24 máj 20, 21:19:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 20
  Nyomtatás  
Szerző Téma: D.Gray-man  (Megtekintve 75773 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
verdict
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 473



« Válasz #60 Dátum: 09 nov 01, 17:56:32 »

nagyjából az történt amit sejteni lehetett T__T azért remélem Kanda túléli valahogy a következő fejezeteket T__T
Naplózva

ANYAPA tag Lakhely: Tobi sziget 
Onee-sama: Syzy ikszdé
gyalogbagoly
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 199


« Válasz #61 Dátum: 09 nov 01, 23:51:57 »

Hát azt én is remélem - (ez azért genyább, mint amire számítottam, egyre jobban sajnálom a srácot).
« Utoljára szerkesztve: 09 nov 01, 23:54:06 írta gyalogbagoly » Naplózva
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #62 Dátum: 09 nov 07, 14:53:25 »

Végignéztem az animét(már egy hete Nevet) és most a mangát figyelem ezerrel, hamarosan, attól félek beérem, a végét....
A történet tetszik(habár már nem bánnék benne egy Allan-Lenalee románcot)
Kíváncsi vagyok mi sül ki ebből.
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
Kazama
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 115


WWW
« Válasz #63 Dátum: 09 nov 08, 21:47:40 »

Hát érdekes feji volt az biztos Oo Kanda kíváncsi vagyok mit lép majd. Vajon csatlakozik és segít allenek vagy még elbóbiskol gy ideig a sokktól. Várom a folytatást Nevet
Naplózva

Yondaime fanklub tag kacsint

Yondi 4ever Mosolyog

D.Gray Man fan és manga fordító
Srodack
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 587


« Válasz #64 Dátum: 09 nov 11, 22:36:05 »

Valaki nem tudja mi lesz az anime-vel?? Mármint fogják azt folytatni (az lenne a logikus) és ha igen akkor mikor?? Több mint egy éve ledaráltam, most hogy adni fogja kedvenc hazai anime csatornánk Lehánylak Lehánylak, (bár tényleg sokat javult a szinkron minősége) újra végiglestem és kíváncsi lennék lesz-e folytatása!
Naplózva
milanbert
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 329

otaku-kun


« Válasz #65 Dátum: 09 nov 12, 13:42:14 »

Még kevés manga rész jött ki ugyhogy ha nem akarnak fillereket nem hiszem, hogy lesz anime mostanában.
Naplózva
kazumi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17


« Válasz #66 Dátum: 09 nov 15, 15:55:52 »

 Nagyon tetszett a fejezet, meglepődtem hogy Kandát ilyen könnyen kiütötték!De az is lehet hogy rosszul mértem fel eddig is az erőviszonyokat? Úgy örülök hogy "mostanában" újra van manga,már kezdtem nagyon hiányolni. bow
Meg jön a magyar verzió is, bár nem tudom hogy ennek örüljek-e, ez szinkron függvénye. Tudtok valamit a magyarhangokról?
Egyébként engem az sem zavarna ha lenne még néhány filler, csak ne kelljen 3-4 évet várni a folytatásra!
Hehh összefüggéstelen beszédstil Nyelvesít
Naplózva
milanbert
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 329

otaku-kun


« Válasz #67 Dátum: 09 nov 16, 05:22:52 »

Én ugy tudom fillereket nem akarnak ez a probléma.
Naplózva
Shiko
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 453

aoeku fanatikus


WWW
« Válasz #68 Dátum: 09 nov 21, 22:22:10 »

ÁÁÁÁÁÁÁááááááááááá!
valaki, könyörgöm, állítson a fejembe egy fejszét! hhhhhhhr... O˘___˘O
tudtam...Úgy tudtam hogy csongi lesz allen hangja!! és miért lett Elen? nem bírják kiejteni az álen nevet?!
ezek után már azon sem lepődnék meg ha kanda magyarja pálmai szabi lenne T_T"
de a gróf hangja legalább emészthetőXD meg a fordítás is úgyahogy stimmel  >.<#
Naplózva
asthi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1193

十三


« Válasz #69 Dátum: 09 nov 21, 22:26:29 »

Én most kapok hiszti rohamot..Végre nem felejtettem el mert szóltak h. mikor lesz és erre kiderül h.a a kis tévé nem hozza be az animaxot Sír Sír :crybye:Pedig olyan kiváncsi vagyok...Remélem mihamarabb felnyomjáka  avideoplayerre....Hát látszik h. nem szoktam tvézni...A nagy TV meg az öcsém birtokában van aki alszik...
Naplózva

Vallom hogy: "Az ember nem juthat semmihez anélkül, hogy adnia ne kelljen valamit cserébe, amit megszerzünk, azzal valami egyenértékűt elveszítünk, ez az egyenértékűség elve."
kazumi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17


« Válasz #70 Dátum: 09 nov 21, 22:59:48 »

Hát ez pocsék volt... Miért pont Csongit rakták be? Könyörgöm keressenek már új szinkronhangokat is....Áhh így szerintem nem fogom nézni... Bár még Komui hangjára nagyon kíváncsi leszek, ő tipikusan olyan karakter akit nehezen lehet elrontani Szóval jöhet a holnapi rész, én szorítani fogok a többi karakternek  Vagy az hülyeség lenne ha azt mondanám,hogy mindenki legyen szinkronos Allen meg maradna japánul felirattal?  smirksweat
Naplózva
Shiko
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 453

aoeku fanatikus


WWW
« Válasz #71 Dátum: 09 nov 21, 23:42:11 »

ohh Komui (<3 ) szerepéhez tökéletesen illene a suol eaterből maka apjának szinkronja, asszem Juhász Zoltán ikszdé azok a 'Mákááááá' sírások, simán illenének a 'Linálíííííííí' vinnyogáshoz XDD óó de bírnám ha az lenne  >.<#
egyetértek kazumi, Allen maradjon csak felirattal és Álen! sztráájk!
foglalkoztat az a kérdés, hogy mikor találják már ki azt a programot,ami képes megtartani az eredeti hangot,csak úgy hogy más nyelven kezdjen dumálni XDD bárcsak valaha létrejönne ez *.* bár akkor annyi a szinkronstúdióknak XDD
akik engem még nagyon érdekelnek, az Tyki és Jasdebi hangja... érdekel,de félek is nagyon mert erre egyátalán nincs gondolatom O_O"
asthi : szerintem inkább az indavideoval próbálkozz, oda mostanság nagyon pakolják fel az új animaxos részeket. valószínű hogy holnap-holnaputánra már fentlesz kacsint
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #72 Dátum: 09 nov 22, 12:11:50 »

Ehh nem értem mit sír ennyit a szátok, mostanában egész tűrhető szinkronokat hallottam az animaxon, aki ejtésen meg fölösleges problémázni, egyértelmű, hogy angolos kiejtést használnak, ami először nekem is szokatlan volt a Soul Eather-nél pl, de meg lehet szokni, bár tudom, nektek az a bajotok, hogy egyáltalán leadják TV-ben, csak tudnám miért baj az, hogy rajtatok kívül más is megismeri, egy anime attól nem lesz kevesebb, hogy nem csak egy szűk réteg ismeri, hanem szélesebb körben elterjed.
Hallottam már ilyen dumákat, hogy elveszti a varázsát vagy "divatanime" lesz, de ez mind hülyeség, mi lenne veletek ha japánok lennétek, ahol aztán minden csapból ezek az animék folynak? Nevet
Naplózva

Shiko
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 453

aoeku fanatikus


WWW
« Válasz #73 Dátum: 09 nov 22, 13:08:42 »

nekem személyszerint nem az a bajom hogy leadják,sőt, 1hónapon keresztül számolgattam vissza a napokat nov.21.éig mert rohadt kíváncsi voltam ikszdé az összszinkront meg még nem minősítem, csupán már az animaxos bejelentésnél pánikoltam hogy ne csongi legyen allen hangja, és lám bejött :3 de gondolom ezt is meg lehet szokni, főleg azután nehéz hogy eredetibe női szinkronja van, csak ez a mindenhol egy kis csongi már kiidegel... mondhatni,tucathang már lassan  Hmm?
Naplózva
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #74 Dátum: 09 nov 22, 13:34:52 »

Na ebben egyet tudok érteni, nekem is kezd kicsit sok lenni már Szalay Csongor hangja.  >.<#

Ráadásul rendszeresen olyan karaktereknek lett ő a hangja mostanában, akikhez egyáltalán nem passzol az ő stílusa és a hangja se...
Naplózva

Oldalak: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 20
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!