24 ápr 27, 15:46:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 20
  Nyomtatás  
Szerző Téma: D.Gray-man  (Megtekintve 75161 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
uchiha tamás
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 817



« Válasz #15 Dátum: 08 aug 21, 22:56:49 »

a 40.rész fele már elég durva dolgok történnek nem nézzi senki?
Naplózva

\"Uchiha klán tagja vagyok\"

 \"This is usually the part when people start screaming\"

deculture101.files.wordpress.com/2009/01/soul-eater-alt.jpg
Karasu
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 505


« Válasz #16 Dátum: 08 aug 23, 13:27:17 »

Hú, nagyon megszerettem ezt az animét, pedig eleinte nem érdekelt különösebben.... kb egyetlen szereplő (Lavi ikszdé) miatt kezdtem el nézni az egészet, és az elején még csak átlagosnak tűnt, nem annyira érdekesnek, de szórakoztatónak. Aztán ahogy egyre tovább néztem, egyre jobban beindult a történet, új szereplők, stb, nameg ott a Noah klán, akiken rendszeresen szétröhögtem a fejem - na nem mintha nem tudnának véresen komolyak lenni... de még az öldöklést is olyan stílusosan teszik, hogy pl az Allen vs. Tyki erdei "összecsapásnál" el se tudtam dönteni, kinek szurkoljak, mert hiába szeretem Allent, Tyki szó szerint kegyetlenül lehengerlő modora nagyon megfogott ikszdé (ekkor lett ő is az egyik kedvenc szereplőm) Pár nap alatt végignéztem az összes részt ami addig kész volt (nyolcvanakárhanyadik részig) aztán folytatás hiányában elvonási tüneteim lettek amiket a mangával próbáltam orvosolni, sikeresen.... amíg "el nem fogyott" a manga is ^^' úgyhogy most már a tömény adagok (napi 13 epizód) helyett kénytelen vagyok beérni a heti egy résszel/mangafejezettel, bár ez utóbbiból már vagy 2 hete nem jelent meg új.
Szóval nagyon jó kis sorozat, és remélem elér valami olyan epizódszámot, mint a Bleach vagy a Naruto... Mosolyog
Naplózva

愛してる acid


"Think different... just like everyone else."
Oxygene
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 325



« Válasz #17 Dátum: 08 aug 23, 15:36:15 »

Jah elég jó kis sorozat. Az elején még nekem sem tetszett, annyira, úgy éreztem, hogy a szereplők jelleme nincs eléggé kidolgozva...de szerencsére a történet előre haladtával megváltozott a véleményem. Hát igen Tyki elég lazára veszi a formát, de ez a jó benne Nevet. Egyetlen egy bajom van csak, hogy nincs 1 fordító csapata, mint a Narutonak, vagy pl a Bleachnek. Így magyar felirat híján kénytelen vagyok angolul megnézni, bár így nem mindent értek meg belőle. Mosolyog
Naplózva

"Aki megakar tenni valamit , az talál rá módot,aki nem, az talál kifogást..."
uchiha tamás
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 817



« Válasz #18 Dátum: 08 aug 23, 16:00:15 »

én megvárom mig az animeaddictsnál leforditják igy még csak a 41-ik résznél járok :/
Naplózva

\"Uchiha klán tagja vagyok\"

 \"This is usually the part when people start screaming\"

deculture101.files.wordpress.com/2009/01/soul-eater-alt.jpg
Oxygene
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 325



« Válasz #19 Dátum: 08 okt 23, 11:46:41 »

Sajnos csak 103 részes lett, az anime. Szomorú Nem tudja valaki miért álltak le vele?
Naplózva

"Aki megakar tenni valamit , az talál rá módot,aki nem, az talál kifogást..."
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #20 Dátum: 08 okt 24, 07:57:39 »

Az anime tényleg leállt, de a manga megy tovább, szóval lehet reménykedni a folytatásban...  Pontosan Általában a manga nem érdekel, de most erősen felül kell ezt bírálnom, ugyanis alig várom a pénteket, mikor jön az újabb rész. Nagyon izgi dolgok derülnek ki és Noah család is bővül 1-1 érdekesebb karakterrel... kacsint Hú ma péntek van, kérem az adagom.......!!!!!! Wátdöfákk
« Utoljára szerkesztve: 08 okt 24, 07:58:31 írta Kenshin » Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Karasu
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 505


« Válasz #21 Dátum: 08 okt 26, 15:09:56 »

Igazából én nem csodálom hogy pont most álltak le vele, mert a mangában itt tök hülye részek jönnének, és ha azt megcsinálnák animében, lehet hogy csökkenne a nézettség Mosolyog De gondolom amint megint beindul a manga, folytatják az animét is.
Naplózva

愛してる acid


"Think different... just like everyone else."
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #22 Dátum: 08 okt 27, 21:32:41 »

Na jó azon a vámpíros néhány részen tényleg csak túlesni lehet, de szerintem onnantól igazán jó!! Nem tudom engem személy szerint igazán bosszantott, h soha nem kaptam arra valászt, h ki is az a 14..... Továbbra is nagyon jól csavargaták az eseményeket, szóval szerintem simán mehetne tovább az anime, ha tényleg ezen múlik, amit erősen kétlek.... :/
Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Karasu
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 505


« Válasz #23 Dátum: 08 okt 28, 08:37:46 »

Kenshin, sztem tuti folytatják az animét egyszercsak, ha meg mégsem, a mangából 100% hogy kiderül, ki a 14., mi köze Allenhez, ésatöbbi Mosolyog
Naplózva

愛してる acid


"Think different... just like everyone else."
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #24 Dátum: 08 okt 28, 21:20:24 »

Az biztos mert már most pedzegetik a témát (és szerintem király sztorit hoztak ki belőle..) , amiért hatalmas piros pont jár!!!  Pontosan
« Utoljára szerkesztve: 08 okt 28, 21:21:03 írta Kenshin » Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
verdict
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 473



« Válasz #25 Dátum: 08 nov 17, 12:03:36 »

egyik kedvencem lett a D.Gray-man.. erre vége az animének 103. résznél.. ok gondolta a mangákat úgyis jobban szeretem.. erre mit kell olvassak:

Idézet
This year's 51st issue of Weekly Shonen Jump has announced on Monday that Katsura Hoshino has put her D.Gray-man supernatural adventure manga on hold due to her health. The magazine has not announced when D.Gray-man will return. The manga began in 2004, and Viz Media has published the 11th of the 16 current volumes this month.

röviden: nem tudni meddig nem lesz manga a mangaka egészségügyi állapota miatt :/  Mielőbbi jobbulást neki!!! Nagyon nem lenne jó ha most amikor egyre érdekesebbé kezd válni a manga félbehagyná Szomorú
Naplózva

ANYAPA tag Lakhely: Tobi sziget 
Onee-sama: Syzy ikszdé
milanbert
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 329

otaku-kun


« Válasz #26 Dátum: 09 márc 21, 15:06:48 »

Na végre pár hete megint jönnek az ujabb manga fejezetek. Jobban van a rajzoló. Lehet reménykedni a folytatásban az anime vonalon is, persze majd csak kb fél év mulva szerintem. Hireket ugyan nem hallani róla de ha beindult a mangais akkor van remény. Elég durvák az uj fejezetek is.
Naplózva
uchiha tamás
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 817



« Válasz #27 Dátum: 09 ápr 19, 17:48:44 »

A manga van magyarul is vagy angolul olvasátok?
Naplózva

\"Uchiha klán tagja vagyok\"

 \"This is usually the part when people start screaming\"

deculture101.files.wordpress.com/2009/01/soul-eater-alt.jpg
Oxygene
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 325



« Válasz #28 Dátum: 09 ápr 19, 19:33:58 »

Én spec. angolul olvasom, magyarul nem hiszem, hogy van...vagy csak én nem találtam.^^
Naplózva

"Aki megakar tenni valamit , az talál rá módot,aki nem, az talál kifogást..."
Srodack
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587


« Válasz #29 Dátum: 09 ápr 20, 12:37:51 »

Az Anime úgy tudom, anyagi okok miatt maradt annyiban, pedig a manga jóval többet rejt! Én is láttam az egészet, és kiváncsi lennék hogyan győzik le Earl-t és kis csapatát
Naplózva
Oldalak: 1 [2] 3 4 ... 20
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!