24 jún 28, 22:23:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 816 817 [818] 819 820 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1577959 alkalommal)
0 Felhasználó és 24 vendég van a témában
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #12255 Dátum: 12 aug 31, 21:05:54 »

Nem zárja ki a teljes értékű shinigamiság lehetőséget Isshin sem, de inkább emberként gondolok rá akiből szintén shinigami lett, méghozzá nem is akár milyen, hiszen kapitányi szintű shinigami volt. Nem kapitány hanem kapitányi szintű. Másrészt szerintem nem igen lehetett kapcsolata SS-el hiszen akkor ismerhették volna többen is, márpedig szerintem senki sem ismerte SS-ben Aizen kivételével. A lelkek világa kapcsolatot viszont nem zárom ki, sőt. Éppen ezért szerintem nem szórakozásból tűnt el olyan gyakran ilyen olyan indokkal Ichigoék elöl. Neki is valami dolga volt és itt nem továbbképzésre gondolok. Akarva akaratlanul Yoruichi eltűnései jutnak erről eszembe, aki állandóan visszatér a Shihouin házhoz. Másrészt Ichigo is teljes értékű shinigami ha képes ellátni annak feladatát. (Az más kérdés, hogy sok minden más is) Itt értem ezalatt, hogy képes a lelkeket útjára küldeni. Itt meg kell említeni Aizent is, hiszen az állítása szerint még soha nem történt olyan, hogy egy shinigami gyermekeket nemzett volna egy embernek. Ezért gondolom, hogy itt Isshin inkább már ember vagy közelebb áll az emberekhez mint a shinigami léthez.
Naplózva
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #12256 Dátum: 12 aug 31, 22:48:01 »

Hi!
Kezdő vagyok, de a fórumot már régóta követem.
Mit gondoltok arról, hogy a főkapitány rokonságban áll-e Zaraki-val vagy Ichigo-val?

Szerintem ennek akkora a valószínűsége mint annak hogy Urahara és Opie testvérek voltak. Vagy hogy Kon-nak főkapitány szintű ereje van és még Jamát is leverné, csak rejtegeti. Vagy hogy Rukia valójában egy Vastolorde szintű lidérc egy póttestben az első rész óta. A teljes Bleachet láttam, és nem sokára mangában is utolérem a legújabb részeket, de ennek a feltevésnek semmi valóság alapja nincs.
Naplózva
Daseine
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


« Válasz #12257 Dátum: 12 szep 01, 12:27:06 »

Szerintem nem halhat meg Yama. Bár nem ismerem a képességeit ennek a quincy-nek, de még Aizen is hozott ellene valakit, pedig ő is elég táp volt. Az viszont, hogy hamarosan megjelenik a gárda elkönyvelhető. Vagy azért, mert yama bankai-ja egy vulkán és elpusztít mindent egy pillantás alatt aztán az agóniája alatt/miatt muszáj megjelenniük, nehogy SS végleg eltűnjön/ vagy mert már eltűnt annyira eldurvult a helyzet. Ha valami csoda folytán mégis elverné Yamát, akkor meg azért jelennek meg, mert a legerősebb őrző is térdre kényszerült.
SS (illetve a Japók) becsülete és büszkesége pedig szerintem semmiképpen sem engedélyezné azt, hogy Aizent csak azért kiengedjék, hogy próbáljon meg rendet tenni. Pláne mert koránt sem biztos, hogy nem épp a Quincy-k oldalára állna.
Isshinről pedig. Még az elején emlegettek 4 nemesi családot. Abból kettő ismeretes, kettő azonban homály fed még. Isshinnek ezen felül van egy fehér kendő a vállán általában, mikor shinigamivá alakul. Most erre nem emlékszem, hogy az byakuyára emlékeztet, vagy egy sima kapitányra, de mindenesetre fontos lehet.
Abból pedig, hogy nem ismerték fel őt az új kapitányok semmi érdemlegeset nem lehet levonni. Kyoraku és Ukitake megnyilvánulását pedig nem mutatták. Az mondjuk csavart dolog, hogy vajon Urahara előtt vagy után került Karakurába.
Naplózva
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #12258 Dátum: 12 szep 01, 12:36:20 »

Szerintem nem halhat meg Yama. Bár nem ismerem a képességeit ennek a quincy-nek, de még Aizen is hozott ellene valakit, pedig ő is elég táp volt. Az viszont, hogy hamarosan megjelenik a gárda elkönyvelhető. Vagy azért, mert yama bankai-ja egy vulkán és elpusztít mindent egy pillantás alatt aztán az agóniája alatt/miatt muszáj megjelenniük, nehogy SS végleg eltűnjön/ vagy mert már eltűnt annyira eldurvult a helyzet. Ha valami csoda folytán mégis elverné Yamát, akkor meg azért jelennek meg, mert a legerősebb őrző is térdre kényszerült.
SS (illetve a Japók) becsülete és büszkesége pedig szerintem semmiképpen sem engedélyezné azt, hogy Aizent csak azért kiengedjék, hogy próbáljon meg rendet tenni. Pláne mert koránt sem biztos, hogy nem épp a Quincy-k oldalára állna.
Isshinről pedig. Még az elején emlegettek 4 nemesi családot. Abból kettő ismeretes, kettő azonban homály fed még. Isshinnek ezen felül van egy fehér kendő a vállán általában, mikor shinigamivá alakul. Most erre nem emlékszem, hogy az byakuyára emlékeztet, vagy egy sima kapitányra, de mindenesetre fontos lehet.
Abból pedig, hogy nem ismerték fel őt az új kapitányok semmi érdemlegeset nem lehet levonni. Kyoraku és Ukitake megnyilvánulását pedig nem mutatták. Az mondjuk csavart dolog, hogy vajon Urahara előtt vagy után került Karakurába.

Isshinnek a megtépázott kapitányi köpenye lóg a hátán. Ergo valamikor hivatalos kapitány volt SS-ben. De akkor miért nem volt ismerős a főkapitánynak a kurosaki név?? Nem rég olyanra is gondoltam hogy mivan ha miután Isshin kilépet ss ből és az emberek világában elvette a feleségét és felhagyott a halálistenesdivel, nevet váltott? Új élet új név. És a Kurosaki csak felvett név. Olyanra is gondoltam hogy mi van ha a 0. osztagból lépett ki Isshin, és ezért volt képes 2 újjal úgy hátrabaszni Aizent hogy 8 épületen átrepült. Szerintem nincs köze egyik nemesi családhoz sem.
Naplózva
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #12259 Dátum: 12 szep 01, 13:25:38 »

Érdekes találat az biztos, viszont nem tudom igazából eldönteni, a szemöldök rész hasonló igen, viszont a haja az másabb, Kubo végig a manga folyamán csúcsos hajjal ábrázolta isshint eddig: Manga eleje
Aizen elleni harc
De egy pacsit megér a találat az biztos. Így könnyebb lenne megmagyarázni a viszonyukat, és esetleg mikor Isshin a FGT miatt vesztette az erejét, akkor urahara volt az, aki kimentette SS kezei közül. Gondolom erejét vesztett shinigamiként bekerült volna a lelkek körforgásába! Nem lett volna maradása, akármiért is csinálta.
Naplózva
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #12260 Dátum: 12 szep 01, 13:51:42 »

Érdekes találat az biztos, viszont nem tudom igazából eldönteni, a szemöldök rész hasonló igen, viszont a haja az másabb, Kubo végig a manga folyamán csúcsos hajjal ábrázolta isshint eddig: Manga eleje
Aizen elleni harc
De egy pacsit megér a találat az biztos. Így könnyebb lenne megmagyarázni a viszonyukat, és esetleg mikor Isshin a FGT miatt vesztette az erejét, akkor urahara volt az, aki kimentette SS kezei közül. Gondolom erejét vesztett shinigamiként bekerült volna a lelkek körforgásába! Nem lett volna maradása, akármiért is csinálta.

Jó, de nefelejtsük hogy az a kép amit linkeltem, 100 évvel ezelötti. Akkor még biztos nem volt ilyen csúcsos haja.

De mi ez hogy erejét vesztett? Én ilyenre nem emlékszek. Isshin felhagyott a halálistenesdivel, és egy Urahara-tec-es póttestben élt a földön 20 évig míg nem újra levette és halálistenként levágta a felesége gyilkosát. A 20 évnyi póttestezés közben biztos kicsit gyengült azereje mert nem használta, szerintem ennyi amit megemlítettek. Azt is eltudom képzelni hogy megfogadta magának hogy többé nem "alakul" halálistenné és eltitkolja a felesége elől hogy ő nem is ember, és ezért halt meg mert póttestben volt és nem ért oda időben a halálisten képeségei nélkül. És az éveksorán megenyhült és végül most újra mégis halálistenné vált és levágta a gyilkost. Meg a közelgő Aizen harc miatt is időben elkezdett visszaerősödni inkább.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #12261 Dátum: 12 szep 01, 14:21:56 »

Ő nem így gyengült meg, hogy póttestben töltötte az idejét. Használta ugyan azt a képességet amit Ichigo is, így egycsapásra vesztette el az erejét. Másrészt ez akkor nem magyarázná azt, hogy hogyan volt képes abban a testben gyermekeket nemzenie. Másrészt nem magyarázza azt sem, hogy miért nem ismeri fel senki SS-ben. Ráadásul nem csak kép alapján tudják egymást felismerni hanem szellemi erő alapján is. Erre csak az lehet a magyarázat, hogy soha nem tartozott SS kötelékébe, így nem is tudnak róla.
Naplózva
Krulszeme
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 127


« Válasz #12262 Dátum: 12 szep 01, 14:43:58 »

Üdv!
logika:  Ishin és Ichigo techikái (kard) szinte ugyan az! az lehet hogy az ifjabb halálistenek nem ismerik de a régebbiekkel mi van??? (a manga alapján csak Aizen és Urahara ismeri jelenlegi tudásunk szerint) A kapitány szintű halálisteneket azért ismerik/sejtik. A lélekenergia elrejtés meg macerás (lásd pl. hinamori, vagy Uraharának eszközt kellett kifejleszteni hozzá...) Gondolkozik

Ez nem idetartozik de:
Igazából Aizen csak az átlag kapitányokhoz képest erős, ha a kardjának a képességét és a két!!!! hogyukuját nem számítjuk ( ő maga mondja a mangában hogy ő is készített igaz az valamivel gyengébb volt mint uraharáé, ebből számomra az következik, hogy a saját hogyokuja is jócskán dobot az erején

Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #12263 Dátum: 12 szep 01, 15:06:55 »

Ez a kép komoly, ahogy ott a legalacsonyabb áll a hátsó sorban. Nevet A fölső képen látszik a haja hátulról is. Hát elég Isshines, de láttunk már hasonló karaktereket.

És mi van, akkor ha Isshin nem is Kurosaki csak felvette a felesége vezteték nevét és Ichigo is azt kapta ? Így érthető lenne, hogy miért nem ismerték SS-ben a Kurosaki nevet. Ha jól tudom, akkor nem ismerjük Masaki leánykori nevét, szóval nem lehet kizárni, hogy neki volt Kurosaki és nem Isshinnek.

A Rukia megmentéses részek alatt Aizenben még nem volt benne a saját Hogyukuja. Később volt valahol egy olyan rész, amikor oda adta a sajátjának Uraharáét, amit Rukiából szedett ki.
Aizen mondta, hogy a Hógolyót csak olyasvalaki tudja irányítani akinek 2-szer annyi Reatsuja van, mint egy kapitánynak. Szóval ő alapból erős. Komamurát egy ige nélküli Hadou 90-nel küldte a padlóra. Gin is elismerte, hogy ez ijesztő.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #12264 Dátum: 12 szep 01, 15:34:45 »

Ő nem így gyengült meg, hogy póttestben töltötte az idejét. Használta ugyan azt a képességet amit Ichigo is, így egycsapásra vesztette el az erejét. Másrészt ez akkor nem magyarázná azt, hogy hogyan volt képes abban a testben gyermekeket nemzenie. Másrészt nem magyarázza azt sem, hogy miért nem ismeri fel senki SS-ben. Ráadásul nem csak kép alapján tudják egymást felismerni hanem szellemi erő alapján is. Erre csak az lehet a magyarázat, hogy soha nem tartozott SS kötelékébe, így nem is tudnak róla.

Az még lehetséges hogy Isshin a király dimenzióba született két 0. osztagostól, és valamifolytán végül az emberek világába jött. Ezért nem ismeri senki ss-ben. Ez magyarázná hogy miért ilyen tehetségesek és erősek Ichigoval együtt. Feltételezem hogy a király idimenzióban nem csak a lélek király és a 0. osztag van, hanem pl egy egész város, egy mini SS. Hisz ha valami történik a lelkek világával, pl mint ami most hogy kiírtják őket, akkor még mindíg ott lenne a 0. osztag aki rendet tesz és a király dimenzió városból újra tudnák népesíteni. És akkor így ez egy hatalmas ütő kártya lenne amivel szinte megsemmisíthetetlenek a shinigamik.
Naplózva
Krulszeme
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 127


« Válasz #12265 Dátum: 12 szep 01, 16:09:21 »

Csak 2 gondolat:
Az egy másik dimenzióban van (már ha tényleg létezik a 0.osztag)(nekem erről mindig az jut az eszembe amit urahara mondott az akkor még hadnagy Hyorinak hova tűnnek az emberek, és meddig szolgálnak,....) Ha olyan egyszerű lenne mozogni a dimenziók közt akkor Aizen minek akarta a királyi kulcsot elkészíteni.

Tegyük fel létezik a 0. osztag, ők szerintem a királyt védelmezik csak parancsra és/vagy végveszély esetén jönnének át.
Különben minek a másik dimenzió hisz a 0.osztagosok ha tényleg az elitek krémje  itt is megtudnák védeni a lélek királyt nem?
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #12266 Dátum: 12 szep 01, 16:43:54 »

Jól látod és én egyet is értek veled. Másrészt azért láthattuk, hogy a lelkek világa nemcsak SS-ből áll hanem különböző szegény és gazdagok kerületeit is felöleli. Röviden, Isshin egy ilyen területről is származhat, így nem is kell másoknak ismernie. Hogy miként és miért került az emberek világába az egy másik kérdés.
Naplózva
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #12267 Dátum: 12 szep 01, 17:12:41 »

Jól látod és én egyet is értek veled. Másrészt azért láthattuk, hogy a lelkek világa nemcsak SS-ből áll hanem különböző szegény és gazdagok kerületeit is felöleli. Röviden, Isshin egy ilyen területről is származhat, így nem is kell másoknak ismernie. Hogy miként és miért került az emberek világába az egy másik kérdés.

De ha egy szegény régióból származik, akkor honnan van kapitányi köpenye, gondolom nyílván nem lopott hanem saját.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #12268 Dátum: 12 szep 01, 17:39:25 »

Szerintem az nem igazán Kapitányi haori. Ha összehasonlítod a többiekével akkor teljesen máshogyan is néz ki.
Naplózva
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #12269 Dátum: 12 szep 01, 18:33:13 »

Szerintem az nem igazán Kapitányi haori. Ha összehasonlítod a többiekével akkor teljesen máshogyan is néz ki.
Kyorakunak milyen is a kapitányi köpenye? szerintem éppen csakhogy eltér a többiekétől. ha jól megnézed, mindenkié a saját személyiségéhez van megrajzolva a köpeny!
Naplózva
Oldalak: 1 ... 816 817 [818] 819 820 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!