24 szep 21, 16:30:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 34
  Nyomtatás  
Szerző Téma: ŐsziCON 2008. szeptember 27-28. - Budapest, Pecsa  (Megtekintve 74783 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #345 Dátum: 08 aug 28, 18:06:22 »

Engem hidegen hagy a tanulás...a Con az Con...oda menni kell...
Naplózva
kana-chan
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 812


.мคoo.


WWW
« Válasz #346 Dátum: 08 aug 28, 18:36:58 »

Igazad van Rita Nevet
Énmeg érettségi előtt állok.. de most emiatt nem fogom kihagyni a fél con-t.. :'D
Egy évben 2x 3x megengedhetem magamnak a lazulást nem? Nyelvesít
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #347 Dátum: 08 aug 28, 18:46:49 »

iiigen ez az naon jól beszél rita meg kana naon ikszdé én ha netán ha még vmi akkor tanulok hétfő reggel
távolsági gondok nyuuugi megoldható ikszdé én ha az lessz h nem tok valami akk hazabusz az van ikszdé nah csak félni fogok átmenni csini esztergom városán ikszdé de megoldom hmmm...
nah szal majd csak jegyet kell eljutni venni ikszdé
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Moonie-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

9farkú otaku-girl, kami-sama, Banánkage:D


« Válasz #348 Dátum: 08 aug 28, 19:45:39 »

Magam sem mondhattam volna szebben Mosolyog

Én is érettségizek, na és?ikszdé A con az alap, bűn kihagyni! Nevet
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #349 Dátum: 08 aug 28, 19:50:28 »

Én én mit csináltam meg kb 10 perce?
Igen jól sejtitek...megrendeltem a 2 napos jegyet Conra Nevet Nevet
Ezzel sincs már gond...csak el ne felejtsem hogy már megvan
Naplózva
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #350 Dátum: 08 aug 28, 19:52:42 »

Én majd Sakurazakában szeretnék venni kétnapos jegyet Nevet Hugicám, megyünk majd, amint lesz? Pattog

Izéé... hagyjátok a tanulást... vagy tanuljatok kicsit előre... a con az con és bűn kihagyni, ahogy már előttem is mondták. Nekem meg mindig zh-k és vizsgák előtt van, ennek ellenére elmegyek (aki még nem tudja, most ijesztgetem, hogy a vizsgák nehezebbek mint az érettségi volt x'D).
Naplózva

Moonie-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1948

9farkú otaku-girl, kami-sama, Banánkage:D


« Válasz #351 Dátum: 08 aug 28, 19:56:16 »

Persze Nővérkém, naná h megyünk Nevet És ne izgasson senkit se a tanulás, nem azon áll vagy bukik a hátralévő életed, h 2 napig a conon vagy-e vagy sem Pojén
Naplózva
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #352 Dátum: 08 aug 28, 20:02:43 »

Én a PeCsához megyek venni majd....  Vagyis mutimat küldöm el, mivel, ha minden összejön, nem messze fog tőle dolgozni ^___^
Naplózva

Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #353 Dátum: 08 aug 28, 20:07:11 »

Tényleg! Ohh My God Vagy a PeCsa!!! Nekem 8 (bár nekem a PeCsa közelebb van xP - sulimhoz meg a Sakurazaka x'DD)

És igen... picit előretanulsz vagy hagyod az egészet - mindegy. A con a lényeg Mosolyog
Naplózva

Aysee
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1579

Maknae Taemin. <3


« Válasz #354 Dátum: 08 aug 28, 20:13:17 »

Lol xDDD
Tőlem mind2 messze van...bááár a SakuraZaka egy picit közelebb van xDD
Az a jó h szepetemberben van mert az még nagyon a suli eleje és ilyenkor még nem szivatnak ^^
Naplózva

SHINee <3 ~ Taemin Szeretet Dancing machine~ <3
Anyu: Sabaku no Temari Szeretet Apu:Dani Szeretet
Sensei: Aemy Szeretet
gaara_fan
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1062


« Válasz #355 Dátum: 08 aug 28, 20:32:45 »

Én majd Sakurazakában szeretnék venni kétnapos jegyet Nevet Hugicám, megyünk majd, amint lesz? Pattog

Izéé... hagyjátok a tanulást... vagy tanuljatok kicsit előre... a con az con és bűn kihagyni, ahogy már előttem is mondták. Nekem meg mindig zh-k és vizsgák előtt van, ennek ellenére elmegyek (aki még nem tudja, most ijesztgetem, hogy a vizsgák nehezebbek mint az érettségi volt x'D).

Úúgye én is mehetek?  Hümm-hümm *bociszemek*
Én azért csak egy napra megyek, mert úúgye én 9.be megyek, új suli, új emberek... stb.  Pojén
De 1 napra mindenképpen el fogok menni, még ha kettőre nem is sikerül Nevet
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #356 Dátum: 08 aug 28, 20:36:46 »

ikszdé nem kifogás ikszdé szerintem azért tegyél meg mindent azért hogy két napra menyj hmmm én még nem tom hol veszem meg a jegyet ikszdé addig még időt kell valahogy szorítani nem tom rendeléstől nem tom nem bízok benne ikszdé am asszem majd pecsához mek ikszdé amint lessz jegy
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #357 Dátum: 08 aug 29, 11:02:53 »

Én volt már, hogy rendeltem... Con holnapján rendelsz, aztán vagy átutalod vagy keresel egy Raiffeisen bankot és ott befizeted Pontosan (ha jól rémlik, ott van a MAT számlája). Én azért ajánlanám utóbbit -ha megvalósítható-, mert akkor nem húznak le a Te számládról pluszban az átutalásért... és 3000 ft-ért még nem igazán éri meg átutalni, hogy őszinte legyek^^"""
Na, mindegy, miután ez megvan meg kapsz visszajelzést is, utána mikor jössz a conra, akkor ott helyben át tudod venni a jegyed, félre lesz téve Neked Nevet Csak egyetlen a gáz: hogy nagy a sor... habár... most már talán pont fordítva van, fene se tudja... annyi az embertömeg, hogy ihaj xD

Unokahugim: naná, hogy! Pojén
Majd megszervezzük, amint lehet venni jegyet és akkor megdumáljuk hol, kivel, mikor Nevet
Naplózva

Ibo
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 42


« Válasz #358 Dátum: 08 aug 29, 11:46:51 »

ez lesz az első conom és lenne néhány kérdésem: meddig lehet átvenni a jegyet? van erre valami korlátozás vagy végig nyitva van a pénztár? és más is átveheti vagy csak aki megrendelte? van valami, hogy meddig lehet bemenni?
Naplózva
Gabor-sama
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3844


We are Fighting Dreamers Dattebayo


« Válasz #359 Dátum: 08 aug 29, 12:38:42 »

Ibo ha a helyszínen szeretnéd átvenni a jegyed, akkor célszerűbb ha te magad mész ki érte, és lehetőleg korán, mert nagy sorok szoktak állni a pénztár előtt. Tavaszin pl 9-kor nyitott a pénztár és már rengetegen álltak ott, és délelőtt addig van nyitva amíg el nem fogynak a jegyek, illetve még délután nyitják meg egy rövidke időre. Magára a rendezvényre nyitástól zárásik bármikor bemehetsz és szabadon járkálhatsz ki-és be, csak a jegynek mindig rajtad kell lennie és fel kell mutatni Nevet
« Utoljára szerkesztve: 08 aug 29, 12:41:34 írta Gabor-sama » Naplózva

Aláírás
Old Család - New Család Kimi o ai shiteru Aemy feleségem Ámor Blogom
Oldalak: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 34
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!