24 jún 18, 21:24:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 48
  Nyomtatás  
Szerző Téma: DEÉSz  (Megtekintve 120336 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #630 Dátum: 10 máj 02, 16:46:53 »

Én is sok sikert kívánok mindenkinek! Mosolyog


Nem mondom, hogy ne izguljatok, mert úgyis fog, aki olyan típus. Nevet Megnyugtatásul annyit, hogy mihelyst kinyitjátok a magyart hétfőn, és elkezditek olvasni, minden izgalom tovaszáll. Nevet


Nekem egy héten volt az összes érettségim, mivel német volt a választott tárgyam, és a végén már tényleg úgy mentem be, hogy nem érdekel, hogy hogy sikerül, csak menjünk már haza. xD


Jah igen, és elvárom, hogy részletesen értesítsen mindenki, hogy milyen volt, és hogy érzi, hogy sikerült. :3
Lehelljetek életet a topicba, mint mi tavaly. Nevet
Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #631 Dátum: 10 máj 02, 16:51:36 »

Hát most rajtatok a sor. Nem túlélni kell hanem minden percét élvezni.(nekem ezt mondták utolsó tanévzárón)

Én nem ajánlok sem kávét sem felest sem sört, de mindenképpen érdemes reggelizni és vmi csokit és cukros italt vinni magával az embernek. Bár ízlések és pofonok.

Hajrá, mindent bele és az a kis izgulás még jól is jön...

Szóval JÓ SZERENCSÉT! (mi földtudósók már csak így szoktunk drukkolni egymásnak)
« Utoljára szerkesztve: 10 máj 02, 16:52:58 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #632 Dátum: 10 máj 02, 18:21:26 »

Előtte levő nap (vagy az ma van?  Pirul) keressétek meg a belő békéteket.
Csináljátok mi boldoggá tesz és megnyugtat.
Hogy majd tiszta szívvel és fejjel vegyétek.

A puska tiltott! De kardot, szigonyt, baltát vigyetek!
S foglyokat semmiképp se ejtsetek!  xDD

Naplózva

Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #633 Dátum: 10 máj 02, 18:26:14 »

Fenébe Shiro..., én 2-2es shotival gondltam... nah jó, de ha úgy fog fogadni a tanár, hogy katanákat, C4-et,kunaiokat és kunájkéseket ,zanpakutokat az asztalra, akkkor mérges leszek rádXD

SZERK:

Mivel nem telt el 24 óra, nem duplapostolhatok=(

Lehet, nem fogok megbukni magyarból!  szövegértés? kevés volt az idő rá=( Szövegalkotás? túl sz-r szöveg, túl sok időXD
Gondoltam jót érvelek.... nézem.. aki ebből érvel az profiXD  Két vers összehasonlítása? (egy mittomén mi plusz az így írtok ti-s megfelelőjeXD)  esélytelen... Akkor marad a novella elemzés arról szolt hogy volt egy takarítónő, azt meg akarta magát öngyilkolni... nézem.... elolvasom... gondolkozok.... oké, kezdjük egy szendviccselXD... nézem... még mindig nem írtam semmit... aztán oldalnyi piszkozatot írtam, nagyon lassan nagyon nehezen, majd leírtam rendesen, úgy lett 1 2/3 oldal
« Utoljára szerkesztve: 10 máj 03, 13:30:34 írta Dancsa » Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #634 Dátum: 10 máj 03, 15:21:04 »

Nekem tetszett az a novella.
Jót mosolyogtam az asztalos oltásán Nevet
Meg sztem elég egyértelmű volt hogy a fő kérdést úgy kellett kifejteni hogy eleinte a nő komikusan van bemutatva és az olvasó is így látja, ez később egyre inkább átmegy sajnálatba, szánalomba...legalábbis sztem Nevet

A 60 perc tényleg kevés volt az első részre, még 3 feladatom volt mikor szól a tanár hogy 10 perc maradt, szóval azokat kicsit összekapkodtam de összeségében nem volt rossz a szövegértési rész sztem.
Naplózva

Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #635 Dátum: 10 máj 03, 15:40:33 »

Azé a reggeli stresszhelyzetet elfelejtettem mondanixD Pénteken ballagás alkalmából megkaptuk az érettségi behívót...
Tanár elmondta, papírra rá van írva, hogy érettségire kell hozni a papírt, meg a személyitXD
Reggel készülődök...  ********** meg! a papír! odaadtam a ballagáskor anyámnak, hogy vigyázzon rá, ő pedig lent van a telkenXD Telefon.. .hol a papír?! nála... kocsiba ültek vettem autópályamatricát telón nekik, hogy gyorsabb legyen... vajon odaérnek a sulimhoz 8ra?  Dugóba kerültek...  valamikor érettségi közben az egyik tanár szólt hogy megjött a papírom, ami egyébként nem is kellet, ****meg aki ráírja a papírra hogy kell, de nem kell....

Összességébe az, hogy megkapjam a papírt 5-6000Ftbe kerültXD

Következő élményem 1 perccel ezelöttröl: ki kell tölteni a nyilatkozatot, hogy milyen szoftvert tudok használni érettségin...   Jah csak ez a titkárnői infóhoz való papír, nem a szakmaihozXD
« Utoljára szerkesztve: 10 máj 03, 15:46:50 írta Dancsa » Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #636 Dátum: 10 máj 03, 16:02:05 »

Te hol érettségiztél? Nekem a legnagyobb bajom az volt, hogy a nevemet, sokszor kellett felírni, meg nem is kellett semmilyen papír. xD
Naplózva


 
Hiei
Vendég
« Válasz #637 Dátum: 10 máj 03, 17:34:55 »

Na nesze ettől féltetek?XDDDDD ez valami viccxDDDD
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #638 Dátum: 10 máj 03, 17:38:30 »

Félt a halál. De kösz azért..
Naplózva


 
Hiei
Vendég
« Válasz #639 Dátum: 10 máj 03, 17:45:11 »

Nana:D A nagyképűség semi jóra nem vezetXDDD Na jó attól függ, ha stílusosan csinálod mint én akkor egy póttétel után is hülyét csinálhatsz bárkibőlxDDD
Naplózva
Dancsa
Szerver-admin
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5262


_@_/˘˘ Dancsassassin^^


« Válasz #640 Dátum: 10 máj 04, 05:19:34 »

Nah 1 és 3/4 óra (7/4) mulva kezdődik a matek érettségi, szóval aki érettségizik, annak sok sikert, és húúúzdabeledasulibamá ahelyett hogy fórumozolxD
Naplózva


Animeplanet
Egykori Petrikes, jelenleg ELTE-IK-s=)
--
Tudom mi a különbség a ö és a hosszú társa között, csak nem müködik nálam mindig a gombXD
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #641 Dátum: 10 máj 04, 08:03:34 »

Nah sok sikert mára is mindenkinek! Nevet Húzzatok bele. Amúgy az érettségi tényleg könnyű, nekem még a matek is egész jól ment, magamhoz képest, pedig abból nagyon n00b voltam. xD
Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #642 Dátum: 10 máj 04, 10:09:53 »

Na itt is sok sikert mindenkinek.  Mosolyog Kinek a novellája volt? *.* Engem minden érdekel, ami irodalom. Biztos, hogy jó volt. *.*

Ma viszont matek.  Lehánylak Hát részvétem. Mondjuk szinte mindenki fiú, aki most érettségizik itt a fórumon, és a fiúknak jobban megy azért a matek. ^^ Dancsa te fix, hogy ötöst írsz szerintem.  Nevet Emeltezel?

Kazekage sama nekünk is anno egy csomószor le kellett írnunk a nevünket és engem is idegesített. Meg folyton paráztam, hogy mindenhova felírtam-e... Azt, hogy érted, hogy nem kellett semmilyen papír? Személyi meg ilyenekre gondolsz?  Mosolyog
Naplózva


Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #643 Dátum: 10 máj 04, 12:07:51 »

Jah, meg behívó sem vagy mi. Csak aláírni valamit. Amúgy a matek sem volt nehéz, remélem a töri is könnyű lesz.
Naplózva


 
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #644 Dátum: 10 máj 04, 12:57:28 »

Átfutottam a matekon. Bakker, már az első feladatnál elakadtam. xD


Hogyan kell kiszámolni egy szám osztóit? xD Az a függőleges bontás kellett, mint a legnagyobb közös osztó / legkisebb közös többszörös esetében? Ohh My God


Először úgy éreztem, nekünk kicsit könnyebb volt tavaly, de már nem vagyok benne olyan biztos, sőt... A tavalyin elég könnyen el lehetett csúszni, mert nem volt egyértelműen megfogalmazva. Technikai KO


Ahogy elnézem, a II. feladatból az uccsó 2 jó volt, azokat szerettem, csak mostmár nem tudnám megcsinálni, mert kijöttem a gyakorlatból. xD


Sok sikert a "törihez". Kíváncsi vagyok, idén is könnyebb lesz-e az emelt, mint a középszintű, illetve hogy az ideiek már tényleg történelem érettségit fognak-e írni, vagy valami földrajzszerűséget. xD


(Csop.társam emeltezik, szurkoljunk neki is.) Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 48
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!