24 jún 28, 22:00:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 878 879 [880] 881 882 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1577918 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #13185 Dátum: 12 okt 30, 16:48:11 »

Amúgy az utolsó kép mire akar célozni? Bach valami ősapja Ichigonak, vagy mi?
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #13186 Dátum: 12 okt 30, 17:08:44 »

Amúgy az utolsó kép mire akar célozni? Bach valami ősapja Ichigonak, vagy mi?
Lehet hogy Masakinak a rokona és ezért.Gondolkozik Remélem tényleg lesz erre magyarázat vagy legalább Ichigo is kérdezzen valakit hogy mi történik és mi van az anyukájával.
Naplózva
Blanco
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


Zero Division


« Válasz #13187 Dátum: 12 okt 30, 17:24:33 »

lassan már azon se lepődnék meg ha Masaki mégis életben lenne  Hümm-hümm
Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #13188 Dátum: 12 okt 30, 17:26:56 »

Off: Csak kis időre nem voltam és milyen sok hozzászólás született,már bele is zavarodtam Technikai KO

On: Nekem ezzel a résszel nem volt bajom,elég pörgősre sikeresedett,főleg hogy nem csak Yuha Bach elég tápos hanem más Haschwald is. A quincy erő nem rossz ötlet ha végre új technikákat is tanulhat a már sokszor elcsépelt getsuga mellé.
Mivel Masasi quincy volt most már tényleg egyre jobban érdekelnek Ichigo születési körülményei,remélem csinál belőle egy jó kis vissza emlékezést elözményekkel,mert az nagyot üthetne és sok dolgot megmagyarázna.

Amúgy szerintetek Haschwald és Ichigo között lehet valamilyen kapcsolat? Gondolkozik
Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #13189 Dátum: 12 okt 30, 17:27:25 »

lassan már azon se lepődnék meg ha Masaki mégis életben lenne  Hümm-hümm
Ja még halála előtt kilépet a testéből és most SS él és várja azt amikor újra láthatja családját Csinálnak neki egy testet és már harcolhat is.
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #13190 Dátum: 12 okt 30, 17:31:15 »

És mivan ha masaki a lánya vagy valakije bachnak? ichigo meg akkor az unoka vagy mittudom én...
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #13191 Dátum: 12 okt 30, 17:32:26 »

Off: Csak kis időre nem voltam és milyen sok hozzászólás született,már bele is zavarodtam Technikai KO

On: Nekem ezzel a résszel nem volt bajom,elég pörgősre sikeresedett,főleg hogy nem csak Yuha Bach elég tápos hanem más Haschwald is. A quincy erő nem rossz ötlet ha végre új technikákat is tanulhat a már sokszor elcsépelt getsuga mellé.
Mivel Masasi quincy volt most már tényleg egyre jobban érdekelnek Ichigo születési körülményei,remélem csinál belőle egy jó kis vissza emlékezést elözményekkel,mert az nagyot üthetne és sok dolgot megmagyarázna.

Amúgy szerintetek Haschwald és Ichigo között lehet valamilyen kapcsolat? Gondolkozik
Miért lenne kapcsolat Haswchald és Ichi között? Amúgy mivel Bach 1000 éve él, ezért inkább valami dédéd apának tudnám elképzelni xD
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Tensa-Zanka no Tachi
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 36


« Válasz #13192 Dátum: 12 okt 30, 17:33:48 »

Amúgy szerintetek Haschwald és Ichigo között lehet valamilyen kapcsolat? Gondolkozik

Hát ,nem tudom... Gondolkozik Gondolkozik Gondolkozik
Az az utolsó mondat elég érdekes ,volt...
Nem tudtam megállapítani ,hogy az Ichigónak vagy Hashwaldnak szólt-e Gondolkozik

A következő rész is tartogat meglepetéseket bőven...reméljük Nevet
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #13193 Dátum: 12 okt 30, 17:39:22 »

Amúgy már vannak vicces keverések
http://fc09.deviantart.net/fs44/f/2009/129/9/b/Shinigami___Quincy___Jedi_by_HiddenGems.jpgpéldául shinigami+quincy =jedi Nevet
Naplózva

Tensa-Zanka no Tachi
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 36


« Válasz #13194 Dátum: 12 okt 30, 17:44:39 »

Amúgy már vannak vicces keverések
http://fc09.deviantart.net/fs44/f/2009/129/9/b/Shinigami___Quincy___Jedi_by_HiddenGems.jpgpéldául shinigami+quincy =jedi Nevet

Ez még akár valós is lehet...
Nagyon nagy Nevet Nevet Nevet

Hagy ilyen tempóban haladnak ,mi lesz itt 1 hónap múlva Nevet

Mondjuk a Seele Schnaider helyett Tensa Zangetsu kéne oda és helybe is lennénk. Nevet
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #13195 Dátum: 12 okt 30, 17:47:11 »

Amúgy már vannak vicces keverések
http://fc09.deviantart.net/fs44/f/2009/129/9/b/Shinigami___Quincy___Jedi_by_HiddenGems.jpgpéldául shinigami+quincy =jedi Nevet
ikszdé ikszdé ikszdé ikszdé Nevet Nevet Nevet Nevet Nevet
Ezen behalök! De nagy lenne ha valami hasonló lenne.
Akkor quincy + hollow= sith harcos
Naplózva
Blanco
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


Zero Division


« Válasz #13196 Dátum: 12 okt 30, 17:49:03 »

Idézet
Ja még halála előtt kilépet a testéből és most SS él és várja azt amikor újra láthatja családját Csinálnak neki egy testet és már harcolhat is
úgy értettem hogy ha valami rokoni kapcsolat van Masaki és Bach között akkor föltámasztatták a quincy-k 
Naplózva

Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #13197 Dátum: 12 okt 30, 17:50:11 »

A quincy erő nem rossz ötlet ha végre új technikákat is tanulhat a már sokszor elcsépelt getsuga mellé.

Az a baj hogy nem fog, figyeljétek meg. Wizard és lidérc erő is sok technikát tartalmazott, mégse tanult semmit ez a balek főhős. Lemerem fogadni, hogy még a végső fináléban is getsugákat, illetve párdon Mosolyog Végső Getsugákat ( mer az mindjárt más ha Kubo eléírja hogy végső ) fog használni csak.
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #13198 Dátum: 12 okt 30, 17:53:36 »

Idézet
Ja még halála előtt kilépet a testéből és most SS él és várja azt amikor újra láthatja családját Csinálnak neki egy testet és már harcolhat is
úgy értettem hogy ha valami rokoni kapcsolat van Masaki és Bach között akkor föltámasztatták a quincy-k  
Akkor Ichigo nem lesz rá képes hogy harcoljon ha őt felélesztették és mondjuk átmosták az agyát. Bach Masakit állítja Ichigo ellé és nem tudná mit csináljon, persze anyja meg támadna hisz nem emlékszik semmire csak igen haloványan. Végül emlékezni fog életére és vagy szembe szegül Bach-kal és úgy meghal vagy pont akkor fog emlékezni mikor Ichigo átszúrja.
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 30, 18:08:51 írta zitagirl » Naplózva
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #13199 Dátum: 12 okt 30, 18:16:48 »

Amúgy már vannak vicces keverések
http://fc09.deviantart.net/fs44/f/2009/129/9/b/Shinigami___Quincy___Jedi_by_HiddenGems.jpgpéldául shinigami+quincy =jedi Nevet

Aki ezt kitalálta annak kéne folytatnia a Bleach mangát , legalábbis a sztorit . Biztos vagyok benne , hogy jobb lenne . Nevet

Már várom , hogy mikor jelenik meg a 0. osztag , lehet feldobná a színvonalat egy hétig . bow
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 30, 18:17:40 írta marioV » Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
Oldalak: 1 ... 878 879 [880] 881 882 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!