24 szep 29, 23:34:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 922 923 [924] 925 926 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1702881 alkalommal)
0 Felhasználó és 57 vendég van a témában
murasaki
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 66


九番隊


« Válasz #13845 Dátum: 12 dec 06, 01:00:18 »

A borítón lévő szereplő az a 8. Kenpachi, szerintem azért mert most Kubo nagyon ráállt erre a régi, hagyományos japán karakterábrázolásra azért emlékeztethet rá.

http://bleach.wikia.com/wiki/Bleach:_Spirits_Are_Forever_With_You

http://1-media-cdn.foolz.us/ffuuka/board/a/image/1337/10/1337107386097.gif <-- itt a 7. és 8. Kenpachi.

http://imageftw.com/uploads/20120606/AuYe083CQAAGIfr.jpg <-- 8. Kenpachi Zanpakutou-ja.
http://images3.wikia.nocookie.net/__cb20120604125437/bleach/en/images/thumb/5/56/SpiritsForever2.jpg/200px-SpiritsForever2.jpg

Bleach: Spirits Are Forever With You - google search
További jó keresést! ^^
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 06, 16:49:43 írta murasaki » Naplózva

Ahate Naraku
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 272


Shinigami


« Válasz #13846 Dátum: 12 dec 06, 15:27:12 »

Nem értem, hogy akkor most a Zérósok és a királyon kívül kik vannak még a Palotában?  smirksweat
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #13847 Dátum: 12 dec 06, 17:06:43 »

Tényleg van valami a képekben,eddig ezeket nem tettem össze Mosolyog

Lényegében Úgy lehet hogy minden Zéró-snak van egy Saját városa/palotája ami felett intézkedik uralkodik,anno mint yama bá tette ss-ben,és ugyanúgy van népük/talán katonájuk.
A lélek királynál is vannak/lehetnek szolgák akik az "apróbb feladatok ellátják vagy értesítik az 5tag valamelyikét ha nagyobb Baj van.

Röviden szerintem így működhet Gondolkozik
Naplózva

Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #13848 Dátum: 12 dec 06, 19:14:07 »

Jó kis képeket találtál murosaki. Keményen néznek ki a volt Kenpachik.
Azt 5 lebegő városrésszel kb én is azon az álláson vagyok mint K ichigo ott lehetnek a saját osztagaik, főépületük, kerületeük stb... Remélem a lélekkirály figuráját nem veszi majd Kubo viccesre.
Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
Ahate Naraku
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 272


Shinigami


« Válasz #13849 Dátum: 12 dec 06, 19:21:29 »

http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/518/17

Most már kiderült, hogy a lebegő épületek a Zérósok és a Királyé, de az alsókból is van egy pár darab Nevet Ez a hely még akkor is sok lenne, hogy ha a Zérósoknak lenne saját osztaguk...  Pojén
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #13850 Dátum: 12 dec 06, 19:25:02 »

Ha az alsó nagyobb részre gondolsz az simán lehet olyan szerepű vagy hasonló mint ss-nél Rukongai Gondolkozik

Amúgy meg vicces lenne látni ahogy Unohana a mesterének ezt a gyógyító technikáját használná,egy rossz nézés és végünk lenne(vagy bárkinek) Nevet
Naplózva

Sidea
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 208



« Válasz #13851 Dátum: 12 dec 06, 20:29:23 »

Amikor a jakuza csávó csodás gyógyítómódszerekről beszélt valahogy nem erre számítottam. A következő a csirkehús leves lesz? Amúgy minek vitte el Rukiát, meg Renjit ha elvileg ők úgyis "jól" vannak? Miért nem Kenapchi-t vitték?
Meg az is érdekes, hogy az ouken helye szuper titkos, amit csak a főkapitányok ismernek és csak szóban adják át egymásnak az infót, de most egy ilyen jött ment suhancnak simán elmondja, hogy miről van szó...
Rikudou-sennin elég parás, én is kinyírnám ha szembe jönne velem az utcán (vagy sikítozva elszaladnék).
Naplózva
murasaki
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 66


九番隊


« Válasz #13852 Dátum: 12 dec 06, 22:29:27 »

Jó kis képeket találtál murosaki. Keményen néznek ki a volt Kenpachik.
Azt 5 lebegő városrésszel kb én is azon az álláson vagyok mint K ichigo ott lehetnek a saját osztagaik, főépületük, kerületeük stb... Remélem a lélekkirály figuráját nem veszi majd Kubo viccesre.

Azt én is nagyon remélem, de nem úgy néz ki, mint aki olyan nagyon vicces arc lenne, meg van abból elég bőven... De én azt hiszem, még mindig jobb, mintha egy kis kölyök lenne. Nagyjából olyan is lett, mint amilyet el tudtam képzelni.
Végül is eléggé illik arra a leírásra, amit Aizen mondott, hogy az a valami. Nekem eddig tetszik.
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #13853 Dátum: 12 dec 07, 00:14:23 »

Szerintem Aizen egyáltalán nem ezt látta. Dologként hivatkozott rá. Ahogy korábban és is és más is jelezte, valószínű, hogy képes más alakot felvenni, megjelenni. Ez talán amit most láttunk az igazi alakja, de amikor talán "alszik" akkor valószínűleg dolgozik és más alakban rendezi a lelkek sorsát. Ezt a munka közbeni alakot láthatta meg Aizen és ezt nevezte dolognak. Legalábbis én így gondolom és szerintem így lenne reális is.
Naplózva
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #13854 Dátum: 12 dec 07, 00:43:01 »

A "dolog" kifejezést szoktuk lenéző jelzőként is használni másokra. Ez a valami, ez az izé, a "dolog" persze kicsit furán hangzik egy emberre, de sok fordításon esett át az eredeti szöveg, nyílván kicsit torzult az értelme, de a lényege ugyan az marad. Nem hinném hogy a lélek király épp egy teás csészévé változott mikor Aizen látta, és ezért használta volna a "dolog" kifejezést. Azzal viszont egyet értek hogy akár képes lehet kicsit másféle alakot is felvenni, akár más emberekét is.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #13855 Dátum: 12 dec 07, 00:50:16 »

A "dolog" kifejezésre én soha nem gondoltam lenézéssel. Olyan esetekben használatos szó amit nem lehet pontosan meghatározni, azonosítani. Arra az esetre amire te gondolsz (lenézésként) a szövegkörnyezet mindig utal, hogy miért ezt használja. Márpedig hogyan tud lenézésként kezelni valamit ha nem is tudja annak valóját?
Naplózva
Ahate Naraku
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 272


Shinigami


« Válasz #13856 Dátum: 12 dec 07, 15:43:06 »

A lényeg, hogy Aziennek nem volt valami szimpatikus amit látott  Pojén  Csak nem tudom, hogy amit mondott- "A lelkek világának nem így kéne működni"- Mire érthette? Vajon ő, hogy csinálta volna?
Naplózva
Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #13857 Dátum: 12 dec 07, 16:28:50 »

Szerintem az is durva volt hogy Aizen összes cselekedete és szándéka kismiska a Quincy-k gonoszságához képest.
Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #13858 Dátum: 12 dec 07, 16:41:30 »

Azért óriási különbség van Aizen és a Quincyk céljához képest. Aizen csak megváltoztatni szerette volna SS működését mindenáron, de nem annak pusztulását. A Quincyk viszont eltörölni akarják magát a shinigami létet is. Nem kicsi különbség ez a célokban.
Naplózva
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #13859 Dátum: 12 dec 08, 03:02:24 »

Aizen egy csicska, ő csak hougyokuval lett nagy arc, ami ingyen kínálta a nagy erőt, ellenben ichigoal, vagy bachal ak ik saját erejükből érték el a szuper szintet.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 922 923 [924] 925 926 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!