24 júl 01, 02:07:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 865 866 [867] 868 869 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1582290 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #12990 Dátum: 12 okt 22, 17:40:48 »

Én is valahogy úgy gondoltam hogy megfogalmazással van a baj.
A Bankai-t mindenkinek magának kell elérnie és hogy ezt elérjék intenzíven kell edzeniük a zanpakutojukkal és szerintem ebben segített Ikkaku a saját Bankai-nak megmutatásával.
Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
kuvosaki15
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #12991 Dátum: 12 okt 23, 11:20:57 »

Grimmjow benne lesz a bleachbe??





http://www.youtube.com/watch?v=TntHpw6tsOc&feature=plcp



Naplózva
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #12992 Dátum: 12 okt 23, 11:24:18 »

Szerinted ezt mi honnan tudjuk?
Amúgy nem hiszem.
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #12993 Dátum: 12 okt 23, 11:25:14 »

Igen, benne lesz. Legalábbis Kubo öt fontos szereplőnek titulálta a befejező sorozatra.
Naplózva
Doroko
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30


« Válasz #12994 Dátum: 12 okt 23, 11:29:18 »

Szerintem benne lesz, vagyis nagyon remélem. ^^
Naplózva
Dzsee
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Válasz #12995 Dátum: 12 okt 23, 13:41:33 »

Értem Tilon hogy mit mondasz, de gyors megkerestem neked mire gondoltam : http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/206/16 2. kép. Itt úgy jön le mintha Ikkaku megtanította volna Yumichiká-t a Bankai-ra.
Vélemény?

Itt az egyik angol:

"I told you... didn't I? That I have no intention of telling anyone besides you and Yumichika, that I have a bankai"
Megjegyzem, a többi angol fordítás is hasonló. Tehát szabad fordításban:
"Megmondtam nem? Rajtad és Yumichikán kívül senkinek nem mondom el, hogy tudom használni a bankai-t"

Szerintem az akkori magyar egy picit félrefordítás. Így jobban illik a szövegbe is (Renji arról próbálja meggyőzni, hogy legyen kapitány) és Ikkaku természetéhez is.
Naplózva
Tensa-Zanka no Tachi
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 36


« Válasz #12996 Dátum: 12 okt 23, 14:14:13 »

Nos visszatérve a mangához ,kigondoltam a listát ,hogy kik lehetnek azok a nemkívánatos személyek:

1. - Ichigo - Egyértelmű gondolom
2. - Urahara - Ő a Kutatási és fejlesztési részleg megalapítója....Még Aizen is elismerte ,hogy ő az egyetlen aki értelmi szintben felülmúlhatja őt....Ráadásul Zanpaktouja képességeiről se tudunk sokat és a bankaiját egyenesen nem is ismerjük.....Azért egy ilyen eszes és kiszámíthatatlan embert ,akinek nem ismejrük a teljes erejét ,de Aizen ellen is 90-es Kidók sorozatát nyomja ,én feltennék a listára.
3. Orihime - Nos ,ő érdekes ,de szerintem  ,azért lehet rajta a listán mert elég figyelemre méltó képességei vannak....Tekintve ,hogy Ichigot is visszahozta a halálból ,és még Aizen is felfigyelt rá....Szóval gyógytó képessége elég veszélyes lehet a Yuháékre nézve ,nehogy visszahozzon valaki nem kívánatos csávót...
4. Ishida vagy Ryuuken (vagytalán mindketten) - Hát gondolom ez is elég egyértelműűű...Quincyk....Ráadásul Kirge kijelentéséből ítélve nem is lehetnek akármilyen Quincyk....
5. Nos ezt nem tudom ki lehetne itt igazából....Én 0. Osztag főparancsnokára szavaznék ,mert hát Yuháék is félnek tőlük(Szerintem) valamennyire ,így a vezetőjük kiemelt lehet.Vagy az is lehet ,hogy a már említett jó öreg Kenpachi.....Elég kemény ,ráadásul szívós fazon,aki sose adja fel... bow

Isshint azért nem tettem bele ,mert ha belegondolunk ,tudta hogy létezik olyan technika hogy Végső Getusga ,tehát valahonnan ismernie kellett...És szerintem ő régen valamikro használta....MERT az hogy tudja azt jelzi,hogy vagy használta vagy valaki elmondta neki...De ezt a techniká ki tudja elmondani neki a Zanpaktouján kívül???
Ha pedig Isshin még nem használta a Végső Getsugát ,akkor Aizen ellen nem a fiát küldte volna oda,hanem saját maga tanulta volna meg .....Azaz szerintem már valalaha használta és Ichigóhoz hasonlóan elveszítette rejét amit még nem nyert vissza....Ezzel amgyarázható,hogy Aizen ellen is csak a Zanpaktoujával harcolt..
Így nem is lenne értelemszerű hogy rajta legyen a listán----
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 23, 14:37:12 írta Tensa-Zanka no Tachi » Naplózva
Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #12997 Dátum: 12 okt 23, 14:43:48 »

Ichigo és Kenpachi biztos közte van http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/505/17
A másik 3-ról sejtésem szerint már fogalmaztam meg véleményt fentebb de nem sokban különbözik a tiedtől  Tensa-Zanka no Tachi .

Kösz Dzsee hogy megnézted angolul, én nem vagyok túl pro angolból de az írásod szerint akkor egy kis más szóhasználat csapott be engem a magyar fordításban.
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 23, 17:16:02 írta Zaraki Kenpachi » Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #12998 Dátum: 12 okt 23, 16:25:39 »

3. Orihime - Nos ,ő érdekes ,de szerintem  ,azért lehet rajta a listán mert elég figyelemre méltó képességei vannak....

Ja, figyelemre méltó képességek, nagy segg, focilabdaméretü ( folyamatosan növő ) mellek, hosszú vörös haj, nagy szemek Nevet Könnyen elcsábíthatja és lefegyverezheti az ellenséget, ezért veszélyes a Quincykre nézve "hisz ők is emberek 2 értelemben is".

----------------

Aizen vajon benne volt a listába? Szerintem nem, mert az elején Kirge is megemlítette hogy nem érhetett valami sokat Aizen. Meg nem próbálnának meg egy nem kívánatos személyt maguk mellé állítani, hisz nemhiába "nem kívánatos." A Quincyk nem tekintik Aizent, ellenfélnek, számukra ő senki.
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 23, 19:29:21 írta Szofron » Naplózva
fineri-kun
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #12999 Dátum: 12 okt 23, 22:03:02 »

Idézet
Aizen vajon benne volt a listába? Szerintem nem, mert az elején Kirge is megemlítette hogy nem érhetett valami sokat Aizen. Meg nem próbálnának meg egy nem kívánatos személyt maguk mellé állítani, hisz nemhiába "nem kívánatos." A Quincyk nem tekintik Aizent, ellenfélnek, számukra ő senki.

Én nem írnám le aizent.
Naplózva
Jiijo
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1650



« Válasz #13000 Dátum: 12 okt 24, 07:19:23 »

http://www.mangahere.com/manga/bleach/v53/c513/ Kinn az 513. Azt hiszem kijelenthetjük, hogy az összes SJ-s manga közül, eddig Ichigo a legnagyobb korcs főhős.
Naplózva


Aláírásomat készítette: Kiru Hoshino
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #13001 Dátum: 12 okt 24, 07:58:32 »

Ichigo alapjáraton ember. A lelkekkel harcoló emberek pedig többnyire Quincy-k. Bár ez nagyon erőltetett volt, hogy Ichigo is tud Blut Vene-t használni. Bár összehasonlítva a Narutoval, mindkét főhős "abból él", hogy marha sok a csakrája/reiatsuja. Naruto is megtanulta a természeti energiák elnyelését, és a Quincy-k is lényegében hasonlóan működnek (a természetben fellelhető lélekrészecskéket gyűjtik), szóval ez hasonló táp lesz. De ha már úgy is összehasonlítottam a kettőt, Ichigo nagyon úgy tűnik, hogy a Bleach birodalom Rikodou senninje lesz, akiben egyesülnek a különböző utak. (Ha jól számolom a Bleach összes típusú ereje megvan már neki, ennek ellenére 1 technikát ismer összesen.)
Naplózva
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #13002 Dátum: 12 okt 24, 08:05:30 »

Kubo az igazi troll, nem a híd alatt lakók! Van egy olyan teóriám, mi van akkor, ha Ichigo képes ugyan arra mint a másik elmebeteg helyettes is képes volt. Elszívni a képességet, vagyis ha elsőnek volt egy belső idő eltolása, Zangetsuval való tárgyalás, aki megtaníthatta neki, hogy tud képességet magába olvasztani, akkor itt szert tehetett némi quincy skillre is. Onnan meg már csak egy minimális gyakorlás a dangaiban, és így született meg a csokapik, akarom mondani, a mostani agymenés, mint ami láthattunk.

Bár ez most így végigolvasva, igen csak valami nagyon elbaszott agymenésnek hangzik, de az ilyet már megszokhattuk az író részéről. Értelmes választ nem fogsz találni, csak ha nagyon elborult elméletet kezdesz el gyártani :S
Naplózva
rougon
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #13003 Dátum: 12 okt 24, 08:36:04 »

Hát...őőő...sok mindenre számítottam, de ez nem volt köztük.
De az kizárt hogy eddig lettek volna quincy képességei, úgyhogy marad a fullbringes erőelszívás, mint a legvalószínűbb teória.
Naplózva
RoB
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 540



« Válasz #13004 Dátum: 12 okt 24, 09:12:02 »

Ez de rossz... Minek add neki Kubo ilyen erőt? -.- várom a magyarázatot, de ajánlom, h jó legyen, mert ez így baromira nem felfogható.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 865 866 [867] 868 869 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!