24 jún 28, 22:43:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 812 813 [814] 815 816 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1577998 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #12195 Dátum: 12 aug 28, 10:47:30 »

Kenpachiról azért sem lehet megállapítani milyen erős, mert sohasem harcolt igazán. Nnoitra ellen is csak bohóckodott. Persze bemutatott ezt-azt a harc során, de ezzel is csak önmagát szórakoztatta.
Yama jii sem ersítette Kenpachit, csupán csiszoltatta a technikáját a kendoval. Remélem Kubo a Kenpachi vs Majesty-ben bemutatja mit is tud teljes erőbedobással Kenpachi  bow
Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
Bloodrux
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 68


« Válasz #12196 Dátum: 12 aug 28, 16:35:58 »

kitudja.......lehet hogy a timeskip alatt megtanulta a kardja nevét? :O de ennek nem örülnék mert akkor elveszne a harcból az a jó kis kenpachi feeling........de remélem hogy nem az lesz a harcnak a vége hogy yachiru felugrik és ezt mondja: "A szemetek kinyirták Kennyt!!!!!"  ikszdé
Naplózva
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #12197 Dátum: 12 aug 28, 19:53:49 »

Megjelent az 56. kötet borítója:
http://www.bleachstory.net/t2896-bleach-volume-56-march-of-the-starcross-cover
Nagyobb meg jobb minőségű képet még nem sikerült találnom de ebből is kivehető.  Nevet
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #12198 Dátum: 12 aug 28, 21:20:51 »

Megjelent az 56. kötet borítója:
http://www.bleachstory.net/t2896-bleach-volume-56-march-of-the-starcross-cover
Nagyobb meg jobb minőségű képet még nem sikerült találnom de ebből is kivehető.  Nevet

A borító kép jólenne, színesbe, de ezzel a teljesen vörössel, elég ratyin néz ki szerintem, főleg ha a többi eddigi kötet mellé rakjuk. Ráadásul a pirosnak semmi köze a Quincy-khez, még ha kék lenne, aztmondom. Nagyon remélem hogy kiszínezik a végleges verziót. Vagy biztos ezzel a sok pirossan a vért akarják ábrázolni, a sok shinigami halált, a pusztulásukat, ahogy a holttestekből vértenger árad. Jó, a gondolat át jött, de akkor is ratyi csupa pirosan. Szerintetek? Mi a véleményetek?
Naplózva
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #12199 Dátum: 12 aug 28, 21:23:52 »

Megjelent az 56. kötet borítója:
http://www.bleachstory.net/t2896-bleach-volume-56-march-of-the-starcross-cover
Nagyobb meg jobb minőségű képet még nem sikerült találnom de ebből is kivehető.  Nevet

Meg ha ezzel a pirossan a shinigamik halálát akarják jelképezni, akkor sem jó az egész, mivel ebben a kötetben még csak elkezdődik a csata, a jelentéktelen shinigamikon kívül még csak 1-2 fontosabb szereplő halt meg. Inkább a következő kötetben fog sok halál szerepelni, az az inkább annak kéne vér vörösnek lennie, nempedig ennek a kötetnek.
Naplózva
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #12200 Dátum: 12 aug 28, 22:26:13 »

Szerintem Kubo a színekkel nem akar semmit se jelképezni. Bár tényleg furcsa, hogy Kirge-t vörösre csinálta a borítón inkább a hátteret kellett volna vörösre festeni az úgyis mindig fehér. Amúgy nem hinném, hogy Kubo a borítókkal megerőltetné magát a következőn is gondolom egy ember fog szerepelni, mert eddig mindegyiken úgy volt szerintem ezen már nem fog változtatni. Gondolom a következőn As Nodt lesz rajta (másik tipp Byakuya lenne de szerintem úgyis Quincyk lesznek jó ideig a borítón) és a címe San'ou (szétszoródó cseresznyefa virágok).
Ennél az új arcnál a borító kinézetére a megérzéseim bejöttek meglátjuk pár hónap múlva a következőnél borítóra is bejön-e  ikszdé
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #12201 Dátum: 12 aug 28, 22:36:47 »

Nem lenne rossz borító, de nekem fura ez a teljes alakos vörös. Ha eddig nem ilyen stílusban voltak színezve a borítók, akkor ne álljunk át erre, hiába van háború illetve hiába kéne jelképezni a vért meg a mészárlást vagy hasonlók.  Pontosan
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Szofron
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 403



« Válasz #12202 Dátum: 12 aug 28, 22:45:36 »

Szerintem itt baki lehet a 200 év.... 100 éve volt a vaizardok hollowfikációja, már akkor is marha öreg volt Yamabá. 100 év alatt ennyit öregedett volna? Náluk 100 év nem igazán sok, Ukitake se változott semmit ennyi idő alatt.... Na mindegy

Yamabá mindenesetre megmutatta miért ő a főkapitány még mindig! Lehet a testén minden sebhely egy beosztott bankaiának az eredménye! Aki megvágja az kapitány! Nevet Jövőhéten szerintem a többi kapitányt fogjuk nézni, bár ha megint ütős részt akar Kubo most fog visszatérni Uraharához... vagy legalább megmutatja ki is az a személy.

Oké, most azt hiszem mindenki eléggé butának érezheti magát, beleértve engem is. Ugye mit is írtak az 5. oldalon? "több mint 200 éve nem HASZNÁLTA a bankaiját." A visszaemlékezésbe meg mit mondott Sasakibe? = "életem hátralévő részét azzal fogom tölteni hogy jobbá tegyem a bankaimat, hogy Genryusai hasznára legyen". Ergó, egy büdös szóval nem említik sehol se hogy az a visszaemlékezés 200 éve játszódott Nevet másrészt ha Sasakibe sokáig fejlesztette még a bankaiját akkor nyílván a főkapitány is még sokszor látta később. Ergó a visszaemlékezés NEM 200 éve volt Nevet max 1000 vagy 9-800 éve, de ezt sehol NEM említik. 200 éve használta utoljára, de a visszaemlékezés sokkal korábban játszódik de nincs meghatározva hogy mikor. Ennyi, a rejtély megoldva, azt hiszem idejelenne mindenkinek jobban odafigyelnie olvasásnál. Én is rögtön azt hittem hogy ott a 200, akkor biztos az is 200 éve történt, pedig minden egybevág hogy nem, ha jobban odafigyelek. Ahol meg 2000 évet írtak, azok is buták voltak, és csak átírták a számot. A visszaemlékezésben azt a részt látni amikor elsajátította, és ezt még sokáig fejlesztette és Genryusai is még látta sokszor, egészen 200 évvel ezelőttig, amikor utoljára használta.
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #12203 Dátum: 12 aug 29, 15:25:00 »

Kint van a manga Mosolyog A kapitányok végre összeszedik magukat  Mosolyog

http://www.mangapanda.com/bleach/505/1
Naplózva

Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #12204 Dátum: 12 aug 29, 15:34:43 »

Sok értelme nincs, mivel a bukásukat már lefektette Kubo. De azért fokozott figyelemmel várom mi lesz a Kyouraku és Yamamoto sorsa. Remélem Komamura halálok halálával halálozik el. :'D
Naplózva
Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #12205 Dátum: 12 aug 29, 15:36:45 »

Nem lennék Yama jii ellensége. Akarata ellenére is szénné éget mindent már  ikszdé
Kenpachi  Neeem Féltem, hogy nem látunk a harcukból semmit, de ami még rosszabb, sima ügy volt Bachnak Kenchan  Szomorú
Yama bá harcba való lépése megemelte a halálistenek morálját.
Titkon bízom még Kenpachiban. Nem ez lenne az 1., hogy bohóckodik az ellenséggel.
Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #12206 Dátum: 12 aug 29, 15:40:53 »

Nem akarom azt mondani, hogy én megmondtam, de én már akkor előre láttam Zaraki vesztét amikor az bemasírozott 2 ellenféllel a hátán  Neeem Ha nem ment volna neki a legerősebbnek hanem a gyengébbeket aprította volna mindenki jobban járt volna  Neeem

De ha valaki hát ő túléli ezt is. Zaraki Kenpachi nem hal meg ilyen egyszerűen.
Naplózva

Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #12207 Dátum: 12 aug 29, 15:44:30 »

3 ellenféllel ment oda , nem kettővel. Bocsi de muszáj volt ezt beírnom Tsunade.  Ördögi
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #12208 Dátum: 12 aug 29, 15:50:29 »

Köszi, Ishida, mindig elfelejtem, hogy 3 volt.  ikszdé
De még minimum ennyit legyőzhetett volna, de tudjuk, hogy milyen Kenpachi  Mindig a legnagyobb falatot akarja magának.   ikszdé
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #12209 Dátum: 12 aug 29, 15:51:36 »

A színes képek ütöttek. Szegény Quincyből csont se maradt, aztán Yamabá nagyonj kemény a következő képen. Kúl Yama mindenkire nagyon ösztönzően hatott Komamura vonyítása biztos érdekesen fog hangozni az animében.^^
Bambietta nem nagyon tudja, hogy most mi van körülötte xD.

Ken-chan veresége várható volt de váratlanul jött. xD Ahogy ott tartja egy kézzel Ken-chant. Attól függetlenül, hogy kikapott még mindig a kezében tartja a kardját. És Yamabá is pont jókor jött, hogy megmentse és üdvözölje a régi ismerősét. És végre megtudtuk a Boss nevét. Mosolyog
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Oldalak: 1 ... 812 813 [814] 815 816 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!