24 jún 23, 03:16:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 32
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Kage-k  (Megtekintve 106921 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #270 Dátum: 11 márc 29, 15:09:15 »

Igen, helyesbítek, igazatok van. Mostmár belátom, hogy miket mondtatok. A lávából alakulhat ki a por, meg hozzáadódik a szél, és sztem Muu ezt tanította meg Onokinak.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #271 Dátum: 11 márc 29, 19:41:09 »

Nem tudjuk, hogy a youtonnak van-e köze a jintonhoz. ^^ Nem tudunk róla, hogy Oonoki tud-e youtont. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
vegita
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Válasz #272 Dátum: 11 aug 11, 19:37:27 »

A raikagenak a villámaura adja az igen-nagy gyorsaságot és nagy erőt? ha az nincs rajta, akkor kevésbé gyors és erőss?
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #273 Dátum: 11 aug 11, 19:58:02 »

Szerintem igen, de azért anélkül is elég erős és gyors, de az ad egy " kis" pluszt.
Naplózva
Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #274 Dátum: 11 aug 11, 20:50:08 »

Ha megnézed alapból eléggé kivan gyurva Nevet és nem is gondolom lassunak de a villem szerintem a gyorsaságát növeli meg nagyon és az erejét is megnöveli de egy Lariathoz sok pluszt ad szerintem a lendület és ami nagyobb gyorsaságnál nagyobb igy erősebb a technika is. De a reflexei is gyorsulnak így egy ütése is sokkal gyorsabb nem beszélve arról hogy védekezni se nagyon tudnak mivel nem tudják le reagálni.
Szerintetek mennyi a sebesség különbség Lee/Gai és a Raikage között nyilváb a kage gyorsabb de vajon mennyivel szerintem nem olyan sokkal.
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #275 Dátum: 11 aug 11, 20:54:05 »

raikage jóval gyorsabb mert ő feltudta venni a versenyt minato teleportálos teknikájával szembe
Naplózva
Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #276 Dátum: 11 aug 11, 21:19:41 »

Jó az értelemszerü hogy a kage a gyorsabb ezt el is ismerem de Lee az elején annyira sztárolva volt hogy csak sebesség és erővel erős hogy ha ez igy maradt akkor szerintem sebességen annyival nem lassabb ALAP járaton villámpajzs nélkül (ezt szerintem nem irtam az előbb)
Naplózva
Rewiag
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 124


« Válasz #277 Dátum: 11 aug 12, 09:14:22 »

gai 7es kapuval már bírná a tempót egy ideig. sajnos a villámpajzs sokkal fejlettebb technika. ki-be kapcsolható, nem terheli a testet, szó szerint felvillanyozódik tőle az ember. mondjuk ugye a kapuk tiltott technikák (érdekes mégse szól senki gainak hogy talán nem kéne), de tanulhatók. megnézném a raikaget villámpajzsal meg 6-7 nyitott kapuval, ahogy szabadjára engedi a bijuu mennyiségű chakráját...
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #278 Dátum: 11 aug 12, 09:19:07 »

hm.......az érdekes lenne ikszdé de gai eleresztette a 8-at is a kisaménél nem? azzal talán lenne esélye a raikage ellen de nem hiszem sokat sebezne. amúgy  milyen képességet tud még mei?? az 5. mizukage?
Naplózva
kovifeco
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 43


« Válasz #279 Dátum: 11 aug 14, 19:48:53 »

raikage egyszerüen idióta szerintem.egy nagydarab szteroidos állat aki előszeretettel rombol.Jó pár lenne Tsunadéval.végülis hobbijuk az irodai berendezés szétpakolása.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #280 Dátum: 11 aug 15, 16:05:33 »

Gery0704:

Ezt a kérdést inkább a "Ki nyerne csatában?" témában tedd fel. Igaz nem csata, de oda való. Mosolyog

kovifeco:

Milyen igaz. Szegény szék... kapott egy puklit a "fejére". ikszdé
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
naru-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 323



« Válasz #281 Dátum: 11 aug 29, 09:09:53 »

Azt tudja valaki h a kakék menyi idősek?
Azt tudom h a Hokage 50 körül van meg Gaara 17. De a töbiről nem tudom.
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #282 Dátum: 11 aug 29, 09:16:05 »

Tsunade 54
mizukage úgy kb 30év
gaara asszem 16 a többiröl meg kb semmi sincs
Naplózva
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #283 Dátum: 11 aug 29, 19:48:43 »

Raikage 40 körül lehet, Oonki meg vagy 120 ikszdé
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
Itara
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93

Az akatsuki 3 legerősebb tagja(Nagato nem fért rá)


« Válasz #284 Dátum: 11 aug 29, 21:08:01 »

Oonoki kb 70 valami ilyesmi volt nem?
Valaki írta hogy muu chakraérzékelő és mozgás közben is lépes rá, ez igaz?
« Utoljára szerkesztve: 11 aug 30, 12:14:35 írta Itara » Naplózva

"Nem csak ahhoz kell bátorság, hogy az ember kiálljon és beszéljen, hanem ahhoz is, hogy leüljön és meghallgassa a másikat."- Churchill
"Fanatikus az, akit lehetetlen meggyőzni, de témát sem hajlandó váltani."-Churchill
Kész vagyok a teremtővel való találkozásra. Hogy a "Teremtő felkészült-e erre a megpróbáltatásra, az más kérdés."-Churchill
Csak két hatalom létezik a világon: a kard és a szellem. "Hosszú távon azonban a szellem mindig meghódítja a kardot."-Bonaparte Napoleon
Oldalak: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 32
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!