24 jún 13, 17:06:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 27
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Hebi - Taka  (Megtekintve 82781 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #225 Dátum: 08 jún 24, 18:59:58 »

Hát nem tudom, nekem a Hebi név jobban tetszett, de a Taka is jó. Mosolyog

Egyébként arra én is kíváncsi vagyok, hogy Madara mit akar a Takával(és Szöszkével), az is lehet, hogy egyszerűen csak az akatsuki elhullott tagjait akarja pótolni velük(bár az előbb említett illetővel valószínűleg más tervei vannak). Gondolkozik
Naplózva

Shinichi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1111

His royal highness


« Válasz #226 Dátum: 08 jún 24, 19:29:55 »

A Taka tagok nem érnek fel egy akatsuki szintjére,max. ha egybevesszük őket.
Sasukéval meg eleve más tervei vannak,csakhát Madara vitte Szöszkét,Szöszke vitte Takát.
Naplózva
Gangstakun
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1577


« Válasz #227 Dátum: 08 jún 24, 19:32:31 »

Igazából szerintem mindenféle képpen ezt akarta ... Mert erős szövetségesek lehettek volna a céljuk megvalósításában ... tobi így is pnaszolta , hogy kár , hogy meghaltak az embereik ( legalábbis 1 részük ) ...
Naplózva

SR club alapító és tag
feleségem : Zakuro
lányaim : Tenchi , Pomegranate

BuBu
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 203


Akadémiai tanár vok kukuku


« Válasz #228 Dátum: 08 júl 19, 08:11:14 »

Hát nem tudom, nekem a Hebi név jobban tetszett, de a Taka is jó. Mosolyog

Egyébként arra én is kíváncsi vagyok, hogy Madara mit akar a Takával(és Szöszkével), az is lehet, hogy egyszerűen csak az akatsuki elhullott tagjait akarja pótolni velük(bár az előbb említett illetővel valószínűleg más tervei vannak). Gondolkozik


WÁÁÁÁÁÁ Szöszkeeee ez jóó. fél óráig röhögtem ikszdé Leestem a székről ikszdé De sztem Madárka csak lusta disznóóó és "Szöszkével" akarja elfogatni a nyólcfarkúút Nevet Nevet
Naplózva






zol96
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 42

Shikamaru is the best!Shodaime Lustakage


« Válasz #229 Dátum: 08 júl 19, 21:44:59 »

Most a Tik-Taka és az Ákácukik egyesültek, vagy mi? Mert a 309. mangába Szöszke Ka(t)rinka meg Zastava Yugo már Ákácukis egyenruhában nyomult.
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #230 Dátum: 08 júl 20, 14:01:59 »

Röviden szólva: igen.
A Tata belépett az Akasszukkiba. Persze, előtte még elmondta Tobi, ha elárulják őket, akkor nekik kampec. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Akatsuki Leader - Madara
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25


« Válasz #231 Dátum: 08 júl 22, 13:07:27 »

Yeah, a 410-es mangában Hachibi VS Taka. Remélem a Taka győzelmével végződik a harc Pirul
A Taka most akkor a Hachibi elfogása után, megy Konohát elpusztítani? Vagyis csak Danzouékat...
Naplózva

Pusztuljon Konoha! Le a Senjukkal! Vissza az Uchihák méltóságát x)
valeshika
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314

Shikamaru will be the best hokage


« Válasz #232 Dátum: 08 júl 23, 17:32:03 »

de igaza volt valakinek hogy a hebi bármeik tagja(kivéve sasuket) mint egy akatsuki tag.. azért léptek be mert ugyan az a céljuk, és tobi megemlítette őket peinnek.. siugetsu mitől lenne erős? hol ér már fel sasori vagy hidanhoz??? deidera is k**** erős hisz sasuke is megdöglött volna átokpecsét nélkül
Naplózva

So troublesome....
ArashiKaze
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 68



WWW
« Válasz #233 Dátum: 08 júl 28, 11:26:20 »

Szegény Suigetsu... Őt sem kéne alázni (bár tényleg nem ér fel az Akatsuki-hoz), mivel ha nem lenne erős, akkor Sasuke nem rakta volna be a csapatba. Egyébként sem az a lényeg, hogy ki mennyire erős, hanem, hogy mennyira tudjaa kihasználni a képességeit az ellenféllel szemben. Az ő képességével simán meg lehetne ölni az Egoman-t (hachibit), pl.: a a nyakára tekeredne víz formájában és folytogatná, míg az el nem veszti eszméletét.  Ördögi 
Naplózva


valeshika
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 314

Shikamaru will be the best hokage


« Válasz #234 Dátum: 08 júl 28, 18:58:10 »

hát igen nem számít kinek mekkora az erej de az erőhöz hozzátartozik hogy milyen jók a képességei Nyelvesít, tehát siugetsu lehet jó kardforgató de kell valami jutsuis ahoz hogy csatát nyerjen, off: (vagyis részben idetartozik), mondjuk a kage mane jutsut ha nem shikamaru használja szentem  nem tudnának senkit megfogni vele,
Naplózva

So troublesome....
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #235 Dátum: 08 aug 06, 15:24:34 »

Emberek ne becsüljük alá a Taka-t ( mint tudjuk lebecsülni az ellenséget nagy hiba). Még nem láttunk tőlük semi igazán kiemelkedőt és még idejük sem volt összeszokni (Na jó Szöszkétől már láttunk dolgokat).
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #236 Dátum: 08 aug 06, 15:51:06 »

Hát az előző két manga fejezet alapján a Taka tagjai Szöszkét leszámítva nem valami táposak. Pontosan
Naplózva

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #237 Dátum: 08 aug 06, 15:56:48 »

Én azért kivárom a dolog végét. Szöszke tuti nem véletlenül pont őket vette magához.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #238 Dátum: 08 aug 06, 16:04:44 »

Na jó most láttam az új fejezet spoiler képeit, úgyhogy visszaszívom amit az előbb írtam, a Taka tagjai tartogatnak még meglepetéseket.  Mosolyog
Naplózva

Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #239 Dátum: 08 aug 06, 16:10:46 »

Hát ha igaz a spoiler Karin ténleg nagyon tud Nevet.Eddig csak azért volt szimpi mert szemrevaló de Sasuke nemhoz értelmetlen döntéseket...Karin beválogatása se volt az ezek szerint Mosolyog
Naplózva

Oldalak: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 27
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!