24 jún 28, 22:25:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 925 926 [927] 928 929 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1577965 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #13890 Dátum: 12 dec 12, 14:14:10 »

Zaraki power up? ARMAGEDDON SS xD De Unohana tényleg elég rémisztőnek nézett ki ahogy előjött Mosolyog Gondolom eddig minden helyzetben a gyógyítás volt a feladata, nem fog visszaváltozni a régi énjévé, de most már h Yama bá meghalt, ha kell akkor előhozza a harcos-t.
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Zangetsu
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 78



« Válasz #13891 Dátum: 12 dec 12, 14:17:44 »

Érdekes dolgok derülnek ki sejtettem, hogy lesz valami titok Unohana körül hát most megtudtik. Én is adom a véleményeteket hogy Zaraki power upoljon bow
Naplózva

\"Ha harcolsz, veszíthetsz, ha nem harcolsz, veszítettél."/
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #13892 Dátum: 12 dec 12, 14:25:29 »

Remélem Unohana majd mutat majd némi emléket arról a bizonyos korról amikor még ontotta a vért. Mindenesetre örülök, hogy ő az első Kenpachi, így már számomra is érthető miért teljesíti mindenki pincsikutyaként az aktuális kérését. Nevet:
Naplózva
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #13893 Dátum: 12 dec 12, 15:11:16 »

Valami olyasmit el tudnék képzelni, hogy még mielőtt Ichigo lejön a kis fellegvárból Zaraki megkapja a bankai-ját és szanaszét szed mindenkit! Nevet Aztán csak Ichigo tudja majd "jobb belátásra bírni".  ikszdé
Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #13894 Dátum: 12 dec 12, 16:05:47 »

De fog ennek Zaraki örülni Nevet

Remek fejezet volt, nekem ismét régi Bleach hangulat volt ehj ehj ehj, bár én fő infóként a Yachirut vettem ki magamnak Unohanának a nevéből, nagyon remélem Kenpachi nem hiába adta rá Yachirura a nevét, könyörgök róla tudjunk már meg valamit,,,,btw

Csak én érzem úgy, hogy már többszörös túlerőben vannak a halálistenek a quincykkel szemben ??? Aizennél pont fordítva volt, ott hogy mondták hogy "hú arrancarok 10 belőlük elpusztítaná SS-t" meg minden, aztán úgy szépen meghaltak (igaz konkrét erőpárbajban egyedül Nnoitra halt meg 1v1ben, igen szándékosan nem írom bele az Ichigos harcokat), most pont fordítva van, vannak ezek a quincyk akiknek van 1 ütő és egy nagyon ütőkártyájuk + bankai lopás, aztán szevasz, most Ichigo,,,,Renji,,,,Kenpachi,,,,és tuti látunk most már mindenkitől bankait (akinek van,,). Picit féltem Bachot, de erős a hitem benne.
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #13895 Dátum: 12 dec 12, 16:07:13 »

Csak, hogy mindenkinek tiszta legyen a helyzet: Kusajishi Yachiru nem áll rokoni kapcsolatban Unohanával. Kenpachi azt mondta, mikor neki adta a "Yachiru nevet" az, akkor még névtelen kislánynak, hogy ez a név egy olyan emberé, akit nagyon tisztel. Kúl

Szóval, akkor Kenpachi kap egy kis tunningot. Valószínűleg ez lesz az utolsó esély arra, hogy Yachiru is eddzen , utána meg harcoljon. Kicsit furcsa lenne, ha Kenpachi hátrahagyná az edzés idejére Yachirut, vagy épp csak nézné, ahogy a Zaraki edzi magát, hisz annó. azt mondta, hogy erősödjenek meg együtt. Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #13896 Dátum: 12 dec 12, 16:09:15 »

Szofron amit Unohana használt ss-arcban az "csak" egy shikai volt,ez is mutatja mien erős lehet ha már shikaion is majdnem olyat idéz mint egy bankai lény pl Mayuri,Komamura.

A gyógyítós résznél a Fickó le is szólja Ichigot hogy ennél egy gyerek is többet bír lenn Nevet
Azért egyik segítő megszívta Ichigo behúzott neki egyet.
http://i997.mangapanda.com/bleach/520/bleach-3747619.jpg

lol lehet végre Yachiru is a frontvonalban lesz,3ember: 2kenpachi és 2yachiru együtt harcolna bow
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 12, 16:11:09 írta K ichigo » Naplózva

SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #13897 Dátum: 12 dec 12, 16:23:28 »

Csak én érzem úgy, hogy már többszörös túlerőben vannak a halálistenek a quincykkel szemben ??? Aizennél pont fordítva volt, ott hogy mondták hogy "hú arrancarok 10 belőlük elpusztítaná SS-t" meg minden, aztán úgy szépen meghaltak (igaz konkrét erőpárbajban egyedül Nnoitra halt meg 1v1ben, igen szándékosan nem írom bele az Ichigos harcokat), most pont fordítva van, vannak ezek a quincyk akiknek van 1 ütő és egy nagyon ütőkártyájuk + bankai lopás, aztán szevasz, most Ichigo,,,,Renji,,,,Kenpachi,,,,és tuti látunk most már mindenkitől bankait (akinek van,,). Picit féltem Bachot, de erős a hitem benne.

Idővel úgy is megmutatja magát az igazi ellenség, és akkor nagyot fog nézni az összes tápos csibe.
Naplózva
Elina Scarlet
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 134


Szárnypróbálgató


« Válasz #13898 Dátum: 12 dec 12, 16:30:59 »

Hogyazajó... Na, erre valahogy pont nem számítottam. Nevet Az oké, hogy Unohana több, mint amit mutat, de első Kenpachi... Azannyát. Nevet Ez egyre jobb!

Yakuza meg hozta a szokásos színvonalat. Te jó ég, mi lehetett itt, mikor még az "elsők" voltak aktívak... Yamabá, Yakuza és a régi mentalistású Unohana a Gotei 13-ban egyszerre, na azt megnézném. Pojén Így viszont új fényt kap, hogy Yama a 4.osztag épületébe parancsolta Unohanát a csata idejére...

Zaraki még jobban tápolva, huh, mi lesz itt. Nevet
Naplózva

Hugicáim: Lina Lisana és Hiname Shion (igen, tényleg... animés család vagyunk)

akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #13899 Dátum: 12 dec 12, 17:51:19 »

Na végre nem nyafog senki, hogy Kenpachit miért nem vitték el a palotába kúrálni. Nyelvesít Hát erre a power upra most már én is nagyon kíváncsi vagyok, na meg arra, hogy hogy' fog kijönni ez a két Kenpachi.
Tilon nem tudod véletlenül megmondani, hogy a mangában hol van Zaraki és Yachiru találkozásának a pillanata? Felkeltette az érdeklődésemet amit írtál, szívesen elolvasnám újra azokat az oldalakat.
Én nagyon örülök annak, hogy tényleg Kyouraku lett a főkapitány. Mosolyog Mindig is gondoltam, hogy így fog alakulni a sorsa, ezért nem is lepett meg, de ettől függetlenül nagyon örülök neki. Nem is emlékszem olyanra, hogy egy ennyire kiszámítható dolog ennyire tetszett volna.
Unohana meg... nem találok szavakat. Bravó Kubo, ez egy jó húzás volt ISMÉT. A szememben a  manga egyre csak feljebb és feljebb tör. Most aztán nagyon belehúztunk. >.<#
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #13900 Dátum: 12 dec 12, 18:00:35 »

Tessék itt is van. Nevet
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/114/6
Az Animében ez a 40-edik rész, ott van szó részletesebben Yachiru nevéről.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
murasaki
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 66


九番隊


« Válasz #13901 Dátum: 12 dec 12, 18:15:55 »



Szerintem minézőpontunkból Jamától balralévő lehetett Unohana, a kiengedett hosszúhaju. A jobboldali ugyan zarakis kinézetü de nemhiszem hogy az összes zaraki egymás klónja és mind ugyan úgy néz ki és ugyan úgy tartja a kardot, és nem is néz ki túl nőiesen, kezealapján inkább férfi.

http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/511/12



Valószínű, hogy a kiengedett hajú Unohana, a tartásából látszik is, hogy nő.

Itt van még két Kenpachi:
http://www.mexat.com/vb/images-cache/5/4/e/e/1/5/a/54ee15a15074084a12b396917ea3e014.gif

A hetedik és a nyolcadik ( a nemrég megjelent novella alapján) és láttuk már a tizediket is:
http://bleach.wikia.com/wiki/Kenpachi_Kiganj%C5%8D
Ez a bájos ember... Nevet
Hozzáadva az első (Unohana) és Zaraki. Ennyi az eddig ismert Kenpachi-k száma. Mosolyog

Azt hiszem a jelenlegi Kenpachi a tizenegyedik, és ha így van nagyon nevetnem kell a Bountou-s filleren...
(ha valaki nem emlékezne, az az Ichinose shinigami bosszút akart állni a mostani Kenpachi-n, mert az megölte az ő hőn szeretett, jóságos kapitányát, holott már ismerjük a Kenpachi-vá válás szabályát...)


Egyébként, mikor arról beszéltetek, hogy az eladási listán "csak" a 12. a Bleach, én hozzátenném, hogy az összes eladást nézték, nem csak a Shounen jump-ot! Ott van a Kimi ni Todoke is ami shoujo, így nem hinném hogy ott jelenne meg. Nevet És a Fairy Tail is ami : Shounen Magazine (Weekly)-s.
Csak akkor nem volt időm hozzászólni, de most eszembe jutott.
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 12, 19:12:12 írta murasaki » Naplózva

DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #13902 Dátum: 12 dec 12, 18:25:07 »

az az Ichinose shinigami bosszút akart állni a mostani Kenpachi-n, mert az megölte az ő hőn szeretett, jóságos kapitányát, holott már ismerjük a Kenpachi-vá válás szabályát...)

Nem feltétlen volt jóságos, máshogy szemlélték a világot, számomra inkább volt egy "más világot akartak építeni", mintsem egy átlagos,,,,hm, milyen szót találjak erre,,,,"naruto".

Nem beszélve arról, hogy relatív, amit mondott, mindenkinek más a "jóságos", nem egyszer volt itt már szó róla, hogy becsületből inkább meghalt volna valaki mert az "jobb" lett volna neki, mintsem, hogy életben marad.

A Kenpachivá válás ha jól tudom 3 különböző módon is lehetséges, az alap, ha beígérnek és támogatnak min hatan és négyen elfogadnak, elvileg az is kritérium, hogy tudj bankait használni vagy gyilkold meg az osztag szeme láttára az előző kapitányt. Kötve hiszem, hogy ezek alapján majd pont Zarakit támogatta volna 10 kapitány, amikor mindegyiknek máz a világnézete és sokkal teljesen ellentétes maga Zaraki léte, hibalehetőséget meghagyom, emlékezetből írtam a szabályokat, nyugodtan javítsatok ki, ha máshogy vannak.

Persze nem változtat az egészen, hogy a bountos filler gagyi volt. Rengeteg potenciát nem használt ki (ami eléggé mangabetegség Kubonál) , főleg Kariya nézetei, bár lehet csak egy shonenbe (főleg fillerbe) nem szabad ilyeneket feszegetni.
« Utoljára szerkesztve: 12 dec 12, 18:26:43 írta DasOmen » Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #13903 Dátum: 12 dec 12, 18:30:53 »

Köszi Tilon. Jó volt újra látni, ha már úgy is ennyire felhoztuk ezt témának. ^^
Naplózva

murasaki
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 66


九番隊


« Válasz #13904 Dátum: 12 dec 12, 18:37:28 »

Persze nem változtat az egészen, hogy a bountos filler gagyi volt. Rengeteg potenciát nem használt ki (ami eléggé mangabetegség Kubonál) , főleg Kariya nézetei, bár lehet csak egy shonenbe (főleg fillerbe) nem szabad ilyeneket feszegetni.

Hmm... lehet, annyira nem emlékszem, kb 4 éve láttam azokat a részeket, és bőven elég volt egyszer... Azért írtam azokat a jelzőket, mert nekem az jött le, hogy azért gyűlöli Kenpachi-t Ichinose, mert egy fantasztikus kapitány ölt meg, mikor nem hiszem hogy Kenpachiéknál ilyen szóba jöhet... Nevet Értem én a hűségét, hogy esetleg azért, csak az én szememben annyira pozitívnak akarták beállítani, és ez nem tetszett... Meg inkább kissé szarkasztikusan akartam írni... Mosolyog
Egyébként is arra gondoltam, hogy a jó kapitánya a 10. Kiganjou lett volna (amit linkeltem), az pedig nem tűnik nekem olyan valakinek, amilyennek a fillerben ábrázolták. Ha valóban Zaraki a 11.-ik...

Fillerekben háttértörténetek boncolgatása mindig rizikós... nem is értem miért próbálkoztak folyton...
Rengetegszer eszébe juthat az alkotóknak időközben még sok dolog, amivel változtathatnak a múlton.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 925 926 [927] 928 929 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!