24 jún 28, 22:00:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 926 927 [928] 929 930 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1577917 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #13905 Dátum: 12 dec 12, 19:04:17 »

Egyik Kenpachi elég ginjo-s Nevet
Amúgy nem tudom miért de nekem az rémlett hogy Kensei is megkapta egy időre a Kenpachi Címet,valami olyasmi volt hogy az első kenpachi aki nem a 11ik osztagos volt. Technikai KO

Megnézem hátha csak animben volt még anno,de talán nem
Naplózva

Zangetsu
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 78



« Válasz #13906 Dátum: 12 dec 12, 19:09:43 »



Valószínű, hogy a kiengedett hajú Unohana, a atrtásából látszik is, hogy nő.


Az biztos nem Unohana mert Yama csak ez után fogja megalapítani a halálisteniskolát/akadémiát ahol ő tanítja majd Kyoraku-t Ukitake-t és akkor ott tanul Unohana is.
Naplózva

\"Ha harcolsz, veszíthetsz, ha nem harcolsz, veszítettél."/
murasaki
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 66


九番隊


« Válasz #13907 Dátum: 12 dec 12, 19:10:26 »

Kensei? Akkor azt tudnám, mert ő az egyik kedvencem. Mosolyog De nem, sosem volt szó ilyenről. Én legalábbis nem tudok erről, és szerintem Kenseinek nem olyan vérengző a természete, mint egy Kenpachinak. Esetleg a Ken- név miatt gondolhattad, de nem ugyanaz a jelentése.

更木 八, Zaraki Kenpachi    [つるぎ]    [curugi]    =    kard (Ken)

六車 西, Muguruma Kensei     [こぶし]    [kobusi]    =    fn   ököl (Ken)

Egyébként tényleg elég Ginjou-s, lehet a vastag szemöldök és száj miatt. Nevet



Valószínű, hogy a kiengedett hajú Unohana, a atrtásából látszik is, hogy nő.


Az biztos nem Unohana mert Yama csak ez után fogja megalapítani a halálisteniskolát/akadémiát ahol ő tanítja majd Kyoraku-t Ukitake-t és akkor ott tanul Unohana is.

Erről elfelejtkeztem, de majd kiderül hogy is van ez. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 12, 19:20:12 írta murasaki » Naplózva

akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #13908 Dátum: 12 dec 12, 19:18:29 »

Én olyanra nem emlékszem, hogy valaha is megemlítették volna, hogy Unohana az akadémián tanult. Kyourakunál és Ukitakénél igen, de nála nem hinném, ezért szerintem is lehet ő az az alak Yama 'bá mellett. Ha tévednék, akkor valaki homályosítson fel. Lehet, csak nem emlékszem, és benne van ez az akadémiás dolog... ha nincsen, akkor bármi lehetséges. Ördögi
Naplózva

Blanco
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


Zero Division


« Válasz #13909 Dátum: 12 dec 12, 19:20:33 »

Kyoraku és Ukitake voltak az elsők az akadámiáról akiből kapitány lett , de Unohana is ott tanult volna akkor nem lehetett volna első Kenpachi , Pendulum idején már a 9. vagy a 10. Kenpachi volt
Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #13910 Dátum: 12 dec 12, 19:25:44 »

akym17 jó gondolat,szerintem is lehetett yama melletti nő Unohana.
Kyroaku és Ukitake végeztél el először ezt az akadémiát amit yama bá alapított,de Unohana már lehetett előtte is,csak amikor yama bá megalapította az egészet beállt a kapitányának

Murasaki igazad lehet nagy eséllyel közel egymás után hallhattam ezt a két szót abban részben és mivel régebben láttam közte levő 1-2szót vagy mondatot kihagytam és összetettem smirksweat

Szerk fene később küldtem el,mint akartam így félig beelőztek.
Naplózva

murasaki
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 66


九番隊


« Válasz #13911 Dátum: 12 dec 12, 19:29:12 »

Igen, valószínű e miatt. Nevet Egyébként annyi -ken- szó van még japánul...

Elég valószínűnek tűnik amit akym17 mondott, így tűnne a legértelmesebb magyarázatnak.
Naplózva

akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #13912 Dátum: 12 dec 12, 19:37:05 »

Blanco jól kiegészítettél, mivel utólag én is oda szerettem volna írni pont azt, amit végül te küldtél el. Így kerek az egész, Unohana pedig Ukitakéék előtt volt szerintem. Ha nem így lenne, akkor ők sem tartanának annyira tőle. Ördögi
Naplózva

Zangetsu
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 78



« Válasz #13913 Dátum: 12 dec 12, 19:40:02 »

Hát lehet hogy rosszul emlékszem de biztos nem ő van Yama mellett az 100% annyira öreg azért nincs.
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 12, 19:41:05 írta Zangetsu » Naplózva

\"Ha harcolsz, veszíthetsz, ha nem harcolsz, veszítettél."/
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #13914 Dátum: 12 dec 12, 19:48:42 »

A Kenpachivá válás ha jól tudom 3 különböző módon is lehetséges...
Ezek a kapitányi cím megszerzéséhez a lehetőségek, nem a Kenpachivá válásé. Nevet
Ha jól emlékszem, akkor a Kenpachi nevet/rangot a legerősebb Shinigami kapja. Gondolom egyszerre csak egy Kenpachi lehet, de szerintem nem feltétel, hogy a korábbi meghaljon. Szerintem le is mondhat a címről, ha akar talán, mint Unohana. Gondolkozik
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #13915 Dátum: 12 dec 12, 19:51:00 »

Tényleg nem néz ki öregnek, de ez még nem kizáró ok. Ha tegyük fel Unohana NAGYON fiatal volt ekkor még (emberi léptékben kb. 18 körüli), akkor nagyon is lehetséges. Elég csak megnézni a Bach általi visszaemlékezős fejezeteket. Ott láthatjuk Kyourakut, aki pedig olyan 10-12 év körülire van rajzolva, de Yama továbbra is még "fiatal" a képeken. Ha ez alapján összehasonlítjuk Unohana általam feltételezett korát Kyourakuéval, akkor nagyon is lehetséges. Főleg ha úgy vesszük, hogy a shinigamik fejlődése kiskorban még viszonylag gyors, valamint az a jelenet az akadémia megalapítása után nem sokkal később játszódhatott.
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 12, 19:53:23 írta akym17 » Naplózva

Blanco
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


Zero Division


« Válasz #13916 Dátum: 12 dec 12, 20:00:55 »

ugye Bach mondta hogy nincs olyan zanpakuto aminek más erőn alapulna a shikai-a és a bankai-a , szóval Unohananak a bankai-a is a gyógyításon alapul , akkor úgy tudnám őt elképzelni egy csatában  hogy brutál erős pusztakezes harcban ,vívásban és a kidou-ban is
Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #13917 Dátum: 12 dec 12, 20:13:08 »

Ezt csak gondolta mivel megfigyelései alapján ez az átlag,de biztos van kivétel ami erősíti ezt a szabályt.
Ha meg mégis olyan akkor mások élete árán gyógyíthat például elnyel/legyőzött ellenfelek lélekenergiáját,erejét adja át azoknak akiket gyógyít majd Gondolkozik
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #13918 Dátum: 12 dec 12, 20:23:14 »

Ennek pont az ellenkezőjét mutatja Soi Fong shikai és bankai képessége. Teljesen eltérőek egymástól, semmi hasonlóság sincs köztük. Az nagyon valószínű, hogy legtöbb esetben (nevezhetjük átlagnak)  a kettőnek köze van egymáshoz hiszen egy shinigami lelkéből jött létre mindkettő. Ilyen példa például Toshiró és Byakuya is. Viszont nem mindenkinél kell ennek így lennie.

Ebben a részben azért az meglepett, hogy Tenjirounak Ichigo megütése után eltört a keze és Renji is milyen jól állta a próbát. Ezek szerint határozottan erősödtek.
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #13919 Dátum: 12 dec 12, 20:33:53 »

A mostani fejezetek tetszenek, örülök a sok új infónak. Unohana tényleg ijesztő volt, ahogy kilépett, szerintem most egészen máshogy fog viselkedni, mint eddig.

"Ha jól emlékszem, akkor a Kenpachi nevet/rangot a legerősebb Shinigami kapja. Gondolom egyszerre csak egy Kenpachi lehet, de szerintem nem feltétel, hogy a korábbi meghaljon. Szerintem le is mondhat a címről, ha akar talán, mint Unohana. "

Szerintem sem kell meghalnia, a kapitányi posztról le lehet mondani, mint ahogy Byakuya nagyapja is tette valószínűleg.  Lehet, hogy az állt a háttérben, hogy a Kirinji, aki szerintem 4. osztagos lehet, a gyógyító képessége miatt, akkor került a 0. osztagba. És mivel talán Unohana volt akkor a legjobb gyógyító, ezért őt nevezték ki a 4. osztaghoz, és jött helyette egy másik kenpachi. Én így gondolom.

Amúgy csak engem idegesít, hogy az új fejezet elején mindig beraknak 2-3 képet arról, aki a fejezetben nagyobb szerepet kap? Direkt nem olvasok spoilert, erre meglátom Unohanát meg Zarakit.......
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 12, 20:38:54 írta Domynyk » Naplózva
Oldalak: 1 ... 926 927 [928] 929 930 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!