24 szep 29, 23:43:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 899 900 [901] 902 903 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1703096 alkalommal)
0 Felhasználó és 217 vendég van a témában
Destiny
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 33


Colonel


« Válasz #13500 Dátum: 12 nov 15, 18:28:16 »

Ichigo Hollow énje soha nem lehet Vasto Lorde. A Vasto Lorde több 1000 Hollow össze olvadásából származik és ez csak a Gillian szint. Még onnan van az Adjuchast és ha még ki tudja mennyit megeszik, akkor lesz Vasto Lorde, míg Ichigo Házi Hollowja is csak egyetlen egy Hollow.
Az egyetlen természetes Arrancar aki biztos, hogy az, az Starrk.
Szerintem pedig igenis az volt mert legyünk őszinték nem pont az átlag hollowról van szó meg ez nem pont a normális fejlődése Ichigo hollowja számára hiszen elvben fel kéne emésztenie Ichigot meg minden de helyette maradt a "ló"
Naplózva
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #13501 Dátum: 12 nov 15, 18:55:18 »

Jama kardja egy rakás ócska vas, egy élettelen vas törmelék, ellopták belőle a zanpakutoja lelkét! Hülyeség ez az olvasztgatás. Szerintem meg azért fáradozott a megrajzolásával Kubo, mert ez a törött kard Jama sír keresztje, az egyetlen dolog ami megmaradt belőle, a kard jelképezi Jama emlékét, amit eltemethetnek majd tisztességel, mert a testéből semmi nem maradt, nem pedig azért rajzolta kubo mert olvasztgatni akar egy élettelen vasdarabot más kardjába.

Úgy volt hogy a királydimenzió kulcsának helyét a főkapitányok őrizték, és leváltásuk után adták át a következő főkapitánynak a titkot, de kiderült hogy Jama volt az első és idáig az egyetlen főkapitány a történelemben. Többek közt Jama is SS egyik alapítója.

Igazából nem helyes az a név hogy bankailopó medál, mert nem is a bankait lopják el, hanem a teljes zanpakuto lelkét, az mondjuk igaz hogy viszont csak bankai formában képesek ellopni, nyílván bankai alatt "nyílik meg" teljesen a zanpakuto lelke, és teljesedik ki, és így lopható el, Shikaiban nincs kint a teljes ereje, a gazdájában nyugszik biztos helyen.

Azt bírnám hogy ha Isshin hozta volna át ide Kont Nevet egyik folyosón meg befordulna Ichigoval szembe. Nyílván tud az itteni harcokról, és mindenről, Aizenről is mindent tudott, meg az arrancarokról, akár csak Urahara.
Naplózva
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #13502 Dátum: 12 nov 15, 19:00:05 »

Szörnyen néznek ki a 0.osztag tagjai...mint valami rossz adoptáció a one pieceből.
Naplózva

Ahate Naraku
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 272


Shinigami


« Válasz #13503 Dátum: 12 nov 15, 19:28:31 »

Ichigo Hollow énje soha nem lehet Vasto Lorde. A Vasto Lorde több 1000 Hollow össze olvadásából származik és ez csak a Gillian szint. Még onnan van az Adjuchast és ha még ki tudja mennyit megeszik, akkor lesz Vasto Lorde, míg Ichigo Házi Hollowja is csak egyetlen egy Hollow.
Az egyetlen természetes Arrancar aki biztos, hogy az, az Starrk.
Szerintem pedig igenis az volt mert legyünk őszinték nem pont az átlag hollowról van szó meg ez nem pont a normális fejlődése Ichigo hollowja számára hiszen elvben fel kéne emésztenie Ichigot meg minden de helyette maradt a "ló"

Azt is nézzétek, hogy Ichigo levágott már nem 1-2lidércet Nevet Valamint kiderült, hogy ugyan úgy fejlődött idáig mint ichigo, ugyan akkor tanulták meg a bankai-t is.
Naplózva
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #13504 Dátum: 12 nov 15, 19:44:10 »

http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/516/20
Gyönyörű. Nagyon szépen meg van rajzolva a nullás osztagba az a csajszi. Kubo nagyon tud rajzolni Pontosan.
Hát lehet lesz valami összetákolt kardja Ichigonak. Összerakják Yama megmaradt kardjával és akkor lehet ellen álló lesz majd a bankai ellen ami Bachnál van. Lehet Ichi kivételes eset és elég lesz a bankai formában is ha feltöltik reatsuval. Yama kardjában biztos van még az öreg reatsujából a többiek akik pedig raktak bele erőt megint megteszik és kész is.
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #13505 Dátum: 12 nov 15, 21:04:00 »

Miért van olyan érzésem, hogy most a final fight nem 1v1 lesz, hanem úgy 8vBach,,,,,
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
hajnal
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Válasz #13506 Dátum: 12 nov 15, 23:32:50 »

mert van az az erzesem nem csak a fobosz veget jotek a 0.-osztag  szerinem ok fogjak kinevezni az uj fokapitanyt de nem maguk kozul
Naplózva
Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #13507 Dátum: 12 nov 16, 14:34:11 »

A final harcoknál én 1v1-re számítok ahol Ichi bosszút vesz mindenért amit Bach elkövetett, emellett párhuzamosan folynak majd a revansok Zaraki vs Haschvald, Kyoraku vs Puskás quincy, Byakuya vs As nodt ...
Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
-Dante-
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1901



« Válasz #13508 Dátum: 12 nov 16, 15:38:07 »

Jelenleg Yama kardja tényleg nem több egy vasdarabnál... DE ha összeolvasztják Ichigo kardjával és a későbbiekben valamelyik Bach elleni harcban sikerül valakinek elpusztítania Bach csenő medálját, akkor annak az erőnek lenne hova visszatérnie, ezért nem hülyeség az összeolvasztás... Gondolkozik
Naplózva

SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #13509 Dátum: 12 nov 16, 16:07:14 »

Két különböző reiatsu és lélek. Egy hibrid zanpakuto még annyit sem érne mint a törött.
Naplózva
Fr33man
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 262



« Válasz #13510 Dátum: 12 nov 16, 16:16:05 »

Itt szerintem Ichigo új ereje lessz a kulcs, nem tertom lehetetlennek h teljesen új lessz a bankai-ja, vagy nagyban külömböző, illetve fejlettebb.

Valami oka van annak is h őt odahívták a 0. osztagosokhoz kiknek az erejüket Jama báéhoz hasonló nagyságredűnek mondanám.

Az ő egyesített erejük nagyobb mint a Gotei 13 -é egybevéve. - Ez okés csak ez akkor is igaz volt -e amikor még Jama bá is élt?, mert ha igen akkor tényleg hiper brutálok. 
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 16, 16:16:41 írta Fr33man » Naplózva
Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #13511 Dátum: 12 nov 16, 16:49:51 »

A 0. osztagosok hihetetlenek már most! xD Ezek a fejek... LOL
De nyilván való, hogy most, hogy előtérbe került Ichigo Quincy ereje, háttérbe szorul a shinigami, a törött bankai miatt, és meg kell tanulnia pár új kis mutatványt is, hogy kompenzálja a károkat Mosolyog
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #13512 Dátum: 12 nov 16, 20:34:02 »

Szerintem Yamamotoval együtt értendő a Gotei 13, ezért is Gotei 13. Meg ha belegondolunk nem is olyan hihetetlen ez a kijelentés. Elvégre SZERINTEM:

Yama bá' = 1,5 0. osztagos (tudom, hogy olyan nincs, hogy 1,5 ember, de szerintem Yama erősebb 1-nél, de 2-nél már nem, és itt most a számot kell nézni Pojén)

Kyouraku, Ukitake, Unohana = Yama bá' = 1,5 0. osztagos

Byakuya, Kenpachi, Shinji, Kensei/Mayuri/Soi Fon = Kyouraku és Ukitake ereje, bár lehet hozzá kellene csapni még egy fél Unohanát, és úgy lehet reálisabb lenne Nevet smirksweat = 1 db 0. osztagos

Kensei/Mayuri/Soi Fon, Rose, Komamura, Toushirou, Kensei/Mayuri/Soi Fon = még 1 0. osztagos

Kenseit, Mayurit és Soi Font azért írtam így, mert szerintem hasonló szintű az erejük, ezért nem tudtam melyikőjük kerüljön a felsőbb (utolsó előtti) sorba, és melyik kettő az utolsóba.
Na akkor összeadva: 1,5+1,5+1+1=5 (Aztaaaa *o* xD) kacsint
Mint írtam ez az én véleményem, szerintem mindenki mást tart erősebbnek és gyengébbnek, ezért ha lehet senki se álljon le velem vitatkozni, hogy "de XY leverné YX-et, ezért ő az erősebb" vagy "Nem is ismerjük XYZ erejét, ezért...". Mosolyog Ettől függetlenül szerintem elfogadható egy viszonylag reális levezetésnek. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 16, 20:35:24 írta akym17 » Naplózva

farkas04
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 21


« Válasz #13513 Dátum: 12 nov 16, 20:43:11 »

szerintem jelenleg nincs olyan ember ss-ben aki fokapitany lehetne. de mi lenne ha a 0. osztagosok le alnanak edzene Ichigo-t higy majd o lehessen a fokapitany?
 >.<#
Naplózva
alig33
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 127



« Válasz #13514 Dátum: 12 nov 16, 21:07:17 »

Ha már főkapitány akkor kyoraku lenne a legjobb jelölt (Bár kicsit lusta). Unohana az orvosi csapatnál jó helyen van Ukitake meg folyton beteg és nem elég kemény markú ember Nevet

A 0. osztag igen nagy meglepetés volt főleg a kinézetük bár örülök hogy kaptunk néhány szimpatikus karaktert nem pedig 5 beképzelt fenegyereket... Ha tényleg olyan erősek mint a Yamabás Gotei 13 akkor királyság lesz ezentúl a manga Nevet Ichigo remélem össze szigszalagozza a bankaiát és azzal hasít tovább mert a Quincy erők nem állnának neki jól...

A fullbring archoz képest ez az arc igen jónak igérkezik bár nem tudom hogy lesz ebből 4 év... Remélem nem valami elhúzott,vontatott történet lesz az egész mert akkor megmarom magam....

U.I.: Ja és az is lehet hogy ez a 0. osztag együtt erős igazán valami közös képességgel vagy különleges taktikával nem egyenként állatok Nevet A nagyapó kijelentette hogy nincs nála erősebb shinigami én meg hiszek neki...
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 16, 21:16:38 írta alig33 » Naplózva

"Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem."
Oldalak: 1 ... 899 900 [901] 902 903 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!