24 szep 22, 08:32:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 399 400 [401] 402 403 ... 681
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Én  (Megtekintve 1479768 alkalommal)
0 Felhasználó és 50 vendég van a témában
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #6000 Dátum: 11 márc 10, 20:22:55 »

Hát Lille, ez a 15 évesek egészséges testtömeg indexe Nevet
Naplózva



 
Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #6001 Dátum: 11 márc 10, 20:35:08 »

Nem vagyok alacsony.. se gizda, se kövér. Pont mindenből ilyen "közepes" vagyok. ^^
Testtömeg indexnek pedig soha nem voltam híve. Az izom mindig is nehezebb volt, és lesz is, mint a zsír. Az osztályomban van egy kigyúrt fiú, aki már elvileg az elhízott kategóriába tartozik, holott majdnem minden nap edz.^^
Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #6002 Dátum: 11 márc 10, 20:44:07 »

Én mennyi vagyok? Úgy nyolcvan?
Sűrűek a felsőbbrendű törhetetlen csontjaim Faceg
Naplózva
CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #6003 Dátum: 11 márc 10, 20:47:32 »

182-3-4-5-6cm mellé 0,079-0,08t párosol bennem.^^
Naplózva

A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #6004 Dátum: 11 márc 10, 22:06:55 »

A-chan a.k.a. Anna képet is rakj már be, bár írtad, hogy szégyenlős vagy, de kíváncsi vagyok.  Hümm-hümm

sztem nem maradnál életben ha az én képem meglátnád  >.<#  smirksweat
különben én is elég kíváncsi fajta vagyok Nyelvesít bár nem olvastam végig az egész topikot, de a te bemutatkozásod már megvolt?  Pattog
Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #6005 Dátum: 11 márc 10, 22:47:56 »

Hacsak nem ninjavikingkalózcápa mutáció lépett fel nálad akkor ez lehetetlen.  Nevet
 Gondolkozik
Őszintén, nem tudom, hogy írtam-e már ide, de ha nem akkor hamarosan megejtem.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #6006 Dátum: 11 márc 10, 22:50:41 »

Remélem nem az, mert akkor meg kell, hogy semmisítsem. Nevet
Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #6007 Dátum: 11 márc 11, 10:20:12 »

azért ennyire nem szörnyű a helyzetem ikszdé
ha véletlenül vannak is Kisame féle rokonaim, nem tudok róluk  smirksweat Nyelvesít
Naplózva

Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #6008 Dátum: 11 márc 11, 11:31:18 »

Dancsa nállam senki nem vékonyabb! Nevet A kiscsaj is ki fog idővel kupálódni, csak most hirtelen megnyúlt...
Nekem meg már reszeltek... Nem fogok már se hízni, se nőni...
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6009 Dátum: 11 márc 11, 11:39:17 »

nállam senki nem vékonyabb! Nevet

Hát, én azért szerintem esélyes lennék arra, hogy megdöntsem a rekordodat. ikszdé
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #6010 Dátum: 11 márc 11, 11:42:35 »

Nem hiszem... Találkoztunk a nyáron, és vastagabb voltál nállam... Azóta meg hogy kikupálódtál, biztos felszedtél pár kilót..
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #6011 Dátum: 11 márc 11, 16:44:01 »

Nos, akkor én is bemutatkozom.
Szabolcs a becses nevem, a jelentése (tudtommal) nyers, ehhez eléggé hű vagyok tekintve, hogy legnagyobb erényem az őszinteség ugyanakkor legnagyobb jellemhibámnak is ezt mondanám, mert "az őszinteség néha fáj", bár szerintem a hazugság mindig fáj úgyhogy ez a jobbik változat, de ízlések és pofonok.
A felhasználónevemet egy barátom adta aki papnak tanul, ez egy rövidítése a heosporos névnek ami, ha minden igaz hajnalhozót jelent.
Végül is nagyon megkedveltem, mert tényleg olyan vagyok, mint aki a hajnalt hozza, nem tudni, hogy milyen lesz amikor találkozol velem, lehet jó vagy rossz, mint egy új nap kezdete. Nevet
Meglehetősen egoista vagyok, mert bizonyos emberektől intelligensebbnek gondlom magam és mivel őszinte vagyok ezt hangoztatni is szoktam. Nevet
Jó tulajdonságomnak tartom, hogy bárhol bármilyen szituációba kerültem eddig ott mindig feltaláltam magam, tehát mondhatni kreatív vagyok némiképp találékony és ezek mellett minden alap nélkül tudok nevetni ami érdekes reakciókat vált ki másokból.
Imádok kritizálni és kedvelem a cinizmus és irónia keverékének némiképp keserű szemszögéből vizsgálgatni a világot, valamint szeretek olvasni, zenét hallgatni és játszani (szájharmonikát nyúzom sokak örömére, bánatára... Nevet) rajzolni, filozofálni és osztani az észt. Nevet
Hobbi szinten írok, általában kritikákat vagy esszéket.
Gyűjtöm az energiaitalokat ezen gyakran meglepődnek, de az emberek nem is gondolnák milyen sok fajta létezik.
Szeretem az állatokat, az összeset.
Továbbá rendkívül foglalkoztat a pszichológia, a különböző viselkedési formák és sok minden amit úgy meg lehet figyelni, hogy mintát ad ki.
Szabadidőmben kézilabdázok mintegy 6 éve, mellesleg, a kedvenc számom a hat (milyen érdekes... Gondolkozik Nevet).
Igazából rengeteg dolog érdekel és foglalkoztat így különösebben semmi nincs amit nem kedvelek, azt hiszem ennek köszönhetően igencsak eltérő világképem van az átlagétól, pont, mint ahogyan a nagy átlag ezt gondolja. Nevet
Némi szám adat így a végére.
19 éves vagyok (a törvény tekintetében már nagykorú is vagyok milyen jó nekem Nyelvesít) idén augusztusban töltöm a 20. életévemet szóval oroszlán a csillagjegyem.
Idén fogok érettségizni és egyetemre menni.
Mint ahogyan a profilomból is kitűnik törzsgyökeres miskolci vagyok ahol az avas lakótelepen töltöm az alvásra szánt időmet, mivel, hogy itt lakok. Nevet

Gondolom ez több is, mint elég, de nyugodtan lehet kérdezni, válaszolni mindig fogok.
Képet pedig kerestem, de csak EZT (katt az EZT szóra) találtam ahol rendkívüli mértékben sugárzik belőlem az értelem. Nevet
A kép 2 éve készült nyáron ám ez mit sem von le értékéből tekintve, hogy semmit sem változott az arcom, s fejem, kivételt képez a rajtuk megtalálható szőr mennyisége. Nevet
Ám, ha van rá igény (szinte biztosan nincs, legalábbis remélem, mivel lusta is vagyok egy kissé Nevet) záros mennyiségű időn belül készítek egy aktuálisat is.

Megj.: Rajtad a sor A-chan a.k.a. Anna. Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 11, 20:14:14 írta heo » Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #6012 Dátum: 11 márc 11, 23:44:33 »

Imádok kritizálni és kedvelem a cinizmus és irónia keverékének némiképp keserű szemszögéből vizsgálgatni a világot, (...) Gyűjtöm az energiaitalokat ezen gyakran meglepődnek, de az emberek nem is gondolnák milyen sok fajta létezik.(...)

Megj.: Rajtad a sor A-chan a.k.a. Anna. Nyelvesít

egy ilyen bemutatkozás után még merjen az ember megszólalni, főleg, ha hina-komplexusa is van  smirksweat
különben a kritizálás, a kukacoskodás és a világ keserű szemszögből való vizsgálása nekem is jó tulajdonságaim közé tartozik Nyelvesít

én üdítős dobozokat gyűjtöttem, van valamilyen lovas energiaitalos is, amit csak a dobozért vettem meg xD ha anyu ki nem dobta azóta Sír mert "minek gyűjtöd itt nekem a szemetet??" x)

a képet meg te akartad... tessék... de ne reklamálj , ha nem maradsz életben Nyelvesít

mostmár értem, hogy miért pont energiaitalos flakont rendeltél Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 12, 18:36:32 írta A-chan » Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #6013 Dátum: 11 márc 12, 00:14:00 »

A "lovas", netán EZ lenne?

Egyébként meg nem haltam meg nyenyenye  Nyelvesít

Nos igen minden, mindennel összefügg, de, ha mégsem, akkor abban összefüggnek, hogy nem függnek össze, szóval mégis csak összefüggnek. Nevet
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #6014 Dátum: 11 márc 12, 18:33:17 »

igeeeen! Pattog ez az! Nevet
egyébként meg, furcsa... még élsz... elég strapabíró lehetsz, hogyha egy ekkora, fénykép általi megrázkódtatást ilyen könnyedén veszel   Gondolkozik
Naplózva

Oldalak: 1 ... 399 400 [401] 402 403 ... 681
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!