24 jún 28, 22:31:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 987 988 [989] 990 991 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1577979 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
liteon
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 18



« Válasz #14820 Dátum: 13 feb 21, 18:05:20 »

Végre kiderült melyik kapitányt verte le Kenpachi (szerepelt egy kocka erejéig Nyelvesít).  Nagy húzás lenne ha Ichigot most egy "kedves invitálással"  ikszdé meg hívnák Bach palotájába és ott tőle megtudná ki, vagyis mi valójában.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #14821 Dátum: 13 feb 21, 18:30:27 »

Végre kiderült? WTF? Ezt eddigi is tudtuk hála a Databooknak és a flashbackeknek. Nevet
Naplózva
Ahate Naraku
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 272


Shinigami


« Válasz #14822 Dátum: 13 feb 21, 19:49:17 »

Én azon nem lepődnék meg, ha a kardja neve... Zaraki Kenpachi Pojén
"én vagyok az... én vagyok az..." aztán pedig egy bemutatkozás Zaraki-tól:
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/527/10
Eltudnák képzelni, egy tökéletes Asauchi a Zanpakutoja, aki felvette minden egyes tulajdonságát Zarakinak Nevet
Naplózva
Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #14823 Dátum: 13 feb 21, 20:04:32 »

Nem-nem valami über-brutál neve lesz Nevet Az mondjuk tényleg durva lenne ha minden tulajdonságát felvenné Zarakinak.
Remélem valami iszonyatos erőt/vérszomjat sugárzó küleseje lesz, a még ha a zanpakutok általában nő neműek azért lehet ütős kéinézete pl: mint Kyouraku ikerpengéinek de az is lehet hogy a férfi zanpakutókat erősítve egy a kb zaraki felépítésű gyilkológép lesz Nevet
Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #14824 Dátum: 13 feb 21, 20:59:49 »

durva lenne valami kis virágos cucc xD
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #14825 Dátum: 13 feb 21, 21:44:27 »

Kétféle képen tudom elképzelni a dolgot, vagy 1db valami böszme nagy 2 kezes fegyver, amivel Zaraki majd csak úgy fog tudni suhintgatni amivel hegységeket fog tudni áthelyezni, vagy mivel 2 "személyiség", alvó és a gyerek (vérszomjas), ezért ikerfegyverei lennének, de mindenféle számítást figyelembe véve, mindkét kezét használni kényszerüljön, hiszen Zaraki egyetlen gyengéje, hogy csak 1 kézzel hadonászik. Kivéve Noitra ellen, meg mikor Jama tanította!
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #14826 Dátum: 13 feb 21, 21:58:06 »

Nem mostanában lesz az amikor megtudjuk Zaraki kardjának nevét és képességeit. Amúgy könnyen előfordulhat, hogy már most bankai szinten van. Ichigonak sem kellett sok ahhoz, hogy oda érjen. Inkább csak a képességek elérése és tökéletesítése tart sokáig. Szerintem letaglózó lenne ha valami mágikus jellegű kardot birtokolna. Valószínűsítem, hogy inkább erő vagy pusztító alapú lesz az a kard. Másrészről valószínűsíthető az is a kard miatt, hogy Zaraki is felgyorsul majd mozgásban.
Naplózva
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #14827 Dátum: 13 feb 21, 23:09:20 »

durva lenne valami kis virágos cucc xD

Mint az egyik filler arc-ban ami a 167. rész után indult. Kis rózsa fejekké alakulna Zaraki kardja amik rárepülnek az ellenség kardjára és 2 másodpercig feltartják azt, és ennyi Nevet

Egyébként nem lepődnék meg ha egy csaj lenne Zaraki zanpakutója, pl egy természetében Unohanára hasonlító.
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 21, 23:10:13 írta Szofron » Naplózva
Krulszeme
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 127


« Válasz #14828 Dátum: 13 feb 21, 23:27:20 »

Szerintem a kardjának ilyen képességei lesznek. Reitsu elnyelés és tárolás (esetleg a tárolt mennyiség pusztó erejű támadássáformálása) ami kenpachi saját reitsujára fog hatni.  Így max erővel harcolhat de az ellenfélre csak annyi hat amennyit kenpachi akar.
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 21, 23:27:51 írta Krulszeme » Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #14829 Dátum: 13 feb 21, 23:44:31 »

Szerintem ez már itt off. Hamarosan vagy nem hamarosan kifog majd derülni. Mellesleg elég gáz lenne, ha egyből tudná használni a kardjának képességeit mikor most tudja meg a nevét. Ne szaladjatok már ennyire előre. MAradjunk az aktuális fejezeteknél. Így is elég rugalmasra van hagyva a téma.
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 21, 23:45:25 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
janos0166
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 130


« Válasz #14830 Dátum: 13 feb 21, 23:45:42 »

Szerintem a kővetkező fejezetben kiderül mi lesz Ichivel Nevet
Naplózva
Blanco
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


Zero Division


« Válasz #14831 Dátum: 13 feb 22, 12:20:31 »

Zarakinál azt kéne tisztáznia Kubo-nak hogy a kardja végül is milyen állapotban van , évek óta megy a vita arról hogy shikai-ban van -e kardja vagy csak ilyen az alapkinézete /én a shikai oldalon állok  Nevet/
Naplózva

Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #14832 Dátum: 13 feb 22, 15:03:09 »

Úgy tudom hogy shikai/kiengedett alakban van a kardja csak mivel nem tudta ezidáig a nevét nem használta a képességeit, de hogy ne offoljunk ezt vitassuk meg a Zanpakutok vagy a Zaraki Kenpachi témában.
Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
janos0166
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 130


« Válasz #14833 Dátum: 13 feb 22, 20:30:34 »

Amugy Ichigo miért is ment fel a 0-ik osztaggal? Nem azért mert a király akart vele dumálni?Nevet
Naplózva
Krulszeme
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 127


« Válasz #14834 Dátum: 13 feb 22, 21:40:01 »

Haha! Tényleg most esett le a király beszélni akart ichigoval. De akkor Oetsu akár áruló is lehet hisz nem teljesítette ura akaratát. Kivéve ha oda nyitotta az átjárot, de ha oda nyitotta akkor itt lesz még pofára esés (meny hazás monolog Nevet Nevet)
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 22, 21:40:51 írta Krulszeme » Naplózva
Oldalak: 1 ... 987 988 [989] 990 991 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!