24 jún 28, 22:24:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 832 833 [834] 835 836 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1577965 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #12495 Dátum: 12 szep 23, 16:08:00 »

Úgyis lesz cenzúra, de a lényeg az, hogy milyen mértékben fogják megvalósítani vagy elmásítani a manga 1-2 durvább jelenetét. Kár szerintem ezen elmélkedni. Pár hónap vagy év múlva úgy is kiedrül csak várjuk ki.
Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #12496 Dátum: 12 szep 26, 08:07:00 »

http://www.mangapanda.com/bleach/509

És kint van a maanga Nevet Nem akarom lelőni a poént, olvassátok csak el  Nevet
Naplózva

Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #12497 Dátum: 12 szep 26, 08:07:57 »

Na jó, a végén leesett az állam. Aztamindenit... >.<#
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #12498 Dátum: 12 szep 26, 08:46:34 »

Tehát valószínűleg Babszem lett kettékapva, és Yuha Bach volt az, aki végig figyelt Babszemként.  Ohh My God
Végre egy kulturált trollkodás van folyamatban  ikszdé  Pápá Bankai...
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 26, 08:47:13 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #12499 Dátum: 12 szep 26, 08:48:35 »

Hát ez nagyon durva volt. Bach meg kicselezte Yamamotot egy szimpla cserével, így megfigyelhette Yama bankaijának a teljes erejét. Yama-Jii nem szarral gurigázik, nagyon ütős rész volt.
Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #12500 Dátum: 12 szep 26, 09:45:49 »

Jó fejezet volt ez. A valódi Yuha Bach ezek szerint most csak kielemezte Yamamoto bankai adatait, hogy medalizálhassa. Mondjuk kérdés, hogy mennyi ideig tart konfigurálni. (lehet, hogy emiatt vonulnak vissza)
Viszont így sem biztos, hogy megszerzik Yamamoto bankai-át. Azért nem hülye az öreg, most, hogy tudja, hogy az ő bankai-át is ellophatják, inkább a használata nélkül hal meg, minthogy tálcán átnyújtsa.
Naplózva
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #12501 Dátum: 12 szep 26, 10:45:29 »

Igazából ez egy várható váratlan fordulat volt. Már megszokhattuk hogy bárki bármit kitalálhat, úgyse az fog történni ( nem úgy mint a narutóban mostanság ). Hanem valami teljesen más elképesztő fordulat amire senki se gondolt. Mindenki lemerte fogadni hogy megfog halni Jama, még én is. Hát nem. Nevet

50-nél több csontváz aligha volt az száz %. Csak túl parasztvakítós szám a névben...

Gyenge az angolom, de akkor most helycsere jutsut használt Bach és csak a másikat ölte meg így Jama? De hát ez a technika, az Naruto. A Bach-nak látszó akit szétvágott Jama, azt mondta hogy bocsáss meg Bach, nem volt elég a erőm.

Ez az egész támadás ezek szerint csak arra ment ki hogy előcsalják Jama bankaiját és elemezhessék? Nemtudom mit trollkodott akkor hogy 5 nap múlva eltörlik SS-t, mert úgy nézki hogy most még nemsikerült nekik. Most tök ilyen király "véget ért a csata" de az igazi kemény harcok csak most kezdődnek és az ellenség még ereje teljében van Feelinget érzek. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 26, 10:52:39 írta Szofron » Naplózva
Daseine
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


« Válasz #12502 Dátum: 12 szep 26, 15:36:26 »

Vajon már Kenpachinál is megvolt a csere, vagy őt még maga Bach verte el??! Mert egy első tiszttől nem várt teljesítmény lenne, pláne miután most simán el tudom képzelni, hogy yama bankai-át kb utoljára láttuk. Megmutatta Kubo, hogy milyen ultrabrutál, de ennyi volt. Végülis szó nem érheti a ház elejét.
Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #12503 Dátum: 12 szep 26, 15:50:26 »

Nem elkerülhetetlen de akkor korosztályt és vetítési időt kell módosítani. Ez pedig a nézők számát és ezáltal bevétel kiesést okozna. Mondjuk szerintem eddig sem a gyerekeknek szólt a Bleach története. Legalábbis én így gondolom. Ahol ennyit ölnek még ha szellemeket is, az nem gyerekeknek való. Ha viszont már 16-18-as kategóriába kerül a film akkor pedig szerintem felesleges ez a cenzúra. A híradókban többet látunk ennél rosszabbakat is.

Pontosan, igaz a Bleach soha nem egy Naruto korosztálynak lett rajzolva, és a Rukia mentésig igen jól követte a mangát, igaz akkor rengeteg anyaguk volt, és talán még ők sem hitték, hogy olyan hosszú lesz így nem igen cenzúrázták, minőségi epic is lett. Igazából az tenné Kubonak a legjobbat, ha csak akkor kezdenék el az animét ha befejezte a Bleachet és igazi kultanimét csinálnának a final arcból, tudom rengeteg várakozás, de gondoljuk már végig...FMA-t is újrarajzolták Brotherhoodba és milyen lett a sima verzióhoz képest. Főleg egy Kubos rajzolásba ami nagyon üti az FMA-t és rengeteg nagymangáét is - szerintem.

Fejezetről; na egy ilyet vártam is, fura is volt, hogy a nagy Bach aki simán kivégezte akármelyik katonáját, most csak úgy meglepődik a halott társai láttán, hogy nem tudná bántani őket és féligmeddig belesétál Jama támadásába, olyan szempontból nem tetszett a rész, hogy ha most tényleg a másik faszi lesz Bach, akkor nyugodtan belerajzolhatta volna Kubo az utolsó lapra, mert hát ez most talánynak elég kevés, így hogy meghagyta függőbe vagy valami egészen másik karaktert tesz Bachnak, VAGY most megyünk vissza HM-ba....de, az hogy most a szőkesrác legyen Bach, azért könyörgök ne várjunk 1 hetet, az most trollkodás lenne az olvasókkal szemben is,,,,,,

btw állította az "áll" Bach, hogy Ő Bach valójában ?? Mintha csak Yama mondta volna rá, ha minden igaz,,,,
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #12504 Dátum: 12 szep 26, 16:10:00 »

Ahhoz képest, hogy a shinigamik tartják fent a körforgást, Yama képessége pont telibe szarja azt  Hmm?.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #12505 Dátum: 12 szep 26, 16:16:04 »

de, az hogy most a szőkesrác legyen Bach, azért könyörgök ne várjunk 1 hetet, az most trollkodás lenne az olvasókkal szemben is,,,,,,
Nem az a lényeg, hogy Bach a szőke srác-e, hanem az, hogy hol van akkor az igazi Bach ? A kis szőke az előző fejezet elején szerepelt utoljára, annyi idő alatt bárhová elmehetett, vagy csapdát állíthatott. A másik kérdés az, hogy mikor történt a "szerepcsere", ha tényleg az történt ? 1.Kenpachi legyőzése előtt/után. 2.Akkor, mikor As Nodt és kis csapata megtámadta Yamát. 3. Mikor Bach felhúzta azt a nagy védelmi varázslatot. Ezek voltak azok a pillanatok, mikor Yama szem elöl vesztette Bach-ot.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #12506 Dátum: 12 szep 26, 17:40:14 »

Ez a fake Bach nagyon gyenge húzás. Ez a fejezet trollkodásnak is nevetséges.
Valami más juthatott Kubo eszébe amin változtatni akart, amit csak így tudott elérni...
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #12507 Dátum: 12 szep 26, 17:45:41 »

Jó és az előző fejezetekben mit csinált a hamis Bach ? Az egyetlen említésre méltó megmozdulása az a védelmi Quincy varázslat volt. Egész végig be volt rezelve Yamától.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #12508 Dátum: 12 szep 26, 17:46:05 »

Jó kis rész volt. Mosolyog Én Tilon a 2. pontodra szavaznék. Szerintem is akkor történhetett, amikor Yamát megtámadta az a 3 quincy. Szerintem addig 99%, hogy Bach volt Bach, amíg Yama odaért, elvégre valakinek oda kellett őt csalnia, ami pedig csak a lélekenergia érzékeléssel lehetséges. Majd ezután ugye a "régi Bachhal" kezdett beszélni. Ezalatt szerintem meg tudott győződni róla, hogy ő az aki. Majd ugye jött a támadás, majd onnantól Yama bá' is nekilendült. (Mondjuk az érdekes, hogy ha tényleg ekkor cseréltek helyett, akkor a lélekenergia alapján miért nem tűnt fel a főkapitánynak, hogy már mással harcol. Bár ez talán a lélekállapotának a rovására írható.)
Ahogy végiggörgettem a részeket gondoltam kiválasztok néhány oldalt:
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/507/12 Itt lepődik meg először úgy igazán egy olyan dolgon, amit már valaha már láthatott (?). Elvégre valahol el is hangzik, hogy szinte képtelenség, hogy "ennyire megváltozzon a bankai". Azt pedig kétlem, hogy a papa "leggyengébb" támadását ne látta volna még anno (még ha akkor gyengébb is volt), főleg, hogy a többinek is ez az alapja. Ezen kívül innentől kezdve mindenen meglepődik/megijed. Nevet
A másik pedig:
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/508/2 Valahogy itt a szőke quincy túlságosan is megfigyelő módba váltott. xD Meg nekem ez itt csak úgy simán gyanús, nem tudom megmondani, hogy miért. Főleg, amikor pár oldallal arrébb mondja a főkapitány nevét.
Akkor egy 4. pont: beleugrott a lelke Kenpachiba. xD xD xD (na ez azért tényleg nagy hülyeség)
Hűűű, hát szépen kifejtettem a véleményemet. :O Szerintem úgy sem így lesz, de én ettől még így gondolom. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 26, 17:54:18 írta akym17 » Naplózva

Blanco
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 253


Zero Division


« Válasz #12509 Dátum: 12 szep 26, 18:22:03 »

Kyōka Suigetsu -nak nem lenne nagy dolog egy ilyen csere ... Nyelvesít
Naplózva

Oldalak: 1 ... 832 833 [834] 835 836 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!