24 jún 28, 22:01:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 952 953 [954] 955 956 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1577920 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #14295 Dátum: 13 jan 02, 13:43:03 »

Ha As Nodt meg is halt Yamabá által, akkor Bach a csontvázát, mindenképp vissza tudja hozni. Nevet

Az is még érdekes lesz, hogy a Shinigamik, miként fognak reagálni a Hollow/Arrancar csapatra. Nem hiszem, hogyha még a harcok elkezdése előtt megjelennének SS-ben, akkor tárt karokkal fogadnák őket a kapitányok. Például mit, hogyan viszonyulnának egymáshoz Harribel Fracciónjai és Toshiro meg Matsumoto. Vajon olyan sok büszkeség lenne a Shinigamikban, hogy képtelenek lennének elfogadni az ős ellenségeik segítségét ? Vagy mindenki részéről elfogadható "az ellenségem ellensége, a barátom" törvény. Ha jobban belegondolunk a Quincyk is ugyanezt gondolták, mikor megszállták HM-t.^^
Ha meg már elkezdődtek a harcok, még az is lehet, hogy beszállnak harmadik félként és egyszerre próbálják megölni a másik kettőt.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #14296 Dátum: 13 jan 02, 16:33:30 »

A Quincy-k azért gyalulták le ss-t hogy előcsalják a 0. osokat. De nem igazán sikerült, még nemtudnak velük harcolni. Azt bírnám ha bepipulna erre kicsit Bach, és amikor újra felbukkannak, csak annyi történne hogy jama bankaijával egész SS-t egy hamus síksággá égetné hogy végre előjöjjenek a király dimenzióból. A kapitányoknak meg elkéne menekülniuk gyorsan. És majd ezután lennének újra harcok más helyszíneken. Vagy újra felbukkannak, kis harc és aztán égeti fel.
Naplózva
Ahate Naraku
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 272


Shinigami


« Válasz #14297 Dátum: 13 jan 02, 19:09:19 »

A Quincy-kről nem tudunk sokat, de gondolhatjuk hogy, nem kis pótlással rendelkeznek ők is ha szinte egyszerre két dimenzió/ellenség ellen indítottak háborút.

----

És van itt pár oldal amit nem tudtam értelmezni, remélem ti tudtátok Nevet
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/480/6
(itt gondolom Quincy-k vannak a háttérbe de Haschwald-on kívül mást nem ismerek fel)
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/512/3
(ezen a képen gondolom Akon van csak nem értem mit, mire mond)
Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #14298 Dátum: 13 jan 02, 19:19:51 »

Csak az én agyamat cseszi Aizen ?? Tudom lerágott csont, de Bach azt a robbanást csak nem nyitőmenőzésnek csinálta, vagy, hogy lerombolja Yama addigi helyét. Picit fura, hogy a blitzkrieg után, tök nyugisan elvolt minden shinigami, még egy utalás sem volt róla.


Ahate Naraku

1-ezt most passzolom, kevés látszik belőlük, akár új arcok is lehetnek, nem hiszem, hogy a most levágottak közül egy is benne lett volna, sztem Haschwald is csak direkt kivehetőre van rajzolva, hogy legalább őt fel lehessen ismerni.
2-itt érkezik meg Ichigo, azt mondja épp neki, hogy ő már rég nyitotta volna a kaput, de SSből HMba nem olyan egyszerű, főleg, ha visszaemlékezünk, a kutatási és fejlesztési részleget IS lerohanták a quincyk, pontosan Jaz, a kövi képről, azt érti az alatt, hogy a megnyitás nem ment valami jól, a mérgezett nyilak szinte mindenkit eltaláltak.
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #14299 Dátum: 13 jan 02, 19:27:55 »

És van itt pár oldal amit nem tudtam értelmezni, remélem ti tudtátok Nevet
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/480/6
(itt gondolom Quincy-k vannak a háttérbe de Haschwald-on kívül mást nem ismerek fel)
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/512/3
(ezen a képen gondolom Akon van csak nem értem mit, mire mond)

Első képen a teljesen baloldali, az egy szakáll, az a csávó az akit csontvázzá égetett Jama mert megölte a hadnagyát.
Utánna nyílván Hashcwald az. A 3. az passz. Balról a 4. az meg a punk csávó, ottvannak a fülébe azok az izék. Az 5. felismerhetetlen, a jobboldali meg lehet hogy Kirge volt. De lehet a 3. is Kirge, bár nemhinném, az 5. meg talán az a Quincy akinek egy vágás van a száján és Toshiro bankaiját lopta el. Bár túl egyenes a haj, neki meg enyhén borzolt volt.

Azért enyhén érdekes hogy Hascwald csak úgy ott oldalt van, és valaki más áll középen. Lehet még valaki áll ő felette és Bach között.

A 2. képen Akon Ichigohoz nyitott egy átjárót HM-be, hogy idehívja mert nagy kakiba ül SS. Illetve már megvolt nyitva az átjáró, csak Kirge lezárta, nyílván ezt a kötést tartott sokáig feltörnie.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 02, 19:35:06 írta Szofron » Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #14300 Dátum: 13 jan 02, 19:42:04 »

Én valahogy nem úgy láttam a dolgokat, hogy a shinigamik alapjában gyűlölnék a hollowokat. Néhány kivétel persze mindig van mert akinek a barátját, testvérét, stb. zabálták fel annál ez előfordul. Én inkább azt gondolom, hogy úgy tekintenek rájuk mint szükséges rosszra. Nemigazán láttunk olyanra példát, hogy valamelyikük is gyűlölettel beszélt volna róluk. Inkább a shinigamik felsőbbrendűeknek tartják magukat és ez látszik a beszédükből is. Azt meg egyenesen kétlem, hogy tömegével mennének át Ss-be a hollowok családi látogatásra. Ha ők támadást intéznek a quincyk ellen akkor valószínűleg HM-ből indulnak ki. Urahara pedig tartja a kapcsolatot SS-vel. A legfontosabb szerintem mindenféleképpen az, hogy megtalálják a rejtőzködési helyüket, hiszen addig amíg nem tudják, hogy hol tartózkodik az ellenfél addig tehetetlenek velük szemben. Az ellenfélnek nem kell addig attól tartani, hogy rájuk támadnának, nyugodtan pihenhetnek és készülhetnek a következő rajtaütésre. Ráadásuk a közlekedésük lehetővé teszi azt, hogy gyorsan mozogjanak vagy megjelenjenek szinte bárhol majd szükség esetén azonnal eltűnjenek.  Ha viszont a helyre fény derül, akkor már tartaniuk kell az ellenfél lépésétől és így a megfelelő védelmi erők nagyságáról is. Beszűkül a mozgásterük, a csapatokat meg kell osztani és így a támadásokba, rajtaütésekbe sem tudnak annyi erőt összpontosítani. A bankai kérdése csak másodlagos kérdés ebből a szempontból, főleg ha megtalálják annak lehetőségét, hogy megakadályozzák annak ellopását. Másrészt az is látható volt (Yama), hogy azok a bankaiok a quincyknél nem olyan erősek mint az eredeti tulajdonos kezében. Tehát valószínű, hogy Yama bankaia Bach kezében nem olyan erős mint az öregnél volt. Márpedig ezt a bankait biztos, hogy fogjuk még látni.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 02, 19:44:34 írta rini67 » Naplózva
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #14301 Dátum: 13 jan 02, 19:46:12 »

Uraharának és Mayurinak összekéne fognia, mert mindketten ismerik már az átjáró nyitás titkait. És együtt lenne esélyük hogy kitalálják hogyan nyissanak átjárót a Quincy dimenzióba. Persze elég nagy a rivalizálás köztük, szóval ez nem lesz túl egyszerű. Nevet
Naplózva
Ahate Naraku
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 272


Shinigami


« Válasz #14302 Dátum: 13 jan 02, 19:53:39 »

És amúgy nekem tűnt fel csak hogy, HM-ben nincs semmi időkorlát? Vagyis ott tiszta nyugodtan keresgélték a Hollowokat és még "trónja" is volt Kirge-nek, amiből arra utalok hogy, bőven volt ideje pihenni. (De lehet hogy, tévedek)
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #14303 Dátum: 13 jan 02, 19:55:20 »

Szerintem Kirgének nem kellett időkorlát. Eddig csak Bachról tudjuk hogy nem maradhat túl sokáig a palotától. A többi quincyről nincs semmi hogy náluk is ugyan ez lenne.
Naplózva
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #14304 Dátum: 13 jan 02, 19:59:01 »

Bach talán ki van átkozva SS-ből, úgy mint Urahara.
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #14305 Dátum: 13 jan 02, 20:11:25 »

Urahara megszökött mielőtt bármit is csináltak volna vele. Bach meg quincy és már 1000 évvel ezelőtt is a halálistenek ellen volt, csak persze ő ember így nem élhetne normális esetben olyan sokáig ezért kell neki egy idő után vissza menni a palotájába.
Azért azt jó lenne tudni hogy mi által képes olyan sokáig élni, vagy netán már maga amiből a palota készült az képes erre.
Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #14306 Dátum: 13 jan 02, 21:21:09 »

Urahara megszökött mielőtt bármit is csináltak volna vele.

Bleach eleje, Bleach eleje Mosolyog Jó nem annyira eleje, de amikor Urahara átküldte Ichigoékat SS-be, akkor ő is belenyúlt próba gyanánt az átjáróba és nem tudott átnyúlni rajta, csak szikrákat kapott.

http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/070/19

Ezért is, ha jól emlékszem, csak a Deicide részek után láthattuk Uraharát fillerekben SS-ben, mert ott volt először, hogy 100 év után visszament volna, ott is csak egy kicsit Aizen miatt, szóval az időkorlát szerűség akár még most is érvényben lehet nála.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 02, 21:28:41 írta DasOmen » Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #14307 Dátum: 13 jan 02, 21:26:15 »

Tényleg ezt el is felejtettem. Köszi DasOmen.
Én azért gondoltam hogy megszökött mert a pendulum részeknél elítélték de Yourichi segítségével szöktek meg ha jól emlékszem.
Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #14308 Dátum: 13 jan 02, 21:30:38 »

Teljesen jogos, de SS-be tuti tudnak olyat csinálni, hogy már ismert lélekenergiákat tiltani tudnak valahogy...bár, akkor kérdéses Yoruichi miért tud átjárkálni olyan könnyedén,,,,talán az ő bűne nem volt akkora ? Lehet akkor vesztette el a kardját.
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #14309 Dátum: 13 jan 02, 21:41:25 »

Hát nem hiszem. Csak megszöktette a vaizardokat pluszban még Uraharát is. Amilyen SS szerintem ez is igen nagy bűnnek számít. Akkor meg tán azért nem tudott átmenni mert épp gigaiban volt és az nem engedte át. De ezt szerintem elnézhetnénk mert az még nagyon a történet elején volt és akkor még sok minden nem volt teljesen mint ahogy mára ismerjük.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 952 953 [954] 955 956 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!