24 jún 28, 22:36:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 831 832 [833] 834 835 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1577988 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #12480 Dátum: 12 szep 21, 15:15:37 »

Szerintem is, japánban egy szónak annyi jelentése lehet, vagy annyi helyzetben állhat a mondatban hogy mást jelentéssel bírhat, mint a szótári alakja. Egyébként én is istentelenül várom már az animét mert ezeket a harcokat élvezet lesz végignézni mégpedig úgy, hogy úgyis lesznek közte olyan részek,harcjelenetek amiket akkor improvizál majd Kubo amik ugye a mangában nincsenek benne.
Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
Zangetsu
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 78



« Válasz #12481 Dátum: 12 szep 21, 16:16:08 »

Egyetértek Zarakival.
hogy úgyis lesznek közte olyan részek,harcjelenetek amiket akkor improvizál majd Kubo amik ugye a mangában nincsenek benne.
Ezt Kubo szerintem úgy fogja megcsinálni mint amikor Hisagi Shuuhei harcolt Findor Carias ellen. A mangába nemvolt ennyire részletes a harc mint az animébe(219.rész) még a halálát is megváltoztatta az Arrancar-nak Kubo (ami sokkal látványosabb lett így véleményem szerint Ördögi)
Naplózva

\"Ha harcolsz, veszíthetsz, ha nem harcolsz, veszítettél."/
akym17
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 292



WWW
« Válasz #12482 Dátum: 12 szep 21, 21:22:18 »

Húúú, már én is nagyon várom az animét! *o* Ezek a harcok csodásan fognak majd mutatni a képernyőn, ha továbbra is ilyen szépen lesz kivitelezve (a manga és az anime egyaránt). Az amúgy meg sosem árt, ha kicsit felturbózzák a látványt. Mosolyog A lényeg, hogy az eredeti, mangában lerajzolt történetet ne változtassák meg (max. egy kicsit, ahogy az előttem szóló/író említette).
A magyar fordításban már egy kicsit csökkentették azt a bizonyos létszámot, bár még így is meglehetősen sok. Geek Engem mondjuk még mindig nem nagyon tud érdekelni, elvégre ez egy manga, itt minden megtörténhet. kacsint
ui.: Csak nekem tűnt fel, hogy Bachnak nincsen szemöldöke? xD  Most néztem végig ismét a fejezetet, és a felfedezés óta nagyon zavar. >.<# Pojén (A megjelenése után sok fejezettel azért csak feltűnt. smirksweat)
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 21, 21:43:20 írta akym17 » Naplózva

viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #12483 Dátum: 12 szep 21, 23:28:23 »

ui.: Csak nekem tűnt fel, hogy Bachnak nincsen szemöldöke? xD  Most néztem végig ismét a fejezetet, és a felfedezés óta nagyon zavar. >.<# Pojén (A megjelenése után sok fejezettel azért csak feltűnt. smirksweat)
Van neki, csak vékony. A 3.oldalon szépen látszik.
Naplózva

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #12484 Dátum: 12 szep 22, 09:31:12 »

Húúú, már én is nagyon várom az animét! *o* Ezek a harcok csodásan fognak majd mutatni a képernyőn, ha továbbra is ilyen szépen lesz kivitelezve (a manga és az anime egyaránt). Az amúgy meg sosem árt, ha kicsit felturbózzák a látványt. Mosolyog A lényeg, hogy az eredeti, mangában lerajzolt történetet ne változtassák meg (max. egy kicsit, ahogy az előttem szóló/író említette).
A magyar fordításban már egy kicsit csökkentették azt a bizonyos létszámot, bár még így is meglehetősen sok. Geek Engem mondjuk még mindig nem nagyon tud érdekelni, elvégre ez egy manga, itt minden megtörténhet. kacsint
ui.: Csak nekem tűnt fel, hogy Bachnak nincsen szemöldöke? xD  Most néztem végig ismét a fejezetet, és a felfedezés óta nagyon zavar. >.<# Pojén (A megjelenése után sok fejezettel azért csak feltűnt. smirksweat)
Nekem az a legjobb példa az animére a Fullbring arc volt. Azt nagyon jól megcsinálták. A kiegészítések is olyanok voltak mint ha tényleg benne volt a mangában. A harcok is igen jól megcsinálták. Az uccsó az valami nagy volt zene rajzolás egyszerűen az egész jó volt.
Szerintem ha jót akar a TVTokyo akkor folytatják az animét mert tényleg nagyon jó volt. A naruto shippuden-t mért nem tudják ily jól megcsinálni?
Szóval ha folytatják az animét ezek a harcok valami elképesztőek lesznek ha így fogják csinálni mint a Fullbring arc-ot.
Naplózva
Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #12485 Dátum: 12 szep 22, 10:00:02 »

Ha jól tudom pont azért állt le az anime mert a TVTokyo-tól átkerült egy másik tv társosághoz a rendezési jog vagy valami ilyesmi, de nem vagyok benne biztos, hogy ez így van.
Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #12486 Dátum: 12 szep 22, 11:31:35 »

Ez is bent van a pakliban, hogy más csatornához került. A TvTokyotól a Fuji Tv vette át, de nagyobb vagy nyomosabb indok, hogy az anime nagyon beérte a manga történéseit. Ráadásul Kubo rajzolási stílusa, illetve a történet megjelenítése átlagosan több mangát emészt fel. Talán ezért is nagyon jó az anime verziója. Nagyon sok esetben nem 2, hanem 3-4 mangát is felölel egy anime része, de többször előfordult már, hogy 6 manga is belefért egy animébe. Ha a mostani részeket nézzük és ezt elképzelni anime verzióban szintén látszik, hogy több mangát fog felemészteni egy anime rész, hacsak az animátorok és a rendező fel nem bővítik. Szerintem ez lehet inkább az ok amiért nem folytatták az animét egyenlőre. Szerintem a manga vége felé elkezdik elkészíteni ezt a történetet is. Legalábbis remélem.
Naplózva
Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #12487 Dátum: 12 szep 22, 13:58:02 »

Teljesen értehető, sokkal jobban pörögnek az események egy 20 perces anime részben mint egy 16-20 oldalas mangában. Vegyük például az Aizen elleni harcokat ahol mangába volt vagy 23 Istengyilkos ami animébe 7-8 rész lett.
Úgyhogy a ezek nagy harcok is viszonylag gyorsan le  pörögnének csak ugye meg kell várni hogy a manga a végéhez közeltsen vagy legalább jó 100-150 mangarésszel kell hogy előtte legyen az animének.
Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #12488 Dátum: 12 szep 22, 14:14:04 »

Igen, az utolsó 3 fejezet, amiben Yama képességeit láthatjuk még ki se tesz egy egész részt. Az animével kapcsolatosan most csak az a biztos, hogy még egy jó ideig nem fogják folytatni.
Majd, amikor elkezdik vetíteni ezt az arc-ot, akkor a cenzúrára is kíváncsi leszek. Mármint Rangiku is hasonló sebesülést kapott be, mint Kira (csak Kirának az egész kezét elvitte) és már azt is cenzúrázták. Akkor hogyan fogják megoldani Ayon elnyelését, Kira halálát, Rukia zombi portréját, vagy Kirge kettévágását. Gondolkozik
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Zaraki Kenpachi
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 488


Zaraki Kenpachi 11th Division Captain


« Válasz #12489 Dátum: 12 szep 22, 14:37:10 »

Én  Rukia zombi portréjára nememlékszem az melyik manga részben van?
Kirát mondjuk télleg jól szétkapták arra én is kíváncsi leszek, de Kirge szétvágását simán megoldják szeintem valami Kenpachi Giriko féle kettévágássával  Ördögi
[
Úgyhogy szerintem nem lesz probléma megrajzolni nekik csak Kira halála lehet kicsit érdekesebb feladat.
De mondjuk Aizen is levégta Toshiro egész karját és ott is volt rendesen vér, meg ahogy eltávolodott a végtag a törzsétől.
Naplózva


                                                     Watashi wa aimu Juu Ichi Ban Tai Taicho Zaraki Kenpachi !
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #12490 Dátum: 12 szep 22, 14:44:15 »

Én azt gondolom, hogy Kira és Rukia nem gond. Ilyet már csináltak korábban is. Rukia arca egy egyszerű rothadó kép, szerintem nem befolyásol. Kirge lehet ugyan olyan mint amikor Kenpachi szétvágta a fazont. Tehát szintén nem problémás. Byakuya viszont annál inkább mert ott sok a vér. Valahol biztos lesz cenzúra de szerintem kompromisszumot kell kötni az animálás és cenzúra között valamilyen szinten. Nálam a Rangiku eset ne volt vészes. Egyedül az Ishida karletépés Ulquiorra által volt a legrosszabb ilyen szempontból.
Naplózva
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #12491 Dátum: 12 szep 23, 02:05:07 »

Amikor Ulquiorra letépte Ishida karját, úgy oldották meg hogy egyszerűen csak eltörte a karját az animébe, és lógott.

MINDÍG az animét kell megnézni előbb, és csak utána a mangát, így sose csalódhatsz, max aprónyikat. Hogy egy példával éljek, mikor Ulquiorra letépte/eltörte Ishida karját, animébe láttam először és durva volt mikor eltörte, és csak később értem ehhez a részhez a mangába. Animébe nem csalódtam így első megnézéskor, és mikor láttam a mangába, megint csak örültem mert láthattam sokkal durvább kivitelben, letépte sima eltörés helyett, meg vér. Ha ezt mangába látom először hogy fúú letépi a karját, de durva, majd ezek után néztem volna meg animébe, az agyamat eldobtam volna hogy mi a rák álló dákója ez a fos, csak egy ócska csont törés, hol a karletépés, hol a vér, a brutalitás?

A fullbring arcban mikor Ichigo levágta annak a fehér inges fullbringernek a kezét, mangába láttam először, hú tök durva volt, és király. Aztán mikor ugyan ezt a részt megnéztem animébe, a szánalomtól fogtam a fejem, hogy mi a ló dákója ez már megint, egy ócska kis vágást kapott, a karlevágás helyet...... akkorát csalódtam, mint állat. Ezért mondom hogy az animét előbb, és csak utána mangába.

Akkora szánalom ez a rohadt cenzúra, a francér nem lehet akkor korhatárosítani, és este adni, és aztán fröcsöghet a vér ezerrel és hullhatnak a karok!

A 366. részen viszont nagyon meglepődtem, összevissza fröcsköl a vér, már szinte úsztak a vérbe, meg mikor a csaj vállába vágta a kardját a másik fullbringer, ott is végig mutatták, és rohadt mélyre állt bele a kard, pont olyan brutális volt mint mangába ( jó, mangába pár milliméterrel azért mélyebbre ment a kard ) de ez még így is meglepő volt hogy szinte nem is volt cenzúra, ez előzőrészeket akkor a francért nem lehetett ilyenre?

Inkább bele sem akarok gondolni, hogy hogyan fogják majd ezt az új arcot cenzúrázni, valahogy érzem, hogy rohadt nagy csalódások leszek ezek a véres részek animébe... Rukia feje, lehet hogy csak egy sima csont váz lesz, Kirge kettévágásánál meg ellesz sötétítve a teste és a vér, Ayon elnyelése, biztos benne lesz, de tuti nemlesz vér aa bőre alatt, fekete fost rajzolnak oda, vagy a szőr majd eltakarja az átmenetet. áá inkább nem is idegesítem magam ezzel...


Bezzeg a régi szép időkbe, régen nem ismerték a cenzúrát, olyan brutális animék voltak, hogy még ma 2012-ben is leesik az állam egy két jelenetnél hogy milyen kemény. Hokuto No Ken, Dragon Ball Z, stb stb.
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #12492 Dátum: 12 szep 23, 07:08:35 »

Ha nem lenne cenzúra akkor 18+ lenne az anime ami ha jól tudom az elején 12 vagy 15 volt. Egy kicsi cenzúra szükséges de csak annyi amennyi kell nem több.
Mostaniaknál: Kira levágását hagyják, zombi Rukia sötét lesz vörös háttérrel, Kirge levágása olyan lesz mint Girikoé, Byakuya halála na az ha jót akarnak akkor sok vér lesz és a csontvázak (kit Yama elégetett és a csontváz sereg)  annak a csávónak a halálát mikor csontig égeti annál úgy kéne szerintem hogy amíg Yama beszél és őt látjuk addig elég és mikor újra látjuk már csak a csontváza maradt.
Rukia zombit muszáj valamennyire cenzúrázni mert színes mozgó és még a megfelelő zenével olyan félelmetes lesz hogy ez lesz az új rémálmuk véleményem szerint. A többinél nem igazán de egy pici lesz (remélhetőleg).
Naplózva
rougon
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #12493 Dátum: 12 szep 23, 11:09:33 »

Felesleges dolog a cenzúrán aggódni, sajnos úgyis elkerülhetetlen...
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #12494 Dátum: 12 szep 23, 11:19:09 »

Nem elkerülhetetlen de akkor korosztályt és vetítési időt kell módosítani. Ez pedig a nézők számát és ezáltal bevétel kiesést okozna. Mondjuk szerintem eddig sem a gyerekeknek szólt a Bleach története. Legalábbis én így gondolom. Ahol ennyit ölnek még ha szellemeket is, az nem gyerekeknek való. Ha viszont már 16-18-as kategóriába kerül a film akkor pedig szerintem felesleges ez a cenzúra. A híradókban többet látunk ennél rosszabbakat is.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 831 832 [833] 834 835 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!