24 jún 28, 22:03:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 900 901 [902] 903 904 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1577923 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #13515 Dátum: 12 nov 16, 22:03:16 »

Yamamoto csak azt mondta, hogy 1000 éve nem született nála erősebb Shinigami. Nevet
Akkor most, hogy is van ez ? SS felett van a Király palotája ? Amúgy az nagyon nagy ötlet, hogy a fal a palotát védi általában és, ha gáz van SS-ben. akkor hullik csak le.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #13516 Dátum: 12 nov 16, 22:13:44 »

Nm értem mit problémáztok ezen az erő dolgon. Világosan leírták, hogy a kombinált erejük, az, ami nagyobb. Nyilván képesek valamiféle kombinált csapásra, vagy egy elit csoport, ami pontosan fedi egymás hibáit, erősséggé alakítva azokat.

A visszatérésükhöz meg. Nem kell kulcs. A falnak sem kell kulcs, hogy visszamenjen, a toronynak/kapszulának sem kell, amiben bezuhantak SS-be.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Gino
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 119


« Válasz #13517 Dátum: 12 nov 16, 22:30:38 »

Hőő mi jutott most eszembe!
Ugye ez a heti fejezet első oldala: http://www.bleachfan.hu/manga/mangas/Bleach%20manga/516/01.png
Nah hát én itt nem igen vágtam hogy hol van ez, és mi van, és azt könyveltem el magamban hogy valahol SS-ben...
És hát csak most esett le, ez a Királyi Dimenzióban van, itt indulnak a 0. osztagosok, és így már értem hogy ott a jel a hátukon, meg ugye ott az oszlopok!
Jóvan lehet csak nekem esett le későn, de azért leírtam, hogy láthatunk egy kis részletet a Királyi Dimenzióból! ikszdé Nevet
Naplózva
deathofkid
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Válasz #13518 Dátum: 12 nov 16, 23:25:39 »

Azis lehetne egy megoldás ichigonak hogy mint a végső getsuganal a reiatsuját fizikai erővé alakítaná és akkor mèg kard sem kéne na ez milyen?Nevet
Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #13519 Dátum: 12 nov 16, 23:40:43 »

Nem alakított Icihgo semmit soha. Akkor csak Aizen volt nyomorék és nem érezte Ichigo reiatsuját (hiszen akkora különbség volt köztük).
Naplózva
Sobbi
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238



« Válasz #13520 Dátum: 12 nov 17, 00:44:03 »

Nem kell ezt a kijelentést hogy erősebbek egész Gotei 13nál olyan nagy dobra verni. Aizen is legyalult mindenkit Yamát kivéve, ha nem lett volna Wonderweiss Yama porig alázta volna, nem véletlenül tartott Aizen tőle ennyire. Kenpachi is levághatna pár kapitányt simán, de pl Yamához ő se ér fel messze. Szóval a legtöbb Gotei 13as kapitánynál nem nehezebb sokkal erősebbnek lenni. Nevet

Amúgy csak nekem volt NAGYON fura, hogy ki volt emelve, hogy Mayuri mindenkinek tud a bankaiaról akinek van?.... Vajon a quincyk honnan szerezték meg a Datenben lévő információkat, folyton figyeltek és kémkedtek vagy valaki adta nekik azt?........
Naplózva
Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #13521 Dátum: 12 nov 17, 11:25:21 »

Lehetséges hogy kémkedtek, Royd Royd simán felvehette bárkinek az alakját és behatolhatott a Kutatási-és fejlesztési részleg adatbázisába és kinyerhette az információkat még jóval SS megtámadása előtt.
Az árulás én kizárnám.
Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
Uchihakun35
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #13522 Dátum: 12 nov 18, 13:36:33 »

Én is ezt tartom valószínűnek,mert azért szerették Yama-jiit,csak nem árulják el. És ki tudja,Ichigónak még hányféle ereje lesz...már így is elég hibrid szerencsétlen.De a 0.osztag nálam teljesen kiverte a biztosítékot...nem erre számítottam. De a legdurvább akkor is a baloldali nő  Nevet
Naplózva
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #13523 Dátum: 12 nov 18, 14:37:50 »

Az első képre először én is azt hittem hogy a király dimenzió, de a minden kapitány itt van szöveg megzavart, és utána úgy könyveltem el hogy SS az, hisz ott gyülekezik az összes kapitány ( ráadásul Kyaraku a végén úgy utal rájuk hogy nem katonák, de nem is kapitányok ) De talán tényleg a király dimenzió az első kép. Pont ahogy gondoltam, egy nagy város is van ott, de vajon kik a lakosok? Biztos vannak ott még sokan akik sima kapitányi szinten állnak, meg esetleg 1-2 0.-os utódja is. Azaz még lehetnek új arcok!!!! Ennél az 5-nél nem erőseb, de még lehetnek kapitány szintű jó fej karakterek. És kitudja, lehet hogy a lélek király a "legizmosabb", lehet pont azért lett a lélek király, mert képes egyesülni a Zanpakuto-jával, és olyan formában maradni végig, de lehet hogy csak egy egyszerű kölyök. Azt bírnám ha a Bleach végén Ichigo-ból lenne az új lélek király, és felköltözne a családjával, SS-ben meg Kyouraku az új főkapitány, és a többi osztagnak is meglenne az új vezetője. És happy end.

Lehet hogy Jama kardja volt a kulcs, vagy bele volt elrejtve a király dimenzió kulcsa, ezért is maradt meg pár darab belőle, csak senki nem tudja ezt. Szerintem jó rejtek hely lenne, elvenni nem tudják Jamától, és mindig biztonságban van. Lehet ez lesz a szerepe, hogy rájönnek hogy benne a kulcs, és sikerül majd megszerezniük. A jóknak, vagy a gonoszoknak.

Kon-ra először azt hittem hogy Aizen az Nevet Nézem, valami izmos test, és valami gömb a hasánál, pont mint Aizen-nél a hougyoku, bár kicsit feljebb volt de biztos lecsúszott. És olyan jót harcoltak utoljára hogy így megkedvelte Ichigo-t. Komikus lett volna ha tényleg Aizen karolta volna át Ichigo-t. pfff
Naplózva
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #13524 Dátum: 12 nov 18, 22:03:25 »

Én valahogy nem tudnék annak örülni, ha Ichigoból lenne az új Lelkek Királya. Nekem az már sok lenne, hiszen ő annyira nem királynak való ">.<" (jó néha vannak olyan pillanatai, amikor meg igen). Amúgy a Lelkek Királyának kiléte valóban kétesélyes, ahogy írtad Szofron. Én még nem is tudom, hogy mi tetszene jobban, egy baromira erős, vagy egy harmatgyenge Király...
Amúgy Yama a kardját úgy viselte, hogy bot formát vett fel, szerintem se perc alatt akár kulcsot is varázsolhatott volna belőle. Pojén
A kémkedést én is valószínűbbnek tartom, mint az árulást. Én senkiről se tudnám azt feltételezni, hogy ő volt a besúgó. Hacsak nem csináltak megint valamit azzal a szerencsétlen Hinamorival. xD
Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #13525 Dátum: 12 nov 18, 22:18:34 »

Hinamorit csak hagyjuk meg Aizennek(nem félreérteni Nevet).

Amúgy tényleg ez a két lehetőség van eddig a lélek király személyét függően,és nekem is fura lenne ha végül Ichigo lenne az Technikai KO

Amúgy ezt találtam közben Mosolyog
http://25.media.tumblr.com/tumblr_mdc2m4vB6e1r2e1rbo1_500.jpg
Naplózva

Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #13526 Dátum: 12 nov 19, 02:52:37 »

Jelenlegi ismeret szerint a lélek király dolga összesen annyi hogy létezzen, és még a világ 5 legerősebb harcosát is megkapja testőrnek ( Kivétel Jama, Bach, és Aizen amikor a szuper formályában volt ) Szerintem nemlene rosz ha Ichigo lenne a következő lélek király a manga leges legvégén, vagy pedig az önfeláldozás, és halál, vagy 3. végkimenetelnek a végleges erőelvesztés és embeként megöregedés és halál, bár ez a fullbringer arc alatt sem működött mert vissza nerte az erejét...         új lélek király, új 0. os, vagy meghal.
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 19, 14:33:25 írta Szofron » Naplózva
Uchihakun35
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #13527 Dátum: 12 nov 19, 15:46:16 »

Ichigo szerintem nem való lélekkirálynak.Egyrészt egész nap csak tespedne,a 0.osztagosok pedig folyton őriznék,másrészt pedig túl naiv,meggondolatlan,és néha elveszti a fejét(Pl:az Ulquiorrával való harcban,és a Jigoku-henben). Inkább valaki olyan lehetne a lélekkirály,aki nyugodt,és mérlegeli a lehetőségeket,mer azért az egész világ sorsa is függ(het) tőle,és ha Icchi csak random elrohanna mert Rukia vagy Orihime bajban van...hát nem éppen Lélekkirályhoz illő.
Naplózva
hajnal
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Válasz #13528 Dátum: 12 nov 19, 17:07:11 »

Ichigo szerintem nem való lélekkirálynak.Egyrészt egész nap csak tespedne,a 0.osztagosok pedig folyton őriznék,másrészt pedig túl naiv,meggondolatlan,és néha elveszti a fejét(Pl:az Ulquiorrával való harcban,és a Jigoku-henben). Inkább valaki olyan lehetne a lélekkirály,aki nyugodt,és mérlegeli a lehetőségeket,mer azért az egész világ sorsa is függ(het) tőle,és ha Icchi csak random elrohanna mert Rukia vagy Orihime bajban van...hát nem éppen Lélekkirályhoz illő.
mivan akor ha Ichigo sincs tisztaban ki o valojaban hisz edig szinte minden letforma erejet birtokolya  lehetseges hogy o csak malyd lesz a lelek kiraly ergo herceg csak egy feltetelezes
Naplózva
Uchihakun35
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #13529 Dátum: 12 nov 19, 18:38:21 »

Persze,lehet hogy titokban Lélekkirály is,de ettől még nem válna rá alkalmassá.Kivétel ha kicsitt megérne a történet haladásával...ki tudja,mi lesz még 4 évig.  Gondolkozik
Naplózva
Oldalak: 1 ... 900 901 [902] 903 904 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!