24 jún 17, 02:55:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 91 92 [93] 94 95 ... 168
  Nyomtatás  
Szerző Téma: "Mi lett volna, ha...?" és "Mi lenne, ha...?"  (Megtekintve 504803 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Alkyr
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 96


lézengő ritter


« Válasz #1380 Dátum: 09 feb 01, 10:14:34 »

Szerintem Kakuzu egy jó pillanatban megpróbált volna Madara fölé kerekedni, és elvenni az erejét.
Naplózva
Pesuke
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 177



« Válasz #1381 Dátum: 09 feb 01, 10:18:01 »

ÁÁÁ. Inkább behódolt volna neki, ha tudja, hogy milyen a Sharingan, és tudja, hogy egy mozdulattal leverte volna Madara őt.  Pontosan
Naplózva

Kyuubi. A legerősebb negatív szereplő.
helloka16
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 33

YONDAIME Gaara, Naruto, Kakashi, Sasuke fan vok


« Válasz #1382 Dátum: 09 feb 01, 10:20:07 »

Mi lett volna ha Iruka sensei nem húzza ki Narutot abból a sötétségből amibe a magány miatt került ???? Szerintem egy teljesen más Narutot ismernénk.
Naplózva

Ez csak egy hologram! Figyeld: belelövök, és ... a FRANCBA!

 A világnak több szerény zsenire van szükség. Olyan kevesen maradtunk.
 
 A Föld azé, aki megeszi-szólt a földigiliszta.

Lehet, hogy a szomszéd füve zöldebb, de azt is ugyanolyan nehéz nyí­rni.
Rachet
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 278



« Válasz #1383 Dátum: 09 feb 01, 10:28:52 »

HA ő nem húzza ki, más is megtette volna valószínűleg. Ha mégsem tette volna meg más (pl kakashi) akkor valószínűleg olyan lenne mint gaara volt a part 1-ben...
Naplózva
Pesuke
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 177



« Válasz #1384 Dátum: 09 feb 01, 10:32:10 »

Hát sztem azé Jiraya is hozzászólt volna párat. Sztem csak várt volna egy kicsit aztán megkeresi a kilencfarkút, és babrál egy kicsit a pecséttel ikszdé.
Naplózva

Kyuubi. A legerősebb negatív szereplő.
Alkyr
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 96


lézengő ritter


« Válasz #1385 Dátum: 09 feb 01, 10:40:58 »

Én Pesukevel értek egyet. Előbb vagy utóbb biztosan eljött volna Narutohoz Jiraya, hogy kirángassa a magány börtönéből és (kissé) gatyába rázza.
Naplózva
Rachet
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 278



« Válasz #1386 Dátum: 09 feb 01, 10:42:13 »

Mi lett volna, ha nem peinre hárul az a feladat, hogy elfogja a kilencfarkút?
Naplózva
Pesuke
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 177



« Válasz #1387 Dátum: 09 feb 01, 13:13:56 »

Baj. Sasuke, tuti nem öli meg, mert már megvan a Mangekyou-ja, és Tobi ellen nem tom mit csinált volna. Kisame-t pedig iszonyuan leverte volna. És Zetsu... róla nem tudunk sokat ikszdé .
Naplózva

Kyuubi. A legerősebb negatív szereplő.
Rachet
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 278



« Válasz #1388 Dátum: 09 feb 01, 13:28:34 »

Szerintem ez Pesuke teljesen nem igaz mivel: Naruto azért jött vissza konohába, mert pein lerombolta a falu nagy részét (más kérdés, hogy a béka megölése miatt is, de az is azért indult volna, hogy tudassa narutóval a dolgokaz...)
Ha más akatsukis támad a falura, nem hiszem, hogy ilyen pusztítást okozott volna. Még madara sem... --->Naruto folytatta volna az edzést és nem jött volna vissza Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 09 feb 01, 13:29:10 írta Rachet » Naplózva
Pesuke
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 177



« Válasz #1389 Dátum: 09 feb 01, 13:39:10 »

ÁÁ nem. Végül is csak egy Akatsukis keresi őt, azzal a céllal, hogy megöli, és az nagy pusztítással jár...   smirksweat
Amúgy ne becsüld alá az Akatsukit-ez olyan Yodás volt.  Nyelvesít
Peinről is ezt mondtad volna 5 hónappal ez előtt. Hisz akkor még róla sem tudtad, hogy ekkora pusztítást tud csinálni.  bye bye
« Utoljára szerkesztve: 09 feb 01, 15:58:26 írta Pesuke » Naplózva

Kyuubi. A legerősebb negatív szereplő.
Rachet
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 278



« Válasz #1390 Dátum: 09 feb 01, 14:25:49 »

Már bocs, de nem arra válaszoltál amit írtam. Mert abba nem tudsz belekötni... Madara ahoz túl lusta, hogy elmenjen narutóért konohába, és le is rombolja. Kisame-ről nem beszéljünk. Sasuke se tudna ilyen nagy pusztítást okozni. Zetsu meg olyan 101% hogy nem erősebb és pusztítóbb peinnél kacsint Akkor miről beszélünk? Ki maradt még aki tudna? nem hiszem, hogy lenne még olyan akatsukis akinek "több teste van"...

Akkor már télleg ez jó kérdés és érdekes is :

Mi lett volna ha narutó nem tudja meg a hírt és így nem tér vissza?
Naplózva
Alkyr
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 96


lézengő ritter


« Válasz #1391 Dátum: 09 feb 01, 14:33:04 »

Akkor Konoha nagy bajban lenne. Vélhetően a Jouninok és Chuuninok többségét megölte volna, aztán meg távozott volna (miután elhúzta a békét Konohának), mivel szerintem az öregek vagy Danzou biztosan elmondta volna, hogy hol van Naruto.
Naplózva
Rachet
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 278



« Válasz #1392 Dátum: 09 feb 01, 14:38:01 »

Azt, hogy naruto hol van így is-úgyis megtudta volna. Méghozzá shizune-től... (feltéve, ha úgy alakult volna akkor is, hogy rájuk talál az egyik pein...)
Naplózva
Pesuke
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 177



« Válasz #1393 Dátum: 09 feb 01, 15:57:20 »

Már bocs, de nem arra válaszoltál amit írtam. Mert abba nem tudsz belekötni... Madara ahoz túl lusta, hogy elmenjen narutóért konohába, és le is rombolja. Kisame-ről nem beszéljünk. Sasuke se tudna ilyen nagy pusztítást okozni. Zetsu meg olyan 101% hogy nem erősebb és pusztítóbb peinnél kacsint Akkor miről beszélünk? Ki maradt még aki tudna? nem hiszem, hogy lenne még olyan akatsukis akinek "több teste van"...

Hát már bocs de arra válaszoltam.  kacsint
Ha jobban elolvastad volna a hozzászólásod, idézem: Ha más akatsukis támad a falura, nem hiszem, hogy ilyen pusztítást okozott volna.-én erre válaszoltam, tehát ne beszélj.  Nyelvesít
Másrészről azt is mondtam, hogy még nem tudod teljesen a képességeit a többi akatsukis tagnak. Még az is lehet, hogy Zetsu nagyobb pusztítást végzett volna. Csak ezt nem tudhatjuk. Azt is mondtam, hogy 5 hónappal ez előtt még Peinről sem gondoltad volna, hogy ekkora pusztítást tud végezni.(a shinra tenseire gondolok)
Naplózva

Kyuubi. A legerősebb negatív szereplő.
uchiaboy
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 507

Uchiha klán egyetlen uchia-ja


« Válasz #1394 Dátum: 09 feb 01, 16:31:35 »

ÁÁÁ. Inkább behódolt volna neki, ha tudja, hogy milyen a Sharingan, és tudja, hogy egy mozdulattal leverte volna Madara őt.  Pontosan
Tudomásom szerint Kakuzu harcolt az Elsővel , aki lezúzta Madarát...Szóval nem tom...Inkább a szívétre fájt volna a foga Mosolyog

Mi lett volna ha Iruka sensei nem húzza ki Narutot abból a sötétségből amibe a magány miatt került ???? Szerintem egy teljesen más Narutot ismernénk.
Egyszerű , ha nem húzza ki a sötétséget Iruka akkor val'szeg nem bírt volna elbánni Mizukival , és akkor hulla lenne Szomorú

Mi lett volna ha narutó nem tudja meg a hírt és így nem tér vissza?

Akkor Pein elindult volna a hegyre (szegény Shizune miatt tudta , hogy hol van) Narutoért...De ott Pein nyert volna , mert Naruto nem tudta volna felspanolta magát Konoha látványától , hacsak Pein el nem árulta volna neki.
Naplózva

Uchiha Clan is no dead! Muhahahaha!
Azért uchiaboy mert  az a név (h uchihaboy)foglalt volt bizonyos helyen.
Oldalak: 1 ... 91 92 [93] 94 95 ... 168
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!