24 jún 02, 04:14:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 48
  Nyomtatás  
Szerző Téma: DEÉSz  (Megtekintve 118420 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #645 Dátum: 10 máj 04, 13:35:57 »

Sziasztok!
Nah a matek... az jó volt!XD
A legszivatósabb az volt, hogy nem tudtam a gömb sugarát kiszámolni a tölcséres dologban Végül csak sikerült de az nagyon szivatot, ugyenebben a feladatban az utolsó valószínüségszámítási cuccos nem ment csakXD (idő sem volt rá)
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #646 Dátum: 10 máj 04, 14:03:52 »

Kazekage sama ez tényleg érdekes.  Hmm? Pedig elvileg személyi kéne kérniük.  Gondolkozik Mondjuk mostanában ezeket sokkal lazábban veszik ahogy figyelem. OFF húgomnak pl szavazásnál nem vették észre, hogy már rég lejárt a személyije. ikszdé

Niki tényleg te is jó voltál matekból. :3 Én semmit nem értek ezekből, amik itt elhangzottak. ^^" De lényeg, hogy mindenkinek sikerült nagyjából.  Nevet
Naplózva


Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #647 Dátum: 10 máj 09, 20:48:07 »

Hát gyerekek, ezt nem hittem volna...94%-os lett a töri írásbelim Nevet
Még csak ezt tudtam meg, de most örülök a fejemnek rendesen Nevet
Naplózva

Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #648 Dátum: 10 máj 09, 20:57:16 »

Gratulálok! Nevet


Hogy csináltad? Nevet Nekem a magyarom a szóbelimmel együtt lett 94%-os, és az lett a legjobb eredményem. :"D


Nem baj, majd jövőre. Kúl
Naplózva
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #649 Dátum: 10 máj 09, 21:08:52 »

Hát sztem akor überelni fogsz ugyanis szóbelin tuti lehúz a tanár amenyire "szeret", örülök ha 80% felett maradok Nevet
Amúgy semmi különös, feküdtek az esszék Mosolyog

És köszi szépen^^
Naplózva

Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #650 Dátum: 10 máj 09, 21:12:58 »

Ugyanmár! Mosolyog Biztosan sikerül, és nem akarlak überelni. kacsint
Ahogy hallottam, nem volt vészes a töri idén, úgyhogy megérdemled. Mosolyog


Szóbelin nálunk mindenkit szinte rugdostak át a tanárok, szóval ne aggódj, szerintem ha rontasz is vele, az nagyon minimális lesz. Mosolyog
Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #651 Dátum: 10 máj 09, 21:53:48 »

Hát gyerekek, ezt nem hittem volna...94%-os lett a töri írásbelim Nevet
Még csak ezt tudtam meg, de most örülök a fejemnek rendesen Nevet

GratulálokXD (Reméljük mégis meglágyula a szíve majd a tanárnak és kegyelmez a 94%nak)
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #652 Dátum: 10 máj 30, 19:34:42 »

27-én volt a megtekintése az írásbeliknek...  egyesek jobbak lettek mint számítottam, mások hát pff-.-
Matek 88% ^^
Infó alapismeretek (progizás): 85% (az tippelgetős részen 3 pontot vesztettem, a második részben első két feladat közül az egyik fullpontos, a másikból talán egy pont minuszt kaptam, a harmadiknál nem olvastam el a feladatot eléggé, szóval a feladat felét nem csináltam meg^^" a 4. SQL példa nem futott le, de megírtam és majdnem jó volt, így 14 pontot kaptam rá a 15ből)
Magyar: 36%  (jobb mint vártamXD (helyesírásra megkaptam a -15 pontotXD)) (kiszámoltam, hogy ha 3 pontot kapok szóbelin, akkor is jó vagyokXD)
Töri 39%  (hááát...^^" ha töritanár elkap akkor nekem annyi... ötös voltam év végénXD)

Az emelt angolom eredményét kedden tudom meg.  (A tavalyi középszint 86% volt)

Továbbtanuláshoz a matek az infó(min 80%) és az angol (min 60%) kell nekem.
Harmadikán emelt angol szóbeliT_T
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #653 Dátum: 10 máj 30, 19:38:50 »

Nekem pedig..

Magyar: 81%
Töri:78%
Angol:89%
Matek: 61%
Földrajz: 72%

Hogy felvegyenk az kell hogy ne bukjak meg semmiből szóbelin. Nyelvesít
Naplózva


 
Hiei
Vendég
« Válasz #654 Dátum: 10 jún 01, 10:50:43 »

Nem értem, hogy lehet magyarból és töriből ennyire gyengének lenni. Mindegyikben csak hazudni kell.
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #655 Dátum: 10 jún 01, 11:14:02 »

És hogyan akarsz hazudni? Beírod, hogy Mátyás király 1500-ban született miközben 1443-ban? A töri tényeken alapul ott nem lehet hazudni. ^^
A magyarban már inkább. Igazából az alapból hazugságon alapul. Hiszen honnan vagyunk mi olyan biztosak benne, hogy az adott író/költő mit érzett as műveinek megírása közben.

Amúgy szerintem mindenki jól teljesített.  Mosolyog Ezek szép eredmények. A magyar 36% az nekem fura, mert abból biztos jobbat írtam volna, de matek 88 meg sose lett volna meg.  Nevet Max 10%. ikszdé
Naplózva


Hiei
Vendég
« Válasz #656 Dátum: 10 jún 01, 11:20:54 »

Amiről nem kérdeznek nem beszélekxDD Kit érdekel mikor született Mátyás, ha nem kérdezik? Hazudj arról amit csinált rizsálj és tegyél hozzá mindig valamit.

Azt se tudom mikor élt IV. Béla még is hibátlan Esszét írtam rólaXDDD. Fogtam az artlaszt láttam mi volt abba a korban. Hmm tatárok és elkezdtem modnani a tatárok redvák voltak mindent elloptak felégettek és elpusztítottak. Ha bementek egy faluba ott nem maradt semmi. Nőket gyerekeket raboltak el. Ám jött a hős az ország megmentője aki IV béci névre hallgatott és a Ország újjáépítőjének tartanak.*trombita szól* Na így blalalalalalaxDDD
Egy darab évszámot nem írtam sztem ami béci bármilyen tettéhez köthetőxD. Elkezdtem hazudni, ha nem tudok béciről de a tatárokról igen miért ne mutassam be másik oldalról miért tartják hősnek?ikszdé Az mellékes, hogy a saját hülyesége miatt kaptak szét minket:D és, hogy betelepített minden féle romántXDDD.
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #657 Dátum: 10 jún 03, 09:41:18 »

Mindenki sír meg parázik érettségi miatt ismerősök közül....basszus elmondom nekem milyen lesz a szigorlat...
Először is beugró...10 kérdésből 7re tökéletes választ kell adni, de olyan szinten lényegtelen és random kérdések, hogy kisebb csoda túljutni rajta...utánna kb 100 tételből 2-őt! kell húznod és azt elmondanod, ehhez csak annyit, hogy kb 20 tételt egy szóval sem érintettek sem előadáson sem gyakorlaton, szal 1/5 esély van rá hogy kapásból B vizsga...
nah ilyenkor sírom vissza az érettségit >.>
Naplózva
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #658 Dátum: 10 jún 03, 11:36:28 »

Jóvan, akkor azé sírunkXD Ma megvolt az emeltszintű bukásomXD
A hetes tételt sikerült kihúznom, első rész viszonylag könnyű volt, jó-e egykének lenni vagy nem jó, szeretnék-e mégtöbb tesót, ez könnyű lett volna, ha nem lettem volna olyan idegesXD

Második: Érveljek az atomenergia mellett vagy ellen... kapsz rá 30 másodpercet gondolkozni... hát nem ment...   de magyarul se jutott eszembe semmiXD   Hazafelé a buszon persze már okosabb voltam, eszembe jutott sok minden, és hogy hogyan kell mondani angolul...

Harmadik: 3 fotó: osztály egy múzeumban, egy üres hálóterem tele emeletes ágyakkal, 1 osztály egy kastély előtt.
Hasonlítsam össze és állítsam szembe a képeket, az osztálykirándulással kapcsolatban.. pfff...   Erről semmit se tudtam kitalálni mostanáig seXD
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Hiei
Vendég
« Válasz #659 Dátum: 10 jún 03, 20:24:53 »

Mindenki sír meg parázik érettségi miatt ismerősök közül....basszus elmondom nekem milyen lesz a szigorlat...
Először is beugró...10 kérdésből 7re tökéletes választ kell adni, de olyan szinten lényegtelen és random kérdések, hogy kisebb csoda túljutni rajta...utánna kb 100 tételből 2-őt! kell húznod és azt elmondanod, ehhez csak annyit, hogy kb 20 tételt egy szóval sem érintettek sem előadáson sem gyakorlaton, szal 1/5 esély van rá hogy kapásból B vizsga...
nah ilyenkor sírom vissza az érettségit >.>

Kár, hogy annyit csalsz rajta amennyit nem szégyelszxD Uv-ről nem is beszélve:D. Szigorlat az új rendszerben meg tudtommal nincsen.
Nem véletlen van annyi retardált diplomás:D. Lassan búcsúban is lőhetnénk... BME diploma 1 pálca,  Corvina diploma 2 pálca, Elte 3 pálca. Körülbelül ennyit is érXDDD.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 48
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!