24 jún 28, 22:29:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 928 929 [930] 931 932 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1577973 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
Sobbi
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238



« Válasz #13935 Dátum: 12 dec 13, 08:54:42 »

Biztosan erősödtek, a jakuza is megmondta, hogy jobb formában lesznek mint valaha.

http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/519/15

Illetve, ha nem végeztek volna, Ichigo nem állt volna fel azután a pofon után. Ezt valahogy úgy lehet elképzelni, hogy ha az ember jár edzeni formában van, képes x súllyal edzeni. Viszont gőze sincs arról, hogy vitaminhiánya van a rossz táplálkozás miatt, mondjuk magnéziumból. Bevesz egy pár magnézium kapszulát, az izmok aktivizálódnak, aztán csak azt veszi észre, hogy ami eddig nem ment az most megy neki, aki jár edzeni az tudja miről beszélek. (nem nem koksz Nevet )

Mondjuk én Jacksparrow és a tanács helyében az összes kapitánynál elrendelném, hogy menjenek fel a forráshoz fürdőzni egyet, mindenkire ráfér rendbe tegyék őket teljesen. Byakuyának amúgy érdekel visszanő e a keze a forrástól. Nevet

Aztán ugye még a Bankai kovácsolás is valszeg uppolni fog rajtuk egy picit és gondolom a többi 0.osztagos is mutat valami újdonságot vagy tanít valamit nekik, úgyhogy szerintem is felfogható ez egy kiképzésnek.
Naplózva
echoCHANNEL
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 130



« Válasz #13936 Dátum: 12 dec 13, 09:44:41 »

A héten a bleach tetszett a legjobban! Nem csak a régi feeling miatt (amit én is szeretnék kiemelni, hogy igen..itt van újra köztünk és a lapok között), de a cselekmény szempontjából is. Történtek itt a dolgok rendesen és csak 1 fejezetet olvastam...Kubo végre megtölti azokat az oldalakat. Ennek örülök.

Eperke újra potenciált villant, ezeket a részeket mindig is szerettem, a Lélekkirály pedig nagy érdeklődést mutat felé. Érdekes.
Kyoraku beszólása az arctalan emberkéknek üdítő volt, a kinevezése pedig logikus döntés. A Kenpachi - Unohana szál egyszerűen mesés, egészen az utolsó pillanatig nem tudtam, hogy kiről beszélt Kyouraku...mikor Unohana előlépett a sötétségből az nagyot ütött.
Valljuk be, sokunk titkos vágya yállhat most valóra. Sokan szerettük volna látni Ken-chan kardjának igazi formáját és bankaiát. A potenciált már láttuk elégszer Mosolyog
Remélem még sok hasonlóan vérpezsdítő fejezetet dob elénk Kubo, mert a langyos történetvezetését már ismerjük, az adrenalinosra meg már csak nosztalgiázgatás közben emlékszünk. Ideje felfrissíteni a memóriánkat. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 13, 09:45:33 írta echoCHANNEL » Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #13937 Dátum: 12 dec 13, 12:52:11 »

Ahogy én most gondolom, ha Kubo nem csinál semmi különlegeset csak megrajzolja azokat a történéseket amelyeket az interjúiban elejtegetett, már akkor sikeresebb lehet hosszabb távon is a mangája újra. Itt tipikusan az Isshin és Unohana történet bemutatására gondolok. Az már csak hab lenne a tortán, ha ezt a bemutatást a csatára való felkészüléssel keveri, így nem válna lapossá a történet sem. Azt mondjuk kétlem, hogy Kenpachi bankait fog tanulni mert szerintem ebben senki nem tud neki segíteni, azt viszont eltudom képzelni, hogy tovább fejlesztik, csiszolják optimálisra a kardvívás művészetét. Másrészt meg is ismertethetik vele a kardja lelkét és megismerheti annak nevét. Gondoljunk csak Ichigo bankai tanulásánál használt lélekbábú használatára. Így talán a shikai szintig eljuthat, hiszen az ereje meg van hozzá. Ez így is óriási potenciál lehet számára, ráadásul bankait jelenleg amúgy sem használhatnak. 
Naplózva
Hatuma
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19


« Válasz #13938 Dátum: 12 dec 13, 15:29:45 »

Itt van leírva a shikai és bankai kapcsolat: http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/507/10
nem fontos hogy azonos dolgot végezzen, de meríthet másfajta erőt, tehát jég típusú shikai után jéges lesz a bankai is. Az hogy véd, támad gyógyít vagy mit csinál az erő az az én értelmezésem szerint nem kötelezően azonos.
... hogy vitaminhiánya van a rossz táplálkozás miatt, mondjuk magnéziumból. ...
Bocs, ezt nem tudtam nem megemlíteni: a magnézium jelen ismereteim szerint nem vitamin
Naplózva
Szalonna
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 66



« Válasz #13939 Dátum: 12 dec 13, 16:45:28 »

Eléggé tápos lesz SS, sokan kapnak "power up"-ot meg fullbringerek, 0. osztag stb... Kicsit talán már túlerőben is vannak. Igaz még nem sokat láttunk a quincyktől, Bach is mondta, hogy nagyon visszafogták magukat az emberei szóval lehet nem kell félteni őket, meg aztán az is lehet, hogy Bach és csapata csak az előőrs és az igazi ellen még rejtőzködik(bár ez nem valószínű).
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #13940 Dátum: 12 dec 13, 17:51:51 »

. Így talán a shikai szintig eljuthat, hiszen az ereje meg van hozzá. Ez így is óriási potenciál lehet számára, ráadásul bankait jelenleg amúgy sem használhatnak. 

Kenpachi kardja shikaiban van egyfolytában, mert nem tudja visszafolytani a reitsuját....
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #13941 Dátum: 12 dec 13, 18:02:49 »

No feldobnék még egy érdekeset. Mi van, ha Zaraki kardjának nincsen neve ??

Így Kubo nem mondana ellent magának, és be is tartaná a lefektetett szabályokat, hogy shikaihoz kell a kard neve, és igazolná, hogy Kenpachi igenis shikaiban van. Szerintem jó húzás lenne, főleg, hogy illene hozzá, és nekem kimondottan tetszene a névtelen kard, és így Unohana segítene neki elérni a bankait.
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #13942 Dátum: 12 dec 13, 18:07:25 »

De ha megismeri a kardja nevét, akkor fogja megkapni a kardja speckó képességét.

Azért elgondolkodtató ez a Gyilkolás művészete edzés. Nem úgy hangzik, mintha a Shikait akarnák előhozni. Inkább olyan, mintha ez egy titkos Shinigami technika lenne. Gondolkozik   Nekem valamiért erről az Assasin's Creed jut az eszembe.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #13943 Dátum: 12 dec 13, 18:12:02 »

Isteni fejezet volt. Mint sokan mások én is sejtettem már valahonnan hogy Unohana,nem kismiska lehet, ha Kyouraku és Ukitake sem mert ellent mondani neki még anno amikor azokat a szende nézéseket láthattuk az 1. Kenpachitól.
Zaraki über brutál erőre tesz majd szert szerény véleményem szerint ha megytanulja a gyilkolásművészetét ami nem feltétlen jelenti a hogy megtudja zanpakuto-ja nevét és képes lesz shikai-ra vagy esetleg bankaira, mindenesetre én csak örülnék neki hisz nem véletlen ő a favorit. Minumum Haschvald VS Zaraki meccsre számítok amire már az első találkozásuk óta várok és jósolgatok. Szerintem nem shikai alakban van erre a mangaoldalra alapozva: http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/109/18
 
Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #13944 Dátum: 12 dec 13, 18:25:13 »

Hát nemtudom, eme oldal után nekem még inkább az én elméletem dominál, úgy gondoltam el, hogy pl azt mondják neked, hogy kapsz egy ezrest, ha leviszed a szemetet és kopogtatsz az ajtón, de éppenséggel neked nincs szemeted és csak kopogtatnod kell az ajtón az ezresért, így azt tudom mondani, hogy Zaraki kardja a kezdetek óta shikai, Kubo nem igen szokta megszegni a szabályait, elég vicces lenne ha azt pont egy interjúban tenné meg. Ez a shikai dolog Kenpachinál inkább egy feltétel nélküli power up, merthát ami nincs azt nem lehet megtudni. Emlékezzünk, neki sem volt neve, egy kerületről és egy titulusról van elnevezve, így szerintem passzolna az elméletem. Bár lehet én gondolom túl.
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #13945 Dátum: 12 dec 13, 18:35:12 »

De igen, a kardja shikai alakban van csak addig nincs jelentősége amíg nem ismeri a nevét. Ez az edzés szerintem is valami új  technikai fogásokra meg rá mint a kardja megismerése. Viszont éppen ezért az edzés miatt lehet képes azt a nevet megtanulni/megismerni mert nem az erejét növelik vele hanem a tudását. Nála eddig is látható volt, hogy nem technikailag harcol hanem mindenhez a hatalmas szellemi erejét használja. Szerintem ezen akarnak elsősorban változtatni, hogy ne pocsékolja el ezt az erőt feleslegesen. Lelki szemeim előtt már most látom, hogy Zaraki körömszakadtáig fog tiltakozni a tanítás ellen és párbajozni fog Unohanával, ahol nagyon elkenik a száját, megint.  Nevet
Naplózva
Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #13946 Dátum: 12 dec 13, 18:55:14 »

Rendben elfogadom hogy shikai alakban van, enegem az " igazi alak " szó tréfált mert azt hittem rá hogy az eredeti katana alakot jelenti az "igazi" szócska, de most így végigondolva a shikaira tényleg megfelelőbb.
Azt én is várom már mikor Unohana megtanítja egy két fogásra, de szerintem Zaraki nem fog olyannyira tiltakozni ha azt veszi alapul hogy a legelső Kenpachi tanítja majd és, hogy így válhat bitang erőssé.
Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
Ahate Naraku
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 272


Shinigami


« Válasz #13947 Dátum: 12 dec 13, 19:47:00 »

És mi van ha Lélekenergia alapú támadásokat(Kidohoz hasonló technikát) tanítanának neki?
Vagy egy tiltott technika amit még anno Yama betiltott, hogy bárki is használja (kb. mikor Kyo és Uki kapitányok lettek)
Naplózva
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #13948 Dátum: 12 dec 13, 21:24:09 »

Én is gondoltam rá, hogy kidou-t próbálnának meg neki tanítani, de Kenpachit még akkor sem tudnám elképzelni egy Shakkahoval, ha a lélekenergiája miatt ebből egy kisebb atomrobbanás lenne.
Inkább talán valami technikai tudásra gondolok. Az öreg egy napig tanította, valószínű ekkor tanította meg neki a kendoját, ami azért visszaemlékezve ezekre a képsorokra, nem gyenge:
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/311/17
Ez egy nap gyümölcse. Kenpachinak olyan sok lélekenergiája van, hogy nyugodtan szórhatja, így is elég erős, de ha megtanulja, hogyan fókuszálja, sokkal erősebb lehet.
Naplózva
Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #13949 Dátum: 12 dec 13, 21:34:57 »

Na Tilon, most elképzeltem Zaraki tesót assassinos szerelésben  ikszdé

Amúgy Zaraki potenciálisan a legerősebb shinigami lehet (Ichigo nem számít, ő egy űber-hibrid), ha egy nap edzés után Yama-tata beparázott a lehetőségektől.
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Oldalak: 1 ... 928 929 [930] 931 932 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!