24 jún 28, 22:32:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 864 865 [866] 867 868 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1577982 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #12975 Dátum: 12 okt 20, 14:47:53 »

Megnyugodtam így már értem, akkor maradt 3 személy akiknek kilétét még nem tudjuk, de sejthetjük.
Ishida, Ryuken és Isshin valamelyike szerintem benne van, hacsak nem  mindhárman.
Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #12976 Dátum: 12 okt 20, 15:47:05 »

Kenpachi azért van a listán, mert erejének nagysága ismeretlen. Nnoitra ránézett Yachirura, utána be is darálta.
El nem tudom mondani mennyire várom, mikor hull le végre a lepel Yachiu erejéről  Mosolyog
Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #12977 Dátum: 12 okt 20, 15:59:32 »

Ezek csak sejtések és nem a biztos kategória. Amíg ki nem mondják addig nem tudhatni. Ennyi erővel lehet Urahara és Mayuri is az egyik az intelligencia a másik pedig a tudománya miatt. Lehet akár Unohana is mert a tudománya szintén gondot okozhat, mivel az emberi testek gyógyítása által magasak az anatómiai ismeretei ezért olyat is tudhat ami veszélyes a Quincykre. Ichigo valószínű mert nem tudják ellopni a bankaiát. De lehet Isshin és Ryuken is. Isshidát nem tartom valószínűleg az apja miatt, mivel ő valószínűleg fontosabb lenne mint Isshida. Isshint pedig pont Ichigo miatt tartom esélytelenebbnek. Szóval sejtéseim szerint ők lehetnek ezek a személyek még akik még szóba jöhetnek.

Unohana vagy Mayuri de akár mindketten is Kubo előzetes információi alapján. Én valahogy Unohana felé hajlok.
Isshida vagy Ryuken mint Quincyk elég sok mindenre képesek lehetnek velük szemben. Ráadásul nem ismerjük a velük és a Quincyk közötti háttérinformációkat valamint az esetleges kapcsolatukat.
Ichigo vagy Isshin. Én Ichigora szavazok ebben a párosban főleg azért mert ő a főszereplő.
Utoljára pedig nem felejteném ki Uraharát sem. Mint erős személy és tudós, magas intelligenciával, alapvetően nagyon kiszámíthatatlan személy.
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 20, 16:04:22 írta rini67 » Naplózva
Blanco
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


Zero Division


« Válasz #12978 Dátum: 12 okt 20, 17:06:35 »

Isshin-t én szinte biztosra veszem hogy ott van az 5 között , már csak azért is mert neki nem ismerhetik az erejét a Quincyk , ha Aizen ellen így harcolt sima zanpakuto formában a kardjával akkor mit tudhat mind a shikai -ja , mind a bankai-ja  Gondolkozik
Naplózva

Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #12979 Dátum: 12 okt 20, 17:19:44 »

Ráadásul a végső formát is faterjától tudta meg Ichigo.
Kicsit fura, hogy többszáz éve bankait ismerő kapitányok nem ismerik a saját végső formájukat. Vagy csak nem merik bevállalni a használatát.
Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #12980 Dátum: 12 okt 20, 18:46:25 »

Ráadásul a végső formát is faterjától tudta meg Ichigo.
Kicsit fura, hogy többszáz éve bankait ismerő kapitányok nem ismerik a saját végső formájukat. Vagy csak nem merik bevállalni a használatát.

Vagy csak nincs elég tehetségük hozzá hogy használják. Hiábakezdenék el, zenét tanulni, eljuthatnék egy szintre, de olyan híres zenéket sose fogok tudni csinálni mint pl Beethoven. Mert nincs hozzá tehetségem.
Naplózva
Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #12981 Dátum: 12 okt 20, 19:25:53 »

Daishi azt a pillanatot én is várom mikor Yachiru harcba lendül.
Olyan végső formára gondolsz, hogyha használnák azt a technikát akkor nekik is elveszne az erejük vagy nagyon legyengülnének?
Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #12982 Dátum: 12 okt 20, 19:26:23 »

Nem ismerik a végső formájukat ? Byakuyának már láttuk a Bankaija végső formáját, a Shūkei: Hakuteikent.
Vagy az is lehet, hogy nincsen végső formájuk. Pl Komamura Bankaijához nem tudok elképzelni végső formát.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #12983 Dátum: 12 okt 20, 20:31:10 »

Az nem feltétlen a végső forma Byakuyánál sem. Inkább úgy fogalmaznék, hogy az általa ismert végső forma. Amíg nincs komoly következménye azoknak a formáknak addig nem is gondolnám, hogy bármelyikük ismerné a végső formájukat. Még Yama esetében sem gondolom ezt de nála azért már látható volt, hogy ő vált lángá. Láthattuk Ichigo esetében, hogy bizony nála megjelent a következmény de még így sem gondolom, hogy az lett volna a vége mert ezek a kardok a shinigami lelkéből születnek. Márpedig az állandóan változik a behatások miatt. Így nemigen ismerheti meg a végső formáját senki sem. Persze hasonlíthat hozzá de soha nem lesz tökéletes, így nem is a végső. Aki viszont már annyira közel jár a tökéletes állapothoz az már maga is majdnem azzá válik. Ennek pedig komoly következményeket kellene maga után vonni. Én az Ichigo és Aizen elleni harcból ilyen szempontból azt szűrtem le, hogy a shinigami akkor kezdi elérni a végső formáját és az akkori erejének/képességének csúcsát, amikor egyesül a teste és a kardja/fegyvere. Tehát a lelkének másik része is bekerül a testébe amit a kard hordoz. Szerintem amikor Ichigo maga vált Getsugává  akkor is ez történt és ez volt az akkori végső formája.
Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #12984 Dátum: 12 okt 21, 14:37:36 »

Ichigoról már rég elmondták, hogy egyike a nemkívánatos személyeknek, + Ken, az már 2.

Mellesleg Ichigo végső formája az egészen más, ő egy powermix és alapjáraton a kardja erejében ott van a lidérc is, olyan a halálisteneknek nincsen, ergo nem hiszem, hogy ott lenne olyan végső alak. A még nem kiforrt bankaiok néznek mindig máshogy ki, de pl Yumichika vagy Tousen bankaiának mi lenne már a végső alakja ? Nem hiszem, hogy csak 1-2 embernek lenne, itt sztem csak Ichigoról volt szó.
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #12985 Dátum: 12 okt 21, 15:10:01 »

Lehet, hogy valamit nagyon elfelejtettem, de Yumichika-nak mi a Bankai-ja? Az rémlik hogy mikor Renji kérlelte Ikakku-t hogy töltse be kapitány szerpet valamelyik megüresedett osztagnál (Aizenék után), akkor Ikkaku említett valamit, hogy:  " Hiba volt megtanítani téged és Yumicikát erre a bankai sz.rságra. "
Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #12986 Dátum: 12 okt 21, 15:18:52 »

Yumichikának biztosan nincs Bankaija és ha még lenne is 1000%, hogy nem árulná el Ikakkunak.  Hisz még a Shikaija képességét is rejtegeti mindenki előtt.
Kubo csak valami olyasmit nyilatkozott, hogy ha valakinek Bankait akarna adni, akkor Yumichika jó választás lenne, meg azt is mondta, hogy Kirának nagyon szemét Bankaija lenne. xD Talán ezért is vonta ki a forgalomból.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #12987 Dátum: 12 okt 21, 15:35:23 »

Értem Tilon hogy mit mondasz, de gyors megkerestem neked mire gondoltam : http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/206/16 2. kép. Itt úgy jön le mintha Ikkaku megtanította volna Yumichiká-t a Bankai-ra.
Vélemény?
Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #12988 Dátum: 12 okt 21, 16:10:11 »

Ikakku kicsit félreérthetően fogalmaz: "Rajtad és Yumichika-n kívül nem éreztem úgy, hogy bárkit is meg kéne tanítanom erre a Bankai szarságra." Úgy jön le, mintha Renjit ő tanította meg a Bankaira, pedig, ha jól emlékszem csak megmutatta neki, és csak azért edzette őt, hogy jobb harcos váljon belőle, nem a Bankara akarta megtanítani. Ikakku csak Renjinek és Yumichikának mutatta meg a Bankaiját, szerintem csak arról van szó, hogy jobb ha csak Renji és Yumichika tudják, hogy képes Bankait használni, erre utal a folytatás is az oldalon.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #12989 Dátum: 12 okt 21, 16:18:46 »

Bankaira nem lehet megtanítani senkit sem. Az a gazdán és annak kardjának döntésén múlik. Ha elér egy bizonyos szintet akkor megjelenik a kardjában levő lélek. Ez jelenti azt, hogy elért egy bizonyos szintet amikor képes lehet elsajátítani a bankai képességét. Ezt Kubo jól szemléltette Renji és Ichigo  bankai megszerzésekor. Miután Ichigo leverte Renjit, azután megjelent Zabimaru a sérült Renjinél. Ez volt a jele annak, hogy képessé vált elérni ezt a szintet. Utána ment gyakorolni Ichigoékhoz. De Ichigo edzésének kezdetekor Yoruichi is elmondta mikor megkérdezte Ichigot, hogy látta e Zangetsut. Ott Zangetsu is elmondta, hogy Ichigo közel áll hozzá de azt nem tudja, hogy 3 nap alatt képes lehet e rá azt elsajátítani.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 864 865 [866] 867 868 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!