24 jún 02, 02:43:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 48
  Nyomtatás  
Szerző Téma: DEÉSz  (Megtekintve 118414 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
seiri
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 998



« Válasz #585 Dátum: 09 máj 14, 17:03:03 »

Földrajzból érettségizett valaki? Én osztályomtól azt hallottam, hogy nagyon szemét feladatok voltak :/
kiváncsi lennék rá o.O
Naplózva
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #586 Dátum: 09 máj 14, 17:07:03 »

Én igen.
Topográfia tényleg az volt, kért egy csomó kis várost a Duna mentén. Akik nem arrafelé laknak azoknak elég nagy kicseszés volt, habár kérte még Észak-Európát meg Kis-Ázsiát is: azok már jóval könyebbek voltak.
A 2. rész sablon volt, szerintem minden évben hasonló lehetett.
« Utoljára szerkesztve: 09 máj 14, 17:09:54 írta Den » Naplózva

Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #587 Dátum: 09 máj 14, 17:16:36 »

Húgom is volt. Ő is azt mondta, hogy nehéz volt. Az utolsó feladatra már nem is jutott ideje, mert kevés volt a két óra. Mondjuk még így is azt mondta, hogy ez lett neki a legjobb, mert erre legalább tudott tanulni.  Mosolyog De volt benne full matek is.  Technikai KO
Den te előrehozottat tettél?
Naplózva


Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #588 Dátum: 09 máj 14, 17:25:33 »

Igen, előrehozottan írtam Mosolyog
Kár, pedig az utolsó feladat amolyan kis joker volt, nekem olyan 50-60% körüli lesz ha tippelnem kéne. Szóbelivel együtt remélem meglesz a négyesem Mosolyog
Matek tényleg sok volt, habár nekem azok jobban mentek mint a nyers tudást igénylő feladatok.
« Utoljára szerkesztve: 09 máj 14, 17:35:45 írta Den » Naplózva

Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #589 Dátum: 09 máj 14, 20:11:29 »

Barátnőm öccse is előrehozotatt írt föciből tavaly. Nem vagyok nagy véleménnyel erről az érettségi rendszerről, de ez, hogy lehet előrehozottat tenni kétségtelenül egy nagy előny.  Mosolyog
Különben húgom azóta pontosított és azt mondta, hogy az utolsónak csak a C részét nem tudta befejezni. Neki a tudást igénylőek mentek jobban, mert matekból ő nagyon gyenge.  smirksweat
A szóbeli tudtommal többet számít szóval szerintem simán összejön.  kacsint
Naplózva


Ayaka
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1727


a tudás üldöz, de én gyorsabb vagyok


« Válasz #590 Dátum: 09 máj 14, 20:17:38 »

Sztem is nagy előny, és nagyon jó h lehet előrehozottat tenni. Én is úgy raktam le az infot két éve. Sokkal egyszerűbb egy kicsit szétosztani az évek között a vizsgákat, mint 4.-5. év végén 5 vagy több tárgyból tenni. Persze előnynek is csak akkor számít ha tudod előbb h mit szeretnél, különben annyira nem fontos-
Naplózva
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #591 Dátum: 09 máj 14, 21:18:56 »

Barátnőm öccse is előrehozotatt írt föciből tavaly. Nem vagyok nagy véleménnyel erről az érettségi rendszerről, de ez, hogy lehet előrehozottat tenni kétségtelenül egy nagy előny.  Mosolyog
Különben húgom azóta pontosított és azt mondta, hogy az utolsónak csak a C részét nem tudta befejezni. Neki a tudást igénylőek mentek jobban, mert matekból ő nagyon gyenge.  smirksweat
A szóbeli tudtommal többet számít szóval szerintem simán összejön.  kacsint
Ezt jó tudni, már csak a tételeknek kéne nekiállnom.
C rész...ha jól rémlik a textilipar volt, én azt az USA és Németország csoportjába tettem de ez volt az amiben nem voltam biztos, de a többi csoprorta szerintem kevésbé jellemző. De lehet nem ez volt az és rosszul emlékszem >.<#
« Utoljára szerkesztve: 09 máj 14, 21:19:43 írta Den » Naplózva

Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #592 Dátum: 09 máj 15, 08:21:48 »

Húgomnak a tanára küldött pár linket, amin sok anyag van. Ha érdekel szívesen elküldöm.  kacsint
Ez a többieknek is szól, ha kell vmi én szívesen küldök, ami van a húgomnak.
Sajna föciből nincsenek kidolgozott tételei.  Technikai KO De végülis könyvből is lehet készülni szerintem.
Azt nem mondta, hogy ki volt abban a feladatban szóval sajna nem tudom én se.
Naplózva


asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #593 Dátum: 09 júl 06, 11:47:33 »

Hát én túl vagyok az érettségin, s azt kell mondanom én egész évben áldottam az eszemet h. már volt egy előrehozott földrajz érettségim, ami egyben nekem felvételi tantárgy is így tulajdonképpen én május 6. án befejeztem az érettségizést, hiszen a  pontjaim a  matekkal megvoltak. (Szóval ha tanácsolhatok valamit érdemes előrehozottan tenni egy érettségit mert utána könnyebb dolga van az embernek ráadásul rutint ad)
Utána a szóbelit én nyitottam, mert ügye már nekem úgy sem számít...Kedvesek...De azért jó volt elsőnek lenni...

Egyébként döbbenten olvasom h. idén sem volt könnyű a földrajz mert tavaly sem volt az.
« Utoljára szerkesztve: 09 júl 06, 11:57:42 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #594 Dátum: 09 júl 06, 11:53:39 »

Húgom is túl van rajta és ő is első volt, csak a második napon.  Nevet Na ezt jól összehoztam...
Neki nem volt előrehozott szóval kénytelen volt mindenből menni. Szóval tényleg jól tetted, hogy előrehozottat tettél.
És nálatok jó fejek voltak a tanárok? Húgoméknál nagyon. Mindenből megadták neki a jobbat, szóval simán kitudta javítani az írásbeli jegyeit.
Naplózva


asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #595 Dátum: 09 júl 06, 12:04:24 »

...Nálunk annyira nem. De nekem nem számított. Ennek ellenére azért amikor mondtáka  nevemet halál sápadt lettem és azt hittem lehányoma  bizottságot.

Az angol tanár inkább megölné magát mint h. nekem megadta volna az ötöst, hiába feleltem egész jól. Ki is jelentette nekem a  banketton h. utál s hogy nekem emberileg még fejlődnöm kéne.(Azt kénytelen volt elismerni h. egy év leforgása alatt megtanultam angolul amennyire ennyi idő alatt lehet) A legjobb az egészben az, hogy előadta h. aki képes szóbelivel felhúznia  jegyét annak megadja. Én írásbelim 75%kos lett és egy 32 pontos feletettel meg lett volna az ötösöm. De a véleményem az h. dögöljön meg, ezzel mutatta meg h. mennyire primitív is ő s még én fejlődjek emeberileg???? Ördögi.
...Égő lehetett az elnök megdicsért h. milyen szépen beszélek angolul, s az összes tanár hallotta a feleletemet első lévén(akkor még mindenki ott ül, mintha érdekelné)...

Sz'al ez volt az én bosszúm. De a többinél végülis normálisan pontoztak. Viszont csomó ember nálunk töriből rosszabb százalékot kapotta  végén mint az írásbelije volt. Szóval kedvesek voltak de azért amiért le kellett azért levontak.
« Utoljára szerkesztve: 09 júl 06, 12:08:04 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #596 Dátum: 09 júl 06, 13:02:00 »

Te szegény, neked aztán nem volt könnyű dolgod. Húgomat első nap kézen fogva vezette be az osztályfőnöke, mert tudta, hogy milyen izgulós, meg a tanárok sorban mentek oda hozzá, hogy hogy van. És mindenkivel ilyen kedvesek voltak. Az angol tanárod nagyon gáz lehet. Ez az emberileg fejlődés duma... hát no comment.
Mondjuk azt furcsállom, hogy az elnök akkor miért nem szólt, hogy te jobb jegyet érdemelnél. nálunk pl. úgy volt, hogy a magyar tanáromra rátört a hülyeség és mindenkivel szívózott. Az elnök kihívta a folyosóra és rászólt, hogy állítson magán. Szóval simán lett volna joga beleszólni.
Naplózva


Saruwatari Kumiko
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 188

Az örök newbie ^^


« Válasz #597 Dátum: 09 júl 06, 13:34:45 »

ashti, te középfokon érettségiztél? Mert ha igen, és tanultál rá, akkor szerintem is jó jegynek kellett születnie. Én emelten érettségiztem angolból még múlt hónap elején, és a többi érettségi nekem júni 24 - 25 - 26 volt (nekem első nap volt, úristen... kora reggel megtudod, hogy ma van a napod, borzalmaaaasssss - én haza tudtam menni, mert háronegyed kettőkor kezdődött, reggeltől addig annyit tanultam hogy lüktetett a fejem mire beértem). Szóval hallottam a többieket angolozni, mert utolsó voltam, és szerintem a középfokú angol nevetségesen egyszerű volt, az írásbeli méginkább anyolcadik év végi vizsgámat juttatta eszembe, megnéztem a neten a feladatokat. A szóbeli meg egy ilyen "It's a dog" és "I'm fine, thank you" szintű dolog volt, a saját fülemmel hallottam őket lefelelni, szóval szerintem bukni rajta például teljesen lehetetlen. Ami nekem nem sikerült jól az a töri volt, én a kiegyezés után gazdasági helyzetet húztam, és az érdekesre sikeredett. Szóval a töri tanár kérdezgetett előtte magáról a feladatról, minden hülyeséget elmondtam, még olyan összefüggést is felfedeztem amit ő nem Nevet De a tételt egyszerűen nem vágtam. Mire beszól a tanár, hogy gratulál a grandiózus összefüggés-észrevételeimhez, és a remek logikámhoz, de tárgyi tudás nincsen mögötte, na mondom ajaj, mert az a tétel tényleg a gyengém volt Nevet

Tényleg, nálatok volt bukás? Nálunk többeket is meghúztak, az egyik srácot pl. irodalomból, de ő meg is érdemelte. Egyrészt egy bunkó állat, az irodalom tanárral szemben is az volt, aki ugye vizsgáztatta, és a tanár még nem is vette ezt figyelembe. Pedig mind a négy év alatt tiszta rendes volt a gyerekkel, csupa egyesre mindig adott esélyt, meg ilyenek. De a gyerek se írásbelire se szóbelire nem készülot, holott tudta, hogy tiszta hülye irodalomból, ewgész évben csupa egyes volt, talán két kettese ha volt. És persze, ki hinné, megbukott. És még ott pattogott, mikor osztották az érettségi bizonyítványt, hogy micsoda mocskos kva a tanár. Hát legszívbesebben felpofoztam volna, mert nagyon is hogy rendes volt vele, én már el se engedtem volna érettségizni. A másik lány szintén irodalomból csúszott el érettségin, de ez várható volt. Neki ebben az évben CSAK egyese volt, valami hat (félévkor is bukott)! Fel nem foghatom, miért engedte át az irodalomtanár. De értitek, ez, hogy év közben mondja a tanár, hogy első és második félév eredményeid mind karók, gyere ki felelni, javítsunk rajta, és akkor a szánalmas kis vinnyogás a hátsó sorból, hogy jaj tanárnő, nem készültem... És ezt eljátszotta vagy négyszer, a második félév irodalom óra ezzel kezdődött, hogy a tanár mindig hívta javítani, és sose készült - már amikor egyáltalán nem lógott el. Most hülye, vagy hülye az, aki így kicseszik magával? De ő legalább nem háborgott az érettségin, mondta is, hogy igen, ezt az évet teljesen elbaxta, nem várt jobbat.

Érdekesen ezek amiket a tanárokról meséltek. Nálunk csupa jófej tanár volt, az érettségi elnök is egy nagyon kedves férfi volt. Egyik tanárral sem volt gond, sőt! Én infóból elég jó vagyok, de egy olyan tételt húztam ki, ami szinte állonvert. KÖNYVTÁRAK. Na vazze mondom, ez meg mi? Vajon mennyi az esélye annak, hogy infóból egy olyan tételt húzol, amit informatikai tudással nem tudsz lefelelni? Nevet Na mindegy, feleltet az infó tanár, és érzitek, a többi tanár ott súgott, még az infó tanár is... Nevet Szóval tényleg itt csak az bukik meg aki nem csak hogy egész négy év alatt enm tanult semmit, de még sötét (és süket) is. Furcsa belegondolni, mennyire rettegtem érettségitől, és kiderült, hogy nem is olyan húzós, csak azért paráztatnak be mindenkit, hogy tanulják magukat hülyére. 
Naplózva


"Élni való minden élet, csak magadhoz hű maradj, veszteség nem érhet téged, ha azt hiszed, ami vagy."
#1 Itachi & Sai & Naruto & Sasuke fan
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #598 Dátum: 09 júl 06, 14:16:23 »

Az angol középszintű nagyon könnyű volt. Húgomtól is alapdolgokat kérdeztek.
Akkor a törit te is úgy csináltad mint a nagyobbik húgom.  Nevet
Húgoméknál nem volt bukás, bár egy srácnak nagyon rezgett a léc irodalomból. A novellára folyamatosan azt mondta, hogy regény...
Mondjuk azt, hogy irodalomból hogy lehet megbukni tényleg nem értem... Szóval tényleg tanulás nélkül is lehet ötös vagy négyes az ember irodalomból. Egyébként sokszor a diákok visszaélnek a tanárok jóindulatával.
Könyvtár? Az milyen tétel volt? Nekünk nem volt ilyen anno...
Naplózva


Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #599 Dátum: 09 júl 06, 14:26:21 »

A tanárok nálunk is iszonyatosan jó fejek voltak. Amikor kihúztam a magyar tételt, a tanárnőm elmondta vázlatosan, hogy mit is kell mondani, pedig úgy éreztem év vége felé, hogy kezd egyre kevésbé kedvelni, mert év közben nem nagyon készültem az óráira, abban is kételkedett, hogy a 4-esem meglesz. smirksweat (Erre produkáltam neki egy 94%-os érettségit.) xD

A vizsgaelnök nálunk nő volt, akiről az a hír járta, hogy eszméletlenül szigorú és konzervatív. A matekom 4-es lett lett, 2 pont kellett volna az 5-öshöz. Nagyon le voltam törve, mert én a matekhoz értek, azt szeretem a legjobban, 90% fölötti eredményt vártam magamtól, erre az ötös legalsó határáról is lecsúsztam... Meg is beszéltem a matek tanárnőmmel, hogy ősszel újraírom.
Amikor bementünk az osztályommal a bemutatkozásra, közölte az elnök, hogy van egy jó híre: összeszedett nekem plusz két pontot, és megkaptam az 5-öst. Yóóóó
Mondta a tanárnőm, hogy úgy döntöttek, megadják, mert így legalább nem kell majd ősszel érettségiznem. Cserébe csak jól kellett produkálnom szóbelin, nehogy az legyen, hogy a semmiért kaptam meg a jobb jegyet...

A töri t.nőmmel nem jöttünk ki túlzottan jól egymással, nem hiába, nem szeretem a törit, pfuj. Nevet Nem is nagyon tanultam az uccsó évben. Egyik b.nőm szóbelizett előttem, kihúzta a földrajzi felfedezéseket és következményeit. Amikor meghallottam a tétel címét, elkezdtem vigyorogni, hogy milyen mákja volt, a tanár meg pont rám nézett akkor, és rám vigyorgott, de úgy, mint életében még soha. Tök fura volt látni, hogy tud ilyet is. xD

Nálunk egy bukás volt, de a csaj szegénykém sík hülye... Ráadásul amilyen "mákja" volt, kihúzta a legnehezebb tételeket... Az volt a poén, hogy annyira örült a feje annak, hogy matekból meglett a kettese (majdnem megbukott év végén). Azokból meg, amik miatt nem aggódok annyira, és amikből egy kis tudással átmehetett volna kettessel, megbukott... smirksweat
Naplózva
Oldalak: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 48
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!