24 júl 01, 03:06:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 937 938 [939] 940 941 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1582571 alkalommal)
0 Felhasználó és 55 vendég van a témában
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #14070 Dátum: 12 dec 16, 23:32:14 »

Yammy azért kapta a 0ás számot mert egy nagy Nulla Nevet
Na de komolyan véve azért kaphatta meg mert Resc.. után az ő erejének növekedésében és fejlődésében nincs határ,csak hát lebecsülte a két kapitányt akik viszonylag gyorsan elintézték mielőtt még dühösebb lehetett volna.
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #14071 Dátum: 12 dec 17, 00:16:27 »

Elgondolkodtatok már azon, hogy a saját döntésetekkel megváltoztatjátok azt amit már Kubo eldöntött és tényként leírt a történetben? Értem én, hogy mindenkinek van favorit espádája meg kedvenc technikája de azért ezt ne tényként írjátok. Úgyis az lenne a végső sorrend amit Kubo akar. Márpedig ő azt döntötte el, hogy Yammy rage módban a 0-ás és ezáltal ebben a formában a legerősebb, akár tetszik akár nem. Ha Kubo csinálna egy összecsapást az espadák között, ebben a rage formában Yammy jönne ki győztesen az összes közül. Nekem is megvan a magam illetve a szerintem legerősebb espádája de tudom, hogy Yammy ellen esélytelen, sőt, mások ellen is amelyek elé vannak sorolva. Főleg azért mert én látom, hogy hogyan győzhetne le mindenkit, viszont nem én írom a mangát. A lényeg, hogy a manga írója ezt már eldöntötte és úgyis az lesz amit ő akar.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #14072 Dátum: 12 dec 17, 06:23:12 »

Rini az erősorrend nem valós tükör, csak egy számlista, amiben van egy blöff! VAn másik topic ennek a kibeszélésére, ha jól emlékszem , méghozzá Espada erősorrend címszó alatt. Oda átmehetünk és újra leírhatjuk, hogy Ulqi volt a legerősebb, és azt is leírhatjuk, hogy valószínűleg a Grimmjowt helyettesítő kis 6. Espada sem volt erősebb, mint Szayel...
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #14073 Dátum: 12 dec 17, 15:33:27 »

Tudom, hogy van ilyen topic, másrészt nem én kezdeményeztem ezt az egész "megkérdőjelezem azt amit az író tényként leközöl dolgot". Már pedig ő leírta a véleményét Aizen száján keresztül. Két helyen hagyott bennünk maga az író is kételyt ezzel kapcsolatba. Az egyik Starrk és Barragan esetében történt amikor Barragan olyan csúnyán néz Starrkra.  A másik pedig Ulquiorra 2. szintje amikor azt mondja, hogy erről Aizen sem tud. Tehát nem biztos, hogy jó helyre van besorolva. Viszont ettől a tény az tény marad miv3el nem mondta el, hogy milyen erős is valójában az a 2. szint. Maga az író határozta meg ezt a sorrendet és ezért ha a csillagokat hozzátok le az égből vagy váltig tagadjátok akkor is az fog történni amit Kubo akar. Mondhatod azt, hogy Ulqukiorra a legnagyobb, de ha Kubo összeengedi Yammyval akkor egy tized másodperc alatt Yammy porrá őrölné. Az ok pedig ismerhető. Saját maga mondta ki, hogy Yammy a leg és nem Ulquiorra.
Naplózva
heckles04
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 60


Moslék/Pálinka-főző Ninja


« Válasz #14074 Dátum: 12 dec 17, 16:10:39 »

off: ulquiorra gyorsabb, okosabb és inteligensebb mint yammi. kb olyan lenne a harc mint cell vs trunks...
on: engem az érdekelnem még nagyon, hogy ryuken milyen szinten van. ugye van amit hm-ben mondtak ichigonak hogy "ishida uryuu Heilig Pfeil-je gyengébb mint az enyém? nem kéne..." szóval tuti tápos. de vajon ismer olyan technikákat is mint az új quincy-k?:O
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 17, 16:11:56 írta heckles04 » Naplózva

----------------------------------------------------------------------------------------------------
Nem, de lehetne.
Ahate Naraku
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 272


Shinigami


« Válasz #14075 Dátum: 12 dec 17, 16:41:13 »

Ryuken szerintem egy szinten van Isshin-el... bár Isshin szintjét se tudjuk  smirksweat

Szerk.: Olyan ex uralkodónak/hercegnek tudnám Ryuken-t elképzelni Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 17, 16:47:53 írta Ahate Naraku » Naplózva
nb940612
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 121



« Válasz #14076 Dátum: 12 dec 17, 18:17:05 »

Isshin-t se értem mert anélkül kényszerítette Aizent a határáig hogy Shikai-t vagy Bankai-t használjon. Ennek ellenére hagyta magát elveretni Uraharával és Yoruichivel együtt. Na meg hogy Shikai-ban sem volt a Zanpakutoja és használni tudta a Getsuga Tenshou-t. (Elvileg a kardok képességei Shikaiban jelennek meg nem ?  Hmm? ) Az biztos hogy nagyon erős és Ryuken esetében is megkockáztatom hogy legalább olyan szinten lehet.
Naplózva
Szalonna
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 66



« Válasz #14077 Dátum: 12 dec 17, 18:31:45 »

Én arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek a quincyk magukba tudnak-e szívni egy halálistent, és ha igen akkor miért nem szívott magába minden stern ritter egy-egy kapitányt, akkor talán még egyszerűbb lenne a dolguk. Azért jutott eszembe ez, mert most gyors átfutottam a mangát a quincys részektől és találtam pár dolgot amikről elfeledkeztem:
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/493/6

Itt az egyik arrancar csaj azt mondja, hogy a testük reishi/reitsuból van és azt is, hogy HM és SS is, gondolom akkor a halálistenek is.
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/493/10

Persze lehet, hogy csak gyönge ellenfelekre hat ez a képesség és egy kapitány szintű halálistent nem tudnának magukba szívni, hadnagyokkal meg nem sokra mennek. Ha vmit figyelmen kívül hagytam ami magyarázatot ad erre akkor légy szíves küldje/írja már le vki, vagy ha esetleg van vkinek egyéb véleménye... Ha meg már ki lett tárgyalva akkor sry, bár általában elolvasom az összes hozzászólást és nem rémlik ez a téma.


Idézet
Isshin-t se értem mert anélkül kényszerítette Aizent a határáig hogy Shikai-t vagy Bankai-t használjon. Ennek ellenére hagyta magát elveretni Uraharával és Yoruichivel együtt. Na meg hogy Shikai-ban sem volt a Zanpakutoja és használni tudta a Getsuga Tenshou-t. (Elvileg a kardok képességei Shikaiban jelennek meg nem ?  Hmm? )
Lehet, hogy neki is alapból shikaiban van a kardja, mint a fiának
 
Naplózva
nb940612
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 121



« Válasz #14078 Dátum: 12 dec 17, 18:41:30 »

Csak nem hisz ennyire már tényleg nem lehet leegyszerűsítve egy Shikai. Nevet Vagy igen ?  Gondolkozik
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #14079 Dátum: 12 dec 17, 18:50:19 »

Mivel elég kézre álló és praktikus is így,simán lehet ilyen a shikaija hogy alapból az.
Plusz Shikai nélkül nem szoktam(k) kard képességet használni,ez esetben Getsuga Tenshout.
De ha annyira kell Shikai alak neked akkor itt van a fia mintájára megtervezve. kacsint
http://fc03.deviantart.net/fs71/i/2011/287/e/a/papa_isshin__s_engetsu_by_zanpakuto_leader-d4cv9kr.png
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 17, 19:01:44 írta K ichigo » Naplózva

nb940612
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 121



« Válasz #14080 Dátum: 12 dec 17, 18:58:51 »

Köszi most eloszlattad a kételyeim  ikszdé Csak nekem furcsa volt holt rendes katana kinézet semmi nevén szólítja és előhozza a shikai alakot és Getsuga Tenshou csak simán. De lehet nekem nem kéne ilyen részleteken fennakadnom  smirksweat
 
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #14081 Dátum: 12 dec 17, 19:51:20 »

Már pedig ő leírta a véleményét Aizen száján keresztül.
Mennyire hiteles egy Shinigamitól, aki 100 éven át megvezetett mindenkit... Nyelvesít
Naplózva
Ahate Naraku
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 272


Shinigami


« Válasz #14082 Dátum: 12 dec 17, 19:52:55 »

Isshin-nek szerintem is Shikai-ba van a kardja. Amikor grandfischer-t megölte akkor mondta azt hiszem hogy, egy kapitány szintű Shinigami tudja változtatni a kardját.
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #14083 Dátum: 12 dec 17, 19:58:19 »

Isshin-nek szerintem is Shikai-ba van a kardja. Amikor grandfischer-t megölte akkor mondta azt hiszem hogy, egy kapitány szintű Shinigami tudja változtatni a kardját.
A kardja méretét ha jól emlékszem különben minden kapitány felhőkarcoló méretű karddal járkálnának. Isshin kardja nekem nagyon úgy néz ki mint ha csak alapállapotban lenne. Az hogy képes GT lőni az még nem biztos hogy shikai kell ahhoz. Lehet hogy egyszerűen olyan erős hogy képes rá és kész.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #14084 Dátum: 12 dec 17, 20:19:59 »

Van benne valami. Lehet aki egyszer már elérte a Végső getsuga tensou szintet,az alap kardban is tudja használni már.
Ichigo meg azért nem mert neki alapból megsemmisült a kardja alapállapota és ezért nem láthatjuk tőle.
Akkor már csak az a kérdés hogy A shikaija(remélem a képes linkem bejön az alakáról) erősít e a Gestugan vagy új képességet (is) ad. Gondolkozik

+Jól megnézve Ichigo és Isshin zanpaktouja kb Ugyanolyan csak Ichigoé nagyobb volt mert nem tudta korlátozni az erejét. kacsint
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 17, 20:24:45 írta K ichigo » Naplózva

Oldalak: 1 ... 937 938 [939] 940 941 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!