24 szep 29, 23:33:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 924 925 [926] 927 928 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1702864 alkalommal)
0 Felhasználó és 43 vendég van a témában
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #13875 Dátum: 12 dec 08, 15:52:31 »

Szerintem az, hogy milyen erős is volt valójában Aizen nem tudható pontosan. Amit mondtak, hogy születése óta nagyon erős volt, igaz is meg nem is. A kérdés az, hogy mihez képest? Azt sem tudhatjuk, hogy később hadnagyként vagy kapitányként már benne volt a saját, de még tökéletlen hougyoku? Ha benne volt, akkor az mennyivel dobhatta meg a mondjuk átlagos hadnagyi vagy kapitányi erejét? Ha visszagondolunk akkor már hadnagyként folytatta a hougyoku kísérleteit a sajátjával. Ennek terméke a Vaizard társaság. Tehát akár már hadnagyként is használta a hougyoku erejét. Igazán akkor vált nagyon erőssé amikor képes volt összeolvasztani a sajátját Uraharáéval. Addig valahol a saját hougyokujával a kapitányok erejének élvonalába tartozott. Ha a sajátját is kivesszük akkor pedig egy átlagos kapitányi erőt feltételezhetünk számára. Legalábbis szerintem így skálázható Aizen ereje. Meg kell vizsgálni hougyoku nélkül, saját hougyokuval majd az Urahara által készített hougyoku összeolvadása után.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #13876 Dátum: 12 dec 08, 16:00:11 »

Meguntam. Mennyetek át vele a megfelelő témába.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
hajnal
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Válasz #13877 Dátum: 12 dec 09, 17:10:00 »

ideje lenne már lassanre  pár kérdésre választ kapni itt legfobként Ichigo apja koruli rejtélyt értem de azt hiszem ere meg pár honapot várni kell  Ördögi,a másik miért vitte magával a 0. osztag eperkénket ????????????????????? Gondolkozik


u.i.: Szlovákia vagyok így nincs minden ékezet elnézést kérek érte
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #13878 Dátum: 12 dec 09, 18:24:27 »

Mert a Király parancsba adta. Ezért vitték magukkal ebbe a dimenzióba.  Faceg
Naplózva
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #13879 Dátum: 12 dec 12, 09:08:10 »

Ahogy számítani lehetett Kyoraku lett az új főkapitány. Zaraki lehet, hogy kezd ébredezni a kómából vagy mi, hogy ennyire tanítani akarják? Mondjuk van benne potenciál. Unohana volt az első Kenpachi, ez még tartogathat érdekességeket. Kíváncsi vagyok már, milyen harc közben, bár erre még azt hiszem várni kell. Remélem mindeközben Mayuri vagy Urahara dolgozik a megoldáson hogyan lehet semlegesíteni a bankai-lopó talizmánokat. Jelenleg ez SS legnagyobb hátránya, hogy  senki nem használhatja harcban. Arra kíváncsi vagyok, hogy akkor most elvileg Kyoraku talán az 1. osztagot veszi át. A 8. osztag akkor Love-é lesz (őt már rég nem láttuk, és neki nem is jutott kapitányi pozíció, míg a másik 3 vaizard simán vissza lett állítva kapitánynak.)
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #13880 Dátum: 12 dec 12, 09:49:48 »

Unohana volt az első Kenpachi? Hát eldobom az agyam  ikszdé Király fejezet volt, erre nem számítottam.
Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #13881 Dátum: 12 dec 12, 11:28:39 »

Tényleg jó fejezet volt,Renji is elég szívós. Ichigo meg mint mindig meglepte a többieket.(Most a Jakuzás +embereit).

Unohanaáról csak sejtettem hogy Kenpachi-s lehetett na de az első ez meglepett Nevet


Akkor érdekelne hogy utána mi történt hogyan lett más utána a kenpachi és ő miért hagyta el a címét.
Bankai-os fanart képnek amit betettek nagyon örülök,főleg hogy pár hete tettem fel ide csak úgy mert megtetszett  kacsint
Kenpachi-t meg akarja tanítani Kyoraku az ölés művészetére.Ha már eddig így aprított már nagyon várom utána mien lesz Hümm-hümm
+Unohana nevében a Yachiru név eléggé kíváncsivá tett.
Lehet csak véletlen egyezés K. Yachiru nevével,de nagyot ütne ha kiderülne hogy az "elvesztett lánya" ,csak még kiforratlan Mosolyog
Naplózva

Narutoclone
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 1290

Fox Lord


« Válasz #13882 Dátum: 12 dec 12, 12:18:49 »

Hoppá. Unohana, az Első Kenpachi fogja Zaraki Kenpachit tanítani? EPIC!  Nevet

Érdekes lenne, ha a kis hadnagy a rokona lenne...
Naplózva

"Jól  csak a szívével lát az ember, ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan." - a róka (A kis herceg)

Növényektől türelmet, állatoktól emberséget tanulhatunk.

Naruto X Hinata fan
Chob
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 227


日本のファン


« Válasz #13883 Dátum: 12 dec 12, 12:20:03 »

A végén kiderül, hogy Unohana az a Yachiru akit eddig ismertünk, csak visszajött a jövőből  mint visszafogott terminátor, és most jött el az ideje, hogy ledaráljon minden ellenfelet xD
Naplózva

-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #13884 Dátum: 12 dec 12, 12:46:25 »

Első Kenpachi mint Unahana na ez azé odacsap Nevet  Bár hogy mindenki félt tőle és nem mert ellen mondani neki így érthetővé vált Nevet Zaraki végre megtanulja a bankait vajon milyen lehet majd az övé Nyelvesít Am a kis Yachiru Zarakitól kapta a nevét amikor egy öldöklés után talált rá, szal ne keressetek rokoni szálakat a 2 személy között... Sztem eleinte Unohana volt Kenpachi miközben a yakuza volt a 4. osztag feje és amikor őt felhívták, Unohana vette át a helyét és ezzel életmódot is váltott Gondolkozik Hümm-hümm
Naplózva

Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #13885 Dátum: 12 dec 12, 12:53:30 »

Unohana kenpachi title-je egy picit meglepett, de várható volt, hiszen annyira emlegették Kyorakuékkal egylapon, hogy valami "első" titulusa kellett, hogy legyen. Ahm azért is mondhatott le a rangjáról, mert rájött, hogy nem feltétlen kell az erőre támaszkodni, vagy mert ő is olyan volt, mint most zaraki, hogy azt sem tudja ki volt, nem ismerte a kardját, és mikor lehullt a lepel mindenről, akkor rájött, hogy ez az út nem a neki megfelelő, vagy befásult a sok vérengzésbe, és egyszerűen 180 fokot fordult a dolgok megváltoztatásáért.

Viszont,hogy mit értenek az alatt, amit megakarnak tanítani Zarakinak, na az jobban izgat, Kyoraku csak így beszól a tanácsnak, hogy megtudják-e védeni magukat... Valami bűzlik Dániában, szerintem az egész csak túlkapás most Kubo részéről. Zaraki kezébe nem fog ekkora erőt adni most. Egyet csap, és fél SS oda, ugyan már....
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #13886 Dátum: 12 dec 12, 13:09:01 »

Az nem lepett meg, hogy Unohana nagyon is erős, főleg, hogy Kubo a nyilatkozataiban utalt is arra, hogy Unohana nem volt mindig ez a szende kisleány. Sőt, azt nyilatkozta, hogy nagyon is vad életet élt fiatalabb korábban. Az viszont meglepett, hogy ő volt az első Kenpachi. Így valójában képet is alkothatunk arról, hogy milyen erős is lehet valójában. Persze majd ha kibontja a haját, mert szerintem ennek köze lehet ehhez. Van egy olyan érzésem, hogy abból a vad életből Yama térítette meg és most annak halálával megszűnt ez a kapocs. Kubo rajza alapján is ezt az elszabadult de visszafogott vadságot vélem felfedezni. Talán most lehet, hogy Kubo kidolgozza Unohana valódi történetét néhány részben. Kubo beszélt erről, hogy Unohanát szeretné jobban bemutatni. Amíg edzi Kenpachit addig erre bőven lenne lehetősége. Másrészt kire hallgasson és fogadjon el tanítást Zaraki, mint az első Kenpachitól.

A Yachiru név nem jelent rokonságot, de szerintem ennek a névnek valami jelentése van a Kenpachik számára. Valamiért ennek a névnek kötödése van az ilyen emberekhez. Lehet, hogy éppen Unohana miatt. A Kenpachik emlékeiben, történeteikben fennmaradt ez a név az első Kenpachi óta és ezért azóta is használják valamilyen formában.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #13887 Dátum: 12 dec 12, 13:38:24 »

Azért Kyoraku nagyon ragaszkodik a kis Nanaohoz,ha már társhadnagyának akarja az 1 osztagba Nevet
Naplózva

Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #13888 Dátum: 12 dec 12, 14:09:26 »

Akkor amit az SS arc-ban láttunk mint Unohana bankaija, az a repülő gyógyítós bálnás marhaság, ezekszerint nem is bankai, vagy annak csak az egyik fele, amelyikkel gyógyítani tud, és van még egy durvább pusztító része is.

Így most már teljes a kép. Tudjátok azok a jelenetek mikor kér valamit Unohana, és ilyen kedves arcal ránéz az illetőre, mire mindenkiben megfagy a vér, most már tudjuk miért, így első zaraki titulus fényében Nevet

http://www.youtube.com/watch?v=eM4zqQNOkQ4

Szerintem minézőpontunkból Jamától balralévő lehetett Unohana, a kiengedett hosszúhaju. A jobboldali ugyan zarakis kinézetü de nemhiszem hogy az összes zaraki egymás klónja és mind ugyan úgy néz ki és ugyan úgy tartja a kardot, és nem is néz ki túl nőiesen, kezealapján inkább férfi.

http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/511/12

Ezekszerint Unohana annó Jamával bandázott? Jó idős lehet akkor, csak azért nemlátszik rajta mert gyógyító mester, biztos van valami jó kis ráncfelvarró technikája.
( Azt bírnám hogy ha meghalna, akkor eltűnne a fiatalon tartó ereje, és hírtelen megöregedne olyanra mint ahogy normál módon kinézne a kora alapján. )

Ezekszerint azért nem vitték fel Zarakit a királyi dimenzióba mert túl veszélyesnek tartották a teljes felgyógyítását azon a helyen.

Jama meg nyílván azért hagyta abba a tanítását 1 nap után, mert amennyit ezalatt megtanított neki, azt elegendőnek találta így béke idők alatt a kapitányi teendők elvégzéséhez. Nem volt szükséges több erőt adni neki, mert az már veszéllyé válhatott volna. De most háborús idők alatt úgytűnik mindent bekell vetni, lemerem fogadni hogy bankait akarnak megtanítani neki, "A gyilkolás művészete".

------
A 0. osztag belépője, szerintem nagyon ottvan a kép Nevet

http://i49.tinypic.com/jzgn0x.gif
Naplózva
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #13889 Dátum: 12 dec 12, 14:09:39 »

Végre Zaraki is nyomat egy kis power up-ot!  Ördögi Kedvenc karakterem, ideje felturbózni!  Kúl
Naplózva
Oldalak: 1 ... 924 925 [926] 927 928 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!