24 jún 28, 22:38:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 910 911 [912] 913 914 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1577994 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #13665 Dátum: 12 nov 28, 15:19:17 »


Szofron szerintem olvasd el még egyszer a fejezetet. A Fullbringerek meghaltak az élők világágban. Kukkaku azt mondja, hogy megmentette őket Rukonagiban. Szóval meghaltak, majd átkerültek SS-be.

Ez eddig oké, de Ginjoval mivan  Hmm? ?. Ő már shinigami volt régebben, halála után már nem kéne Rukonagiba érkeznie.

Szerk: Bár ha jobban visszagondolok csak helyettes shinigami volt és ember mint Ichigo, így már érthetőbb  smirksweat.

 
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 28, 15:25:54 írta mateee-kun » Naplózva
murasaki
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 66


九番隊


« Válasz #13666 Dátum: 12 nov 28, 15:25:04 »


Ez eddig oké, de Ginjoval mivan  Hmm? ?. Ő már shinigami volt régebben, halála után már nem kéne Rukonagiba érkeznie.

Szerk: Bár ha joban visszagondolok csak helyettes shinigami volt, így már érthetőbb  smirksweat.

 
Szerintem Ginjou emberként/fullbringerként valahogy szert tehetett shinigami erőre, de emberként halt meg. De persze ezt sem tudjuk, még ahogy még sok más egyéb dolgot. És van olyan is, amit nem is fogunk.
Gondolom én~
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 28, 15:26:53 írta murasaki » Naplózva

janos0166
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 130


« Válasz #13667 Dátum: 12 nov 28, 15:26:21 »

De félig ember elvileg:D Most már arra is választ kaptunk,hogy mi lesz Icsivel ha meghal Nevet Semmi mert tovább él shinigamiként xD Csak az a kérdés,hogy az emlékeik megmaradtak-e mert lehet,hogy nem azért lettek jók. És Grimmjow tényleg adósa lett Ichigonak ezért segít neki+mert harcolni akar:D
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #13668 Dátum: 12 nov 28, 15:27:27 »

Ő is úgy szerezte az erejét, mint Ichigo, szóval ő alapból ember. Ezért SS-ben született újjá.
Beelőztek xD
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
murasaki
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 66


九番隊


« Válasz #13669 Dátum: 12 nov 28, 15:28:02 »

Emlékezett Chadra is a kis Shibata Yuuichi gyerek is. Csoda hogy emlékszem a nevére...
Naplózva

Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #13670 Dátum: 12 nov 28, 15:29:43 »

Nem baj, hogy a fullbringerek itt vannak, sőt...
Naplózva
murasaki
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 66


九番隊


« Válasz #13671 Dátum: 12 nov 28, 15:33:48 »

Nem baj, hogy a fullbringerek itt vannak, sőt...

Én is örülök neki, pont azok akiket kedveltem (kivéve Giriko).
Jó hogy megjelentek, hasznosak lesznek a harcokban. Főleg hogy mi lesz Giriko-idő erejével? Hátha még megkedvelem. (Neeem, nem hiszem)
És Ganjuu... *-* Nagyon tetszik, egy spoiler képen láttam, mondom ki lesz ez?... Hát sose gondoltam volna... most, ez tényleg meglepett.

Egyébként ez is mutatja, hogy nem érdemes a Bleach világában annak szorítani, hogy bárki is meghaljon.

Ha shinigami: újjászületik emberként;
Ha ember: mehet Rukongai-ba, és talán lehet belőle shinigami;
Ha hollow/arrancar: vagy Rukongai, vagy kevésbe szerencsésebb esetben a Pokol...

Azt hiszem ennyi. Ez a körforgás, és ezért nem jó a quincy-k ténykedése...
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 28, 15:42:05 írta murasaki » Naplózva

Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #13672 Dátum: 12 nov 28, 15:51:16 »

Grimmjow nem adósa Ichigonak, sőt. Azzal hogy Ichigo megmentette, a porig alázta a nagy "királyt" ahogy magát nevezte.
Naplózva
Zangetsu
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 78



« Válasz #13673 Dátum: 12 nov 28, 15:58:35 »

Grimmjow a kard tulajdonosa én ennek csak örülök az egyik kedvenc karakterem. Nekem nincs bajom vele,hogy visszatért Ginjo,Tsukishima meg Kutzusawa; Kubo biztos tervez velük valamit. Ganju megjelenése elég badass-es.  Kúl
Naplózva

\"Ha harcolsz, veszíthetsz, ha nem harcolsz, veszítettél."/
murasaki
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 66


九番隊


« Válasz #13674 Dátum: 12 nov 28, 15:59:46 »

Grimmjow nem adósa Ichigonak, sőt. Azzal hogy Ichigo megmentette, a porig alázta a nagy "királyt" ahogy magát nevezte.


Ez így igaz... Ne gondolja senki, hogy majd hálálkodni fog...
Naplózva

Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #13675 Dátum: 12 nov 28, 16:03:54 »

Pont azért szerettük mert erős személyiség volt, Ichigo megvágta a mellkasát, és ezzel pofán köpte, és ezért akarta utánna kinyírni, mert őt nemérdekli hogy erős gyenge, hollow vagy shinigami, aki újjat mer vele húzni, azt könyörtelenül kinyírja. Most meg, Orihiméjék csak úgy kitolják egy sátorból pff. Mikor először feltűnt, Rukiát gyomron szúrta kézzel, pedig semmit nem csinált. Most meg eléggé puha pöcsnek néz ki.
Naplózva
murasaki
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 66


九番隊


« Válasz #13676 Dátum: 12 nov 28, 16:08:25 »

Én kifejezetten azért szerettem-szeretem, mert egy "állat". Erre csak kilökdösik, persze írtam én is, hogy ez kido, vagy Orihime, vagy kitudja? Remélem a komikumot meghagyja az erre kitalált karaktereknek. Bízom benne.
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #13677 Dátum: 12 nov 28, 16:22:30 »

Egyértelmű, hogy nem fog hálálkodni Ichigónak, de szerintem azért egyszer biztos megmentené, ha valaki hátulról ki akarná nyírni, hisz Ichigo az ő prédája.
Grimmjow azért nem aprította fel őket, mert Uraharával kötött egy megállapodást. 
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Ahate Naraku
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 272


Shinigami


« Válasz #13678 Dátum: 12 nov 28, 16:30:29 »

Szerintem olyasmi fog történni mint a Wolverine(Rozsomák/Farkas) Anime-be. Ichigo és Grimmjow össze fog, Ichi vs Juhabach és Grimmjow vs Haschvald(Ha jól írtam smirksweat ) és miután végeztek minden ellenféllel,meggyógyulnak, egymással egy vérre menő küzdelmet tolnak Nevet
Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #13679 Dátum: 12 nov 28, 16:56:10 »

Meglepően sok minden történt, szerintem most kicsit áshatja magát, aki állandóan szidja Kubot és tehetségtelennek tartja, tökéletes időben hozta be a fullbringereket, most ki számított rájuk ?? SENKI ! Pont mindenki a kardost akarta megtudni erre, nem is az volt a "fő" infó, jó igen Grimmjow belépője kicsit vérszegény volt de most még én is betudom Kidonak, kíváncsi vagyok Urahara részére az egyességből, remélem valami powerup lesz Grimmnek, esetleg a végső alak kifejlesztése,,,mellesleg Ichigonak nem jön semmivel, pont, hogy miatta nem halt meg, pont, hogy Ichigo adta vissza Grimmnek az adósságot amikor Nnotriától védte meg, továbbra is várom Uryuu felbukkanását Mosolyog
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Oldalak: 1 ... 910 911 [912] 913 914 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!