24 szep 29, 00:24:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 813 814 [815] 816 817 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1701647 alkalommal)
0 Felhasználó és 98 vendég van a témában
TrollKubo
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Válasz #12210 Dátum: 12 aug 29, 15:53:30 »

Őhm most akkor hogy is van ez? Kubo tényleg ekkora IDIÓTA? Vagy csak minket hisz annak?
Nem rég még minden kapitányt akit láttunk harcolni porba tiportak fél perc alatt. Most meg mind feltámadt? o_O
Mi van azzal pl hogy a Jeges Homit félbevágták. A rókát meg szintén jól átszabták. A többiről nem is beszélve. Most meg mind él és virul csak mert a szakállas öreg megjelent és porrá égeti SS-t a Quincyk helyett is? Nevet

Szegény Ken-channak meg sztem lehet hogy lőttek vagy épp hogy megmenekült. Amúgy Kubo nem tudom hogy találja ki ezeket a neveket de röhejesek. Szerintem valami random név alkotót használ. Nevet De azért vicces hogy azt nyilatkozta hogy SS-t most nagyon szarrá verik és akkor toppan be a 0. osztag erre tessék most ők vannak fölényben. Gratulálok Kubo komolyan. Még egy fejezet és mehet a Bleach is az OP után a kukába.
Naplózva
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #12211 Dátum: 12 aug 29, 16:00:00 »

Bach örül a találkozásnak, a mániákus nézése mindent elárul: Yama, te halott vagy.
Naplózva
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #12212 Dátum: 12 aug 29, 16:04:42 »

Nem akarom azt mondani, hogy én megmondtam, de én már akkor előre láttam Zaraki vesztét amikor az bemasírozott 2 ellenféllel a hátán  Neeem Ha nem ment volna neki a legerősebbnek hanem a gyengébbeket aprította volna mindenki jobban járt volna  Neeem

De ha valaki hát ő túléli ezt is. Zaraki Kenpachi nem hal meg ilyen egyszerűen.

Én csak annyit mondanék Zarakinak hogy: Sokat akar a szarka, de nem bírja a Kardja.

Azt eltaláltam hogy jama fogja megmenteni, hát Zarakit se fogjuk csak a csata után újra látni.
Naplózva
Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #12213 Dátum: 12 aug 29, 16:05:09 »

Nem tudom, de amilyen elánnal és haraggal érte el Bachot Yama bá, nem kizárt, hogy látunk egy bankait tőle?!?!  Gondolkozik
Lehet a 0. osztag Yama-jii miatt jelenik meg  ikszdé Ne égessen má mindent hamuvá  Pojén
( Már csak valami föld elemű bankai hiányzik )
Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #12214 Dátum: 12 aug 29, 16:08:26 »

Őhm most akkor hogy is van ez? Kubo tényleg ekkora IDIÓTA? Vagy csak minket hisz annak?
Nem rég még minden kapitányt akit láttunk harcolni porba tiportak fél perc alatt. Most meg mind feltámadt? o_O
Szerintem te alkottál magadnak pár fejezetet, mert egyedül Byakuya volt az, akit eltiportak. smirksweat
http://www.bleachfan.hu/manga/Bleach_manga/497/3
Itt és a következő oldalon is látszik, hogy még meg se sérültek., csak Kyourakunak ment valami durván a szemébe.

Az utolsó képen Bachnak én inkább kicsi meglepődést látok, hogy máris megtalálta őt Yama.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #12215 Dátum: 12 aug 29, 16:29:23 »

Beigazolódott amit vártunk ,zarakit leverte a főboss ,de nem kell aggódni mert Kubo tuti nem végzi ki ,így hogy nem is láttuk a harcát.
Yamamoto beindult ,most ha nagyot akar ütni Kubo ,akkor kivégzi az öreget és jöhet a királyi gárda.
Naplózva
TrollKubo
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Válasz #12216 Dátum: 12 aug 29, 16:31:43 »

Megolvastam Jeges csókát valóban nem ölték meg vagy sebezték meg csak bankai lopás volt viszont Kyourakut akkor is fejbe lőtték. És ne mondja nekem senki hogy akit fejbe lőnek az csak úgy felpattan mert ilyen nincs. Amúgy nem csak Bya-t tiporták el hanem Kirát is Rukiát és Renjit is. meg még pár shinigamit is.

amúgy én is erre saccolok hogy az öreg Yama most bevégzi. Különben nem értem mi értelme lenne az egész eddig ARC-nak ha egy shinigami lenyomja az összes Quincy-t egyedül. Még ha az Yama akkor sincs értelme. De minek is keresek értelmet a Bleachben.  smirksweat
Naplózva
janos0166
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 130


« Válasz #12217 Dátum: 12 aug 29, 16:36:43 »

Ti nem érzitek úgy,hogy ideje vissza kapcsolni HM-be?Nevet Meg megnézni mi lett Eperkével? Meg akkor ki s az a támadó?xD Meglennék lepődve ha kővetkező fejezet ezt a szálat folytatná.
Naplózva
Chob
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 227


日本のファン


« Válasz #12218 Dátum: 12 aug 29, 16:50:02 »

Én inkább egy Yachiru enrage-re lettem volna kíváncsi... Szerintem az a kiscsaj rohadt erős, vagy legalábbis valamiért ezt érzem. Amúgy ahogy olvastam ezt a részt, egyből a Shogun 2 jutott az eszembe, abban is fel lehetett tüzelni egy csapatot amit már szanaszét gyepáltak... Érdekes lenne amúgy, ha Yama megverné ezt a csávót, kíváncsi vagyok mi lesz ebből.
Naplózva

Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #12219 Dátum: 12 aug 29, 16:57:33 »

Ez váratlanul jött. :/ Sejtettem hogy kenpachi nem nyer de hogy így kiüssék...na mindegy. Yamamoto feltüzelt mindenkit de kicsit túlzás volt hogy az összes földön lévő shinigami felkel.
Kenpachi tuti nem hal még meg. A harcot hogy nem mutatták az jó de most ha összecsap yama jumával akkor szeretném látni hogy milyen ereje van. Ichigo-nak nincs esélye ellene. Így biztos nem...ha kenpachit így legyőzte akinek az ereje megfelel egy bankai-t használó shinigamihoz akkor ichigo mire megy bankai-al?
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #12220 Dátum: 12 aug 29, 17:05:22 »

Én azt hiszem újrakezdem az animét  ikszdé Az utóbbi fejezetek annyira visszahozták a régi jó Blics hangulatot, hogy kedvem támadt elölről kezdeni az egészet  ikszdé

Yamamoto feltüzelt mindenkit de kicsit túlzás volt hogy az összes földön lévő shinigami felkel.

Figyelj, ő a vezetőjük, közülük ő a legerősebb. Ha már ő is arra kényszerült, hogy csatába szálljon, akkor ott már nagy bajok vannak. A kapitányok és hadnagyok végre kezdik felfogni a helyzetük súlyát és ezért szedték össze magukat.
Szerintem ha te vagy akár én is bajba lennék egy barát vagy egy családtag szavai lelkesítőek lehetnek és erőt is adhatnak.
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #12221 Dátum: 12 aug 29, 17:10:41 »

Jól látom, hogy Kenpachinak nincs fenn a szemkötője ? Ezek szerint anélkül került ilyen könnyedén padlóra ? Azért az is durva, hogy az utóbbi két fejezetben Yamabának sokkal menőbb jelenetei voltak, mint az összes többi Shinigaminak együttvéve xD

Amúgy nem csak Bya-t tiporták el hanem Kirát is Rukiát és Renjit is. meg még pár shinigamit is.
Az igaz, de te csak a kapitányokat mondtad, hogy feltámadtak. kacsint Plusz ezek a hadnagyok közül 1 meghalt a másik kettő meg fekszik. Nevet (Vagy legalábbis még nem láttuk, hogy felkeltek volna.)
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Ashbringer
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 46


« Válasz #12222 Dátum: 12 aug 29, 17:39:20 »

Ez hosszú idő óta az első rész, ami nagyon tetszett a bleachben. Nagyszerű rajzok vannak benne. Respect.
Naplózva
DasOmen
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 459



« Válasz #12223 Dátum: 12 aug 29, 17:50:22 »

Nagyon de nagyon shonen volt ezt emberek....jön a papi és mindenkibe élet száll, komolyan...már az előző 1-2 részben is úgy éreztem, hogy kezdenek a halálistenek egyre jobban feljönni, ez meg már túlzás volt...de még bőven meg lehet menteni, Yamát it és most rögtön kivégezni, aztán 1,- darabokra szedni és mindenfelé elrepíteni egész SSben ... 2,- valami oszlop tetejére kiakasztani persze jól átlyuggatva (bár az kicsit Aizendeathcopy lenne)...Ken elég várható volt, milyen lett volna ha még a főkapitány előtt kinyírják az akkor még ismeretlen Bachot,,,,Espadakat is túlságosan egyszerűen legyőzték, könyörgök itt ne legyen ez...(bár már most több kárt tettek mint azok összesen,,,). Nem akarom elveszteni a Bleachet, most olyan jó volt...Kubo, ember feszegesd már inkább a seinen alját...a tízéveseknek ott van a Naruto.

A borítókép,,,nekem tetszett, mégha nem is illik oda, pocsék a színezés, de Krige...eddig a legszimpatikusabb quincy volt, főleg, hogy feldobott azért fontos infó(ka)t, talán ez az egész a változást akarja szimbolizálni, úgy meg már teljesen el tudom fogadni.
Naplózva

...if you read between my lie i'll take you step by step by step...
SSS
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 547


« Válasz #12224 Dátum: 12 aug 29, 17:57:08 »

Márpedig SS felkel a padlóról, és szanaszét fogja verni a megszállókat. Utánna meg Kubo fejét fogják szanaszét verni.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 813 814 [815] 816 817 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!