24 ápr 28, 06:32:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2 3 ... 20
  Nyomtatás  
Szerző Téma: D.Gray-man  (Megtekintve 75182 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Naruto89
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 12

Shinigami


« Dátum: 08 ápr 09, 07:55:05 »

D.Gray-man
Még nem látam itt, remélem nem azért mert roszul látók.
Nekem nagyon tetszik és gondoltam megkérdezem tude valaki hozá magyar felitatot a mi nem az animeaddicts van a 27. résztől magyarul?
Naplózva
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #1 Dátum: 08 ápr 09, 14:39:42 »

Felirat kérdésben sajna nem tudok segíteni...

Imádom ezt az anime-t, és a mostani részek szerintem izgalmasabbak, mint a Bleach és a Naruto együttvéve.  Pirul De lehet, h ezt csak Lavi iránti elfogultságom mondatja velem.. Pirul kacsint
« Utoljára szerkesztve: 08 ápr 09, 14:40:33 írta Kenshin » Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #2 Dátum: 08 ápr 09, 21:38:10 »

Valaki tudna nekem egy kis rövid ismertetőt írni róla? Pirul Csak mert amiket eddig találtam (angolul vagy magyarul), azok még mindig nem segítettek nekem (szal plíz, NE linkeljetek be), pedig azért egy ideje már szemezek ezzel a darabbal Hümm-hümm
És nagyon hálás lennék, ha valaki egy kicsikét fel tudna homályosítani a D. Gray-man-nel kapcsolatban :'X
Naplózva

Naruto89
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 12

Shinigami


« Válasz #3 Dátum: 08 ápr 10, 04:50:06 »

Spoilerek nélkül a sztori az, hogy vanak az ördögüzők akik kompatibilisek az Innocence-vel. Ők harcolnak az 1000 éves gróf és a Noe család ellen akik elakarják pusztitani az emberiséget (a szokásos sztori). A XIX. századi Europában járunk és a főhös Allen Walker.
Itt böveben olvashatod: http://animeaddicts.hu/animecontent.php?id.319 (Felirat csak a 26. részig van itt a 78-ból)
Itt letöltheted: http://www.animesuki.com/series.php/882.html
Naplózva
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #4 Dátum: 08 ápr 10, 06:31:42 »

Hm azért ez tényleg kivonatos volt..., de teljes mértékben megfelel a valóságnak. Nevet Nevet A történetét tekintve nem az a hú de mély, ezen heteket fogok gondolkodni típusú anime, de kellőképpen szórakoztató. Az első 5 rész megnézése után szerintem el tudod dönteni, h érdekel-e, szerintem vágj bele. Jókat lehet rajta derülni, izgulni, és a szereplők is hajlamosak fejlődni... Mi kell még? Nevet
Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Arvael
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2703

-Oranjikage-


« Válasz #5 Dátum: 08 ápr 10, 12:25:14 »

Ó, ha van benne jellemfejlődés, akkor csak jó sztori lehet! Nevet
Akkor nekilátok - amint összegyűlik még néhány Bleach részem, hogy felszabadítsak egy kis helyet a winchesteremen :'X És köszi a letöltési linket is Nevet (bár a felirat nem kell, mert úgyis angol felirattal nézem, mint minden mást, ha tudom x'P)
Akkor először 5 rész, aztán meglátom Mosolyog

De ööö... mijaza Innocence? Csak mert kétlem, hogy a szó szerinti fordítás lenne :'X Pirul

És tényleg köszi Nevet Pirul
Naplózva

Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #6 Dátum: 08 ápr 10, 12:32:15 »

Mi is az Innocence? hm ez egy jó kérdés..., az elején "csak" egy fegyver, aminek a segítségével felveszik a harcot a démonok ellen. De a történet előrehaladtával ez egy kicsit bonyolódik, a csak-ot már csak azért is visszavonom  kacsint , hisz minden Innocence maga választja meg a használóját... Ez meg általában nem jellemző a fegyverekre, + mindegyik máshogy működik, ja és pótolni se lehet.  kacsint Nevet Kezdj bele és kiderül!  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 08 ápr 10, 12:34:21 írta Kenshin » Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Morimoto-kun
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1139


« Válasz #7 Dátum: 08 ápr 10, 13:45:26 »

Ha jól rémlik,bár nem tuti,de vmi olyasmit jelent,hogy az egyesült vmi,de nem tuti Nevet
Amúgy kár,hogy normális felirat csak az ötötdik részig van......
Naplózva
Naruto89
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 12

Shinigami


« Válasz #8 Dátum: 08 ápr 10, 14:27:44 »

26-ig van a felirat
http://animeaddicts.hu/downloads.php?filelist.5.1978
« Utoljára szerkesztve: 08 ápr 10, 14:29:04 írta Naruto89 » Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #9 Dátum: 08 ápr 10, 14:59:20 »

Én se láttam még ezt az animét, de az ismertető alpján és az alapján amit elmondtatok nem lehet rossz, majd én is hozzákezdek, csak kb az a helyzet velem is mint Arvaellel, egy tűt se lehet leejteni a vinyomon. Nevet
Naplózva

Tems
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 87

Bakanda! Cehh... xD


« Válasz #10 Dátum: 08 máj 30, 13:29:23 »

Nézzetek bele, megéri!^^ Asszem eddig még csak filler rész se volt (kivéve egyet, 18. epizód asszem), pedig eléggé rajta van a manga vonalán, de ez azaz anime, amibe nem lehet töltelék részt rakni, mert nem tud kerek lenni a történet.

Hmm... tényleg izgisebb újabban, mint a Bleach&Naruto együttvéve... semmi elfogultság... még Tyki-pon iránt sem! xD
Naplózva

Jelenleg agyilag zápult, kifacsart felmosó rongy, akit a WCben áztattak ki...

Junjou Romantica! (L)
Csokicsibesz
Vendég
« Válasz #11 Dátum: 08 jún 15, 19:13:49 »

Elkezdtem nézni a sorozatot ,de balszerencsémre sehonnan nem tudom normálisan tölteni. Torrentel szerencsétlenkedek de alig van seeder. Nem tudna vki adni egy rapid share linket vagy egy olyan torrent linket ahonnan le lehet tölteni rendes sebességgel a részeket. 
Naplózva
Oro
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 71


« Válasz #12 Dátum: 08 jún 22, 11:20:41 »

Én is elkeztem ezt az animét és sztem elég jó Nevet Én a Bleachexilről töltöm. Csak az a baj... hogy felírat téren le vannak maradva a magyarok... pedig hát én meg az angol... inkább hanyagolható :'X
Naplózva

uchiha tamás
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 817



« Válasz #13 Dátum: 08 júl 08, 14:51:33 »

én még csak a 22.résznél járók aki már több részt látott megtudja mondani hogy az örült nő az órával szerepel majd mint ördögűző
Naplózva

\"Uchiha klán tagja vagyok\"

 \"This is usually the part when people start screaming\"

deculture101.files.wordpress.com/2009/01/soul-eater-alt.jpg
vvica
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


vvica


« Válasz #14 Dátum: 08 júl 21, 20:23:11 »

Én a mangát olvasgatom és érdekes dolgok lesznek még benne bár most tart a 90- valahanyadik résznél és az is nagyon nagyon érdekes! Nevet
Naplózva

"Bolond ki a fának gyümölcsét nézi, s magasságát nem tekinti"
Oldalak: [1] 2 3 ... 20
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!