24 jún 16, 02:23:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 32
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Kage-k  (Megtekintve 106210 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #285 Dátum: 11 szep 01, 00:33:06 »

Igen.Pl. amiko gaaa támadta a homokkal,ösztönösen kitért.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #286 Dátum: 11 szep 06, 20:37:39 »

hm.......az érdekes lenne ikszdé de gai eleresztette a 8-at is a kisaménél nem? azzal talán lenne esélye a raikage ellen de nem hiszem sokat sebezne. amúgy  milyen képességet tud még mei?? az 5. mizukage?
Még a chuunin vizsga alatt, amikor a Lee-s részek voltak, és először szóbakerült a 8kapu technika, az egyik első információ az volt, hogy aki kinyitja a 8.-at, annak több ereje lesz, mit egy Kagénak, de utána meghal. Gai 'csak' a hetediket nyitotta ki Kisaméval szemben.
 És a mizukage meg lávát köpköd xD
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #287 Dátum: 11 szep 13, 11:36:42 »

Kérésre áthelyezve.

Szeretnék tisztázni pár dolgot. Ti még mindig elfelejtitek, hogy a Kage nem véletlen Kage.
Az első Hokage fa eleme a korszak sőt talán minden idők egyik legfélelmetesebb képessége lehetett. Bárki megsinylette a vele való harcot. Az edo tenseiel vissza hozott Reikage is valószínűleg bele bukott volna. Ha megölni nem is lett volna képes minden bizonnyal valami dzsungel fa törzsében végezte volna addig amíg el nem múlik.
A 2. Hokage félelmetes vízelem használó volt emelett a genjustuja is igen kellemetlennek tűnt. Biztos jó dolog vakon harolni edo tensei ellen mire ezt a kettőt legyőződ lehet megfulladsz.
A 4. hokaget nem részletezem felesleges.
Sarutobit is oda tenném bármelyik kage ellen. Annyi jutsut képes használni, hogy bármilyen környezetben bármilyen talajon félelmetes ellenfél lehet. MAradjunk annyiban, hogy az elsőt a fák segítették addig Sarutobit majd nem minden elem. Tűzben, vízben, sz*rban, húgyban is bárki ellen képes harcolni. Nem tudom erre mennyien képesek a kagék közül. Aztán ne képzeljétek, hogy ez nem nagy dolog... fogjátok fel úgy, hogy SArutobi minden helyen hazai pálya előnyét élvezte.
Tsunade nem a harci képességei miatt lett Hokage.
A többi kaget nem ismerem annyira. Viszont ashogy a képességeiket elnézem félelmetes dolgokkal rendelkeznek por elem. Ez a genjutsu. Gara apjának képessége. Mind félelmetes erő.

Ha ezek nem öntudatlan zombik lennének, hanem értelemmel rendelkező emberek és lenne motivációjuk erősen kétlem, hogy a "lámpás" így átgázolna rajtuk.
Ez egy elég elrugaszkodott következtetés lesz, de az edo tensei ugye teljesen agyhalott gépekké teszi őket. Viszont maguktól harcolnak. Annyit látnak a szemük előtt, hogy öl öl öl öl. Ezzel viszont elvesztették az egyik legfontosabb képességet ami a harcban döntő tényező... a leleményességet. Egyetlen edo tenseies Zombitól nem láttam még, hogy valami kis turpisságot csinált volna. Valami rafinált dolgot. Ellenben Naruto minden alkalommal meglepő és váratlan dolgokat produkál. Mu képességével állítom a fél Shinobi világot lelehetne gyújtani. A képességeinek szerintem tízedét nem láttuk.

Szóval eléggé lenézitek őket. Az pedig, hogy nem harcolnak teléjes tudásuk szerint még szerense... a világon senki nem lenne képes megállítani ennyi edo tenseies zombit ha full erejükben lennének. Értelmetlen lenne a manga.

------szerkeszt----

Chakra áthelyeznéd ezt a megfelelő topicba így újra olvasva elég nagy off:D.

Viszont ha valaki két konkrét Kage közötti harcot akar kivesézni, akkor irány a "Ki nyerne csatában?" téma. Mosolyog
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #288 Dátum: 11 szep 13, 15:51:01 »

Ez csak féligaszság Nevet Az öntudatlan zombiknál így van,de ha kabutó meghagyja az elméjüket,akkor igenis 100%-ban ugyanolyan erősek.Az megint csak nem igaz,hogy narutó egyedül gázolt át rajtuk.Gondoljunk bele:Ott volt gaara,onoki,és az egész 4.hadosztály.A másik:először én is furcsáltam,hogy van ez,hogy ennyi edo shinobit legyűrnnek,s aztán rájöttem. http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/537/17 itt mondja tobi hogy 80000 katona volt,és mennyi edo tenseijes shinobi?Maximum 100.Persze ott vannak a zetsuk is,de az egy hanyagolható tényező.Persze lehet neked van igazad Nevet De írok még példákat:Deidara amikor onokival harcolt,akkor ezt gondolta magában:"c4-gyel foglak elintézni,, itt látszik az,hogy a feltámasztott tetek igenis ugyanolyan leleményesek,vagyis mégegyszer leírom,100%-ban ugyanolyan erősek. A másik dolog:egységben az erő.Hiába van egy kage-szintű shinobi feltámasztva,ugye sérthetetlen,de hiába,ha kb. 1000 ember ellen kell harcolnia.De mondok egy másik példát:muu felvette a versenyt gaarával és onokival egyszerre!Ezek szerintem elég jó érvek.Bocs z offolásért chakra,de elakartam mondani a véleményemet.
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 13, 16:34:18 írta IndianA » Naplózva
mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #289 Dátum: 11 szep 13, 16:27:53 »

Ez csak féligaszság Nevet Az öntudatlan zombiknál így van,de ha kabutó meghagyja az elméjüket,akkor igenis 100%-ban ugyanolyan erősek.

Kivéve, hogyha nem kezdik el egyből sorolni a képességeiket és gyengéiket, mint a kagek-nél, ahol ugye elég sokat számít egy kis infó  Mosolyog

Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #290 Dátum: 11 szep 13, 19:08:31 »

Deidara harcolni is akart az öreggel ezért hagyta meg a tudatát. Ellenben a Kagék nem akartak harcolni. Az előtte szóló ahogy írta sorolták a dolgokat. A reikage pedig elvesztette az önálló gondolkodását Kabuto bábja volt aki nem hiszem, hogy olyan jól harcolt volna vele mint az aki ismeri a képességét.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
IndianA
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 520


Ami nem öl meg az erősebbé tesz!


« Válasz #291 Dátum: 11 szep 13, 21:19:01 »

Vagyis:a marcsi-féle edo tensei sehol sincsen kabutóéhoz képest.Persze, a leleményességsokat számít,és kabutó talizmánja 100%-os erőbe dobást "enged,, a feltámasztottaknak,és persze a sérthetetlenség ami még emel a edo-shinobi erején jócskán Nevet De lehetőleg ezt a témát a edo tenseijes topicban folytassuk.
Naplózva
Rewiag
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 124


« Válasz #292 Dátum: 11 szep 15, 11:33:01 »

azért a sérthetetlenség nem ugyan az mint az újjáalakulás.
míg első esetben semmi hatással nincsenek rá a támadások, addig a másodikban meg lehet semmisíteni, majd idővel visszaalakul. Ha olyan támadást használnak, ami nem egyszeri, hanem folyamatos hatást fejt ki, akkor tulajdonképpen végeztek vele, mert amint visszatért újra megsemmisül. pl ha ráejtenek egy hegyet, igaz hogy "újjáéled" a hegy alatt, de az újra agyonnyomja... vagy pl az amaterasuval való beborítás is ilyen: elég, visszajön, megint elég.
Naplózva
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #293 Dátum: 11 szep 15, 17:59:23 »

Nekem azért így hiányoznak a Hokagék....Olyan rossz így,hogy csak a Rai-,Mizu-,Kaze-kagék vannak itt a harcba.....Valahogy úgy kellett volna csinálni,hogy a nagypapi legalább itt legyen...nekem nagyon szimpi karakter volt...és így láthatta volna,hogy mennyit fejlödött Naruto.....
Naplózva

hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #294 Dátum: 11 szep 17, 14:21:18 »

Tényleg Sarutobi lepecsételte magát vagy mi? Ohh My God
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
naruto96ricsmond
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 422



« Válasz #295 Dátum: 11 szep 17, 21:40:57 »

JAJA...You're right...sajnos Neeem Neeem Neeem
Naplózva

Itara
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93

Az akatsuki 3 legerősebb tagja(Nagato nem fért rá)


« Válasz #296 Dátum: 11 szep 19, 17:31:23 »

Én azt sajnálom hogy muu olyan keveset szerepelt Byebög Azért a mizukage legyőzőjének egy kicsit többet szántam volna. Nem beszélve arról hogy milyen gyorsan legyőzték már? Láthatlan chakraérzékelő és 4 elemet használ(jinton=szél+víz+tűz)
fél fejezet alatt ki lett rakva. Na mindegy.
Engem már nagyon érdekel konkrétan a por elem. Egy ilyen erős jutsunak a működése elvárandó lenne már lassan.
A 3. raikage ellebn muu-nak és oonokinak elég nagy esélye van szerintem Nevet
Naplózva

"Nem csak ahhoz kell bátorság, hogy az ember kiálljon és beszéljen, hanem ahhoz is, hogy leüljön és meghallgassa a másikat."- Churchill
"Fanatikus az, akit lehetetlen meggyőzni, de témát sem hajlandó váltani."-Churchill
Kész vagyok a teremtővel való találkozásra. Hogy a "Teremtő felkészült-e erre a megpróbáltatásra, az más kérdés."-Churchill
Csak két hatalom létezik a világon: a kard és a szellem. "Hosszú távon azonban a szellem mindig meghódítja a kardot."-Bonaparte Napoleon
Putir
Vendég
« Válasz #297 Dátum: 11 szep 20, 18:52:30 »

a 2. hokage neve mi volt?
Naplózva
Itara
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93

Az akatsuki 3 legerősebb tagja(Nagato nem fért rá)


« Válasz #298 Dátum: 11 szep 20, 19:03:21 »

Senzu Tobirama volt a neve.
Naplózva

"Nem csak ahhoz kell bátorság, hogy az ember kiálljon és beszéljen, hanem ahhoz is, hogy leüljön és meghallgassa a másikat."- Churchill
"Fanatikus az, akit lehetetlen meggyőzni, de témát sem hajlandó váltani."-Churchill
Kész vagyok a teremtővel való találkozásra. Hogy a "Teremtő felkészült-e erre a megpróbáltatásra, az más kérdés."-Churchill
Csak két hatalom létezik a világon: a kard és a szellem. "Hosszú távon azonban a szellem mindig meghódítja a kardot."-Bonaparte Napoleon
Putir
Vendég
« Válasz #299 Dátum: 11 szep 20, 19:05:02 »

nem is tudtam hogy ő is tobi:D
Naplózva
Oldalak: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 32
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!