24 szep 21, 16:24:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 34
  Nyomtatás  
Szerző Téma: ŐsziCON 2008. szeptember 27-28. - Budapest, Pecsa  (Megtekintve 74770 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
Ibo
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 42


« Válasz #360 Dátum: 08 aug 29, 13:22:16 »

ettől féltem. nekem a reggellel van bajom, csak délután mennék ki, bár ez függ nagymértékben a programtól is, ami egyelőre még nincs (legalábbis nem találtam meg). szívás... majdcsak lesz valahogy...
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #361 Dátum: 08 aug 29, 13:52:31 »

nah izé hmm felötlöt bennem a kérdés amugy a pecsaban a jegypénztár az ugy általában hogy is szokott nyitva lenni ikszdé mondjuk pl ha esetleg akkor szombatonként vagy akár hétköznap is meddig? valami ...
 >.<#
« Utoljára szerkesztve: 08 aug 29, 14:22:43 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Ibo
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 42


« Válasz #362 Dátum: 08 aug 29, 13:57:53 »

ez egy egészen járható út, majd utánanézek... bár megrendeltem a jegyet, igaz még nem utaltam át a lóvét, holnap akarom... ha más nem veszek egy napijegyet, a délutáni pénztárnyitásnál... valahogy már csak be tudok jutni...

ajjajj, ezt nagyon nem ide akartam... így jár, aki sok abalakot nyit meg... nem lehetne innen törölni. lécci lécci
« Utoljára szerkesztve: 08 aug 29, 17:16:47 írta Ibo » Naplózva
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #363 Dátum: 08 aug 29, 16:46:11 »

PeCsánál úgy rémlik nekem, hogy hétköznaponként van pénztár, délután 3ig... hmm... mikor nyit? Vlmikor a délelőtti órákban szerintem, de nem tudom pontosan Technikai KO
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #364 Dátum: 08 aug 29, 16:51:48 »

ahamm ömm köszi ikszdé hát akkor átgondoltam és talán arra jutottam h mégis a sakurazakaban veszek jegyet ikszdé vagy lessz vhogy bár igaz még késsz sincsenek a jegyek ikszdé
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #365 Dátum: 08 aug 29, 17:31:56 »

Fuhú! Ha mentek Sakurazakába szóljatok már lécike:D Pü me:D De amint kapható, az első napon menjünk >.<# Nehogy valami jegyet wantoló 300milliárdfős csoport felvásárolja előlünk  Pojén
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Shinichi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1111

His royal highness


« Válasz #366 Dátum: 08 aug 29, 17:57:17 »

Nah kész.
Anyám 2 ismerősén múlik,hogy jövök-e vagy sem. Mivel ők lehet h felvinnének pestre..
Ha nem mennek arrafele,akkor bukta,nemjövök. Sry mindenkitől. Anyám nem enged fel egyedül vonattal,a környékről meg nem jön senki.
Naplózva
Aysee
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1579

Maknae Taemin. <3


« Válasz #367 Dátum: 08 aug 29, 18:35:15 »

Anyum azt mondta hogyha vlaki vidéki és kétnapsra jön az aludhat nálunk ^^
Van 1 kihúzható franciaágy egy vendégágy és ha hoztok hálózsákot Nyelvesít
Naplózva

SHINee <3 ~ Taemin Szeretet Dancing machine~ <3
Anyu: Sabaku no Temari Szeretet Apu:Dani Szeretet
Sensei: Aemy Szeretet
Crispy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


« Válasz #368 Dátum: 08 aug 29, 18:43:07 »

nha asakurazakás banda nekemis szoljon majd pls x"DD egyszermár énis elakarok jutni oda x"D meghát jegyis kéne uuugyeeee Hümm-hümm ééés pecsa nyitvatartása fennt vana  honlapona mit mindjárt megiskeresek neked ikszdé *kereeeesssss*   hááát nemtaláltam emg...deee van vmi fura dolog... ikszdé 26. péntek     19.00 -     Anti Fitness Club lemezbemutató koncert  <--- széép....ezlesz előttünk... >_< nade nemiseza fura ikszdé hanem...

27. szombat     10.00 - 03.00     Őszi Animecon     
31. vasárnap    08.00 - 14.00    Bolhapiac
31. vasárnap    10.00 - 20.00    Őszi Animecon

ezmost mii?XDDD szombat és vasárnap között van x nap?Nevet miazhogy 27. szombat és 31. vasárnap?XDD ésmiazhogy bolhapiac?...ikszdé
Naplózva

Aysee
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1579

Maknae Taemin. <3


« Válasz #369 Dátum: 08 aug 29, 19:04:46 »

Looool   *Sírvaröhög*
Így még értelme sincs xDDDD
Mert elv úgy kéne h 27. szombat-ŐAC
                                28. vasárnap-ŐAC
                                31 . vasárnap-bolhapiac...
De ofkorz megcserélték a kettőt xDDD
Naplózva

SHINee <3 ~ Taemin Szeretet Dancing machine~ <3
Anyu: Sabaku no Temari Szeretet Apu:Dani Szeretet
Sensei: Aemy Szeretet
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #370 Dátum: 08 aug 29, 19:09:33 »

jólvan na tévedni emberi dolog hmm  Hümm-hümm lényeg hogy tudjuk a dátumot
hmm al legyenek késsz a jegyek legynek késsz legyenek késsz hmm még fuvart is kéne intézni  Gondolkozik vagy kitalálni a buszt mindjuk egomból már nincs gond de oda is el kel jutni ikszdé mindegy max 15.én reméllem már lesznek jeegyek reméllem addig tuti kell lenni ikszdé

Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Aysee
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1579

Maknae Taemin. <3


« Válasz #371 Dátum: 08 aug 29, 19:11:29 »

Hmmm...remélem tényleg hamarosan lesznek 2 napos jegyek a sakurazakába'...am a sakurazakás csapat nekem is szolhatna majd^^
Egyedül nem megyek^^"
Naplózva

SHINee <3 ~ Taemin Szeretet Dancing machine~ <3
Anyu: Sabaku no Temari Szeretet Apu:Dani Szeretet
Sensei: Aemy Szeretet
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #372 Dátum: 08 aug 29, 19:14:46 »

am én is mennék legszivesebben veletek am nem hiszem hogy el tudnék oda jutni mikor ti mentek ikszdé
hmmm-hmmm....
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Harrd
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 745


csodamesés D:


« Válasz #373 Dátum: 08 aug 29, 19:19:02 »

Nemtud valaki elöni értem? xDD Énisakarok menni :'( áááááá... Vagy a tavaszira, agy a nyárira engednek el sak.. de inkább egykrese fognak -.-
Naplózva
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #374 Dátum: 08 aug 29, 20:16:34 »

27. szombat     10.00 - 03.00     Őszi Animecon     
31. vasárnap    08.00 - 14.00    Bolhapiac
31. vasárnap    10.00 - 20.00    Őszi Animecon

ezmost mii?XDDD szombat és vasárnap között van x nap?Nevet miazhogy 27. szombat és 31. vasárnap?XDD ésmiazhogy bolhapiac?...ikszdé

Ezt én is megtaláltam Nevet Sztem 28-a, vasárnap lesz con meg bolhapiac is... emlékszem, eddig, mikor volt con a PeCsában, kint mindig bolhapiac volt akkor (is) xD
... Nem tudja, mit jelent, bolhapiac? WTF? ~öreg-érzés~
Naplózva

Oldalak: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 34
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!