24 jún 28, 22:51:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 911 912 [913] 914 915 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1578012 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #13680 Dátum: 12 nov 28, 17:00:05 »

Ishida tényleg feltűnhetne már, Grimmjow-nak örültem erős lehet ha csak igy sec-pec kettévágta Kirgét.
Ahate Naraku igazad lehet csak ott modosítanék hogy Hasscvald-ot Zaraki fogja bedarálni az én elképzelésem és reményeim szerint  bow
Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #13681 Dátum: 12 nov 28, 17:04:46 »

Meglepően sok minden történt, szerintem most kicsit áshatja magát, aki állandóan szidja Kubot és tehetségtelennek tartja
Ez magas labda Hieinek. xD Szerintem átlagos történetíró Kubo, vannak jó ötletei, jó designjai... Szerintem kicsit túlértékelitek a fejezetet.
Naplózva
murasaki
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 66


九番隊


« Válasz #13682 Dátum: 12 nov 28, 17:10:36 »

Szerintem nem kifejezetten túlértékelés ez, mert egyébként nagyon jó volt. Nekem olyan érzésem van, hogy ez a vihar előtti csend.
Egyre több szövetséges, az erők változása...
Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #13683 Dátum: 12 nov 28, 17:11:48 »

Persze ki számítana  olyan emberre akit félbevágtak, kibeleztek és még a temetéséről is gondoskodni akartakxD Senki aki igen az fogyatékos. A rész no commentxDDDDD
Várom a pillanatot amikor a manga elejétől meg kell majd magyaráznia dolgokat Kubonak. Lesznek arc piritó failjaixD Ichigot lassan hívhatjuk Shivafuqui-nak valami Indiai istenségre hasonlítanaXD az embert is bele kéne tenni, de valahogy nem érzem már annak:D Hívjuk egyszerűen CellnekxD
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 28, 17:12:39 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
murasaki
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 66


九番隊


« Válasz #13684 Dátum: 12 nov 28, 17:13:04 »

Na de az eddigi felvetések szerint halottak, szóval ha minden igaz, akkor ők most lelkek. Ebbe pedig nem igazán lehet belekötni
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 28, 17:14:04 írta murasaki » Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #13685 Dátum: 12 nov 28, 17:15:01 »

Az rendben van, hogy átkerültek oda. Viszont ők ártottak a shinigamiknak. Alapvetően gonosz volt. Szal mi a rákot keres ott?ikszdé Mennyen a pokolba. A halál megváltotta vagy mi?ikszdé
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
murasaki
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 66


九番隊


« Válasz #13686 Dátum: 12 nov 28, 17:17:54 »

Ezek szerint, ha nem kerültek a pokolba, akkor igen... o_o Majd megtudjuk, hogy is van ez, bár elvileg Ginjou sok embert megölt, ha jól emlékszem. Még életében, szóval... az meg a pokolba irányítaná, nem?
Naplózva

Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #13687 Dátum: 12 nov 28, 17:19:41 »

Mindenkinek jár a végtisztességhez való jog. Rokungai is tele van bűnözőkkel, gyilkosokkal stb. Ez a pokol dolog meg agykrém, kellett egy jó és látványom múví shinto elemekkel, így ezt kitalálták. x'D
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #13688 Dátum: 12 nov 28, 17:22:28 »

A többiekkel alapvetően nem is lenne baj... Hiszen árvák voltak vagy mi a fene. Élhettek tisztán. Viszont Ginjouról tudjuk, hogy gonosz volt szóval a pokolba kellett volna jutnia. Sőt! Te beengedsz valakit a kertedbe aki előtte elárult sőt még majd, hogy nem meg is lopott?
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 28, 17:25:32 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
murasaki
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 66


九番隊


« Válasz #13689 Dátum: 12 nov 28, 17:23:22 »

Nekem úgy rémlik a mangában is benne volt, talán az elején... de lehet már rosszul emlékszem.
Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #13690 Dátum: 12 nov 28, 17:26:53 »

Mindenkinek jár a végtisztességhez való jog. Rokungai is tele van bűnözőkkel, gyilkosokkal stb. Ez a pokol dolog meg agykrém, kellett egy jó és látványom múví shinto elemekkel, így ezt kitalálták. x'D

Ez az amiért Kubo harmadrangú és pont. Az elmúlt hetekben is azért nem fikáztam a mangát mert elfogadom, hogy valakinek tetszik. Nekem nem kell a paraszt vakítás jól látok és tudom mi az amit én jónak nevezek. Ezt nem. Szóval ne engem szidjál DasOmen, mert alapvetően valóban nem számítottam erre. Meglepett igen. Tudod miért? Mert teljesen ésszerű magyarázatom van arra miért nem kéne ott lennie:D
Kubo meg valszeg nem is emlékszik arra, hogy jah tényleg mintha egy poklot is csináltam volna:D

Mindegy nem akarok én itt veszekedni meg vitát kirobbantani. Nektek tetszik jó szórakozást. Viszont ne engem nevezzetek már hülyének:D megvannak a kilométer hosszú érveim miért nem tetszik:D
A részemről lezártam a témát:D


u.i. ezt Kubo színezte?
http://www.mangareader.net/bleach/518/2
vagy fanart?
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 28, 17:33:15 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #13691 Dátum: 12 nov 28, 17:34:09 »

Szerintem nagyon jó volt. Nálam Most a Bleach az első utána Fary Tail utána meg Naruto. De mind a 3 jó manga:)
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #13692 Dátum: 12 nov 28, 17:36:39 »

Ám Csibe mondta nekem nagyon jól az a baj mi már kiöregedtünk a Bleachből.
Narutot szeretem mert összetett és jó a története elgondolkoztat és lehet variálni. One Peace epic és vicces. Ft-t nos én azt se szeretem:D Átszoktam lapozni mint a bleachet. Dragon ballt is megpróbáltam újra nézni és képtelen voltam rá... Katasztrófa:D kinőttemXD
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 28, 17:37:31 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #13693 Dátum: 12 nov 28, 17:37:54 »

Hiei

Nem hiszem, hogy olyan rossz emberek lettek volna, ha meg igen akkor ott van az értelme, Kin mentette meg őket, mellesleg nem volt sosem meghatározva mi az a szint amitől a pokolba kerülsz, abszolút relatív az egész.

Ishida

Hol mondtam, hogy Kubo a csúcs vagy akármi más? Én csak nem szeretem, hogy itt sokan csak szidni tudják, főleg, ha tehetségtelennek nevezik, rengeteg igen jó húzása van, nem hiszem, hogy makkok lennének csak, persze ott a többi rossz hülyeség ami lehúzza, de nem tehetségtelen.
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #13694 Dátum: 12 nov 28, 17:40:35 »

Összetett , mint egy vajas kenyér rákóczi felvágottal... Am a képed Hiei szerintem fanart.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 911 912 [913] 914 915 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!