24 szep 21, 23:53:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 433 434 [435] 436 437 ... 681
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Én  (Megtekintve 1478957 alkalommal)
0 Felhasználó és 35 vendég van a témában
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6510 Dátum: 11 dec 27, 15:41:30 »

Nikkie, te mikor teszel fel képet? Nevet

Hát itt nálunk egy pár fiú 13 évesen 187 cm-es magassággal rohangál. smirksweat xD
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #6511 Dátum: 11 dec 27, 16:42:03 »

A bátyám pedig úgy 14-15 évesen már 185 centi volt... smirksweat
Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #6512 Dátum: 11 dec 28, 11:34:15 »


Hülye vagy te. Mosolyog Nevet Én szívesen olvasom. ;D És képet is tehetsz be, megengedem. Hümm-hümm Nevet Csak hogy tudjam, kinek is vagyok a múzsája. ikszdé Nevet


Ebben az esetben majd valamikor írok magamról egy hosszabb bemutatkozást =)
Naplózva


Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #6513 Dátum: 11 dec 28, 18:06:59 »

...és teszel is fel egy (vagy több) képet magadról. Nevet Ugye így akartad írni? Nevet

Nikkie, te mikor teszel fel képet? Nevet

Én, drágám? Már több mint egy éve tettem, de oks, majd töltök fel, úgyis kéne új profkép fészre, ha sikerül csinálnom egy jót, akkor azt ide is linkelem. Kúl
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #6514 Dátum: 11 dec 28, 20:04:36 »

Huh sose tudtam ilyen bemutatkozást írni =D na mind1 essünk neki =D

Nos 18 éves vagyok, Egerben lakom, gépésznek tanulok. Imádok rajzolni , más hobbim nem nagyon van =D

Ha a személyiségemről kéne beszélnem huh  >.<# hát az elég összetett. Van egy arcom amit a legtöbb embernek mutatok " a laza, kemény gyerek" de igazából a legjobb barátaim tudják hogy milyen is vagyok valójában. Egy anime kedvelő, művészi hajlamokkal rendelkező kicsit gátlásos srác. Kifelé azt mutatom hogy milyen kemény gyerek vagyok stb de egyébként van egy kis önbizalomhiányom mivel véleményem szerint, szörnyen alacsony vagyok és idegesitő hogy 18 évesen véleményem szerint nem vagyok túl férfias :S

Régen kb 15-16 éves koromig nagy rocker voltam mivel a haverjaim és baráti köröm nagy része is az volt meg amúgy is szerettem ezt a műfajt. Hosszú haj  Lehánylak ( sz*rul állt =D ) farmer Maidenes pulcsi stb =D majd később rájöttem hogy én minden stílust szeretek és hülyeség egy féle stílus szerint öltözködni. 8.-os koromig elég sokat csúfoltak , piszkáltak aztán középiskolában bekerültem egy társaságba akik mellett végre lett önbizalmam és szépen lassan kialakult bennem egy olyan személyiség , amelyet addig el sem tudtam volna képzelni. Most már tök ismeretlen emberekkel is úgy el tudok beszélgetni mintha országos cimborák lennénk. Ekkortájt kezdtem el élvezni az éjszakai életet is és mostanság már igenis ki merek állni magamért ( tisztára mint egy rossz anime xD ) fel merem vállalni hogy én ilyen vagyok mert lett egy olyan baráti társaságom akik nem piszkálnak miatta. És tényleg nem kell elöttük felvennem a hétköznapi álarcom.

Egyébként nagyon szeretek álmodozni, nem ritkán teljesen el tudok bambulni a buszon is és olyan dolgokon jár a fejem hogy: Mit kéne otthon lerajzolnom, ez biztos jól nézne ki stb =D

Nem vagyok szent egy időben elég sokat dohányoztam és nem ritkán elég durván részegre ittam magam. Hálistennek már kb 1 hónapja nem gyújtottam rá és csatt részeg se voltam már egy ideje ( najó de: szalagavatón ) megjött az eszem.

Nos gyorsan leírtam a gondolataimat =D és parancsoljatok itt egy pár kép akit érdekel ^^

Profilképem facebookon:
http://imageshack.us/photo/my-images/11/30066920151493658208310.jpg/

Haverokkal Miskolc felé =D ( a bal oldali vagyok )
http://imageshack.us/photo/my-images/822/39004131348754200902310.jpg/

És egy elég régi kép az egyik legjobb barátommal:
http://imageshack.us/photo/my-images/62/31844824265918577907110.jpg/

Naplózva


Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #6515 Dátum: 11 dec 28, 20:26:48 »

Így a bemutatkozás alapján nagyon édes ember lehetsz. Nevet Egyelek meg. :3 Nevet Ez az ábrándozás nagyon aranyos. Nevet
Tudom, most jellemeztelek azzal a 2 szóval, amit a fiúk utálnak, az aranyos és az édes, de higgyétek el, egy lány szájából ezek egyáltalán nem sértőek. Nevet

Miért gondolod, hogy nem vagy elég férfias? :O Szerintem egyáltalán nem vagy kisfiús. =)
Naplózva
Mystgun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 73

Best in the World!


« Válasz #6516 Dátum: 11 dec 29, 14:39:04 »

Jó ez a topic, jó másokat megismerni:) jobb mint a facebook Mosolyog bár én nem beszélek, mert nekem nincs...

Van aki szereti az RPCJS-t (Rossz PC Játékok Sorozat)??
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 13, 22:43:53 írta Mystgun » Naplózva

Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #6517 Dátum: 11 dec 29, 16:40:14 »

Üdv erre! Nekem nagy kedvencem a RPCJS, csak kár, hogy vége lett. Pedig néztem volna még jó pár részt belőle. Van itt fórumon topicja is azthiszem, érezd jól magadat erre!
Naplózva

A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #6518 Dátum: 11 dec 30, 00:42:29 »

Köszi Nikkie. Pirul

Lew, mintha magamat hallanám... :3
És nem tudom, hogy mi bajod van magaddal, pont jól nézel ki. Nevet A rockeros hosszú hajas dolgon jót nevettem. Nevet Apumnak is volt ilyen korszaka, láttam is róla képet. ikszdé
A zenei ízléssel meg én is így vagyok. Egy időben full rockeresen öltözködtem, lány létemre Tankcsapdás meg SOADos pólókban járkáltam állandóan, csak bakancsom nem volt. ikszdé A pólók még mindig megvannak, pizsamának tökéletesek. :3
Naplózva

Utakata24
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 187


Tsuki no masutā


« Válasz #6519 Dátum: 11 dec 30, 09:02:55 »

A-chan az én nagy néném(39) még most is rocker, folyton tankcsapdát hallgat, mikor megjön kocsival nem a kerekeket hallod a bejárón, hanem hogy üvölt a tankcsapda ikszdé 
Naplózva

"A hülyeség nem pók, de mégis behálózza a világot"
Andi

"Óvakodj az olyan dolgoktól, aminek nyele van, mert azokkal dolgozni kell!!!!!"
Dávid

"Egy teve 2 hétig tud dolgozni anélkül, hogy inna; én 2 hétig tudok úgy inni, hogy közbe nem dolgozom"
Tomi

E-szerint élek:
"Jézus ott áll előtted, ha szomszédodat lelőtted.
Máriától kapsz egy pofont, ha a boltba lopsz egy kotont.
Kertedbe nő a vadkender, érted jő a pókember"
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #6520 Dátum: 11 dec 30, 11:50:49 »

Nekem az egész családom rocker vagy népzenész/táncos/oktató. Nevet Szóval nem lepődök meg, hogy én iy ilyen lettem. :3
Apumnak van vagy 200 bakelit lemeze, csak sajna bedöglött a lemezjátszó és már nem tudjuk őket min meghallgatni. Szomorú
Volt már olyan, hogy eltévelyedtem a divatzene irányába, de valahogy mindig "visszatérek a gyökereimhez". Azért meghallgatok én mindenféle zenét, de akkor is a rock a fő. Nevet
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #6521 Dátum: 11 dec 30, 12:16:51 »

Tudom, most jellemeztelek azzal a 2 szóval, amit a fiúk utálnak, az aranyos és az édes, de higgyétek el, egy lány szájából ezek egyáltalán nem sértőek. Nevet

Na igen =D Valóban nem szeretjük ezt a 2 szót de ha te mondod hogy nem sértő egy lány szájából akkor elhiszem =)

Miért gondolod, hogy nem vagy elég férfias? :O Szerintem egyáltalán nem vagy kisfiús. =)

Köszi ez jól esik =)

Lew, mintha magamat hallanám... :3
És nem tudom, hogy mi bajod van magaddal, pont jól nézel ki. Nevet

Köszi jó ilyet hallani ^^

A zenei ízléssel meg én is így vagyok. Egy időben full rockeresen öltözködtem, lány létemre Tankcsapdás meg SOADos pólókban járkáltam állandóan, csak bakancsom nem volt. ikszdé

Igazából ezen nagyon sokan átesnek =D Rengeteg ismerősöm akik régen nagy rockerek voltak most úgyanúgy meghallgatnak mindent mint én =D
Naplózva


A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #6522 Dátum: 11 dec 30, 12:29:21 »

Én azt nem értem, hogy mire jó az ellenségeskedés a más-más zenét kedvelők között. Minden zenében lehet találni valami jót (oké, kivéve azokban, amik tényleg sz@rok Faceg), egyszerre több stílust is kedvelhet valaki. És talán pont az ilyen magunkfajtákat cikizik azok az emberek, akik csak egy féle zenére vannak ráállva. :/
De ez mennyire "Én" téma? Hümm-hümm
Naplózva

Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #6523 Dátum: 11 dec 30, 14:32:58 »

Nekem a családban 1 bátyám csak, aki nagy AC/DC, Guns N' Roses fanatikus. Vagy is nem akkora nagy, de jobban meghallgatja, mint bármi mást. Én először disco-s voltam, mert a suliban azt hallgatta mindenki. -.-" Aztán megjött az eszem, és azóta (3 éve talán) rocker vér folyik at ereimben. Rock/Melodic Death Metal nálam a fő favorit, de persze jöhet néha egy kis Trash is, például amit most hallgatok(Annihilator-Weapon X)

De amúgy tényleg, bocsi az offért. Nem igazán ide illő volt most ez.
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 30, 14:34:10 írta Dawe » Naplózva

Mystgun
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 73

Best in the World!


« Válasz #6524 Dátum: 11 dec 30, 14:37:45 »

5686465
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 13, 22:38:45 írta Mystgun » Naplózva

Oldalak: 1 ... 433 434 [435] 436 437 ... 681
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!