24 jún 28, 22:01:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 847 848 [849] 850 851 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1577921 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #12720 Dátum: 12 okt 10, 16:48:24 »

Lehet hogy máris megérkezett a 0. osztag, az utolsó képen, mivel Jama már 1000000000000000000000000000000000000000% ban halott, hogy a pár fejezettel ezelőtti számot idézzem. És innentől kezdve SS megsemmisült és Jama halálával átszállt a világ rend fenntartásának felelősége a 0. osztagra. És jelenleg nincs idejük lustulásra, azonnal cselekedni kell.

Véleményem szerint, azért nyírta ki Kubo SS-t mert a teljes eddigi történet róluk szólt, és figyeljétek meg hogy a maradék túlélőn kívül a 0. osztagosokról fog szólni az elkövetkező arc. Kubo mindig is szeretett újra és újra egy rakat új karaktert bevezetni. Kapitányok, hadnagyok, aztán wizardok, majd rögtön az espadák, fullbringek, és nemsokára a 0. osztag. Ők lesznek most az új főszereplők a régiek helyett. Kis főszereplő váltás, de szerintem ez jó ötlet, őket már unjuk, jöjjön pár új arc, akiket megismerhetünk, és új shikaik meg BANKAI-k :DD és még kitudja milyen technikák + varázslatok.

( Én mondtam hogy Jama halott, és hogy legalább As Nodt és a punknak túl kellet hogy élje a robbanást, mert gáz lenne csak így kiírni őket, főleg Byakuya gyilkosát, uhh a punk hogy össze égett, akkor As Nodt hogy nézhet ki, eleve félelmetes volt, hát még most majd, durva Nevet , de az a unu nunu-s, vagy kicsoda, remélem meghalt, legalább ő, úgy is hülye feje volt, azzal a hiányos fogsorával. )

Ha fanbojoskodni akarnák, azt mondanám hogy Ichigo-n megint felül kerekedett a lidérc, és most jön SS-be elkergetni a Quincy-ket full hollow formába Nevet De ez úgy sem fog megtörténni, mert klisés.

Vagy a 0. osztag jön az utolsó képen, vagy a titokzatos alak HM-be, segített Ichigonak kiszabadulni, és most érkezik meg a végszóra, de ha megérkezne, most őszintén, milyen esélye lenne egyedül túlélni? Ráugrik 3 erős Stern Ritter, és vége a nagy fő hősnek, Jama csak úgy félretudott lökni 3-mat, de Ichigonak nincsenek ilyen király lángjai, ráadásul nemrég nyerte vissza az erejét. Nincs értelme SS-be jönnie MÉG. Majd miután elmentek a Quincy-k, az egy epic rész lehetne, ahogy megkésve odaér a főhős, és mindenhol csak halál és romok.

Ishinék? Hááát, csak nem ennyire hülyék hogy:
1. Biztos tájékozódtak vokitokin SS-ben történtekről, azaz tudják hogy sokan vannak, és szétrúgták a kapitányok seggét, semmi értelme idejönniük, semmit nem érnek, inkább tartogassák magukat későbbre.
2. Nagy baromság lenne tőlük, ha csak így ilyen erősen feltűnően törnének SS-be, hogy mindenki jó előre lássa hogy: Jövünk! Vágjatok le mielőtt kiérünk a járatból. Akkor már inkább egy rejtett átjárón jöttek volna, hogy hátba támadhassanak pár Quincy-t.

Ichigo és Ishinék szerintem kilőve, max a 0. osztag lehet, vagy valaki más ismeretlen. Lehet hogy egy lidérc lázadás Nevet, a túlélők összeálltak.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #12721 Dátum: 12 okt 10, 17:00:32 »

Nekem nem nagyon tetszene, ha most a 0.osztag lenne a "főszereplő". Tisztára olyan lenne, mint az One Piece-ben a Marinefordi csata. Ott is tök új szereplők harcoltak, akikről semmit sem tudunk, olyan ellenfelekkel akik szintén újak vagy  épp csak, hogy szerepelt pár képkockában. Abban is csak azt vártam, hogy Luffyt mutassák már. Nem lehet izgulni az olyan szereplőkért, akiről nem is tudunk semmit.
Max úgy tudnám elképzelni, hogy bejön a 0.Osztag és Bach visszavonul, ahogy azt tervezte és így lenne egy kis idő megismerni az osztagot, hogy legalább valamennyire érdekeljen minket, hogy most melyik hal most meg.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #12722 Dátum: 12 okt 10, 17:06:09 »

Ha tényleg a 0. osztag jön akkor érdekes csata lenne.  Hmm?
Naplózva
Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #12723 Dátum: 12 okt 10, 17:14:16 »

Ez elég érdekes fejezet volt... Yama bá túl sokat élt, ideje volt hogy valaki kettévágja  Nevet
Szerintem, ami a végét illeti, ha nem lesz valami találékony Kubo, akkor Ichigo meg még a megmaradt túlélők lesznek azok akik SS-be jönnek, ez a legvalószínűbb...
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Blanco
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


Zero Division


« Válasz #12724 Dátum: 12 okt 10, 17:28:30 »

vajon mégis hány tagot számlálhat a 0. osztag ?
ha magából abból indulunk ki hogy osztag akkor több 100 tagot is számlálhat , de én inkább úgy gondolom hogy pár Yama szintű shinigami lesz /akár előző főkapitányok is  Ördögi/
Naplózva

Szubotics-Kun
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 23



« Válasz #12725 Dátum: 12 okt 10, 17:32:16 »

Tuti találkozni fogunk majd azzal a kapitánnyal akine a helyét Urahara vette át még annó, a nevére már nem emléxem, annyit tudok h nő, ha minden igaz, amúgy akik nem akarják h 0. osztag legyen mert h nem ismeri őket méág senki, azok megnyugodhatnak véleményem szerint mert most nagy valószinűséggel lesz egy kis pihi, a Quincik is rendezi ka soraikat HM be sztem a Shinigamik meg elmennek az élők világába Nevet, mert SS ből nem sok ló***** fog maradni Nevet
Naplózva
Tensa-Zanka no Tachi
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 36


« Válasz #12726 Dátum: 12 okt 10, 17:34:35 »

ÁÁÁÁ....Anyám....
Ez a rész valami orbitálisat szólt. Nem hittem volna,hogy ez az utolsó történetszál ennyire jó lesz.
Szerény véleményen szerint ez a történetszál felűlmúlja az Aizenest minden tekintetben.Valamint a Narutót és a többi japán mangát is üti,szerintem.
Az a nagy robbanás a végén szerintem Ichigo volt azzal a titokzatos csávóval meg Uraharával....
Ami meg ezt a 0. Osztagot illeti...Hátt...meglátásom szerint ők a Lélekkirály "Védelmi Osztaga"----És csak ilyen helyzetekben mikor az SS vezetője meghal,vagy valami nagy gebasz van ami már az egész világ jövőjét veszéjezteti akkor jönnek elő ,Hiper-Szuper Bankaijokkal----------
Kb. szerintem ilyen Yama szintűek lehetnek.Lehet hogy a többi nem kivánatos személy is közülük van....Mondjuk Ishida vagy Ryuuken az egyik nem kivánatos az tuti-
Naplózva
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #12727 Dátum: 12 okt 10, 17:36:57 »

Márpedig nagy az esélye, hogy Ichigo érkezik meg (és szétverik). Majd ezután kezd egy komoly edzésbe.
Naplózva
Tensa-Zanka no Tachi
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 36


« Válasz #12728 Dátum: 12 okt 10, 17:45:39 »

JaJa......Szerintem is. Ha meg leverik akkor szerintem Yuha, Yama bankaijával fogja leverni.
VAGY: Yuha a többi Quincyvel lelép ,mert miután meglátja ,hogy jönnek a 0. osztagosok és Ichigóék akk lelépnek ,mondván,hogy ők megtették amit megakartak csinálni.

Amúgy ez érdekes...Mert ha 0. osztag emberei tényleg olyan erősek,mint ahogy most gonodljuk akkor a Bankaijaik (már ha rendelkeznek velük) lehet még Ichigóénál is erősebbek.
Bár mondjuk nem tudom......Ichigo bankai valamilyen Isteni szinten lehet,hogy ennyire félnek tőle.Aztán meg megint tol valami Hiper-szuper getsuga tenshout.....amivel legyalázza a világot Gondolkozik
Naplózva
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #12729 Dátum: 12 okt 10, 17:50:04 »

Van egy olyan megérzésem hogy a fináléban majd Ichigo-nak használnia kell a lélekbontót, azért ez a végkifejlett is megérne egy misét Nevet És akkorvégre jóra is használnák a lélekbontót, mert eddig inkább csak roszra használták.
Naplózva
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #12730 Dátum: 12 okt 10, 17:54:07 »

Neee... Yama bá Sír Ez nem fer Szomorú Ha ő meghalt akkor legalább a Thouhiro ne haljon meg, mert akkor már tényleg ki leszek... Szomorú De most már kiderülhetne, hogy ki az Urahara előtt...
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #12731 Dátum: 12 okt 10, 18:01:58 »

Ahogy gondoltam fönök meghalt. Biztos hogy nem Icsigo az hiszen még gyengébb OPhet sem tudta nagyon legyőzni. Ez tuti valami más lesz.
Naplózva
Sidea
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 208



« Válasz #12732 Dátum: 12 okt 10, 18:10:25 »

Van egy olyan megérzésem hogy a fináléban majd Ichigo-nak használnia kell a lélekbontót, azért ez a végkifejlett is megérne egy misét Nevet És akkorvégre jóra is használnák a lélekbontót, mert eddig inkább csak roszra használták.

És hogy használja? Tartsa oda Aizent élő pajzsnak?  ( Bár király lenne Aizen, Ichigo és Urahara egyszer vált-válnak vetve küzdenének)

Amúgy szerintem a tag aki Uraharára szegezte a kardját az Grimmjow, esetleg egy másik quinci.
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 10, 18:13:15 írta Sidea » Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #12733 Dátum: 12 okt 10, 18:27:10 »

lemaradtam valamiről? mi aza lélekbontó? a hógolyó lenne az?
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #12734 Dátum: 12 okt 10, 18:33:17 »

Igen, a magyar szinkronban fordították Lélekbontónak.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Oldalak: 1 ... 847 848 [849] 850 851 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!