24 jún 28, 21:59:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 772 773 [774] 775 776 ... 1000
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Bleach Manga  (Megtekintve 1577917 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #11595 Dátum: 12 jún 20, 14:46:32 »

Az egész mai adag legnagyobb képe ez!. Kár, hogy csak fan art, de akkor jól sikerült. Alig várom, hogy az ellenfél mikor fogja felhasználni a bankai erejét a kapitányok ellen. Viszont engem valami nagyon zavar. Toshiro nem hallja és nem is érzi hyourinmarut. Így lélek nélkül nem kéne üres állapotba állni a kardnak? Mert jama első tisztjének maradt shikaiban, jó volna akkor tisztázni 1-2 dolgot, mert eddig így öngól pár részlet, ami igencsak fontos lenne!
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #11596 Dátum: 12 jún 20, 16:39:18 »

Szerintem úgy van hogy amikor megismeri a zanpaktou-ját akkor az mutatja meg a shikait amit magátol használhat az illető,de bankaihoz együtt is kell működniük(egyesíteniük az erejüket.)
Tudom  a fillereket nem kubo írta  de eléggé hasonlíthat muramasának a képességei ez a bankai lopás. Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 20, 16:52:44 írta K ichigo » Naplózva

Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #11597 Dátum: 12 jún 20, 20:12:11 »

Amúgy szerintem most azért vesztette el a 4 taicho a bankait, mert általában ők szoktak mindig harcolni, vegyük csak Hitsugayat, és Byakuyat. Ők aztán tényleg majdnem minden buliban benne vannak. Ha azt tervezi Kubo, hogy végre őket békén hagyja egy kicsit, akkor nagyon boldog leszek Nevet
Ja, és sztem ehhez a 4 kapitányhoz fog menni egy-egy olyan taicho, aki bankai nélkül is aprít. Kenpachi, Unohana talán, Yama, meg Shinji és Mayuri is tuti megy vhová, hisz ő ebben a fejezetben indult a harcmezőre.
Naplózva
rougon
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #11598 Dátum: 12 jún 20, 22:25:54 »

Ez is jó fejezet volt, a 4 kapitány eléggé benézte ezt Nevet de meg is érdemlik, ha már ennyire meggondolatlanul nekimentek az ellenfélnek...
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #11599 Dátum: 12 jún 20, 23:23:03 »

Igazán megvárhatták volna Mayurit Nyelvesít
Vagy ha már leakarták tesztelni megbeszélhették volna hogy ki áldozza be.(Matsumoto már Így is ért a gyors távközléshez,de már fölösen hisz többi kapitány amúgy is óvatosabb)
Hát ennyit az eddigi csapatmunkájukról bye bye
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 20, 23:25:30 írta K ichigo » Naplózva

dexter6
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 476

Full-idiot Alchemist :D


« Válasz #11600 Dátum: 12 jún 21, 08:16:03 »

Szerintem ez így volt jó, nem lett volna ilyen harckészültségben könnyebb megbeszélni, hogy ki áldozza be a bankai-t, mint amit választottak. Bár így is úgy tűnik, hogy megbeszélték előre, vagy csak egy rugóra jár az agyuk. Mind a 4 kapitány mellett ott volt a hadnagyuk...  Nem rögtönzött eset volt. Amúgy ha csak 1 bankai veszik el, az kisebbet ütött volna. Egyből 4 kapitány erőteljes legyengülés jobban felcsigázza az olvasókat. Az viszont, hogy már most Ichigot akarja értesíteni kicsit korainak tűnik. Hadd bontakozzanak ki a jelenlévő kapitányok. Úgyis van pár régi arc, akik visszatértek és nem igazán ismerjük a képességeiket, nem is beszélve Unohana-ról és az öreg sem sokat villantott korábban riujin jakka (helyesírás nem biztos hogy jó) képességeiből. Sőt még a bankai szintjét sem láthattuk, vagy tévedek? Csak shikai-t használt Aizen ellen is szerintem. Szóval villantson valamit a vaizard banda, Unohana, Yama bá és persze Kenpachi se maradjon ki a buliból. Ha már Kenpachi, akkor Yachiru is meglengethetné a zanpakto-ját. 
Naplózva


Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #11601 Dátum: 12 jún 21, 08:41:27 »

Hát Ichigo most nem nagyon fog ráérni. Elvileg Harribelt is megakarja menteni, Nelt se fogja egyedül hagyni, mint legutóbb szerintem. Legalábbis ez hiba lenne Kubotól mert Nelt mindenki szereti és épphogy csak visszatért. Mayuri szerintem nem harcolni megy, hisz még a vizsgálatai se fejeződtek még be és addig ő is tehetetlem a harcmezőn. Meg elvileg egy új helyen folytatódik a sztori.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #11602 Dátum: 12 jún 21, 09:05:55 »

Hát amúgy lehet, hogy már rájött vmire mayuri, mert csak annyit mondott, hogy miért nem vártak a kísérletek végéig. Mi van, ha amikor mayuri elindult, akkor már vége volt a vizsgálatnak.
És sztem a harcolni ment, hisz már előhúzta a kardját, és Akon is mondja, hogy már a csatatéren van: http://www.mangareader.net/bleach/497/8 , http://www.mangareader.net/bleach/497/17
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #11603 Dátum: 12 jún 21, 09:56:13 »

Ja, és sztem ehhez a 4 kapitányhoz fog menni egy-egy olyan taicho, aki bankai nélkül is aprít. Kenpachi...
Én is el tudom képzelni, ahogy például oda megy Byakuyahoz és beszól neki: You useless shit! Get outta my way, NOW! :DD
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #11604 Dátum: 12 jún 21, 10:01:34 »

Háh ikszdé ez tényleg jó lenne Nevet Odacsapna mint HM-ben Ichigonak :DD

Ja, amúgy ez egy lehetetlen ötlet, de én kifejezetten örülnék, ha Inoue visszahozná Tousent, hiszen ő is Vaizardnak tekinthető, plusz a ressurección is ott van. Hasznos segítség lehetne. Remélem ez Kubonak is eszébe jut :DD
Naplózva
rougon
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #11605 Dátum: 12 jún 21, 10:09:02 »

Ja, és sztem ehhez a 4 kapitányhoz fog menni egy-egy olyan taicho, aki bankai nélkül is aprít. Kenpachi...
Én is el tudom képzelni, ahogy például oda megy Byakuyahoz és beszól neki: You useless shit! Get outta my way, NOW! :DD

Hahaha, a vége meg hasonló lenne mint Yammi esetén Nevet
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #11606 Dátum: 12 jún 21, 13:34:13 »

Végül is egész jó rész.. tetszik ahogy soul society be parázik... Nevet
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #11607 Dátum: 12 jún 21, 22:02:39 »

Van is okuk rá SC teljesen önfejűen neki ugrott az ellenfélnek anélkül, hogy bármilyen jellegű háttér információja lett volna róluk szóval ez nekem kapóra jött, így remélem, hogy nagyon megisszák az ostobaságuk levét és kicsit megtizedelődnek a soraik. Mayurival teljesen egyet értettem.
Naplózva
titius
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 705


Sharingan


« Válasz #11608 Dátum: 12 jún 21, 22:07:06 »

Ez a 13 védelmi osztag nevetséges egy banda egyébként...állandóan kijátszák őket.Habár filler volt ,Amagainak igaza volt semmi csapatmunka nincs közöttük ,mind arrogáns és önző módon megy előre mint a tulok.Yamma bá ott van már ezer éve nem igaz ,hogy nem tudja normálisan össze szedni a csapatot.

Most is oda mennek 4en és feláldozzák a bankait és egyáltlaán nem váratlanul érte őket a támadás sem.Pontosan tudták ,hogy jönni fognak és azt is hogy képesek valamiylen módon megszüntetni a bankait ,az igaz ,hogy azt hitték ez egy pecsét ezért kitudják játszani ,de tévedtek.Ha eszük lett volna előre felkészülnek valami stratégiával ,megváráják Mayurit hogy mit mond.

Remélem most nagyon megfogják szívni az ostobaságukat.


 
Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #11609 Dátum: 12 jún 21, 22:10:24 »

Én arra is jó esélyt látok, hogy valamelyik kapitány, aki elvesztette a Bankai-t,  még ebben a csatában elesik.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 772 773 [774] 775 776 ... 1000
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!