24 máj 20, 20:00:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 20
  Nyomtatás  
Szerző Téma: D.Gray-man  (Megtekintve 75772 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #135 Dátum: 10 jan 05, 22:04:41 »

Abban egyetértek h a 30as részeknél van a mélypont... Elég voltvégig szenvedni magamat rajta.

Most akkor az anime nincs befejezve vagy mi?
Naplózva







asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #136 Dátum: 10 jan 05, 22:40:30 »

Úgy valahogy. Folytatódik mangában a történet de a anime egyenlőre szünetel...Vagyis nincs hír róla h. folytatnák. Lezárul egy harc de igazából úgy ér véget h. készülnek egy még agyobb harcra.És még igazából semmi sem dőlt el
« Utoljára szerkesztve: 10 jan 05, 22:41:02 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #137 Dátum: 10 jan 05, 23:33:20 »

Mangát honnan szerezhetek magyarul?
Naplózva







asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #138 Dátum: 10 jan 06, 15:02:26 »

én beírtam a googléba h. szeretnék magyarul mangát és kiköpött egy egész jónak látszó kis oldalt.... http://dgrayman.vilaga.hu/ De nem tom mennyire jó...Majd leteszteljükXD

Hm... Lenne egy kérdésem hátha itt rögtön választ kapok rá... Szóval a noéknak ügye vana a noé alakjuka  avalóságos amikor látszanaka a fejükön a jelek de van emberi formájuk is sőt olyan formát vesznek fel amilyet akarnak...De a gróf is képes erre akkora a gróf is Noé?

« Utoljára szerkesztve: 10 jan 06, 15:16:27 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #139 Dátum: 10 jan 06, 15:18:01 »

Hát ez jó kérdés, és nekem van egy elméletem, amit Spoiler alatt fogok felfedni.
Amikor a 14. átvette Allen felett az irányítást, azt mondta meg akarja ölni a grófot, és a helyébe lépni.
Na itt elgondolkodtam. Ugyebár Tiky, és az a dagi, akit Kanda kinyírt eredetileg egyszerű emberek voltak-----> gyanítható, hogy ez így van a többi 12 Noéval is. Azt is tudjuk, hogy a Gróf újjászületett a mai időnkben, az elején Hevlaska magyarázza, hogy az ördögűzők, egyszer már legyőzték őt. Mármost, ha a Noék valaki lelkében születnek újjá, majd később valamilyen szinten egyesülnek vele(nem teljesen, amikor Allen kis híján visszaváltoztatta Tikyt, akkor előbukkant benne az igazi Noé, Cross mondja is, hogy szégyellheti magát, amiért elvesztette az eszméletét) akkor mi van, ha ez a grófra is igaz? Ő is eredetileg csak egy egyszerű ember volt akinek a lelkében egyszercsak felébredt az ezeréves. Másszóval elképzelhető, hogy a gróf is Noé leszármazottja, de amikor a sorozat végére értem nekem inkább az első ember Ádám volt elgondolkodtató...
« Utoljára szerkesztve: 10 jan 06, 15:19:47 írta Harag » Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #140 Dátum: 10 jan 06, 17:43:18 »

Most olvastam el a mangában azt a  részt ahol Crosst kinyírják...Mert elég egyértelműen hullának látszik aztán még ki is esett az ablakon és otthagyta a innocencét is igaz nem kompatibilis vele többé de az meg miért történt mi az ami miatt az innocence beadta a kulcsot és hazsnálója nem is érezte.... Huh szóval erről beszéltetek h. Cross meghalt vagy nem halt meg?Hát nem vagyok túl vidáma afordulattól
Hm...Mindenestre a Tykinél sem sikeredett az emberré tevés pedig sztem benne meg lett volna erre a hajlandóság mert szeretne sima halandó ember lenni vhola a szíve mélyén még sem sikerült akkor viszont a gróffal meg sem érdemes próbálkozni neki nincsenek oylan kötelékei az mebrekhez mint Tykinek...De én is erre tippelnék h. a gróf ugyanolyan minta a noék, de az is igaz h. az író eddig is elég hm.. szóval azért nem nagyon írta át a Biblia eseményeineka  lényegét akkor viszont nem lehet egyenrangó noé hiszen akkor miért követné a többi, ne mindegy azt hiszem először a végére érek a történetnek és utána jósolgatok mert lehet h. kiderülnek még olyan dolgok amikről nem ártana tudni...
« Utoljára szerkesztve: 10 jan 06, 21:39:11 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #141 Dátum: 10 jan 07, 10:51:13 »

Van 1 kis gondom. A D.Gray-man 46os részét a bleach exiléről már 4x letöltöttem, de amint feliratot akarok hozzá tenni meghal a lejátszó, de minden esetben... Mással is  volt ilyen?
Naplózva







asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #142 Dátum: 10 jan 07, 11:23:29 »

Én nekem ha felirat gondom volt azt a arészt megnéztem angolul...De nekem egyik rész sem halt be vagy fagyott le...
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #143 Dátum: 10 jan 07, 15:21:55 »

velem nem fordult elő sosem...Cask olyan hogy rosszul neveztem át és véletlenül a másik rész felirata ment alatta smirksweat
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
verdict
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 473



« Válasz #144 Dátum: 10 jan 07, 15:43:06 »

nem tudom a mangát olvasóknak feltűnt e már ez a kicsi "hasonlóság":

Mana és Hakushaku

tegnapelőtt olvasgattam a14. kötetem és még csak most sikerült észrevennem D:
kíváncsi vagyok, hogy mi rejtőzik még a múltjukban...

csak linkeltem a képet mert elég spoileres a csak animét nézőknek X'D
Naplózva

ANYAPA tag Lakhely: Tobi sziget 
Onee-sama: Syzy ikszdé
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #145 Dátum: 10 jan 07, 16:17:27 »

Én most értema  végére a mangának is... Háát sötét dolgok történnek annyi szent. A Rend talán még undorítóbb mint a gróf...
Kísérteties a hasonlóság... De nem igazán hiszem h. Mana a gróf lett volna...
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
verdict
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 473



« Válasz #146 Dátum: 10 jan 07, 17:02:31 »

azt én sem hinném... sokkalta inkább valószínű, hogy közeli rokonok... vagy ilyesmi D: (természetesen azon kívül hogy mindketten Noahk ikszdé )
« Utoljára szerkesztve: 10 jan 07, 17:14:11 írta verdict » Naplózva

ANYAPA tag Lakhely: Tobi sziget 
Onee-sama: Syzy ikszdé
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #147 Dátum: 10 jan 07, 19:12:38 »

Igen megvan az esélye, hogy Mana Noah volt(mégpedig elég nagy), de ha belegondolsz, hogy lehetne a gróf, mikor Allen akumává változtatta. Hmm?
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #148 Dátum: 10 jan 07, 20:18:08 »

Én még mindig Cross halálán vagyok leakadva és most azt vettem észre h. ügye amikor pl. a koponyák között álcázta magát a maszkját használta akkor a maszkja az most micsoda? A gróf azt mondja h. a éneklő csaj segítségével volt képes eltűnni de van vmi köze az egésznek a maszkhoz amit mielőtt eltűnt ügye az is ottmaradt... Mondjuk az írás is utána: h. miután kiesik az ablakból az van odaírva h. és Crosst innentől soha senki nem látta többé így nincs sok remény h. még visszatér és harcolni is fog főleg h. végülis mindent elmondott amit tudott egyik innocence már nem létezik... És Timet is ráhagyta Allenre. De ez olyan idegesítő alig harcolt pedig az ő harci stílusában még több ilyet kis csatát simán végig néztem volna na meg nagy arc volt és ellene szól az egésznek az h. azért még tudott egyről és másról igaz vmit belerakott Timbe lehet h. abban az van amit még tudott a dolgokról... >.<#

Igazából nem értem minek ezeka a harmadik generációs ördögűzők... Na meg ennyi Noé...S Tyki vágassa le  ahaját mert így nem ismerem fel...De mondjuk fura neki miért fájnaka  asebei annyira? Annyira hasonlíta ahelyzete Allenéra végülis ugyanazona  adolgokon mennek keresztük a noé elfolytása s saját személyiségük fenn maradása...
« Utoljára szerkesztve: 10 jan 07, 20:21:48 írta asthi » Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #149 Dátum: 10 jan 07, 22:19:06 »

A maszkja szerintem valami, mágikus dolog lehet, elvégre ő egy mágus is, mint azok a testőrök, akik a fejeseket védik. A Fanbook szerint mielőtt ördögűző lett volna tudós volt Gondolkozik A pisztolyával nem egészen értem mi lett, de Maria nem egészen volt az ő innocence. Maria egy ördögűző volt régen, aki meghalt, Cross pedig szimplán nekromanta varázslattal irányítja őt. (szintén a fanbook szerint...amit ugye a mélyen tisztelt írónő ír). Tehát lehet, hogy Maria porrá omlott amikor véget ért a varázslat vagy valami ilyesmi.
A harmadik generációs ördögűzők... Az elsők ugyebár Allenék, akik emberek, szinkronban egy innocencel. Azonban ilyen ember kevés van, de ennek ellenére a szinkronizációt a rend megpróbálta erőltetni, de az innocencek kikészítették, az alkalmatlan embereket...elbukottá váltak és meghaltak.
Azért  rend csinált második generációs ördögűzőket( ők pedig Kanda és Alma) akik regenerálják, magukat, így addig erőltethetik a szinkronizálást amíg akarják. Hogy itt mi sült el balul szerintem most fog kiderülni.
A harmadik generációsok, pedig félig akumává változtatott emberek innocence nélkül. Ha visszaemlékszel duplapötty elvitte az egyik darabját a tojásnak. Hogy Alma hogy jön itt a képbe azt ne teljesen értem, szal ezt meg jó lenne, ha ekmagyarázná valaki Nevet
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
Oldalak: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 20
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!