24 jún 28, 22:22:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 841 842 [843] 844 845 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1577957 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #12630 Dátum: 12 okt 05, 06:40:48 »

Szofron én sem értelek honnan következtetsz ilyeneket, hogy a:
1. hógolyó nincs Azen testében, meg urahara elzárta egy tikos széfbe,
2. Aizen halott, miközben semmi utalás nincs arra hogy megölt, épp az ellenkezője
3. As nodt aki nem kicsit égett hamuvá, még él
4. Yama is mehgalt .... stb (még sorolhatnám a badarságaidat)
Úgyhogy kérlek ne futtasd az agyad ennyire a dolgokon mert úgyis kiderül majd az elkövetkezendő részekben, ha nem hát sajnálom, de van olyan is hogy Kubo nem tér ki rá.
Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
Sobbi
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 238



« Válasz #12631 Dátum: 12 okt 05, 10:02:39 »

Egy okos elkezdte, a többi meg folytatja... Mert láttunk egy robbanást Aizent rögtön halottnak nyilvánítjuk? A másik... Attól, hogy azt mondták, hogy halhatatlan, attól még nem feltétlenül van köze a hógolyóhoz. Egyszerűen fakadhat ez a halálisten létéből.... attól, hogy öregszenek kinézetre, attól még élhetnek akármeddig. Soha se hallottunk eddig végelgyengülésben elhunyt halálistenekről...

Amúgy meg, Aizent hányszor próbálták felrobbantani? Urahara és Yamamoto kidouját is túlélte karcolás nélkül.

Amúgy meg Kubo biztos nem fog kinyírni egy ilyen kaliberű szereplőt, akivel az egész storyt akár még fel is dobhatja, vagy új bonyodalmakat okozhat....főleg nem ilyen lazán.
Naplózva
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #12632 Dátum: 12 okt 05, 10:38:17 »

Na mind 1, arra egyébként én is kíváncsi lennék hogy a halálistenek meghalhatnak-e természetes módon? Sose hallotunk iylenről, aztán ottvan Jama is 1500-2000 évesen, de azért még nagyon fitt és a toppon van. Még 1000 évig simán eléldegélt volna szerintem minimum.

És végre láttunk egy rohatt ijjat, hurrá!!! Már ideje volt. Mindnek kell hogy legyen ijja akkor. Bambietta kardja is egy nyíl lehet, csak ilyen szilárd formában, mint Ryuken ijja.

http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/510/14

Bach kardja igazából csak egy nyíl, ilyen alapon, elég ütős lehet ha nyílzáporba kezdene, már ezzel az egyel is térdre kényszerítette Jamát. Byakuya is odaveszett bankainélkül, ha lenne is még ereje egy ilyen vágás után Jamának, aligha érne sokat verekedéssel. De miért nem használtak kidou-kat? Lehet hogy szükség van hozzá a zanpakutojuk lelkére is? Mert most a bankain túl, a teljes zanpakuto lényét is elszívták.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #12633 Dátum: 12 okt 05, 11:44:39 »

Bachnak ettől függetlenül kardja van mint ahogy Yama meg is jegyezte, hogy végre kihúzta. Tehát régen is kardja volt és Yama ismerte. Kidout nem érdemes használni ellenük mert vagy túl gyenge lenne de valószínűbb, hogy nem érne ellenük semmit, mivel a quincyk elszívják a szellemi részecskéket és magukba olvasztják őket. Olyan lenne mint Kirg,e aki magába olvasztotta Ayont. A kidou pedig szellemi részecskékből épül fel. Szóval még erősebbé tennék az adott quincyt. O
Naplózva
Sidea
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 208



« Válasz #12634 Dátum: 12 okt 05, 11:51:37 »

Mondjuk tényleg fura, hogy eddig nem nagyon nyilazott az ellen. Örültem, hogy végre nem csak kardozást látunk majd, de erre meg ezek is kardot rántanak...

Sztem a kido-t csak akkor tudnák elszívni, ha vollständing formába lépnek.

Hát elég kretén dolog a saját kardodtól meghalni. Elvégre a tulajdonos tudja, hogy mire képes, és mire nem a kardja. Mekkora a hatótávja, ereje, sebessége, stb.. Ez mind olyan infó amit felhasználhatnának, elvégre így a támadás módja is eléggé adott, ha pedig tudják, honnan jön, és milyen támadás akkor simán kivédhetnék.  Ennyit a Gotei 13-ról... Aizen félkézzel leverte őket, most meg a quincik törlik fel velük a padlót. Enyhén szólva röhejes.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #12635 Dátum: 12 okt 05, 12:00:10 »

A Kidouhoz nincsen szükség Zanpakutora. Renji gyerekkori visszaemlékezésében van, hogy ő és Rukia már gyerekként is csináltak Kidout, vagy legalábbis energia gömböket.
Szerintem maximum még egy fejezet és vissza térünk HM-be.
Valaki említette, hogy lehet , hogy meghaltak. Mivel Rukia és Renji a főszereplő társai vagyis róluk is szól a történet, így nagyon kis esélye van annak, hogy meghaltak.
Én úgy tartom, hogy ha a karakter nem éli túl a saját legerősebb támadását, akkor könnyen el lehet intézni. Yama még tartja magát mert még nem fordították ellene az erejét. De már nincs sok hátra neki.
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 05, 17:07:11 írta Tilon » Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #12636 Dátum: 12 okt 05, 12:42:20 »

Jöhetne most valami epic pillanat, pl Yama megmentése. Örülnék ha az első két tanítványa mentené meg, elvárom tőlük, hogyha már Zaraki kinyírt 3 stern rittert akkor Ők ketten(Kyoraku és Ukitake) is győzzék le a saját ellenfeleiket. Aztán nem ártana ha elrohannának segíteni az öregnek, elég pikáns helyzetben van szegény.
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #12637 Dátum: 12 okt 05, 12:49:12 »

Elég lenne csak kifárasztani a kvinsiket. Ezek még mindig emberek, folyamatos harc alatt rá lennének kényszerülve a támadásra. Órák kérdése és összeborulnának.
Naplózva
six
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1480



« Válasz #12638 Dátum: 12 okt 05, 16:31:10 »

Ümmm... Tudom, hogy már kitárgyaltátok, de a fordítás szerint azt mondta a főhapsi, hogy Aizen visszautasította, ezért most lesz ideje elgondolkodni egy örökkévalóságon át, hogy mit szalasztott el. Aizent eddig senki nem tudta megölni. Kivéve Yama, mivel tőle félt Aizen, gondolom tudta, hogy ha szabadon ereszti anno Karakurában a bankai-t, akkor neki annyi (meg minden másnak is) ... Talán a 15kkk fokot még a Hougyoku sem éli túl ki tudja...

A kidou-s ötletem baromság volt elismerem. Mivel pár fejezet óta tértem vissza a mangához, ezért nem igazán kapcsoltam, hogy kik az ellenfelek Nevet
Naplózva
Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #12639 Dátum: 12 okt 05, 20:58:44 »

Sose hallotunk iylenről, aztán ottvan Jama is 1500-2000 évesen, de azért még nagyon fitt és a toppon van. Még 1000 évig simán eléldegélt volna szerintem minimum.

Szofron
megint tutira veszed, hogy Yama meghalt pedig lehet, hogy csak megsebezte Bach.
Ja Aizen túlélte Yama 90 hakudo-ját ez meg se kottyant neki.
Kyoraku és Ukitake télleg tehtne már valami lényegeset ahelyett hogy játszadoznak csak, de legfőképp Unohaná-nak kéne megjelennie és mutatni a valamit, vagy Yachiru-nak aki megmentené Yamabát (a legfiatalabb a legöregebbet ikszdé ikszdé ikszdé ) Ezt én sem gondoltam komolyan  Nevet
Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #12640 Dátum: 12 okt 05, 21:11:40 »

Az tényleg epikus lenne, amint a 3 legidősebb és legerősebb kapitány ( Uki, Kyo és Uno) pont abban a pillanatban szegeznék Bach torkának a kardjaikat amikor az éppen végezni készül az öreggel :d Szerintem ők hárman ( persze Bankai-val) vannak olyan erősek, mint a Főkapitány egyedül. Azt hiszem ez sok fillerben elhangzott már.
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 05, 21:12:23 írta TsunadeHime » Naplózva

Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #12641 Dátum: 12 okt 06, 00:42:50 »

Aizen halálaután, remélem hogy lesz majd egy olyan fejezet, ahol bemutatnák Aizen szenvedéseit a pokolban, ahol jól seggberúgják, és rájön hogy ezen a helyen már nincs hatalma. Meg ott várná Barragan is ahogy megígérte, és bosszút akarna állni rajta, amit bemutatnának egy pörgős párharcként, fegyverekkel megvívva. Vagy legalább az animében összehozhatnák egy igényesebb fillerként. Még Ulquiorrát is bevillanthatnák a háttérben, egy ilyen részt biztos mindenki komálna nagyon. Egy örök kárhozatra ítélt bukott "isten" szenvedései a pokolban.
Naplózva
Zangetsu
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 78



« Válasz #12642 Dátum: 12 okt 06, 08:41:48 »

Aizennek kétszer vagy többször annyi lélekenergiája van mint a legtöbb kapitánynak ez tény, így benne van a mangában meg az animében is, részben ezért volt képes irányítani a Hogyoku-t (ami elfogadta mesterének); egyébként a Hogyoku nélkül is legyőzte volna a kapitányokat ez biztos.

Szofron te nagyon eltévedtél a hozzászólásaiddal Nevet
Naplózva

\"Ha harcolsz, veszíthetsz, ha nem harcolsz, veszítettél."/
Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #12643 Dátum: 12 okt 06, 19:31:25 »

Ezt komolyan nem hiszem el, de még egyszer leírom neked AZIEN NEM HALT MEG ÚGY AHOGY YAMA SEM amíg Kubo nem tesz 100%-os utalást arra hogy meghaltak addig ne tekintsük őket halottnak.

Az tényleg epikus lenne, amint a 3 legidősebb és legerősebb kapitány ( Uki, Kyo és Uno) pont abban a pillanatban szegeznék Bach torkának a kardjaikat amikor az éppen végezni készül az öreggel :d

TsunadeHime a 3 kard Bach torkánál tényleg ütne, de még milyet. Valljuk be erre igen kicsi az esély mert 2 el vannak foglalva az ellenfelükkel kivéve Unohaná-t aki nyugodtan teázgat, most vagy tudhat valamit pl: felélesztő technikát, vagy a BANKAI-val tud ... ( tudom is én annyira titokzatos karakter )
Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #12644 Dátum: 12 okt 07, 17:35:12 »

Inkább kidolgozatlan mint titokzatos, sok ilyen kapitány van a Bleachben főleg azok a akik anno nem harcoltak Hueco Mundoba, ami a történet legkirályabb részei volt.
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
Oldalak: 1 ... 841 842 [843] 844 845 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!