt hiszem, én nem dicsekszem azzal, hogy 4 éves középsulis létem alatt 28 centit nőttem ikszdé ikszdé
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #6491 Dátum: 11 dec 23, 23:49:51 »

én kb 4-5.ig a legmagasabb voltam a tornasorban (de így diktálhattam a tempót futásnál Faceg) aztán most kb az 5-6. lennék, ha betartaná bárki is xD az egyik abrátnőm kb. a végén áll, így ketten, a magasabbak beállunk mellé xD meg az egész csoport össze-vissza áll.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #6492 Dátum: 11 dec 24, 02:20:48 »

Én a magasságommal abszolút meg vagyok elégedve (187 cm), a súlyom (72 kg) az, amit keveslek hozzá. Sportosnak elég sportos vagyok. Mondjuk ha az ember boulderezik, akkor nemigen lehet elhízni, de azért pakolnék magamra még egy kis tömeget Mosolyog
Persze nyilván nem fogok tudni jelentős mennyiséget felszedni, mivel nincs kellő önfegyelmem ahhoz, hogy rendesen, szabályozottan kajáljak.
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #6493 Dátum: 11 dec 24, 08:22:50 »

Minagi: aranyos vagy a képen, legalábbis nekem tetszik  Pirul

Köszönöm szépen! ^.^
Engem az sokkolt le, amikor tavaly év végén voltunk ezen az iskolai vizsgálaton [súly, magasság, hallás-látásvizsgálat stb.]. 5.-ben én voltam a 2. legmagasabb az osztályban és kiderült, hogy 4 év alatt bírtam nőni 2 cm-t ikszdé
Szép teljesítmény 2 cm Nevet nekem az se megy, az összes bátyám jóó magas, de én valahogy megakadtam 170 körül
Naplózva


Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #6494 Dátum: 11 dec 24, 09:03:40 »

Minagi nagyon szép vagy!  Pirul

Amúgy nem nagyon segít a masszírozás... Van egy kis húzódásom... Munkahelyi ártalom... Volt víz az egyik ládában amikor lábbal emeltem egy 14-es stócot... smirksweat ikszdé

Én 14 évesen 150 centi voltam, 50 kiló... 4 év alatt nyúltam meg a mostani magasságomra, azóta nem nőttem semmit... smirksweat
Naplózva
Oldalak: 1 ... 431 432 [433] 434 435 ... 681
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!