24 szep 21, 15:23:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 29 30 [31] 32 33 34
  Nyomtatás  
Szerző Téma: ŐsziCON 2008. szeptember 27-28. - Budapest, Pecsa  (Megtekintve 74570 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
Moonie-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

9farkú otaku-girl, kami-sama, Banánkage:D


« Válasz #450 Dátum: 08 szep 02, 19:01:00 »

Ha jövőhéten olyankor mész, amikor kevés órám van, akkor szívesen veled megyek Nevet Ha már megtetted ezt nékem, és köszönöm szépen Pirul
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #451 Dátum: 08 szep 02, 19:26:10 »

Moonie mégse kéne nekem jegyet venni...mert a múltkro azt írtad nem tudsz és akkor elintéztem másképp...
Bocsi hogy bekavarok
Naplózva
Sabaku no Temari
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 548


● ... meow ! ('^.^') ! ●


WWW
« Válasz #452 Dátum: 08 szep 02, 21:30:52 »

Aysee, sebaj. ^^ Figyi, elvileg mi apuddal hétfőn megyünk. ^^ Hmm... Nekem 6 órám lesz, szal 13:05-kor végzek... A Határ útnál kéne találkoznunk... Szal én legkésőbb 13:20-ra ott vagyok. Onnan pedig go a Kálvin térre, ott pedig pár perc a Sakura Zaka. Mosolyog Így jó? És akk menjünk úgy, hogy Moonie, Aysee, Xeni és én. Valaki akar még jönni velünk? Mosolyog
Naplózva


Egyetlen kincsem, szerelmem, vőlegényem: Sz. Lacha Ámor
Anyucim: Aemy ~ Apucim: G-sama
Moonie-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

9farkú otaku-girl, kami-sama, Banánkage:D


« Válasz #453 Dátum: 08 szep 02, 21:46:21 »

Sajnos mint említettem, az óráktól függ... és én hétfőn 4kor végzek >.<# Bár ha el tudtok menni az én jegyemért is, hálás lennék... Pirul
Naplózva
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #454 Dátum: 08 szep 02, 21:55:12 »

Látom már, én meg egyedül fogok elzarándokolni vagy a Sakurazakába vagy a Pecsába... Hümm-hümm
Naplózva

Sabaku no Temari
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 548


● ... meow ! ('^.^') ! ●


WWW
« Válasz #455 Dátum: 08 szep 02, 22:00:40 »

Moonie, okés, akk elmegyünk a tiedért is. ^^ De akk mikor adjuk oda? Hmm? És mikor kapom vissza a Dramacon mangáim? X3
Arvael... Miért mész egyedül? Hmm? Én elmegyek szívesen 2x is a Sakura Zakaba, mert nekem úgyis ingyenes a metrozás a bérlet miatt. Nevet
Naplózva


Egyetlen kincsem, szerelmem, vőlegényem: Sz. Lacha Ámor
Anyucim: Aemy ~ Apucim: G-sama
Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #456 Dátum: 08 szep 02, 22:03:57 »

Jejeje, mégis mek csak vasárnap, mer rájöttem h lovaglás miatt a vasárnap jobb is. xD És az a poén, h a legnagyobb anti animefan bnőm kisér el x''D Szal ő már megmondta h nem fog semmit se  venni xD Hát, lesz mit kritizálnia, de sebaj  Pojén Hmm, anyámmal münk, de őt valszeg vhol lerázzuk, szal neki nem rendeltem jegyet.  Nevet Már csak elküldöm  a szülőket befizetni, és jippí!  Mosolyog És talizok végre Sorival! x33 Annyira váárom! =D
Naplózva
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #457 Dátum: 08 szep 03, 08:37:58 »

Külön utazgatnám értem még egyszer? Nevet
Pedig mi még nem is találkoztunk - egyik nyári talira se tudtam elmenni^^"""
Hétfőn kb. mikorra érnétek a Kálvinra? 14 óra? Báááár... most, h. kb. félnaponta változik az órarendem, nem merek elígérkezni még jövőhéten sehova se^^"""


Con honlapján most már ott van részletesen felsorolva, hol kaphatóak a jegyek. Ééééés mindenhol holnaptól lesznek csak Pontosan
« Utoljára szerkesztve: 08 szep 03, 09:36:12 írta Arvael » Naplózva

Sabaku no Temari
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 548


● ... meow ! ('^.^') ! ●


WWW
« Válasz #458 Dátum: 08 szep 03, 10:01:05 »

Én se láttam először még MoonieCartFire 3-ast, mégis megtaláltuk egymást. Nevet Megbeszéltünk Cart'tal, hogy fejpánt lesz rajtam meg Sakun. xD Szal így találtuk meg egymást. Nyelvesít Jah meg telón.
Izé, öh... Szerintem olyan fél 2-re lennénk a Kálvin téren. Hmm... Ha nem tudod pontosan, mikor végzel, akkor vagy marad az smsbe értesítés, hogy nem jó az idő, vagy várunk legkésőbb 2-ig és ha nem leszel ott, akkor elindulunk a Sakura Zakaba. Az jó? Hmm? Tényleg... Ha nem érsz rá, akkor elmegyek veled másik nap megvenni. Mosolyog De komolyan. kacsint
Naplózva


Egyetlen kincsem, szerelmem, vőlegényem: Sz. Lacha Ámor
Anyucim: Aemy ~ Apucim: G-sama
Aysee
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1579

Maknae Taemin. <3


« Válasz #459 Dátum: 08 szep 03, 12:35:25 »

Szal hétfőőő X"D
Őőőő nekem akkor 7 órám van és háromnegyed háromig bennt fogok dögleni abban a fosban  >_<
Naplózva

SHINee <3 ~ Taemin Szeretet Dancing machine~ <3
Anyu: Sabaku no Temari Szeretet Apu:Dani Szeretet
Sensei: Aemy Szeretet
Sabaku no Temari
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 548


● ... meow ! ('^.^') ! ●


WWW
« Válasz #460 Dátum: 08 szep 03, 13:23:35 »

3/4 3?! O___O Mi a pöckömet csináljak én addig?! O___O
Naplózva


Egyetlen kincsem, szerelmem, vőlegényem: Sz. Lacha Ámor
Anyucim: Aemy ~ Apucim: G-sama
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #461 Dátum: 08 szep 03, 13:49:40 »

Mondjuk Temari és én fél2kor a Kálvinon talizunk (ööööö... többi PÜ-ben), Sakurazakázunk, aztánööö... nekem 2re vissza kell mennem az egyetemre (arra az órára, ami még nem biztos, hogy lesz, de lehet, de mégse biztos, de azért lehet) ésööö... akkor csak 3/4 órát kell Temarinak várnia^^"""
Vaaaaagy eljön velem az egyetemre és reménykedik, hogy nem lesz órám és akkor addig el tudom szórakoztatni ott x'DD Akár 4 óráig is, amikor kezdődik a következő órám xD (ami szintén nem biztos, de azért biztosabb, mint a fenti... eh... imádom a félévkezdést, főleg az őszit... említettem ma már?^^")


Ha meg mégis lesz 2től órám (bár vlszeg csak óramegbeszélés lesz egyelőre, ha lesz), akkor legfeljebb Temari sétált egyet a körúton oda-vissza és addig is telik az a 45 perc : ' )
« Utoljára szerkesztve: 08 szep 03, 13:51:10 írta Arvael » Naplózva

Zsu sensei
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #462 Dátum: 08 szep 03, 14:13:50 »

Mindenki Sakurazakába foglalt jegyet?mert én is  Nevet
amugy aholynemrég regeltem
Én már annyira de annyira várom a cont!!!!
apropó con elvileg most két sátor lesz , nagyon rákaptak a sátras megoldásra ami sok szempontból előnyös..csak ne legyen világ vége hétvége (Eső, hideg, orkán szerű szél)
minek után 2 barátnőmmel ösze dobunk egy  Itachi, Deidara,Hidan sexy no jutsut nem lenne rosz ha meleg lenne  Kúl
Naplózva

az életed mások szemén keresztül kap értelmet, ha senki nem néz rád, nem törődik veled, életed elvesztette igazi értelmét
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #463 Dátum: 08 szep 03, 15:06:38 »

Megvan a jegyem, asszem olyan fél órája vete meg mutim....
Elötte is áltak és ők is arra vettek jegyet xD....... Nem valamelyikütök volt? xD..........

Amúgy, nm öltöök be, de narancsárga hajam lesz, és egy hangfalus fejpántot viselek majd (izé (OrochiPein).... Szal behódolok Morita-tüncikémnek  Mosolyog
Naplózva

Sabaku no Temari
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 548


● ... meow ! ('^.^') ! ●


WWW
« Válasz #464 Dátum: 08 szep 03, 16:20:04 »

Mondjuk Temari és én fél2kor a Kálvinon talizunk (ööööö... többi PÜ-ben), Sakurazakázunk, aztánööö... nekem 2re vissza kell mennem az egyetemre (arra az órára, ami még nem biztos, hogy lesz, de lehet, de mégse biztos, de azért lehet) ésööö... akkor csak 3/4 órát kell Temarinak várnia^^"""
Vaaaaagy eljön velem az egyetemre és reménykedik, hogy nem lesz órám és akkor addig el tudom szórakoztatni ott x'DD Akár 4 óráig is, amikor kezdődik a következő órám xD (ami szintén nem biztos, de azért biztosabb, mint a fenti... eh... imádom a félévkezdést, főleg az őszit... említettem ma már?^^")


Ha meg mégis lesz 2től órám (bár vlszeg csak óramegbeszélés lesz egyelőre, ha lesz), akkor legfeljebb Temari sétált egyet a körúton oda-vissza és addig is telik az a 45 perc : ' )
Hmm... Velem még jön Xeni is. Nevet Szal akk fél 2-kor tali a Kálvin téren, elmegyünk a Sakura Zakaba, megvesszük a jegyeket és utána akk sétálgatok Xenivel 3/4 órát. Nevet Így jó lesz? Nyelvesít
Naplózva


Egyetlen kincsem, szerelmem, vőlegényem: Sz. Lacha Ámor
Anyucim: Aemy ~ Apucim: G-sama
Oldalak: 1 ... 29 30 [31] 32 33 34
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!