24 szep 27, 18:09:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 994 995 [996] 997 998 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1700209 alkalommal)
0 Felhasználó és 81 vendég van a témában
Sobbi
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238



« Válasz #14925 Dátum: 13 feb 28, 18:07:26 »

Jó kis rész volt, Ichigo apja most már biztos, hogy Shiba család tagja lehet, utólag vette fel a Kurosaki nevet. Ichigo meg szeritnem se fog nyilazni, Bach is valami "energiakardot" rántott elő az égből, lehet Ichigo is hasonló dolgot fog előhúzni, amíg nem kapja vissza a kardját.
Naplózva
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #14926 Dátum: 13 feb 28, 19:02:34 »

Az sem biztos még, hogy Isshin az apja.
Naplózva
Ahate Naraku
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 272


Shinigami


« Válasz #14927 Dátum: 13 feb 28, 19:08:19 »

Utóbbit azért nagyon erősen kétlem. Semmi értelme nem lenne az egésznek, ha nem Isshin lenne az apja.
Naplózva
mics
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12


« Válasz #14928 Dátum: 13 feb 28, 19:20:40 »

Én annak idején még Aizen-t is családtagnak gondoltam, a kardjaik neve miatt... Kiüt - de aztán elvetettem, elég meredek ötletnek tűnt.
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #14929 Dátum: 13 feb 28, 20:10:34 »

 Isshin az Apja mert onnan van Getsuga..Mosolyog
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #14930 Dátum: 13 feb 28, 21:04:30 »

Ettől a fejezettől többet vártam, de ez mindig így van a felvezetőknél. Végre elkezdődik az Isshin saga is. Jobb lett volna korábban de azért meglehet érteni, hogy miért csak most kerül rá sor. Ugye mikor szóbakerült Ichigo származása, akkor nem lehetett sort keríteni egy hosszú flashbackre, mert ugye ment Aizen ellen a harc. A Dangaiban edzés ment na meg Isshint lekötötte a fal. A harcok vége után, miután Ichigo elvesztette az erejét szerintem, akkor nem számított neki, hisz úgy gondolta, hogy most már úgyis csak egy egyszerű ember marad.

Talán most végre lehull a lepel az Ichigo-Kaien kapcsolatról is. Kubo azt ígérte, hogy az is meglesz magyarázva. Kíváncsi vagyok, hogy miként lesz, mert csak azzal nem lehet megmagyarázni, hogy Isshin a Shiba klán tagja lenne. Kaien 50 éve halt meg, kicsit furcsa lenne, ha ő reinkarnálódott volna újra Ichigoként.

Ichigo esetleges jövőbeni nyíl eregetéséhez csak annyit, hogy ahhoz kellene egy íj is. Szóval, ha nem kerül elő a szekrényből Masaki régi íja, vagy az Ishida család nem ad oda neki egy fölösleget, akkor semmikép nem fog összejönni.

Kérdés, hogy Ichi főnöke miért látta a jelvényt, mikor Isshint nem. Most Ichigo Shinigami ereje kapcsolt ki a kard hiánya miatt vagy Nimaiya hazaküldése miatt deaktiválódott.

Én voltam az egyetlen, akinek erről a képről nem eset le, hogy az alsó kockában az Isshin?
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/528/6 Legalábbis itt csak a haja hasonlít rá.
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 28, 21:26:09 írta Tilon » Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #14931 Dátum: 13 feb 28, 21:12:03 »

Erős a gyanú hogy Isshin a Shiba klán tagja volt de ezzel még tényleg nem elégítik ki a kérdéseinket. Amúgy Kukkaku is tett rá valami sanda utalást valamelyik fejezetben ugye? Nemtom Tilon tényleg egy kicsit homyályos  de hát ki más jönne ki a szülői házból.
Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #14932 Dátum: 13 feb 28, 22:26:34 »

Én eltudom képzelni, hogy miért is látta azt a medált a leányzó. Ugyan úgy hathatott rá Ichigo szellemi erejének kibocsájtása mint az osztálytársaira. Így benne is felébredt a szellemi erő egy bizonyos mértékű szikrája. Az osztályban más is látta már a medálját pedig nem egy szellemi erőlény volt.

A másik lehetőség, hogy eltűnt róla az a szellem erő ami eddig láthatatlanná tette mások számára. Én azért az első verzióra tippelnék.
Naplózva
Fed
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 171


« Válasz #14933 Dátum: 13 feb 28, 22:54:03 »

Hát nemtudom,Ichigo is értetlenkedett,hogy hogy került vissza az igazi testébe,ráadásul egy shinigami kard nélkül...shinigami egyátalán?
Mondjuk nem merek találgatásba bonyolódni,de elég furcsa,biztos lesz majd magyarázat,vagy Isshintől,vagy Uraharától.  Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 28, 22:54:41 írta Fed » Naplózva

-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #14934 Dátum: 13 márc 01, 00:09:05 »

nem tudom mit vagytok oda a medálért... azt a medált bárki láthatja, Ichigo is erőtlenül mindig látta, viszont összekeveritek azzal a védelmező cetlivel amit Isshin vart az ingjére, amit tényleg nem szabadna egy egyszerű embernek látnia...
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #14935 Dátum: 13 márc 01, 00:48:40 »

Tévedés Dante. Azt a medált eredetileg csak olyanok láthatják akik rendelkeznek szellemi erővel. Az iskolában Tatsuki vette észre aki nem tudott róla, hogy micsoda is az. Amikor Ichigo megkapta akkor pedig elmondták neki, hogy más nem láthatja csak aki szellemi erővel bír. Másrészt biztos fontos jelentősége lesz még ha ennyire rámutattak.
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 01, 00:55:28 írta rini67 » Naplózva
Zafyr
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 50


-


« Válasz #14936 Dátum: 13 márc 01, 06:12:22 »

Annak a segítségével tanul meg megint getsugát lövöldözni Ördögi
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #14937 Dátum: 13 márc 01, 14:32:23 »

Így igaz.Mindig is nagy szerepe volt a jelvénynek hol így hol úgy(még anime fillerjében is) tehát nem írnám le.
Főleg hogy még mi várhat rá.

Ichigo-Kaien kapcsolatra tényleg nem elég magyarázat hogy Isshin simán a Shiba ház tagja.
Nem rossz magyarázat lenne hogy Kaien Isshin gyereke lenne egy másik anyától,de nem hiszem hogy annyival öregebb bár kitudja.
Azt még eltudnám képzelni hogy Kaient megszálló lidérc legyőzése után visszatért volna HMből és Még Ichigo megszületése előtt megtámadta Masakit,és utána ismét visszamenekült.(mint többi fullbringernél,csak itt még +hatás mert módosított volt) Gondolkozik
Naplózva

akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #14938 Dátum: 13 márc 01, 20:31:53 »

Szerintem ez az "Isshin Kaien apja" felvetés nem épp a legjobb, mivel akkor Kuukaku és Ganju is az ő gyerekei kell, hogy legyenek. Persze azt lehet mondani, hogy akkor csak mondjuk az anyjuk közös, így máris megállja a helyét ez a kijelentés, de akkor is... én ezt furcsának találnám. Szerintem is van rokoni kapocs, de nem hinném, hogy ez. Mosolyog Az a nagybácsis elszólás viszont érdekes...
Na de ez már kezd kicsit off-gyanús lenni, úgyhogy ha ezt akarjuk folytatni, akkor az Isshin vagy a Shiba témánál kellene szerintem. ^^
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 02, 00:08:36 írta akym17 » Naplózva

Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #14939 Dátum: 13 márc 04, 14:25:53 »

Sok évet kellet várni az Isshin saga-ra. Remélem nemfogunk benne csalódni, és nem az lesz hogy 50 kérdésből kapunk 20-ra választ, a többi meg tovább lóg a levegőben. Az is biztos hogy még pár új kérdést is fel fog vetni az elkövetkező pár fejezet.

Szerintem Zangetsu a hibás hogy Ichigot nem érdekli. Minek kellet neki egy öreg szőrös férfiként megjelennie. Persze hogy nem látogatja Ichigo. Ahelyett hogy inkább női alakot vett volna fek:

http://k6mil.deviantart.com/art/Ichigo-Zangetsu-349541408

A belső világában nyílván bármit megtehet és bárhogy is kinézhet. Így jelent volna meg Ichigo-nak, már is más lenne a helyzet. Nevet És most a király dimenzióban mehetne a következő 0.-oshoz, ahelyett hogy Karakurában depizik megint.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 994 995 [996] 997 998 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!