24 jún 28, 22:05:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 890 891 [892] 893 894 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1577929 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #13365 Dátum: 12 nov 08, 14:21:14 »

Soha nem lesz magyar! Átálltak arámi nyelvre a fordítók...(Csak vicc)
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 08, 14:21:49 írta Ishida » Naplózva
Mardhug
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48


« Válasz #13366 Dátum: 12 nov 08, 15:01:09 »

Hát emberek én ma melóban elgondolkoztam a Bleach történésein.
Én még mindig azt vallom, hogy a "Lélekkirály" akit a 0. osztag véd most van szüleőben.Jobbanmondva már elég régóta él, csak Kubo nem akarja nekünk elárulni ki az, annak ellenére hogy ismerjük.
Én persze Ichigora tippelek. Miért is?
 a, főszereplő vér csordogál ereiben.
b, Jelen ismereteink szerint Quincy, Shinigami, Vaizard és Fullbringer (hiába vették el tőle az erejét) egyszemélyben.
c, Ishin - mint apa - születése pillanatától fogva ott van mellette, s mint tudjuk kapitány szintű shinigami. (Véleményem szerint 0. osztagos
d, a mangában elhangzott mondat: "A fiam sötétségben született" - ami véleményem szerint is Ishin multjának első képkockája és Ishin mondata. Egy királynak kijár az hogy ne sötétségben szülessen, hanem pompában.  Nem lenne ennyire kihangsúlyozva véleményem szerint a sötétség szó.

S hogy a többi 0.-os merre van? Várnak a király felemelkedésére akit megvédhetnek.

S akkor jöjjön pár "gyalázó" szó a mangakára.
Igazán eldönthetné már mit akar az a "sípszó" a hatos osztag kapitányával. Kuchiki "öntelt, arrogáns" Byakuya-val. Fülig ért a szám mikor úgy volt hogy megdöglik végre. Ráadásul kómába esett ugyanúgy mint Kenpachi aki sokkal roszabbul nézett ki Hueco Mundos harca után.

Kyoraku szemfedője jól mutat, de szerintem csak addig használja amig a seb begyógyúl. Addig meg nem akarja hogy elfertőződjön.
Kecvenc "professzorunk" pedig valószínüleg meg akarja vizsgálni Ichigot, hogy valóban igaz e hogy hollow is. (Kész poén lenne ha jönne az atomjaidra szedlek szövegével)

S ha már az elöbb a megérzéseimről beszéltem. Íme egy hozzászólásom még 2011-ből:
Igaz nem mostani fejezethez tartozik, de következő ívhez igencsak fontos lehet a következő tény.
Visszaolvasgattam mangát, és hát megint egy érdekes dologra bukkantam.
397-ik fejezet vége:
Aizen Ichigonak: Mert te egy shinigami és egy ..... (Nincs vége a mondatnak...)
398-ik fejezet eleje:
Mert te egy ember és egy....

Őőő nem furcsa hogy felcserélte Kubo a kettőt? Szerntem Ichi édesanja nem szimplán ember.  Szóval még bukkanhatnak fel érdekes dolgok.
(Mondjuk akkor néznék nagyot, ha kiderülne, hogy Ichigo édesanja quinci. Így megmagyarázná honnan ismeri egymást ishida faterja és isshin. S most látom csak Ishida és Isshin neve meglehetősen hasonlít... Beindult a kreativitásom... Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 08, 15:21:20 írta Mardhug » Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #13367 Dátum: 12 nov 08, 15:44:33 »

Mardhug

Valahogyan nem igen lényeges szerintem -még-, hogy ki a Lélekkirály, nekem most sokkal jobban foglalkoztat, hogy egyáltalán mi lesz ebben az arcban ??? Bachon kívül nincs is erős ellenfél, max Haschwald, oké, hogy Bach hazai pályán -időkorlát nélkül, az a fontos- mindenkit ledarálna, de más ??! Aizennek volt egy félelmetes arrancar serege mégis...és azt nem hiszem, hogy a csillagharcosok csak egy 2-3. rangú emberkékből összeállított alakulat lenne,,,,szóval ez megint brainfuck.

Abban teljesen igazat adok, Byakward már tényleg halhatott volna...igazság szerint Ginnek kellett volna őt megölnie miután megmentette Rukiát még a végzet hegyén,,,,,azután csak hanyatlott karaktere, egyedül a fullbringes arc visszatérésében volt pár értelmes mondata de amúgy kampec, tipikusan egy "túl sokat szerepelt karakter" már, nagyon félig csukott szemmel még elnézem, ha nem lesz neki ereje és sima Kuchiki vezető lenne max tag a 46ok tanácsában, de ha most mint írta valaki 1hpról visszahozzák az erejét meg minden akkor fffúúú....sokkal többet mentett volna Kubo ha kinyírja Byakuyát, Komomurát, Soifongot...Komomura már másodjára is unalmas és semmi volt, Soit meg minden téren utálom személy szerint, egy pozitív tulajdonsága sincs amiért egyáltalán el lehetne viselni.
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
janos0166
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 130


« Válasz #13368 Dátum: 12 nov 08, 16:09:22 »

Én mondok egy meredekebbet, Jama még él. Mivel ő is adott bele kakaót Ichigo kardjába és mint tudjuk amíg valakinek egy csep reiatsu-ja is maradt az még megmenthető. Ezért maradt meg a kardja nem Back miatt.
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 08, 16:10:15 írta janos0166 » Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #13369 Dátum: 12 nov 08, 16:19:12 »

Azért azt nem gondolhatod komolyan, hogy nem erősek. Alapjában véve mindegyikük azonos erősségű vagy erősebb volt mint a shinigami kapitányi riválisa. A gond az, hogy nem voltak annyival erősebbek illetve idejük, hogy teljesen megsemmisítsék őket. Viszont ha jól belegondolunk akkor Aizen és szövetséges bandája, mint Harribel, Starrk vagy Barragan erősebbek voltak náluk, mármint a Quincyknél. Mindhárom csoportból csak egy-egy fő volt az aki kimagaslóan erősnek számított. A shinigamiknál Yama, a hollowoknál Aizen és most a Quincyknél Bach. Plusz egy kívülálló Ichigo személyében. Viszont a hollowoknál több kapitány is kellett ahhoz, hogy egy erősebb példányt legyőzzenek. Lásd Barragan, Starrk vagy Harribel személyét. Itt meg körülbelül azonos erők csaptak össze annyi különbséggel, hogy a Quincyt technikai fölényben voltak a bankaiok ellopása miatt. Ha ez nem lett volna vagy nem fenyegette volna a kapitányokat akkor valószínűleg azonos erők lennének harcban, sőt gyanítom, hogy gyengébbek lennének. Tulajdonképp a technikai fölényükkel alapozták meg a sikerüket. Ha ez az előny  megszűnik akkor bajban lesznek, gondolok itt például a bankai ellopás lehetőségének megszűnésére. Viszont az igaz, hogy valószínűleg a csata áttevődik idővel az ő területükre és nem zavarja majd őket az időkorlát, másrészt hazai pályán fognak játszani.
Naplózva
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #13370 Dátum: 12 nov 08, 16:41:54 »

Hogy ellett cseszve a HM-es kardos alak... Nyáron még epikus volt hogy húú ki lehet az aki így ketté szedte Kirget. Rá 2-3-4 hétre felkellet volna fedni, de már így 5-6 hónap távolságból RÁADÁSUL az a levél után miszerint mindenki jólvan HM-be és Be Happy... pfff ezekután igazából már tojok az egészre, akárkilehet már, ilyen fos bevezetés melet, semmi hatása már nem lenne, főleg hogy valami barátságos személy, mert mindenki jólvan HM-be. És ezt mind az alak felfedése elött tudtuk meg. Pedig mennyit vártam erre a szarra.

---Így kell elcseszni egy epikus fordulatot.---

Ezek fényében szerintem Grimmjow, Gin alapból kizárva, talán valamelyik arrancar csaj volt az, akik Ayon-t idézték, és ennyi, biztos ezért húzta ennyire, mert nemvolt ötlete hogy kilegyen a kard másik végén.
Naplózva
smylee
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 36



« Válasz #13371 Dátum: 12 nov 08, 17:06:58 »

De Gin meghalt nem?
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #13372 Dátum: 12 nov 08, 17:12:27 »

Én azért még el tudok képzelni egy epic belépést a kardforgatónak. Pl szólnak Ichigonak, hogy Uraharáék épp most jönnek ide a Gargantán keresztül. Ő odamegy üdvözölni őket mondjuk Shinjivel. Kinyílik a Garganta, szépen ki is jönnek Uraharáék, majd jön a hang a Gargantából, hogy " Milyen szánalmas vagy Kurosaki, hogy még a kardodat is kettétörték!" mondja Grimmjow, miközben zsebre tett kézzel sétál be ő is SS-be. Kúl

Az Arrancarok közül egyik se lehetett, mert nekik teljesen más kardjuk van.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #13373 Dátum: 12 nov 08, 17:22:10 »

Hogy ellett cseszve a HM-es kardos alak... Nyáron még epikus volt hogy húú ki lehet az aki így ketté szedte Kirget. Rá 2-3-4 hétre felkellet volna fedni, de már így 5-6 hónap távolságból RÁADÁSUL az a levél után miszerint mindenki jólvan HM-be és Be Happy... pfff ezekután igazából már tojok az egészre, akárkilehet már, ilyen fos bevezetés melet, semmi hatása már nem lenne, főleg hogy valami barátságos személy, mert mindenki jólvan HM-be. És ezt mind az alak felfedése elött tudtuk meg. Pedig mennyit vártam erre a szarra.

---Így kell elcseszni egy epikus fordulatot.---

Ezek fényében szerintem Grimmjow, Gin alapból kizárva, talán valamelyik arrancar csaj volt az, akik Ayon-t idézték, és ennyi, biztos ezért húzta ennyire, mert nemvolt ötlete hogy kilegyen a kard másik végén.

Ezt így egy az egybe dupláznám....viszont menthető még a helyzet ;
Ichigo elmegy Mayurihoz, lepofáznak 15 lapot, melyben beszélik a semmit, Mayuri rákérdez h mivan Uraharával, Ichigo visszadobja, hogy fogalma sincs rohant SSbe amint széttörte a börtönt,,,és az utolsó dupla kép az lenne, hogy Uraharáék félhalottan fekszenek, és csak egy álüzenet volt...szerintem az még korrekt lenne.
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #13374 Dátum: 12 nov 08, 17:26:39 »

De Gin meghalt nem?

Nem derült ki 100%-ra. Hivatalosan a legtöbben halottnak veszik. Matsumoto visszaemlékezéseiből se derül ki egyértelműre hogy most halott vagy sem. De gondolj bele ott volt Gin, gyakorlatilag 99%-ig tele energiával, mert az a kis kardcsettintés Shinjivel és Ichigoval, max csak egy kis bemelegítés volt neki. Ezekután, oké Aizen letépte az egyik karját, de félkarral még Soi Fong is órákon át tudott harcolni és 2 bankait nyomni pedig naponta csak 1 szer tudná villantani normál helyzetben, vérveszteségről meg annyit hogy elég csak megnézni az első Zaraki vs Ichigo harcot, olyan gyengén annyi vérveszteség után is simán tudott harcolni Ichigo, akkor Gin-nek ez megse kottyanhat. És még kapott egy test vágást és szúrást, ez mind dúrvának tűnhet, de valójában nem az, Ichi is állandóan véresre szabdalva harcolt, és Gin még a kettejük párharcában is Ichigo felett állt erőben jóval. Ha Byakuya ezt túlélte, akkor majd pont egy gyakorlatilag teljesen kipihent max erőn lévő Gin ne? És amíg teljesen kinem szivárok a szellemi energia a testből addig nemhal meg a halálisten. Mikor Ulquiorra lyukat vágott Ichigo-ra, ( mind két alkalmat nézhetjük ) addig nemhalt meg, amíg kinem áramlott volna az öszes ereje a seben, és Orihime simán visszatudta hozni. Sokan durvább sebekkel is harcoltak mint amit Gin kapott, és az ereje is még maxon volt kb. Simán gyógyíthatott rajta kicsit Kira pl, aztán meg elhúzhatott egy átjárón HM-be, ahol felgyógyúlhatott, és belefuthatott  "volna" Uraharáékba. És mivel eredetileg ő is megakarta ölni Aizent, egy ilyen egész halálistent érintő vészhelyzetben, simán csatlakozhat hozzájuk. Hogy részben helyre is hozza amiket annó tett.

De ha mégis meghalt ennyitől, akkor ez a manga legrosszab halála. És holttestet se mutattak, se azt hogy Kira vagy matsumoto eltemették volna, pedig még Tousen-nek is állítottak sírt pedig neki semmi se maradt a testéből!!!!!! Épp csak Gin-nek nem akinek ottmaradt az egész????
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #13375 Dátum: 12 nov 08, 17:37:23 »

Adat könyv szerint halott. Szóval hivatalosan is halott.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
smylee
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 36



« Válasz #13376 Dátum: 12 nov 08, 17:51:13 »

Én is csak ez miatt gondoltam halottanak:
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/423/12
Szerintem nagyon jó vége lett annak a karaternek is mert olyan sejtelmesen halt megy ahogyan élt és még most is sejtelmet keltet mindenkiben Mosolyog
Eddig ebben az arc-ban kb csak Kenpachiban nem csalódtam simán levágott 3quincyt és még mindíg nagypofájú Nevet
Jachiruval mi van amúgy?
Naplózva
deathofkid
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Válasz #13377 Dátum: 12 nov 08, 18:09:27 »

szerintem uraharának van köze a 0. osztaghoz
Naplózva
smylee
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 36



« Válasz #13378 Dátum: 12 nov 08, 18:46:39 »

Jaja elég valószínű.mondjuk ha a 0.-hoz nincs is köze a lelkekkirályához tuti van de asszem ezt már említette is valahol a mangában.ha jól dereng akkor mikor Aizent lekloffolták
Naplózva
kenobi
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24


« Válasz #13379 Dátum: 12 nov 08, 18:59:26 »

Eszembe jutott egy érdekes ötlet, nem szoktam konkrét karakterek halálát kívánni de van egy személy.

Mi lenne ha Kubo venné a bátorságot és kinyírná Orihimét? Ha ez megtörténne Ichi kaphatna végre egy belevaló csajt akinek a jelenléte nem merül ki abba, hogy Kurosaki-kunozik folyton. Egy vagányabb csaj aki bármikor bárhol képes lenne váratlan  és vicces (akár enyhén perverz) Nyelvesít dolgokra, új színt vinne az animébe. Orihimével nincs igazán nagy bajom csak ő pont az a karakter aki inkább a főhős barátnőjének az ismerőse akit épp hogy csak tudunk róla, ráadásul Ichigo is jellemi fejlődést kapna általa (mind Ori halála miatt, mind az új csaj miatt).

Meg végre adhatna egy közel egyenjogú társat Ichigonak (lehet, hogy Ishida megpályázza ezt a címet), hogy legyen kivel végre összedolgoznia, barátilag rivalizálnia.
Esetleg még Sadot is lehetne fejleszteni pár képességgel mert még mindig nagyon üres karakter szegényke de pont ezért lehetne vele megtenni. Gondolkozik

Ha ez a kettő vagy legalább valamelyike teljesülne komoly előrelépés lenne.


Jah és utólag megjegyzem
Most vagy Byakuya örök életre szóló kísértéssel fenyegetőzött Hmm? vagy valaki a felsőbb hatalmakból nagyon rászólt Kubóra hogy Byakuya még él. Komolyan Aizent mennyire szúrhatja a gondolat, hogy ő mennyit dolgozott a hógolyóval halhatatlanságért, Byakuya meg szimplán az.
Bár bele gondolva, talán elég meredek gondolat de nem lehetetlen, hogy Byakuya tényleg meg halt de valaki helyet cserélt a hullájával (pl Aizen)
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 08, 19:01:51 írta kenobi » Naplózva
Oldalak: 1 ... 890 891 [892] 893 894 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!