24 szep 23, 06:20:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 362 363 [364] 365 366 ... 681
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Én  (Megtekintve 1481989 alkalommal)
0 Felhasználó és 37 vendég van a témában
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #5445 Dátum: 10 júl 13, 00:47:59 »

én big beates electropunk rave new wave gót k*rva vagyok Pirul
Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #5446 Dátum: 10 júl 13, 01:52:52 »

Én inkább az underground hip-hop irányába vonzódok. Szal rappernek mondanám magam, de nem csak azt hallgatok. Az öltözködésem, szlengem és maga a viselkedési stílusom is e irányba vonzódik. Emellett parkourozom (is), ami szerintem simán illeszkedik az underground hip-hophoz.
Meg kell jegyezni, hogy jobban szeretem a mélyebb hangvételű muzsikákat, amit más depressziósnak hív, mert csak azt látja benne (sajnálatos). Persze egy ütős dalszöveg ütős alappal fel tud dobni...
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 13, 01:53:36 írta Stance » Naplózva



FujiwaaraMichiyo
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 248

Aisurando *O*


WWW
« Válasz #5447 Dátum: 10 júl 13, 06:59:52 »

Úristen... ez ijesztő... O.o DE NAGYON!!!
Naplózva

/l 、
( ゚ヮ 。7 ೨ -Ve~nyau!
 l、 ~ヽ
 じしf_, )ノ
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #5448 Dátum: 10 júl 13, 08:24:04 »

cafe08, tök szép vagy szerintem ^¸^

Meg te is aranyos gyerek voltál. ^¸^

Írj gyakran dumába, és akkor majd lesznek ismerőseid. :3


Én 164-165 cm magas vagyok, és szeretek ekkora lenni. :3


Megosztom veletek jelenlegi kedvenc idézetemet:

"A nők szeretik az élet egyszerű dolgait. Például a férfiakat." xP
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5449 Dátum: 10 júl 13, 08:28:11 »

Szerintem ez akár mehetne az Én topicba is, de egyenlőre hagyom, meglátjuk mi lesz belőle. Ha inaktívvá válik, vagy durva veszekedés tör ki a különféle stílusú emberek között, akkor törlésre kerül. És lehetőleg kerüljük egymás anyázását a stílusok alapján!

Moderátor

Gabesz: ha nem értesz egyet, töröld nyugodtan.
Naplózva
cafe08
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 7

NaruxHina & LuffyxHancock fangirl ^^


« Válasz #5450 Dátum: 10 júl 13, 08:58:28 »

köszi Nikkie Pirul ^^
megfogadom a tanácsodat:D amúgy meg akartam nézni a képeidet, de látom az imagerz-nek annyi  smirksweat
balon, te még nőni akarsz?o.O
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #5451 Dátum: 10 júl 13, 10:24:45 »

Zenei stílust nézve minden jöhet Nevet
Szoktam sokszor menni Rocktogonba, Lyukba , Gyárba, Dieselbe .
Ahogy lejött a helyekből kedvelem a Rock  zenét , Hardcore , Hardstyle és a durvább elektronikai zenéket is Mosolyog
Naplózva
Genesis_16
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 225


« Válasz #5452 Dátum: 10 júl 13, 10:32:44 »

armunid: örülök hogy hasonló szemléletűek vagyunk bye bye
Stance:a pk-zás állati jó nagyon szeretem én is csak kevés leghetőség van nálunk ilyen téren

meg hogy én kb 4 éve vagyok rapper és igazán megmondva az életemet csak kicsit befolyásolja de azt is jó irányba
Naplózva

“Bármihez, amit megtehetsz vagy megálmodsz fogj hozzá! A merészségben zsenialitás, erő és varázslat rejlik.” (Goethe)

“Egy tanítvány egyszer így panaszkodott:
- Mester, miért nem feded fel soha történeteid értelmét?
- Mit szólnál ahhoz – felelte a mester -, ha valaki gyümölccsel kínálna, de megrágná, mielőtt odaadja neked?”
(ismeretlen szerző)
Genesis_16
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 225


« Válasz #5453 Dátum: 10 júl 13, 10:49:36 »

Nikkie ez nem volt szép tőled xD

Na még annyit magamról hogy jelenleg mosonmagyaróváron a kossuth lajos gimibe járok
amit a gimiben legjobban szeretek az az osztályom  Kúl 27-es osztlétszámból 21 lány van Nyelvesít
Naplózva

“Bármihez, amit megtehetsz vagy megálmodsz fogj hozzá! A merészségben zsenialitás, erő és varázslat rejlik.” (Goethe)

“Egy tanítvány egyszer így panaszkodott:
- Mester, miért nem feded fel soha történeteid értelmét?
- Mit szólnál ahhoz – felelte a mester -, ha valaki gyümölccsel kínálna, de megrágná, mielőtt odaadja neked?”
(ismeretlen szerző)
Aysee
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1579

Maknae Taemin. <3


« Válasz #5454 Dátum: 10 júl 13, 11:26:22 »

Én 170 centi vagyok és 16 leszek Nevet
Nem akarok ennél magasabb lenni... ^^

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs175.snc4/38087_1265416850344_1677451294_528125_7647412_n.jpg
Ez itt én vagyok, egyik barátnőmmel a tegnapelőtti Versailles koncert előtt délelőtt ^^
Ritka egy olyan kép rólam, ahol ez a felső van rajtam, és mind2 szemem látszik... Nevet
Naplózva

SHINee <3 ~ Taemin Szeretet Dancing machine~ <3
Anyu: Sabaku no Temari Szeretet Apu:Dani Szeretet
Sensei: Aemy Szeretet
Morause
Vendég
« Válasz #5455 Dátum: 10 júl 13, 17:51:58 »

Áhh király ez a topik többet kéne nézegetnem itten a fórumon!!
Aszhem hogy ne offoljak én is mondok pár dolgot magamról. Én 19 éves vagyok, Borsod megyébe lakom a határ közelében, a születés napomat kishimoto masashi sensei-el ünneplem ezen INFORMÁCIÓ szerint. Vizsgázni is le vizsgáztam, tehát szal az 1. vizsgámon túl vagyok ezen kívül még lesz jó pár darab magasfókú sulikban is! Képet sehogy nem tudok feltenni per pill mert a gépemen nem tárolok és hát fotózkodni sem szeretek de majd csinálok Mosolyog!! Ja és igen-igen 184-185 centi vagyok.. sajna nincs hozzá megfelelő mérő eszköz hogy lemérjem magam >.<#.
Naplózva
Yo-Yo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 450


« Válasz #5456 Dátum: 10 júl 13, 19:24:55 »

ááá stílus .... én ilyen hörgős röfögős ordibálós zenéket szoktam halgatni , de ez nemnagyon láccik rajtam
Mondjuk egy kicsit hosszabb a hajam a szokásosnál (nem  a hátamat veregetős falytábol ) , meg a cuccaim nagyrésze fekete .
ésam genesis linkelnél nekem ilyen "repp" (ikszdé) számot , csakhogy nemnagyon tudom mit értesz ezalatt (ilyen 50centes vagy kicsit ilyen hollywood undead , márha ez repp  Pojén )
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 13, 19:26:06 írta Yo-Yo » Naplózva
Genesis_16
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 225


« Válasz #5457 Dátum: 10 júl 13, 19:47:45 »

én általában magyar rapereket hallgatok a külföldivel az a baj hogy alig értek belőlük valamit
itt az egyik kedvencem http://www.youtube.com/watch?v=Ra3tp8OVgnk ez inkáb underground rap (földalatti rap) mivel nincs klippje és ezért a neten terjed ,de anonim mc az egyik legjobb szerintem mert a rímei ütösek és hát nem káromkodik mint a legtöbb
« Utoljára szerkesztve: 10 júl 13, 19:48:23 írta Genesis_16 » Naplózva

“Bármihez, amit megtehetsz vagy megálmodsz fogj hozzá! A merészségben zsenialitás, erő és varázslat rejlik.” (Goethe)

“Egy tanítvány egyszer így panaszkodott:
- Mester, miért nem feded fel soha történeteid értelmét?
- Mit szólnál ahhoz – felelte a mester -, ha valaki gyümölccsel kínálna, de megrágná, mielőtt odaadja neked?”
(ismeretlen szerző)
Aesir
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 3



« Válasz #5458 Dátum: 10 júl 13, 22:43:04 »

Szííjasztok! Nevet

Szatmári Angelika és Békésen lakok. 16 éves vagyok még gimnáziumba járok. Talán így már páraknak leesett hogy van közöm Denhez, a huga vagyok Nevet .
Ezt a felhasználónevet is ő találta ki, én nem tudtam semmi különösez kitalálni így ő mondta hogy legyen ez,még régebben rajzolgatott egy FSN fanmangát és ott hívták volna így az egyik szereplőt, de mostanában úgyis azt mondja ,hogy nem csinálja meg Nevet.
Hobbim  kosáralabda már 6 éve űzöm és szeretem csinálni. Meg én is szeretek mangákat és animáket nézegetni.
Itt van egy kép rólam:
http://imagerz.com/QEJGUUtvAwJRB1JIEwVR
Naplózva

Shoken
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 29


« Válasz #5459 Dátum: 10 júl 13, 22:44:00 »

Hát... Én igazából semminek se vallom magam, bár főként rockot, punkot, metált és ilyen zúzósabb zenéket hallgatok, de ennek ellenére SZINTE bármi mást is meghallgatok Mosolyog Sokszor "emosnak" néznek, annak ellenére, hogy semmilyen "emos" szokásom, illetve egyéb dolgom sincs, de hát ezek az emberek mindig "fikázzák" azt, amit nem ismernek :\
Naplózva

,,Az egész világ hozzám tartozik! Pénzt akarok és nőket, pozíciót és hírnevet...Az egész világot akarom!´´
Oldalak: 1 ... 362 363 [364] 365 366 ... 681
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!