24 okt 01, 14:33:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 935 936 [937] 938 939 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1706006 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #14040 Dátum: 12 dec 16, 21:02:21 »

Amúgy ha Harribel mégis a saját erejéből szabadulna ki,akkor remélhetőleg ebben az alakban ikszdé
http://fc02.deviantart.net/fs70/i/2012/087/f/9/the_avatar_of_sacrifice_by_rtenzo-d4owwos.jpg

Na most ha az alakot figyelmen kívül hagyom jól jönne ha Grimmjow és Harrbiel talán még Neliel is megtanulná A segunda Etapa alakot mint anno Ulquiorra. Így legalább komolyabban beletudnának szólni a harcokba Gondolkozik
Naplózva

nb940612
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 121



« Válasz #14041 Dátum: 12 dec 16, 21:12:16 »

Ki tudja, Halibel-t nem tudom de Grimmjow-nak volt ideje gyúrni főleg miután a Ichigo elleni harc elvesztése eléggé kikezdte a büszkeségét Nevet Lehet ő elérte már a második formát. Őszintén ha Ulquiorrának ment minden nemű motiváció nélkül (félreértés elkerülése miatt Ulquiorra is kedvencem de..) akkor Grimmjownak is menne.

Amúgy szerintem az Espadák így is komoly erőt képviselnek de tény hogy most neki kell állniuk edzeni Mosolyog
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #14042 Dátum: 12 dec 16, 21:20:24 »

Amúgy ha Harribel mégis a saját erejéből szabadulna ki,akkor remélhetőleg ebben az alakban ikszdé
http://fc02.deviantart.net/fs70/i/2012/087/f/9/the_avatar_of_sacrifice_by_rtenzo-d4owwos.jpg

Na most ha az alakot figyelmen kívül hagyom jól jönne ha Grimmjow és Harrbiel talán még Neliel is megtanulná A segunda Etapa alakot mint anno Ulquiorra. Így legalább komolyabban beletudnának szólni a harcokba Gondolkozik
Milyen piszkos valakinek a fantáziája de tényleg jól néz ki.
Én már annak örülnék ha Nel újra felnőtt alakban lenne most hosszabb távon, és tényleg nagyon jó lenne ha megtanulnák a második alakot. Baromi jól néznének ki és nem kicsit lennének erős.

A quincyk meg egyáltalán nincsenek hátrányban:
- nagyon erősek már csak a képességük miatt is
- tudják használni az ellopott bankaiokat
- egy egész hadseregük van ami még ha nem is olyan erős azért még is igen sok veszteséget tud okozni
- náluk van Yama bankaia amivel képesek feltámasztani mindenkit akit azzal a karddal öltek meg és kicsit őket is módosítják hogy ne csak csontvázak legyenek

Szóval lehet hogy itt vannak a 0.osztagosok de nem lesz ez olyan egyszerű.
Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #14043 Dátum: 12 dec 16, 21:20:34 »

Annyi hozzáfűznivalóm lenne, hogy a quincyknek nincs lélekenergiájuk maguktól, ha jól tudom. Ők épp, hogy a környezet energiáját használják fel, durvább esetekben egész lelkeket emésztenek fel pl Kirge a tres bestiát (vagy, hogy is kell írnit,,,).

Grimmjowék együttműködése elég kétes, egyrészt nézhetjük onnan, hogy a quincyk nagyobb ellenségeik nekik, mint a halálistenek, ők csak a balansz miatt írták egymást, viszont a quincyk kitörlik őket, főleg, hogy most ekkora erejük van, nagyobb és ellenszenvesebb ellenségek számukra, viszont mint láthattuk Aizent is elfogadták vezérüknek pedig ő halálisten volt, ők inkább a félelem nélküli legyőzhetetlen uralkodót akarják csak, akit tiszteletből el tudnak fogadni. Innen már csak nézőpont kérdése, hova csatlakoznának, Grimmjow persze evidens, hogy nem adja be a derekát, Aizent is utálta, felette ne uralkodjon senki, és ez így is van rendjén természeténél fogva, így esetében egyértelműnek tartom, hogy most Bachék ellen, amíg neki is haszna van belőle, Ichigoék oldalán lesz, Vegita pedig nem lesz belőle.
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
nb940612
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 121



« Válasz #14044 Dátum: 12 dec 16, 21:34:22 »

K ichigo:Komoly kép Halibelről Nevet Ez úgy 2. formának meg is teszi ikszdé

zitagirl: Nellel kapcsolatban egyetértek, gondolkodtam már rajta hogy ha Orihime vissza tudja állítani dolgokat eredeti állapotukba akkor talán Nel maszkját is helyretehetné mert elvileg amiatt kicsi hogy széttört a maszkja meg talán a fejsérülés.

A Quincyket én se féltem szerintem Bachnak bőven volt ideje agyalni 1000 év alatt, aki ennyit vár az alkalomra biztos nem akar hibázni szóval szerintem még így ennyi power up-al is a Shinigamiknak nem lesz sétagalopp.

DasOmen: Én is így tudom hogy csak a környezetben lévő reishit használják de csak van valamennyi saját erejük is.
Grimmjow oké hogy most összeállt Ichigoékkal de ahogy ismerjük tuti meg akar majd megint küzdeni vele ha más nem a háború után Nevet Halibel nekem nagyon kétséges hogy hova áll.
Naplózva
Ahate Naraku
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 272


Shinigami


« Válasz #14045 Dátum: 12 dec 16, 21:38:06 »

Jajj...tényleg  smirksweat el is felejtettem hogy, a Quincy-k lopják az erőt ikszdé 

Ha jól emlékszem Kubo azt nyilatkozta hogy, SS elpusztul, vagyis még 1ostrom biztos hogy lesz  Nevet
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #14046 Dátum: 12 dec 16, 21:41:42 »

A legegyszerűbb akkor lenne,amikor mindenki velük van elfoglalva és SS üres.
Akkor ráküldik a hollow vagy quincy közkatonák seregét talán 1 steinritterrel és ott elintéznek mindent.
Amikor meg végső harc után a halálistenek visszatérnének kérhetnének a lélek királytól egy új SS-t albérletként Nyelvesít
Naplózva

nb940612
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 121



« Válasz #14047 Dátum: 12 dec 16, 21:42:53 »

Lehet akkora fight-ot nyomnak hogy még a tiszta lelkek városát körülvevő reiatsu taszító kőből készült falat is lerombolják Nevet
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #14048 Dátum: 12 dec 16, 21:46:07 »

Ha SS teljesen elpusztul akkor fölborul az egyensúly is így egy kicsi világvége hangulata lehet a végén (De azt már nem foglyuk meg tudni mert pénteken minden meg szűnik létezni).
Naplózva
nb940612
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 121



« Válasz #14049 Dátum: 12 dec 16, 21:51:42 »

Nem is hiszem hogy teljesen elpusztul pont ahogy mondtad az lelkek egyensúlya miatt de poénkodni lehet vele. Meg szerintem 1000+1 % hogy nem hagyják védtelenül ha esetleg mégis át akarnak menni a Quincykhez.

Tényleg 2012.12.21 ikszdé Na akkor hiába gyártunk elméleteket itt.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #14050 Dátum: 12 dec 16, 21:59:37 »

Nelnek fejest kéne ugrania Kirinji forróvizes fürdőjébe és, akkor egy kettőre újra 100%-on lenne. Ha valahogy felkerült volna Ichigo hátán, akkor mekkora poén és fanszervíz bomba lett volna. Nevet Neki is kellene egy harc ahol meg tudná mutatni a teljes erejét és nem csak egy töredéket, mint legutóbb. Remélem, hogy fognak harcot (és jó harcot) kapni azok a karakterek akiktől várjuk.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
nb940612
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 121



« Válasz #14051 Dátum: 12 dec 16, 22:08:16 »

Jah rendbe jönne Nel a medencében vissza változik erre Kirinji meg a két cimborája orrvérzéses K.O-t kap és akkor már két Véres pokol medence lesz Nevet

Na jó viccet félretéve szerintem az utolsó arc-ban mindkét oldal elég nagy mértékben fogja aprítani az másikat szóval az én elgondolásom szerinte mindenki benne lesz a fightokban. Talán még Kon is Nyelvesít ikszdé
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #14052 Dátum: 12 dec 16, 22:11:51 »

1 Fejezetre még így is van idő,ne adjátok fel bye bye
Különben is Világvége nem feltétlenül következik be minden világban kacsint
Legrosszabb esetben pedig Úgyis felbukkan a doktor.

Na de viccet félretéve ugye egy külön dimenzióban vannak és azon belül harribel is egy külön dimenzióban.
Akkor megtehetnék akár Mayuriék is ha rájönnek hogy emeljék vagy akár átutazásként kihasználni ezt a "zseb" dimenziót
Szerintetek?
Naplózva

nb940612
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 121



« Válasz #14053 Dátum: 12 dec 16, 22:19:16 »

Hát ez nem rossz gondolat Mosolyog Csak nem lesz necces egy amúgy is meretlen dimenzión belül is megtalálni egy másikat ? Nevet
Amúgy Halibel-t nem csak egy elkülönített részre zárták be ?  Hmm?
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #14054 Dátum: 12 dec 16, 22:19:23 »

Bizony. Minden anime főszereplő egy kis semmiség a Doktorhoz képest
- 10-szer regenerálódott
- már több ezerszer mentette meg a világot és az univerzumot is mint múltban, jelenben, jövőben
Majd figyelek az égboltra hátha látni fogok egy kék fülkét.
- és csak a szonikus csavarhúzója meg a Tardis-a van
Azt nem lehet tudni hogy ellehet-e vinni egy kisebb mennyiséget a vízből? Csak ráöntenék Nel fejére és voálá, jobb mint új korában.
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 16, 22:28:52 írta zitagirl » Naplózva
Oldalak: 1 ... 935 936 [937] 938 939 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!