24 szep 21, 23:53:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 432 433 [434] 435 436 ... 681
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Én  (Megtekintve 1478954 alkalommal)
0 Felhasználó és 34 vendég van a témában
Hidetada
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 555


I love you spagetti Vallás: mugen


WWW
« Válasz #6495 Dátum: 11 dec 24, 10:34:34 »

Én 13 éves vagyok 162 centi magas 51 kiló szeretem a spagettit Nevet Dragon Ball fan vagyok no meg Naruto (de Dragon Ball jobban Nevet) Szeretek úszni Nevet. Van ps3-m ps2-m nintendo 3ds-m game boyom Nevet retró mi? ikszdé A felhasználó nevem a japán nevem: Vajda= Hidetada Bálint= Obinata ennyi lenne azt hiszem Nevet
Naplózva

Pokémon trainerem akit eljuttatok a Sinnoh ligáig: Lina Lisana
Mesterem: Hiname Shion
Utakata24
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 187


Tsuki no masutā


« Válasz #6496 Dátum: 11 dec 24, 14:23:17 »

ja én bleach, naruto, nana, d.gray-man és bújj bújj szellem fan vok, ja és az új x-ment is szeretem smirksweat
nekem csak xbox360-om van, meg egy ipod-om, viszont apának van ipohne-ja és ipad-ja, és mindig azt mondja i paid=én fizettem ikszdé magassagám nem változott 186 13 évesen és egy 78 kg(kicsit sok:S)
Naplózva

"A hülyeség nem pók, de mégis behálózza a világot"
Andi

"Óvakodj az olyan dolgoktól, aminek nyele van, mert azokkal dolgozni kell!!!!!"
Dávid

"Egy teve 2 hétig tud dolgozni anélkül, hogy inna; én 2 hétig tudok úgy inni, hogy közbe nem dolgozom"
Tomi

E-szerint élek:
"Jézus ott áll előtted, ha szomszédodat lelőtted.
Máriától kapsz egy pofont, ha a boltba lopsz egy kotont.
Kertedbe nő a vadkender, érted jő a pókember"
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #6497 Dátum: 11 dec 24, 15:23:34 »

Minagi nagyon szép vagy!  Pirul
Köszönöm szépen!  Pirul

...magassagám nem változott 186 13 évesen ...
Tejóég! Mi történt? Úgy volt régebben hogy a fiúk később érnek és Gimi 1-2-ben kezdenek el nőni igazán, te meg 13 évesen 186 centi vagy már? Meg úgy a legtöbben, a 12-14 évesek nagyon megnyúlnak. O.o
Naplózva


Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #6498 Dátum: 11 dec 24, 15:25:48 »

Nekem csak 15 éves koromra jött össze a 168 centi, Utakata, ügyes vagy,csak így tovább!   Nevet
Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
Utakata24
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 187


Tsuki no masutā


« Válasz #6499 Dátum: 11 dec 24, 16:09:28 »

Ez genetika nem munka de zért kössz. Nevet
Naplózva

"A hülyeség nem pók, de mégis behálózza a világot"
Andi

"Óvakodj az olyan dolgoktól, aminek nyele van, mert azokkal dolgozni kell!!!!!"
Dávid

"Egy teve 2 hétig tud dolgozni anélkül, hogy inna; én 2 hétig tudok úgy inni, hogy közbe nem dolgozom"
Tomi

E-szerint élek:
"Jézus ott áll előtted, ha szomszédodat lelőtted.
Máriától kapsz egy pofont, ha a boltba lopsz egy kotont.
Kertedbe nő a vadkender, érted jő a pókember"
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6500 Dátum: 11 dec 24, 16:45:25 »

Én egy éve lassan semmit se nőttem. smirksweat És mindenki kezd túlnőni rajtam.
Barátnőmmel rendszeresen nézegetjük, hogy az 5.-6.-osok már mind akkorák mint mi, vagy magasabbak. O.o
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #6501 Dátum: 11 dec 24, 16:50:37 »

wow az nem semmi. am olyan furcsa, hogy mostanában egyre fiatalabban jön meg az "érettség" testileg. hmm én mindig is későn érő típus voltam, de nem bánom. főleg most hogy rövid a hajam xD kit érdekel mások vélemény, én mindig úgy öltözködtem, hogy kényelmes legyen, és olyan volt a hajam amilyen nekem is tetszett..nem értem egyesek mért kötnek belém O.o "csajt" akarnak csinálni belőlem, egyik barátom arról álmodott hogy szép voltam és döglöttek utánam a pasik...mondom, jó hogy emléxel rá mert ilyen nem fog többé történni... smirksweat

Szerk: és a fórumon Jounin vagyok!!
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 25, 15:42:48 írta ^^ » Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #6502 Dátum: 11 dec 24, 17:55:05 »

Én 22 vagyok, 185 centi magas,  x360 fan,  és bleach, naruto főleg shouen fan,  imádom  a csajomat,  ameriak olt timer izom verdákat  is. Melózom, Közbe éretségizem, és majd tűzoltó szeretnék lenni!!
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #6503 Dátum: 11 dec 26, 16:26:40 »

Minagi most látom, hogy tettél fel képet, tök jó!  Pattog És szerintem is nagyon szép vagy. *.* És nőies is. :3
Én kicsi vagyok és vékony.  Nevet 14 éves koromban kb megálltam a növésben.  No comment
Naplózva


A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #6504 Dátum: 11 dec 26, 19:01:37 »

Minagi~ Nevet Tényleg nagyon szép vagy! Nevet Kicsit irigy is vagyok... Nyelvesít

Az izomautókat én is nagyon szeretem! *-*

Ne sírj Zsófi! Nevet Én örülnék, ha olyan lennék, mint te. :3 A hajad is olyan szép. *-*
Naplózva

samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #6505 Dátum: 11 dec 26, 22:59:06 »

Minagi most látom, hogy tettél fel képet, tök jó!  Pattog És szerintem is nagyon szép vagy. *.* És nőies is. :3
Én kicsi vagyok és vékony.  Nevet 14 éves koromban kb megálltam a növésben.  No comment
Én 14 évesen indultam el a felhő karcoló szintre ikszdé aszem 14 évesen voltam majdnem 180 centi  Gondolkozik, ja kábé annyi Nevet Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #6506 Dátum: 11 dec 27, 08:28:15 »

Anna: Köszi.  Pirul Amúgy annyira nem bánkódom rajta. Legalább szabadon hordhatok magassarkút.  Nevet

samdav: Húha az komoly.  Ohh My God Amúgy szüleid is ilyen magasak?
Naplózva


Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #6507 Dátum: 11 dec 27, 11:06:46 »

Sevanna, A-chan nagyon köszönöm, ez most jól esik. ^.^ Pirul

14 évesen 180 centi samdav? Az szép, én szeretem ha valaki ilyen magas, már hozzá szoktam Nevet

Anna: Köszi.  Pirul Amúgy annyira nem bánkódom rajta. Legalább szabadon hordhatok magassarkút.  Nevet

Hehe, a barátnőm jó magas 180 körül lehet már, és néha szeret magassarkút hordani akkor még magasabb, de mindig mondja nekem hogy milyen "gáz már" ha egy fiú alacsonyabb nála... -.- Nevet
Naplózva


samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #6508 Dátum: 11 dec 27, 13:14:52 »

samdav: Húha az komoly.  Ohh My God Amúgy szüleid is ilyen magasak?
Negatív. Nem nagyon Mosolyog Anyám 176 centi környékén van, apám meg ha még jól emléxem 185 centi volt.
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #6509 Dátum: 11 dec 27, 14:31:31 »

Magamról nem nagyon írnék semmit. Nem hiszem hogy bárki is túlságosan kíváncsi lenne rám, tekintve hogy nem vagyok egy nagy fórum arc =) Hébe-hóba felnézek írok 1-2 hszt és ennyi, de ha valakit érdeklek az szóljon =D

Hülye vagy te. Mosolyog Nevet Én szívesen olvasom. ;D És képet is tehetsz be, megengedem. Hümm-hümm Nevet Csak hogy tudjam, kinek is vagyok a múzsája. ikszdé Nevet


Haniinak, A-channak és Minaginak üzenem, most nem tudom konkrétan, hogy kinek vannak komplexusai hármótok közül, de mindnyájan jól néztek ki szerintem. Nevet Szóval csak magabiztosan. Kúl

Flexeet (remélem, jól írom Nevet) nem ismerem, de ő is aranyos. :3


Biztos nem gondoltátok volna, de Nikolett vagyok. ikszdé Semmi esetre sem Nikoletta. Figyelmeztetés Gyáááá Arra kiskorom óta allergiás vagyok. Nevet

"A Nikolett név érzékeny, álmodozó, mûvészi hajlamokkal megáldott személyiség kialakulását támogatja. Nagyon igényli a harmóniát és a békét kapcsolataiban és a társaságokban, melyekben megfordul. Bár gondolatai és reakciói gyorsak, mások érzéseit nehezebben, lassabban érti meg. Néha nehézségei vannak a szóbeli kifejezéssel."

Hát ez az utolsó másfél mondat annyira igaz basszus. xD Csak nekem úgy általában véve lassú a felfogásom. xD És még a memóriám is rossz. Szóval mire nagy nehezen megértek valamit, viszonylag hamar el is felejtem. xD Ezért szívok most vizsgaidőszakban. Szomorú Nevet
És mostanában nehezen is fejezem ki magam tényleg. Szomorú Kár, hogy az érzéseimet nem tudom másba "átültetni", akkor nem kéne magyarázkodni. :3
Naplózva
Oldalak: 1 ... 432 433 [434] 435 436 ... 681
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!